PDA

View Full Version : cerere de punere in drepturi



ieppy
5th July 2005, 17:32
am auzit ca exista o intrebare existentialista asupra viitorului meu pe acest forum. :D

As vrea sa spun eu cam ce urmaresc. As dori sa mi se dea statutul de moderator inapoi tinand cont ca am o vechime pe acest forum, am ajutat la inceputurile lui facand curat zile intregi pe intern, am o multime de mesaje care ajuta la trafic, iar gradul meu de po****ritate e extrem de mare, atat in randul mozilor cat si in randul userilor de rand. :D Ideea mea e sa devin mod fara sa am de fapt vreun subforum de moderat tinand cont ca nu prea ma mai pasioneaza aceasta munca, plus ajungand la concluzia ca e mult mai lejer si relaxant sa postezi ca un user normal. :D precedentele exista, se cunosc si nu cred ca ce vreau eu e prea mult. :D

Daca insa trebuie neaparat sa iau un forum, atunci sa fie ala a lui Dinamo, un forum mai linistit :P.

Multumesc pentru atentie. :D

inter
5th July 2005, 17:36
:o: :o: mozi ai ... las ca vezi tu!

vadime ... ai mingea la fileu :D:D si neaparat pe intern sa fie ... ca asta are "tupeu" in el :evil:

ieppy
5th July 2005, 17:42
ce mah? nu suna bine? :D

Sharkie
5th July 2005, 17:50
Creca esti la a 2-a batista.. :D :lol:
Succes in demersul tau :D

ieppy
5th July 2005, 17:51
stiu ca e o greseala dar....... HUH?

Darkslowstar
5th July 2005, 17:57
Ai sustinerea mea, dar Vadime, eu zic sa-l punem la munca pe intern, ca se pricepe si are si timp. La munca nu la intins mana :D

desdemona
5th July 2005, 18:08
Creca esti la a 2-a batista.. :D :lol:
Succes in demersul tau :D
Bai Sharkie, ia vezi cu strumful ala, scoate-l singur la plimbare si mai lasa-ne in pace.. ca esti obositor... :headbang:
Eu eram aia cu batistele, incurci personajele :drak:

Ieppy, ai toata sustinerea mea! /hello /hello

Si eu sunt pentru - pe Dinamo si Intern. Nu e prea greu, ieppy nu cred ca si-a iesit din mana :rolleyes:

ieppy
5th July 2005, 19:00
mersi pentru sustinere. Stiam ca pot conta pe tine. :kiss:

Marquise MGP
5th July 2005, 20:10
pai daca tot se dau titluri onorifice...eu propun sa i se dea si lui pacala statut de administrator onorific , ca tot e cel mai dorit forumist :D :D

PS : ieppy, nar fi mai bine sal lasi pe inter la dinamo si sa iei tu craiova, ca la ultima abrambureala stiu ca ia placut postura lui inter :D :D

desdemona
5th July 2005, 20:50
Bai Marchizule, stii ca nu ai idei rele tu? :evil: De ce nu mi-o fi placut mie de tine pana in acest moment.. chiar nu inteleg :rolleyes: :drak:

Marquise MGP
5th July 2005, 22:07
care zici cai mai buna ideea ... inter Vs ieppy ... sau Pacala Vs Admin :D :D

desdemona
5th July 2005, 22:16
Nu prea-mi place mie cum suna asta cu "vs".. ca parca am fi in ArenA... cel putin in primul caz nu se potriveste :)

Marquise MGP
5th July 2005, 22:31
in primul caz poate ca nu se potriveste dar in al doilea merge unsa....e buna si o arena...ca eu ma gandeam la o inlocuire ... adica pacala sa ii ia locul unui admin ... la alegere ... ce zici ? :D

inter
5th July 2005, 22:45
ar fi fooooarte interesant un duel Pacala vs. Adim .... da cred ca adminu va apela la"arme albe" :D

desdemona
5th July 2005, 22:51
inter, cam asa ziceam si eu... :)

Iar Marchizul imi place din ce in ce mai mult :o: :rolleyes: :evil:

Marquise MGP
5th July 2005, 23:22
cred ca adminu va da si cu magie ... dar pacala are suportul poporului ... it shall be close. :D

desdemona
5th July 2005, 23:57
Pe al tau nu il are.. deci care "popor"? :cool: Sau tu nu faci parte din popor? :mda:

Mihai
6th July 2005, 00:33
Ieppy vad ca threadul asta e ocolit exact de cine trebuie sa te repuna :P

Marquise MGP
6th July 2005, 02:16
@desde

majoritatea conteaza...iar eu nu cred ca sunt asa de important ca sa substitui majoritatea...si mai stii ca vroiam si eu sa iau locul adminului ;) ... dar na mers metoda cu parola de YM ... nu mia zis TVSPORT toate detaliile :D :D ... poate gaseste Pacala solutia ;)

Darkslowstar
6th July 2005, 12:09
Iar o dati pe of-topic, si o idee buna ajunge ingropata intr-un morman de balegar.

Mihai
6th July 2005, 12:10
am auzit ca exista o intrebare existentialista asupra viitorului meu pe acest forum. :D

As vrea sa spun eu cam ce urmaresc. As dori sa mi se dea statutul de moderator inapoi tinand cont ca am o vechime pe acest forum, am ajutat la inceputurile lui facand curat zile intregi pe intern, am o multime de mesaje care ajuta la trafic, iar gradul meu de po****ritate e extrem de mare, atat in randul mozilor cat si in randul userilor de rand. :D Ideea mea e sa devin mod fara sa am de fapt vreun subforum de moderat tinand cont ca nu prea ma mai pasioneaza aceasta munca, plus ajungand la concluzia ca e mult mai lejer si relaxant sa postezi ca un user normal. :D precedentele exista, se cunosc si nu cred ca ce vreau eu e prea mult. :D

Daca insa trebuie neaparat sa iau un forum, atunci sa fie ala a lui Dinamo, un forum mai linistit :P.

Multumesc pentru atentie. :D

In caz ca nu vede jupanul :D :drak:, dar sunt sigur ca a vazut deja :D

desdemona
6th July 2005, 12:20
Ieppy vad ca threadul asta e ocolit exact de cine trebuie sa te repuna :P
Pai pentru ca nu vrea sa-l repuna, vrea sa-l rapuna :ciocan:

@Dark, eu te inteleg ca esti nemultumit ca jupanu' se face ca nu vede, dar nu inteleg ce asteptari aveai. E ceva normal. Adu-i aminte din cand in cand, daca te preocupa o problema in mod special :evil: It works :ok:

Mihai
6th July 2005, 12:22
desdemona eu propun sa facem un thread cu "mi-e dor de moderator" (uite ca si rimeaza :happy)

Darkslowstar
6th July 2005, 12:24
Mihai, vad ca ai mult timp liber. Cum stai cu munca la ce am vorbit noi la FM? Avanseaza sper. Sa nu-mi spui ca ai uitat :(

Mihai
6th July 2005, 12:29
nu am uitat :drak:
Nici cand... asa ceva nu se uita :ciocan: incerc intr-o sapt sa finalizez lucrarea, insa tare imi e ca nu va avea nici un rezultat :D doar stii melodia aia cantat de sorinel pustiu: Cine e jupanul, cine e stapanul :evil:

ieppy
6th July 2005, 17:28
mda, geniala idee. :D eram sigur ca se va intampla asta. In fine. :D Sa nu mi se mai spuna ca nu am incercat. :D

desdemona
6th July 2005, 17:34
Ei.. stai! Ca stii cum e ... doar cand vrei sa pleci ti se indeplineste pe loc dorinta :)

ieppy
6th July 2005, 17:36
atunci se da si bairam. :D