PDA

View Full Version : Desfasurarea meciului Danemarca - Romania



Albastreata
10th September 2003, 02:20
Deoarece nu am posibilitatea sa urmaresc meciul (chiar lucrez!) si probabil ca mine mai sunt si altii, indraznesc sa rog colegii forumisti mai norocosi sa-si faca timp si sa posteze un cuvant-doua care sa ne lumineze si pe noi in privinta desfasurarii partidei. Multe multumiri! :bere:
HAI ROMANIA!!! /hello /hello /hello

deep purple
10th September 2003, 02:33
Nu stii cumva poate il putem asculta la www.rri.ro ? Ar fi super sa-l auzim macar. M-as multumi si cu Dobre, cu toate ca voi fi mai transpirat eu ca jucatorii in acest caz.

lupisor lupetto
10th September 2003, 03:16
meciul va fi transmis de www.rri.ro sigur


In plus, exista posibilitatea ca meciul sa fie transmis pe internet de o televiziune daneza.

Blue
10th September 2003, 03:36
Salutara ideea ta ,Albastreata :bere: :bere: :bere:

Cred ca stiu eu pe cineva :thinkso: care vede live meciul la tv pe un post din Kuwait si are si pc langa tv .Cand e meciul intrerupt ,poate scrie si pe aici cite ceva, mai mult decat scriu cei de la onlinesport(oricum singurii care scriu cu adevarat, merci onlinesport si vadim) .In tine imi e toata sperantza Ady_azzuro.

Asta e , daca asa ne-a cantat noua cucu sa ne ducem sa traim in padure la capul pamantului,la tzara, asta e , fir-ar mama ei de viatza :( :( :( Oricum , si daca se califica Romania, noi tot nu vom vedea turneul final, cred ca totzi canadienii sint constientzi de asta :( :( :(

deep purple, ala care isi permite la servici sa asculte rri , trebuie sa fie al mai al :drak: om (poate radio Erevan :D :D :D) hai o fereastra deschisa ascunsa acolo,poate

uitandu-ma la ce fac rumanii la tvr int si uitandu-ma si la tzaranii astia de aici, ma tot intreb, oare o fi vreo tzara adevarata pe lumea asta? (da' sa nu fi ajuns tziganii inaintea romanilor pe acolo ). Ma opresc aici ca sint cam nervos in seara asta si incep sa vorbesc urat.

Oricum intzelegetzi ce vreau sa spun in continuare, incepe cu
/fu/ si continua cu multi de /fu/
:D :D :D

Totusi, Hai Romania si sa fitzi iubitzi

deep purple
10th September 2003, 05:03
deep purple, ala care isi permite la servici sa asculte rri , trebuie sa fie al mai al :drak: om (poate radio Erevan :D :D :D) hai o fereastra deschisa ascunsa acolo,poate


Cum am mai spus, poze si autografe cu mine doar le cerere. :D Tudose, nu se poate schimba nick-ul? Tare as vrea sa ma intitulez Kaiser Soze. :D

Blue
10th September 2003, 05:55
explicatzie pentru cei care nu sint familiarizatzi cu literatura po****ra maghiara si nici cu ultimele nouatzi in muzica de peste ocean:

Pe vremea cand Imperiul Otoman transformase Ungaria in pasalic, se zice ca era un pasa turc acolo, care sustinea ca are tata german de vitza nobila Un grup de unguri ,stiind ca n-au armata ,nici bani si nici nume sa poata discuta cu Soze de la egal la el, se gandesc sa fie foarte duri cu el; se furiseaza in casa lui, ii violeaza nevasta si il asteapta pe Soze gandindu-se ca el va fi speriat si va ceda cererilor lor.
Vine Soze, si ungurii ii zic: Soze, vrem pamanturile tale, banii, armele, tot ce ai ,in acelasi timp, unul dintre unguri tinea un cutzit la gatul unui dintre copii lui Soze si incepuse sa-l cresteze.
Dar Soze a avut o reactzie neasteptata pentru ei, scoate pistolul , isi impusca nevasta si copii, ii impusca si pe totzi ungurii cu exceptzia unuia pe caruia ii spune: Mai bine sa moara toata familia decat sa traiasca o zi macar dupa aceasta intamplare. Credeatzi ca sintetzi duri si ca imi facetzi rau? Nu stitzi ce inseamna raul .
I-si inmormanteaza familia si pleaca peste unguri, il omoara pe ungurul care fugise, le omoara la totzi nevestele si copii, si bunicii si cunoscutzii, si toate rudele, le incendiaza la totzi casele , face prapad.

Romanii au si ei o vorba pentru asta, se poate intotdeauna si mai rau.

Asta asa, ca sa intzeleaga si romanii umorul tau negru

deep purple
10th September 2003, 06:01
Sau, mai pe scurt...
"I belive in God, but I'm affraid of Kaiser Soze" :D

becali
10th September 2003, 10:29
Meciul e transmis live de europa fm, puteti sa-l ascultati pe net

gicu
10th September 2003, 11:44
asta intr-adevar o informatie utila! Pana acum s-a spus de rri si Europa FM. Din doua macar unul sa transmita :yeah:

Timisoreanul
10th September 2003, 13:12
Vedeti, este bine citeodata sa locuiesti si in Romania! :thinkso:
Baieti pe Europa FM este transmis 100%. Chiar acum am auzit la stiri!

julius
10th September 2003, 13:15
pt cei interesati si carora le arde buza dupa meci ca mine
daca stiti si daneza e un pic mai bine
http://sporten.tv2.dk
se pare ca vor transmite meciul live
mai multe detalii
http://sporten.tv2.dk/nyheder/index.php?nyheds_id=29853

Timisoreanul
10th September 2003, 13:18
A, da si comentator va fi Gabi Safta!

flavius
10th September 2003, 13:34
Dupa parerea mea prea putin conteaza cine il transmite. Imporant este ca Romania sa castige si sa se califice! Daca as fi pus sa aleg n-as alege sa vad meciul si Romania sa ia bataie, as alege sa nu vad meciul (poate niciodata) si Romania sa bata si sa se califice! :yeah

PRONOSTIC: Castiga Romania cu 1-0! Sigur!!!

gicu
10th September 2003, 13:46
multumim Timisorene :bere:

Hai Romania!

naxos
10th September 2003, 14:32
Inteleg ca ar fi live diseara un stream la ei pe site, dar nu gasesc adresa streamului. Ma poate ajuta cineva?

julius
10th September 2003, 15:11
o sa apara un link aproape de ora meciului
nu-l pun decat cand chiar va fi activ (18:30 presupun eu)
asa fac si cu stirile pe care le transmit live
va fi probabil un stream gratis de mai proasta calitate (~100kbits)
si unu cu plata mai bun (probabil ~450kbits) care costa 20 de coroane
adica sub 3 euro
sfatul meu e sa urmaresti pagina web
de altfel au modificat informatiile de la
http://sporten.tv2.dk/nyheder/index.php?nyheds_id=29853

ultravioletcanada
10th September 2003, 18:15
transmite meciul europa fm. a avut legatura gabi safta. cica ploua de rupe. sint multi suporteri romani si turci (veniti sa ne sustina).

OilersFan
10th September 2003, 18:27
Salutara ideea ta ,Albastreata :bere: :bere: :bere:

Oricum , si daca se califica Romania, noi tot nu vom vedea turneul final, cred ca totzi canadienii sint constientzi de asta :( :( :(

Totusi, Hai Romania si sa fitzi iubitzi

???? Nu cred ca ai dreptate Blue. Au transmis LIVE si Euro2000 si WC2002. Pe TSN si CBC.

OilersFan
10th September 2003, 18:57
o sa apara un link aproape de ora meciului
nu-l pun decat cand chiar va fi activ (18:30 presupun eu)
asa fac si cu stirile pe care le transmit live
va fi probabil un stream gratis de mai proasta calitate (~100kbits)
si unu cu plata mai bun (probabil ~450kbits) care costa 20 de coroane
adica sub 3 euro
sfatul meu e sa urmaresti pagina web
de altfel au modificat informatiile de la
http://sporten.tv2.dk/nyheder/index.php?nyheds_id=29853

Se vede, se vede! Iar streamingul e peste asteptari. Saru'mana Julius!!!

ROMANIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :yeah: :yeah:

lupisor lupetto
10th September 2003, 19:07
http://sporten.tv2.dk/landskamp/live/


nu prea se vede bine

ultravioletcanada
10th September 2003, 19:20
lupisor, la mine se vede acceptabil. macar e ceva, decit deloc.

realmadrid.com
10th September 2003, 20:11
ROMANIA FURATA DIN NOU INTR-UN MECI OFICIAL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
UN PENALTY CARE NU A FOST SI DANEMARCA CONDUCE CU SCORUL DE 1-0. MA FUT IN EL DE ARBITRU PT MEREU TOTI SI TPATA LUMEA NE FURA DAR E LOGIC NOI NU ADUCEM BANII PT A FII LA EURO SAU WORLD CUP SCUZATIMI LIMBAJUL DAR CRED CA ASA CEVA NU SE POATE , AM FOST DEFAVORIZATI MEREU IN MECIURILE CU TARILE NORDICE. ARBITRII CA AIA NU MERITA INSIGNA FIFA :x :x :x :x :x :x
/fu/ /fu/ /fu/ /fu/ /fu/ /fu/ ACESTUI ARBITRU CARE CA MULTI ALTI NEA FURAT PE FATA . ASTA AM AVUT DE SPUS HAI CA INCEPE MECIUL SPER DAR E IMPOSIBIL SA CASTIGAM :yeah:

lupisor lupetto
10th September 2003, 20:12
Romania a jucat destul de bine.


Insa, nu era penalty.....

realmadrid.com
10th September 2003, 20:32
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL, MUTUUUUUUUUUUUUUUU, GOL , 25 MIN SI POATE MAI DAM UNU SPER SA NE CALIFICAM

Dorin
10th September 2003, 20:36
JULIUS , ESTI DULCE , TE IUBESC !!!! MERGE SA VEZI MECIUL .Seaude si la radio Europafm.ro (10 sec intarziere...) :yeah: Dorin

realmadrid.com
10th September 2003, 20:43
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL, PANCUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU SCORUL DE 2-1 SI MAI SUNT18 MIN DE JOC :yeah:

Dorin
10th September 2003, 21:08
Doamne ce tragedie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :yeah: Dorin

realmadrid.com
10th September 2003, 21:08
CALIFICARE PIERDUTA , URS MAYER TREBUIA SA FLUIERE DAR NA FACUTO MINUTELE DE PRELUNGIRE SE TERMINASERA IMI BAG **** IN MORTI LUI DE ARBITRU SI IN SCANDINAVI MORTILOR LOR

oaspetele
10th September 2003, 21:10
Mutu de doua ori

Rat odata

Bratu inca odata

+ mos martin maier........

deep purple
10th September 2003, 21:13
Eu nu am vazut in viatza mea asa ceva. Ghinion e putin spus. Dupa 3 ratari de singur cu portarul in ultimele 10 minute (Mutu, Bratu si Cernat parca) in ultima secunda a prelungirilor marcheaza Danemarca.
A iesit cum a fost mai prost posibil. Nasu si Mitica vor scuza egalul. Celebra "am incerat dar nu s-a putut" iar Romania va mai sta acasa cel putin 2 ani pana la Campionatul Mondial.
Sa-mi bag picioarele in el de fotbal ca mi-o f***t ziua.

realmadrid.com
10th September 2003, 21:13
SI-AU BATUT JOC DE TOTI ROMANII DE JUCATORII AIA CARE AU ALERGAT AU DAT TOTUL PE TEREN SIAU BATUT JOC DE TOTII. PT PRIMA OARA AM PLANS LA UN MECI SI DIN PACATE NU DE BUCURIE, IMI PARE RAU PT TOT KKTUL CARE A FOST AICI

lupisor lupetto
10th September 2003, 21:15
ne-au furat victoria!!!!!!!!!!!!!!!!


1 minut in plus + (hent la Laursen + fault la un aparator al nostru care a fost trantit jos la faza jocului)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

deep purple
10th September 2003, 21:16
Arbitrul a fost cam 65% cu Danemarca. 11m foarte usor acordat plus unele faulturi pe care numai el le-a vazut plus multe auturi si cornere pentru Danemrca cand si la reluare s-a vazut clar ca ei au dat-o afara. Oricum, am gresit si noi. Un atacant scapat singur cu portarul nu ar trebui sa rateze. Asta e.

lupisor lupetto
10th September 2003, 21:18
FURT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!

DrunkenGoon
10th September 2003, 21:22
Pacat, mare pacat... Danemarca a mai marcat 2 goluri de nimic la 3-2 la Bucuresti, noi nu am fost in stare sa mai dam unul la 2-1, ratarile se razbuna. Hai ca poate face Luxemburgul o surpriza la Oslo :)

realmadrid.com
10th September 2003, 21:28
DEEP PURPLE CRE CA A FOST 100% CU EI PT CA PE NOI NU N-EA AVANTAJAT DE LOC

Dexter
10th September 2003, 21:38
Urs Fraier ar merita o bataie !
Ne-a furat pe fata. Nici in divizia A nu vezi asa ceva!
Cadere in careu = Penalty = Gol
Hent+1 min. cadou de la Ursulica = Gol
HOTIE !

deep purple
10th September 2003, 21:39
Ionut, nu putem sa dam toata vina pe arbitru. Am ratat si noi, am pierdut prosteste la Bucuresti in primavara. Avem si noi greseli cacalau. Oricum asta nu ar trebui sa justifice aribtrajul elvetianului. S-a vazut clar ca a mers cu Danemarca. A avut si contraziceri de 2-3 ori cu tusierul care acorda pentru noi iar el dicta invers. Oricum, n-are rost sa ne mai pierdem vremea. Ramanem acasa si cu asta basta. Ramane sa vedem ce au de spus Sandel si Mitica si de cealalta parte Iordanescu.

deep purple
10th September 2003, 21:41
Meritam victoria si la Oslo si la Copenhaga. Pacat!

Albastreata
10th September 2003, 21:57
Cum spuneam nordicii s-au pregatit pe toate planurile... Dar dupa parerea mea calificarea a fost ratata astfel:
#1-90% datorita mafiotilor de la Bucuresti, care nu ca nu au avut nici o "consideratie" pentru arbitrii din meciurile cu Norvegia si Danemarca (asa cum ei au avut la ei acasa!), dar nu au avut nici o consideratie nici pentru jucatori, antrenor si public prin pregatirea meciurilor si prin implicarea lor doar la nivel de interese proprii...
#2- 5% este vina lui Iordanescu pentru pregatirea meciurilor (in special Danemarca - Romania, unde a facut schimbari probabil tot in scopuri cu totul diferite intereselor echipei)...
#3- 5% revine jucatorilor care in secundele de prelungire a prelungirilor trebuia sa faca orice altceva decat sa ia un gol stupid! (puteau sa faca antijoc cu mingi in treibune, puteau sa faulteze grosolan, orice!!!), mai ales dupa ratarile exasperanta ale lui Bratu si Cernat!
Care vor fi consecintele?
#1- mafiotii isi vor vedea de treaba! Ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic, ba dimpotriva vor cauta sa traga foloase.
#2- Iordanescu va pleca probabil spre zari mai calduroase mai linistite si mai banoase, lasand in urma o nationala distrusa...
#3- jucatorii se vor vedea inca odata frustrati de participarea la mondiale, unde ar fi meritat cu prisosinta sa fie (macar unii dintre ei!), indepartandu-se de nationala si pierzand din ce in ce mai mult increderea in fortele acesteia (lucru pentru care nici macar nu pot fi condamnati!)...
La revedere in 2008!!! :drak:

lupisor lupetto
10th September 2003, 22:03
Lucescu... salveaza-ne ....

vialli
10th September 2003, 22:05
am avut greselile si slabiciunile noastre dar cele doua echipe nordice au fost clar avantajate in meciurile cu noi. In meciul cu Norvegia de la Bucuresti ni s-a refuzat 11 m clar iar la Oslo face carew hent si se da 11m pentru norvegieni :rolleyes: acum 11m inventat, iar al doilea al lor in minutul 5 de prelungiri desi se dictasera 4 si dupa un hent al unui danez. Am fost eliminati,nu merita conducerea FRF dar jucatorii meritau si suporterii meritau sa fie la acest campionat european. Bosnia a castigat cu 1-0 in Luxemburg dupa un meci prelungit din cauze necunoscute cu 15 minute si are 12 puncte dar poate face 15 daca invinge acasa o echipa daneza pe care a invins-o cu 2-0 chiar la copenhaga
Clasament
1.Danemarca 14
2.Romania 14
3.Bosnia 12
4.Norvegia 11
5.Luxemburg 0
mai sint de jucat Norvegia-Luxemburg si Bosnia-Danemarca
Am sa ma rog sa dea Dumnezeu sa bata Bosnia si sa castige grupa iar danezii acest neam de poponari si ipotenti sa piarda barajul. Trebuie reparata aceasta nedreptate incredibila.Vreau ca bosniecii sa fie singurii care se duc la europene si sa invinga astfel mafia poponarilor fiordurilor.

PeaceKeeper
10th September 2003, 23:24
CONCLUZIA:
Am fost furati si vom fi furati in continuare pana cand vom avea si noi pe cineva in conducerea UEFA,dar asta se va intampla peste mult timp.
Stiti bine ca acest albitru nu este singurul care ne-a furat.
/fu/ pt. UEFA, /fu/ Urs Maier (sau cum i se scrie imbecilului acesta numele) /fu/ Vesticilor(cei care sunt civilizati :P ,si corecti :P )
Rusine celor care sunt responsabili pt. acest esec al Romaniei.
Pentru totdeauna HAI ROMANIA!!!

Dexter
10th September 2003, 23:32
Adresa de mail a imbecilului asta este:
info@ursmeier.ch
Am mai scris-o si la ECHIPA NATIONALA.
Se pare ca merge...
Sper sa aiba copii cu bube pe c#r si maini scurte, sa nu se poata scarpina!
:x

lupisor lupetto
10th September 2003, 23:36
Adresa de mail a imbecilului asta este:
info@ursmeier.ch
Am mai scris-o si la ECHIPA NATIONALA.
Se pare ca merge...
Sper sa aiba copii cu bube pe c#r si maini scurte, sa nu se poata scarpina!
:x


hahahaha

PeaceKeeper
10th September 2003, 23:38
Scuzati limbajul din mesajul de mai susu,dar imi pare foarte rau ca i s-a intamplat asa ceva nationalei noastre. :(
Imi amintesc acum 3 ani in 2000,la Euro cand Romania batea pe Anglia 3-2,era o veselie generala in toata tara,la Alba Iulia tin minte ca toata lumea a iesit in strada cantand si fluturand steagurile tricolore.Totul era superb. :happy
In minutul 94 al meciului Danemarca-Romania,eu ma gandeam ca din nou dupa atata timp voi vedea din nou aceasta veselie pe strazi,ca peste 40 de secunde acest vis sa imi fie spulberat din cauza unui albitru care a avantajat evident echipa adversa :x ,cred ca s-ar fi jucat si pana dimineata daca nu inscria Danemarca gol. :x Am iesit apoi pe strada sa vad care e admosfera.Era o liniste infernala :( ,mai trecea cate un grup de oameni pe langa tine care vorbeau evident despre meci:"Ne-au furat din nou,Hotii!!!"Si bineinteles injuraturi de rigoare adresate albitrului acestui meci( /fu/ respectabilul Urs Maier,sau cum draq i se scrie numele /fu/ )
Ma doare sufletul pt. ceea ce i s-a intamplat reprezentativei noastre :( ,am plans in bratele persoanei iubite,dupa acest meci,ceea ce este o premiera pt. mine,am plans fiindca am stiut ca nu este corect ceea ce s-a intamplat. :(
Si la bine si la rau:
HAI ROMANIA!!! :yeah:
Totul pt. tara,totul pt. ROMANIA!!! :yeah:
Intr-o zi va veni si timpul nostru de a ne razbuna :drak:

Albastreata
10th September 2003, 23:47
Cred ca suporterii Craiovei isi vor reveni primii fiindca suntem obisnuiti cu asemenea meciuri inter-cluburi. Dar ma intreb daca acum dinamovistii vor putea intelege de ce nu voi accepta niciodata ca in Divizia A romaneasca se joaca fotbal, atata timp cat va exista acolo o echipa Dinamo Bucuresti! :drak:

Blue
11th September 2003, 00:10
:D :D :D sa stie si ei cum este

PeaceKeeper
11th September 2003, 01:14
sa va arat ce i-am scris si eu domnului urs meier:

"Now You listen to me,I'm a Romanian,and I can tell you that you have destroyed my country,you have killed a nations dream,we are a people with a big heart and you have killed that heart,you have given us omley payn.You could've been fair,but you didn't want that,you encoureged Danmark,you gave them a penalty kick than whasn't there,you didn't end the game when you had to."we won against Danmark,but Urs Meier equalized"these are the words of the most expensive romanian player.You should be ashamed of your self,you destroyed our dream,and we don't have to many dreams,because we are to poor to have dreams.I don't know how you sleep at night,when you know what you've done.Don't worry,there will be a day when you shall regret everythink,I promise you,you'll pay for all that you have done.Goodbye! No,You don't deserve a goodbye!"
Deci cam atat sunt foarte curios daca are macar putina constiinta.
ROMANIA!!! :yeah:

lupisor lupetto
11th September 2003, 01:31
sa nu-l injurati, aratati-i ca suntem decenti si inteligenti, dar nu prosti.

PeaceKeeper
11th September 2003, 01:42
dupa cum vezi nu l-am injurat,doar l-am amenintat putin sa nu mai doarma vreo noapte ,doua, :D :D :D ca nici eu pot dormi in noaptea asta,de aceea scriu mesaje ca un nebun la 3 noaptea. :D :D :D
Serios acum nu l-am injurat.
HAI ROMANIA!!! :yeah:

RedBaron
11th September 2003, 02:45
Nu stiu ce tot spun unii! Pai mah! De era furata Franta sau Anglia asa la o calificare ce se intampla oare? Las-o in p**a mea cu cluburile din A! Pai bah romanilor, va convine sa va scuipe un kkt ca ala? Ca asta a facut! Si-a batut joc de voi, cei care scrieti pe aici, va uitati la CL sau mergeti pe stadioane si mai faceti cu nervii cand vedeti jocul favoritilor locali...
Cat a pierdut fotbalul nostru la faza asta??? Suntem carpele Europei sau ce? Nu-i de ajuns ca suntem prosti, da' mai cadem si de fraieri...
De se intampla asa ceva contra UTA-ei, putea fi Ursu' asta si Dzeu, ca nu scapa viu! Pai un 11m inexistent, tusieru' arata (nu 1 data) aut ptr noi, ala intoarce decizia..., apoi 4 min. la el is 5... etc.
Si mai ceva... am ratat mult, dar se mai intampla... ce draq, e fotbal! Singurul pe care-l vad raspunzator este kkt ala de central!

Imaginati-va ca tre' sa mergeti pana in Vest, intr-o excursie sau poate aveti sansa unui post/job klumea... sa vedeti ce respectati o sa fiti... ca si Nationala noastra astazi!

Pacat... da' ce stiu eu! Si daca limbajul a fost dur... nu mai pot eu... stiu ca mai multi gandesc asa! Macar odata sa spunem ce gandim... mai ales cand avem dreptate!

Pentru kkt ala de urs, text in engleza sa-l inteleaga, din partea mea:

U better run caus' i'm probably the only one
Crazy enough to shoot your ass with a knife and stab u with a gun!

lupisor lupetto
11th September 2003, 03:03
dupa cum vezi nu l-am injurat,doar l-am amenintat putin sa nu mai doarma vreo noapte ,doua, :D :D :D ca nici eu pot dormi in noaptea asta,de aceea scriu mesaje ca un nebun la 3 noaptea. :D :D :D
Serios acum nu l-am injurat.
HAI ROMANIA!!! :yeah:


nu ma adresam tie, ci tututor.


Si eu i-am trimis un mesaj.

vyrus
11th September 2003, 10:04
http://vyrus.go.ro/schweinx.JPG

realmadrid.com
11th September 2003, 10:10
Sunt curios daca a fost cineva aserara la aeroport am vryutm sa merg dar nu am avut cu cine :? . Deep purple putem sa dam vina pe arbitru minim 90% pt ca daca nu arbitra in halul asta bateam cu 2-0 si ei erau cu unu in minus. As fi-n stare sa-l omor pe nemernicul asta daca vine pe la noi, ar trebuii declarat infractor si sa i se interzoca accesul in tara. Il asteptam la o alta cupa :drak: .Peace Keeper pt ce a facut acolo tu nu iai zis nimic ,mersi pt adresa ca de nul injur si pe el si toti " Marii Arbitrii" care ne-au furat

rasheedkpenny
11th September 2003, 10:26
Este pentru a doua oara anul asta cānd trec de la extaz la agonie din cauza fotbalului... prima data a fost la meciul Anderlecht - Rapid! :(
Si ma intreb iar de ce? Este normal?
Vorbele lui Copos, cele cu "farmecul vietii" si "mirajul puterii" isi gasesc inca o data locul, de data asta aplicāndu-se echipei nationale...
Ne-am nascut romāni, ne-am nascut mai saraci decāt altii... niciodata noi, romānii nu vom conta d.p.d.v. economic la un CE sau CM la fel de mult ca Danemarca! Asta e adevarul!

Ce putem spera??? Ca romān si implicit ca fatalist(cum sunt majoritatea romānilor) nu pot sa sper decāt ca la un moment dat roata se va intoarce! Asteptam momentul...

IlMILAN
11th September 2003, 11:12
Bravo baieti , Bravo Romania...un joc apreciat de toata lumea. Asa trebuiau abordate toate meciurile si nu se ajungea aici. Am ratat prea mult la sfarsit si le-am dat ocazia occidentalilor sa ne inlature.
Arbitrajul? Asa cum il meritam....nu noi suporterii sau fotbalistii ci FRF. Nu au avut creier si au fost de partea globalizarii, bou de Sandu s-a pus pentru 1 mil de dolari impotriva marilor puteri ale fotbalului din Europa. Era normal ca asta sa se intoarca impotriva noastra. Degeaba il injuram pe Urs asta care fiind la final de cariera a facut ceea ce i s-a dictat. Italia ce a facut dupa furtul "bovinei" de la campionatul mondial , in meciul cu Koreea.Nimic...
Noi si tarile din lumea a treia am votat, prin Mircea Sandu globalizarea deci asta avem. Campionatul European este mult mai puternic decat cel mondial. O sa vedeti voi fotbal la turneul final.La mondiale mai vine Brazilia si Argentina restul sunt umpluturi.

Avem ce meritam....ceea ce noi am vrut ...pacat de copiii astia tineri. Chiar ma gandem ce e in sufletul lui Chivu sau Mutu cand sunt furati in halul asta la meciurile nationalei......se simt cu siguranta de doi lei.

Pacat ca toate consecintele acestui insucces se rastrang asupra tinerilor jucatori si asupra publicului care cauta in fotbal o evadare din lumea intunecata in care traim.

P.S Ce ma doare cel mai tare e ca ne-au dat gol cele mai mari parnaie din Danemarca Tomasson si Laursen, vai nu scapa Milan de ei. Ii urasc de moarte pe jegosii aia. :evil:

PeaceKeeper
11th September 2003, 14:14
E mare pacat ca suntem furati oriunde si oricand,trebuie sa ripostam,nu putem continua in ritmul asta,fiindca vom fi furati in continuare mult mai grosolan.Va veni o zi in care noi vom putea sa intoarcem roata,dar trebuie sa grabim venirea acelei zile,deoarece nu stiu daca poporul roman mai pote trai mult cu toate dezamagirile acestea.
Hai Romania!!! :yeah: