PDA

View Full Version : Care este cea mai tare brigada din galeria Farului ?



Laur_Farul
20th January 2007, 10:54
Legio Sur per sempre !

Parazitu'1919
20th January 2007, 10:55
Legio Sur 100% nu !

Laur_Farul
20th January 2007, 10:58
Legio Sur 100% nu !

De ce ma :confused:, ca ne-am infratit cu CFR ?

Parazitu'1919
20th January 2007, 11:02
gandeste'te la ce nivel a ajuns legio sur daca este infratita cu una dintre cele mai naspa galerii din tzara .....( nu'i numai parerea mea)
dar defapt treaba voastra .... prin infratirea asta ati adus mai multa antipatie....

crr
20th January 2007, 11:15
mah parazit pt tine brigazile tari is alea care va respecta sau respecta echipa "u" cluj?deci pt tine legio sur nu pt k so infratit cu Camorra,atunci pt tine crek Aria ii cea mai tare de la Farul pt k va respecta!

nu cred k galeria CFR-ului ii cea mai naspa la cum zici,poate ii printre ultimele!dar cred k CAMORRA ii o brigada cu mentalitate!infine!

mie imi plac brigazile de la FARUL!nu sh carei mai atre!dar stiu k ii respect pe cei de la LEGIO SUR!

terroristu
20th January 2007, 11:46
thread inutil....care va duce in cele din urma la certuri asa ca tchibos....fa-ti treaba

bianco_azzurro
20th January 2007, 11:56
Aria Ultra`, cu siguranta, o brigada cu mentalitate 100% ultras, urmata de Legio Sur, o brigada in formare, care in cateva luni va creste foarte mult :ok: !

tchibos
20th January 2007, 11:57
ma gandeam eu ca iar se ajunge la scandal.. eu zic ca fiecare brigada are rostul ei in reformarea galeriei... si sper ca se va ajunge la un respect reciproc pentru ca numai impreuna se poate reusi.

am inchis treadul :)