PDA

View Full Version : 55 ani! La multi ani , Universitatea!



EDMOND_
7th September 2003, 14:04
Echipa cu care tin a implinit 55 ani pe 5 septembrie !
Am trait impreuna clipe minunate! Am fost martor la eliminarea de catre o formatie romaneasca pentru prima oara a unei echipe englezesti si a uneia germane...am ajuns pentru prima oara intr-o semifinala de cupa europeana , am deschis drumul pentru celelalte echipe romanesti care au scris asemeni noua istorie....
Pentru ca actualii conducatori nu au facut nici macar o mica festivitate iar ziarele nu prea s-au deranjat ( nu era un subiect de scandal ) eu , ca suporter , ma simt dator sa-i adresez echipei cu care tin un " cel mai cald La Multi Ani " , sa-i multumesc pentru momentele frumoase pe care mi le-a daruit , pentru visele pe care ni le-am facut impreuna,pentru ca exista... Este o pagina pe care am sa o sterg peste doua- trei zile si multumesc celor care vor intelege ca nu doresc aici "contre" cu suporterii altor echipe.... LA MULTI ANI , UNIVERSITATEA!

oaspetele
7th September 2003, 21:07
La Multi Ani !!
fie ca vremurile de glorie sa coboare din nou peste campioana unei mari iubiri !!

:yeah:

PeaceKeeper
8th September 2003, 00:11
La multi ani,Craiova!"U" Craiova si Poli Timisoara sunt cele mai frumoase echipe din Romania,sper ca Craiova sa castige daca nu campionatul,macar cupa.
La multi ani din nou Craiova!!!

realmadrid.com
8th September 2003, 00:49
Cine ma poli nu mai glumiti bai pe teme dastea :happy . Craiova ho ho ho cred ca vor trece inca 55 ani pana cand vor mai l-ua un titlu :no:

Blue
8th September 2003, 01:21
La multzi ani Stiintza!!!

P.S.: nu stiu peste catzi ani ,dar sint convins ca va fi EXACT PESTE ATATZIA ANI CAT ROMANIA ARE NEVOIE SA INTRE IN RANDUL TZARILOR CIVILIZATE pentru ca nu e normal ca titlul sa fie acordat de catre guvern si federatzie echipelor guvernamentale.De asta sint foarte sigur.Apropo, nu-i asa ca esti stelist? (poate am sa-tzi spun odata cum te-am recunoscut) :D :D :D

oaspetele
8th September 2003, 07:57
Cine ma poli nu mai glumiti bai pe teme dastea :happy . Craiova ho ho ho cred ca vor trece inca 55 ani pana cand vor mai l-ua un titlu :no:


l-ua l-ua l-ua !!
asta e probabil un nou cantec al fanilor reali !!!!

:P

viole(n)t
8th September 2003, 10:29
La multzi ani, Stiintza, shi multzumim ca exishti!!!!

realmadrid.com
8th September 2003, 11:33
Albastrule sunt dinamovist. Si oricum santeti maivarza si ca steau si dinamo

/fu/ Stiintza

deep purple
8th September 2003, 11:57
Si eu sunt dinamovist.
Forta Real Madrid!

... dar sunt si stelist
Hai Barca!

:D :D

rasheedkpenny
8th September 2003, 12:00
FORZA STIINTA... si la mai Multi Ani!

EDMOND_
8th September 2003, 13:13
Cred ca trebuie sa mai cititi inca odata mesajul prin care am deschis aceasta pagina! Am spus ca ,in aceste momente vreau sa ma bucur alaturi de cei care simpatizeaza aceasta echipa si nu-mi doresc contre cu suporterii altor echipe... Nu vad de ce era absolut necesar sa intrati pe aceasta pagina pentru a va exprima simpatiile dinamoviste sau steliste...
Aveti pe acest forum numeroase alte posibilitati! Dupa cum am spus , aceasta pagina ramane activa doar pana cel tarziu miercuri cand am sa cer moderatorilor sa o stearga!
Multumesc celor care , desi sunt suporterii altor echipe , au intrat aici sa ne spuna "La multi ani"....Civilizatia si bunul simt ne caracterizeaza pe fiecare intr-un mod diferit!...

inter
8th September 2003, 13:23
:ok: Edmond , bine tintit :happy

Bogdan
8th September 2003, 13:25
La mulți ani, Știința!!! 55 de ani....Mulți înainte!

Tudose
8th September 2003, 13:36
La mulți ani, Știința! La cat mai multe performante internationale, ca acum 20 de ani!

gicu
8th September 2003, 15:50
La mai mare Stiinta (Universitatea...sau cum te vei numi)! :bere:

Sorin
8th September 2003, 16:39
La multi ani, Universitatea Craiova, my love.
P.S.: Edmond, peste 3 zile sa le mute la noi, nu sa le stearga.

EDMOND_
8th September 2003, 18:39
Am notat , Sorine! O sa discut cu moderatorii...

Tudose
8th September 2003, 19:13
Voi muta acest subiect pe forumul Universitatii Craiova, doar sa ma anunte EDMOND_ cand doreste.

EDMOND_
8th September 2003, 19:22
Sa traiti domnul Tudose , va multumesc anticipat ...joi plec in Grecia ..cand vin , ce ziceti , bem un metaxa de sapte stele...?
Probabil voi veni in Bucuresti la meciurile cu Rapidul si National...

Tudose
8th September 2003, 19:31
Negresit, daca vii in Bucuresti trebuie sa ne vedem. As prefera o bere, dar pentru tine se poate si un coniac :happy

ady_azzuro
8th September 2003, 19:40
LA MULTI ANI STIINTA!!
AI FOST SI VEI RAMANE CEA MAI FRUMOASA SI IUBITA ECHIPA DIN FOTBALUL ROMANESC :thinkso: :thinkso: :thinkso:

Pacala
8th September 2003, 22:53
Universitatea Craiova a meritat intotdeuna un loc mai bun in fotbalul nostru.
A trait sub sarutul fotbalului si a dragostei noastre. Insa deocamdata babele hade departamentale aduse din rusia stalinista ranjesc dintii stirbi si plini de cariile hotiilor guvernului fostilor catei ai lui ceasca :very very mad:

Ayrton
9th September 2003, 14:25
La multi ani si din partea mea! Si multa bafta in continuare, chiar daca sunteti adversarii echipei mele favorite, vreau totusi sa fiti cat mai puternici, caci numai avand cat mai multe echipe tari putem avea un fotbal mai bun!

PS: Cata diferenta intre mesajele lui EDMOND_ si Pacala...

Albastreata
10th September 2003, 01:59
Si-altadata, si-altadata, .... :bere: :bere: :bere:


(N-asi fi vrut sa stric petrecerea, dar daca musafirii sunt revoltati, asi vrea macar sa-i intreb de ce? In mesajul lui Pacala nu vad nici macar umbra cuvantului Dinamo...?!?) :drak:

EDMOND_
10th September 2003, 05:40
Albastreata , eu am vrut sa fie un moment cat de cat festiv ...tinand cont ca nu a fost organizata nici o festivitate am vrut sa-mi aduca o mica contributie , macar aici pe forum!
Din pacate atat unii vizitatori cat si unii din suporterii Craiovei nu au realizat ca era o sarbatoare pentru noi si au incercat sa aduca si aici nesfarsita cearta pe care o intalnesc pe mai toate paginile de la intern...
Este regretabil.... Am sa-l rog pe Tudose ca astazi dupa orele 20.00
( sau maine dimineata , cum ii este mai usor) sa mute aceasta pagina pe forumul nostru , asa cum a propus Sorin!
Multumesc tuturor care au trecut pe aici....si mai ales celor care au stiut sa o faca in mod civilizat!

Blue
10th September 2003, 07:09
Universitatea Craiova a meritat intotdeuna un loc mai bun in fotbalul nostru.
A trait sub sarutul fotbalului si a dragostei noastre. Insa deocamdata babele hade departamentale aduse din rusia stalinista ranjesc dintii stirbi si plini de cariile hotiilor guvernului fostilor catei ai lui ceasca :very very mad:
Perfect spus
FORZA STIINTZA !
HAI ROMANIA!

nick
10th September 2003, 13:43
Cu oarecare intirziere,strig si eu LA MULTI ANI, UNIVERSITATEA CRAIOVA!!! :yeah: :yeah: :yeah:

EDMOND_
10th September 2003, 21:06
Tudose , daca citesti mesajul meu , te rog sa muti aceasta pagina la forumul nostru de pe "suporter"....

Pacala
11th September 2003, 08:11
la multi ani :yeah:

EDMOND_
15th September 2003, 19:48
Tudose , daca citesti mesajul asta te rog sa muti pagina asta la " Universitatea" sau daca nu se poate...sa o stergi... nu mai este actuala!!