PDA

View Full Version : Dica nu joaca cu Sevilla.



delaparis
18th January 2007, 23:21
"Analizele efectuate azi de Nicolae Dica au aratat ca accidentarea jucatorului este mult mai grava decat se parea si va rata mai mult ca sigur meciul cu FC Sevilla din 16-imile Cupei UEFA. Analiza RMN de joi seara, din Italia, va necesita investigatii suplimentare pentru a vedea exact problema. "

onlinesport

http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/fotbal-intern/liga-1/steaua/13127/dica-nu-joaca-cu-sevilla-diagnostic-incert.htm

Veste proasta pentru Steaua ... :no:

Cam care mai sunt sansele de calificare ?

Dennis
19th January 2007, 00:05
eu zic ca tot la fel. Steaua nu sta intr-un singur jucator. Avem jucatori foarte buni care sa ii ia locul, printre care shi Iacob. bineinteles, formula de joc o sa fie diferita dar totushi.

avem un ghinion in perioada asta...

tu26dor
19th January 2007, 00:41
dica are sclipiri... nu e omul care sa faca jocul mereu. slava domnului acum.
hi hi

crissis
23rd January 2007, 09:41
Cu Dica sau fara Dica jocul Stelei e la fel de incet si prost .Prima problema la Steaua e Olaroiu si dupa aia accidentarile si cit despre calificare ... sperante , sperante si poate la anul vor fi mai norocosi stelistii

Vand vise
23rd January 2007, 16:27
Veste proasta pentru Steaua ... :no:

Cam care mai sunt sansele de calificare ?
Veste buna pentru Croitoru :D ... Steaua se califica

Rossi
4th February 2007, 11:15
cu Dica in teren aveati 5 % sanse de calificare ...
fara Dica aveti 10 % sanse de calificare ...

SORENSEN
4th February 2007, 11:36
Asa lipseste si Andrey de ex...nu conteaza..daca e mergem si sau fara el...e decisiv de multe ori dar nu de neinlocuit...

Sevilla86
4th February 2007, 13:39
Nu sta toata echipa in Dica... dar fara el ne va fi mai greu. Imi este greu sa-mi amintesc ultimul meci oficial al Stelei in care nu a jucat Dica. Am vazut echipa jucand fara Radoi, fara Iacob, fara Cristocea, dar in ultima vreme Dica a fost nelipsit din primul 11, asa ca nu stiu ce se va intampla, chiar nu stiu la ce sa ma astept.

dede
4th February 2007, 13:52
pai inainte echipa era formata in jurul lui Dica, dar acum Oli e nevoit sa schimbe sistemul de joc :D se poate si fara Dica...

Bancheru
4th February 2007, 19:00
am votat 50% pt ca Steaua nu sta in Dica...daca o echipa se bazeaza pe un singur jucator inseamna ca ii vai de echipa aceea....sunt 22 de jucatori intr-o echipa care toti la un loc alcatuiesc o aceea echipa....

YoYoyOi
4th February 2007, 19:04
e complet aiurea pollul ala...daca vrei sa votezi ca Steaua nu sta in Dica automat inseamna ca sansele de calificare sunt de 100%:rolleyes:

delaparis
4th February 2007, 19:10
:happy

Pai cum sa zic atunci ... 100% Dica nu conteaza in jocul lui Steaua ? ... :D

YoYoyOi
4th February 2007, 19:14
nu mai...nu e logic...sunt 2 lucruri diferite care nu au legatura unul cu altul.

De exemplu, eu zic ca are 10% sanse de calificare, dar asta nu inseamna ca acest lucru se intampla pt ca nu avem sanse fara Dica :groggy:

delaparis
4th February 2007, 19:23
inteleg ce vrei sa spui dar nu stiu cum sa formulez altfel :groggy: ... vreau sa zic ceva de genul daca Dica nu mai e atunci sansele de calificare mai exista sau nu ... :D

100% inseamna cu sau fara Dica e la fel ... :D

YoYoyOi
4th February 2007, 19:35
da-l in lapte ca oricum nu conteaza:P:D

Cappone
10th February 2007, 12:57
pentru steaua era bine daca juca dica.s-a vazut si in ch league ca dica este foarte valoros!

johny bravo
10th February 2007, 18:05
Pariu pe o bere ca Dica n-are nici pe dreaku si o sa joace. Abureala romaneasca...

Sevilla86
10th February 2007, 18:25
Pariu pe o bere ca Dica n-are nici pe dreaku si o sa joace. Abureala romaneasca...

Asa sta la Bologna, nu se pregateste cu echipa si nici nu joaca amicale... :happy
In conditiile astea chiar daca nu ar avea probleme medicale, tot nu ar putea sa joace...

Laur_Farul
11th February 2007, 15:39
Steaua se poate califica si fara Dica dar sa nu uitam ca Dica este golgeterul Stelei in Cupele Europene si este o lipsa pentru Steaua dar Dica are inlocuitor ;) !