PDA

View Full Version : Votati jucatorul lunii iunie



Ady
30th June 2005, 01:49
I-ati propus , acum votati-i !

Nadal pentru titlul de la Roland Garros

Roddick pentru mingea incasata de la Karlovic , si pentru titlul de la Queens

Gimelstob pentru ca in ciuda unei accidentari a continuat sa faca spectacol

Federer pentru victoria de la Halle :mda:

Mai multe detalii , poze , explicatii gasiti pe thread-ul cu propuneri

L-am votat pe Gimelstob pentru ca in opinia mea este nevoie de jucatori ca el pentru a mai inlatura monotonia impusa de ceilalti jucatori .

Cristi
30th June 2005, 09:27
Roddick... a castigat un turneu important (Queens) si este in semifinale (practic in finala) la Wimbledon.

gavacaritei
30th June 2005, 09:36
L-am votat pe Gimelstob, pentru ca nu ai cum alege intre Roddick si Federer (amandoi au castigat cate un turneu pe iarba si probabil vor juca finala de la Wimbledon), in vreme ce Nadal imi este foarte antipatic.

ana_rod
30th June 2005, 13:22
and the winner is...Roddick (Federrer a tot castigat ; sa mai castige si altii...si oricum Andy joaca mult mai bine decat inainte ,pe cand Federrer are acelasi joc bun ...damn it :mad: ) suna cam ciudat dar Andy merita mai mult...in afara de ei doi ceilalti chiar nu conteaza :D

bogho
30th June 2005, 13:24
eu l-am votat pe Nadal, pentru stilul de joc abordat.

Sharkie
30th June 2005, 13:36
Si io tot pe Nadal.In principal pt ca l-a batut pe Federer,si are tot viitorul in fata.

Mihai
30th June 2005, 13:51
Am votat cu Federer pentru ca cel mai bun :D (desi nu prea imi place de el)

sun
3rd July 2005, 18:56
Federer pentru Wimbledon si Halle , si pt ca e cel mai bun :P

paulinio
4th July 2005, 12:35
Nadal.

Imi plac surprizele... mai ales un tanar atat de talentat... e o surspriza binevenita.

enache biz
4th July 2005, 17:20
tot pe nadal l`am votat si eu ...Federer e mai bun, dar Nadal e mai tanar :)

pinky
4th July 2005, 17:34
Federer pentru ca in momentul de fata este cel mai bun :cool:

dianette_d
4th July 2005, 18:07
il votez pe federere din fair-play...as fi de-a dreptul absurda sa votez cu altcineva...poate n-o sa se mai intample :P

Sharkie
4th July 2005, 21:52
@Pinky aici e vorba de cine a facut ceva special in luna respectiva,nu in general ;)

a_ndrada
4th July 2005, 22:06
federer pentru ca reuseste sa se mentina,e cel mai tare si pentru ca inca se emotioneaza cand castiga un mare slem.bravo lui

pinky
4th July 2005, 23:29
@Sharkie: Pai cred ca doua turnee castigate,dintre care unul de grand slem si faptul ca s-a mentinut pe prima pozitie in clasamentul mondial,ajunge pentru o luna nu? :P

dextercioby
4th July 2005, 23:46
Pentru luna iunie eu l-am votat pe Nadal, intrucit am comparat succesul lui la RG cu victoriile scontate ale lui Federer la Halle si Roddick la Queen's. Intrucit din Wimbledon nu erau "prinse" in iunie decit cel mult sferturile, am zis ca tot performanta lui Nadal face mai mult decit semifinalele jucate de Federer si Roddick la Wimbledon.

Daniel.

pinky
5th July 2005, 00:33
Da,asa e,Wimbledon-ul l-a luat in iulie,am uitat... :rolleyes: Dar tot cu el votez...pentru constanta in joc :D Nadal n-a mai facut nimic dupa ce a luat RG-ul,exact ca Safin dupa Australian Open :(

Lorababy
7th July 2005, 18:04
pur si simplu Roddick

Apolini
2nd August 2005, 17:48
Mi-a fost greu sa aleg intre Federer si Nadal si acuma totusi cred ca ar fii trebuit sa il votez pe Federer. Nadal a castigat pe iarba la Wimblendon in fata lui Federer iar Federer a castigat Rolland Garros. Totusi Nadal, pare sa vina din urma repede si cred ca l-ar invinge pe Federer pe orice suprafata din nou. :D