PDA

View Full Version : Doris2001 si Remy: unite



Vadim
17th January 2007, 20:43
Am unit clona Doris2001 cu userul initial Remy. Remy era banat permanent, dar primeste in jur de 2 saptamani ban, timp de odihna si mediatatie. Ne-a facut capul calendar azi. Daca Remy vrea sa mai stea pe acest forum, sa o faca fara jigniri si fara provocari.

Ulysses
17th January 2007, 20:46
Am unit clona Doris2001 cu userul initial Remy. Remy era banat permanent, dar primeste in jur de 2 saptamani ban, timp de odihna si mediatatie. Ne-a facut capul calendar azi. Daca Remy vrea sa mai stea pe acest forum, sa o faca fara jigniri si fara provocari.

domnule vadim , ati facut ceea ce trebuia facut de mai mult timp!:ok: felicitari:)

TheIceMan
17th January 2007, 20:49
Am unit clona Doris2001 cu userul initial Remy. Remy era banat permanent, dar primeste in jur de 2 saptamani ban, timp de odihna si mediatatie. Ne-a facut capul calendar azi. Daca Remy vrea sa mai stea pe acest forum, sa o faca fara jigniri si fara provocari.

Doar curios: daca isi face un nou user Remy2001 de ex., ce se intampla?

YoYoyOi
17th January 2007, 20:52
mai ia 2 saptamani de relaxare...si tot asa pana ajunge la zi...in 2007 :lol:

relansat
17th January 2007, 20:53
Casa de piatra :ok:

Va doresc numai bine ;)

Sevilla86
17th January 2007, 21:19
Aproape ca nu-mi vine sa cred... :cheer:


Daca Remy vrea sa mai stea pe acest forum, sa o faca fara jigniri si fara provocari.

Asta inseamna ca am castigat!!! Orice s-ar intampla!
1. Daca remy continua ca si pana acum nu o sa-l mai vedem = am castigat :ok:
2. Daca remy isi schimba atitudinea = am castigat :ok: remy fara provocari si fara jigniri nu este remy, ci este doar un alt user obisnuit.:yeah:

Cristian
17th January 2007, 22:19
Prea mult 2 saptamani :ras-plans:

Vadim
17th January 2007, 22:22
Daca isi face clone e halit.

Ori ridicam discutiile pe intern, ori facem din Interm fromt de jigniri. Sunt si au anti multe personaje din fotbalul romanesc, inclusiv cele pe care le infiereaza Remy, insa de aici si pana la a face din asta o problema nationala si a baga userii forumului in aceeasi oala pentru ca sunt fanii unei echipe e cale lunga.

Dennis
18th January 2007, 01:47
Daca isi face clone e halit.

Ori ridicam discutiile pe intern, ori facem din Interm fromt de jigniri. Sunt si au anti multe personaje din fotbalul romanesc, inclusiv cele pe care le infiereaza Remy, insa de aici si pana la a face din asta o problema nationala si a baga userii forumului in aceeasi oala pentru ca sunt fanii unei echipe e cale lunga.

Sunt tare curios de ce nu intelege remy chestia asta...


El are cateva puncte proaste, fara de care cred ca nu ar avea probleme:

• Vorbeste in numele mai multor oameni, care, crede el, ii impartasesc opinia
• Exagereaza. faca dintr-un post simplu un articol de ziar care nu ar merita citit veci pururi..
• Jigneste. daca cineva nu ii impartaseste opinia (ce se intampla mai tot timpul), el incepe cu provocari shi atacuri la persoana respectiva, intr-un mod foarte neplacut..

delaparis
18th January 2007, 01:54
raspuns :

1. aici ai dreptate

2. face ce vrea si citeste ce vrea :ok: ... nimeni nu e obligat sa citeasca tot ce alege el

3. raspunde la jigniri ... asta e pacat pentru el ... dar e pacat pentru toti cei care jignesc din principiu ...

sper sa se termine cu toata tevatura asta fara rost pana la urma si care nu aduce decat stare de greata pentru multi :no:

Bumbescu
18th January 2007, 08:14
Cand il invitati pe remy la un fm?:D

Ulysses
18th January 2007, 21:57
Daca isi face clone e halit.

Ori ridicam discutiile pe intern, ori facem din Interm fromt de jigniri. Sunt si au anti multe personaje din fotbalul romanesc, inclusiv cele pe care le infiereaza Remy, insa de aici si pana la a face din asta o problema nationala si a baga userii forumului in aceeasi oala pentru ca sunt fanii unei echipe e cale lunga.

sper sa va tineti de cuvant:ok: desi perioada de suspendare pentru sus-numitul trebuia sa fie de vreo 2 luni...:headbang: sa vedeti liniste si discutii pertinente pe forumul ols:)

YoYoyOi
18th January 2007, 22:00
deocamdata nu te incadrezi in discutiile alea pertinente....deci uita subiectul de fata....vezi ca-i bolnavior Dica:(

delaparis
18th January 2007, 22:08
deocamdata nu te incadrezi in discutiile alea pertinente....:(

asta cam asa e :ok: ... dar sa speram ca toti au inteles cateceva din toata tevatura asta :)

Kainsashiki
19th January 2007, 00:11
http://gsp.ro/images/content/articles/2007/1/68808/img7953-167306980f23c663fd656_660_440_.jpg

fanii lui remy cer debanarea acestuia ! :D

delaparis
19th January 2007, 00:14
hai sa descriu ce vedem acolo .. de la stanga la dreapta : Vadim, delaparis, DiabLo, YoYoyOi, starsteel, tchibos ...si altii :D

andrei1921tm
19th January 2007, 00:39
Sunt tare curios de ce nu intelege remy chestia asta...


El are cateva puncte proaste, fara de care cred ca nu ar avea probleme:

• Vorbeste in numele mai multor oameni, care, crede el, ii impartasesc opinia
• Exagereaza. faca dintr-un post simplu un articol de ziar care nu ar merita citit veci pururi..
• Jigneste. daca cineva nu ii impartaseste opinia (ce se intampla mai tot timpul), el incepe cu provocari shi atacuri la persoana respectiva, intr-un mod foarte neplacut..

Asta e din cauza doctrinei de care bucura forumul:|

Kainsashiki
27th May 2007, 00:53
Bianco-Rossi merita o sansa :ok:

delaparis
27th May 2007, 00:54
sa vedem ...:rolleyes:

vorbesc cu el acum ;)

YoYoyOi
27th May 2007, 09:44
huh? :hmm:

vlad1607
27th May 2007, 09:50
Forza Bianco Rossi ! :D