PDA

View Full Version : B2 - seria din care face parte Universitatea.



EDMOND_
28th June 2005, 01:18
Universitatea Craiova (retrogradata din Divizia A), CSM Vilcea, Dunarea Giurgiu, Poiana Cimpina, Minerul Lupeni (promovate din Divizia C), Minerul Motru, FCM Tirgoviste, Dinamo II Bucuresti, Inter Gaz Bucuresti, Petrolul Ploiesti, International Pitesti, FC Caracal, Juventus Bucuresti, Dacia Mioveni, Rapid II Bucuresti, CS Otopeni.

si varianta oficiala:

1. Univ. Craiova
2. FC Sibiu
3. CS Otopeni
4. Petrolul Ploieşti
5. Unirea Urziceni
6. Dacia Mioveni
7. I nternaţional Piteşti
8. FC Caracal
9. Minerul Motru
10. Rapid II Bucureşti
11. Inter Gaz Bucureşti
12. Juventus Bucureşti
13. Dinamo II Bucureşti
14. Dunărea Giurgiu
15. Poiana Cīmpina
16. CSM Rīmnicu Vīlcea

inter
28th June 2005, 01:21
:o: jucam cu Inter? :D , ce glume proaste am in mine :mda:

pana la urma. brasovenii in ce serie sunt?

Gonzo
28th June 2005, 01:22
nici nu are cine sa promoveze in afara de noi si Petrolul... serie mai usoara nu se putea :ok:

EDMOND_
28th June 2005, 01:27
B2: Universitatea Craiova (retrogradata din Divizia A), CSM Vilcea, Dunarea Giurgiu, Poiana Cimpina, Minerul Lupeni (promovate din Divizia C), Minerul Motru, FCM Tirgoviste, Dinamo II Bucuresti, Inter Gaz Bucuresti, Petrolul Ploiesti, International Pitesti, FC Caracal, Juventus Bucuresti, Dacia Mioveni, Rapid II Bucuresti, CS Otopeni.

B1: FC Brasov (retrogradata din Divizia A), Cetate Suceava, Portul Constanta, Forex Brasov (promovate din Divizia C), Laminorul Roman, Altay Constanta, FC Botosani, Petrolul Moinesti, Dunarea Galati, Dacia Unirea Braila, Precizia Sacele, Ceahlaul Piatra Neamt, Callatis Mangalia, Midia Navodari, Unirea Urziceni, Gloria Buzau.

B3 : Apulum Alba Iulia (retrogradata din Divizia A), CFR Timisoara, Gloria II Bistrita (promovate din Divizia C), FC Sibiu, Liberty Salonta, Universitatea Cluj, FC Bihor, IS Cimpia Turzii, Unirea Siniculau Mare, Armatura Zalau, Tricotaje Ineu, Olimpia Satu Mare, UT Arad, Unirea Dej, Gaz Metan Medias, CS Deva.

inter
28th June 2005, 01:29
astea sunt alea oficiale?

EDMOND_
28th June 2005, 01:33
pai? ce crezi ca statui sa le nascocesc eu acum!? Au fost date publicitatii...desi din cate stiu eu Dinamo II este posibil sa joace la Alba....

inter
28th June 2005, 01:37
nu se stie inca... dupa cat vazui pe forum ... in fine.. alte date? :cool:

Gonzo
29th June 2005, 09:08
da, Gds de acum nu mai are nici un fel de credibilitate... seriile astea au fost inventate... :no:

EDMOND_
29th June 2005, 09:53
Lasa-le asa pana ne contrazice federatia..... si asa se pare ca este posibil ca vreo trei patru echipe de divizia A sa aiba probleme mari ..sa nu gaseasca solutiile financiare necesare pentru prezenta in prima liga... surprize probabil vor aparea...

Gonzo
29th June 2005, 12:52
sa presupunem ca 4 echipe nu vor mai avea bani sa joace in A...

k, dar nu vad ce ne intereseaza pe noi... la fel suntem si noi, nu avem nici bani si nici lot spre deosebire de ei, care macar au jucatori...

EDMOND_
29th June 2005, 14:09
:D Mai asteapta putin, s-ar putea sa avem si bani , si lot. In plus, se pare ca autoritatile si Mititelu incep, in sfarsit, sa vorbeasca aceeasi limba.

iuliB
29th June 2005, 14:43
La lotul pe care-l avem ne-ar trebui 3-4 ani in B.Jucatori de valoare nu cred ca vor mai veni. :headbang:

dragosblue
29th June 2005, 15:03
La lotul pe care-l avem ne-ar trebui 3-4 ani in B.Jucatori de valoare nu cred ca vor mai veni. :headbang:
Daca-ar veni "valorile" de anul trecut, tot in B ne-ar duce, nu crezi?

Leo_
29th June 2005, 19:37
"Valorile" de anul trecut ne-ar mentine in B :D

iuliB
29th June 2005, 21:31
Cu "valorile" alea,dar fara dinel terminam lejer in primele 5-6 echipe.

Vietnam
30th June 2005, 14:43
Cu mititelu si cu "valorile" alea anul viitor suntem in C!!!

bogho
30th June 2005, 15:14
iar eu cred ca "valorile" pe care voi le tot dati cu sanse la retrogradare, vor face o figura frumoasa.
nu stiu cat de mult ne vom lupta pentru promovare, (insa sper la asa ceva), dar nu vom juca la retrogradare.

bob
30th June 2005, 16:00
vreti promovare? hahahaha. nici nu se stie inca lotul, si sperati la promovare?

spinU
30th June 2005, 16:21
vreti promovare? hahahaha. nici nu se stie inca lotul, si sperati la promovare?

du-te mah si te plimba.

iuliB
30th June 2005, 17:51
Le urez dinamovistilor sa aiba macar un sezon cu 7 infringeri consecutive,ca dupa infuzia anterioara cu jucatori de la noi.

EDMOND_
30th June 2005, 20:37
Cu mititelu si cu "valorile" alea anul viitor suntem in C!!!

Vietnam, eu sunt de aceeasi parere cu bogho.Nu stiu daca vom promova , dar imi place felul in care lucreaza actuala echipa tehnica.

ASP
1st July 2005, 12:52
cand apare programul diviziei b?

esku
4th July 2005, 13:40
nu promovatzi! asta`i viatza! 1 CS Otopeni; 2. Petrolul; 3. Craiova :D

EDMOND_
4th July 2005, 14:20
esku-le mai du-te mah si te plimba, pe urma iar te oftici ca intra craiovenii pe forumul Argesului.... ai simtit nevoia acuta sa iti faci cunoscuta parerea aici.... sa stii ca in fiecare zi ne rugam sa apari, eram chiar disperati sa stim ce gandesti.... Daca tot intrasi explica-ne cum va veti bate voi in campionatul care urmeaza pentru o cupa europeana ... aaa , si chiar ne gandeam sa te intrebam ce mai este pe la voi, anul asta veti fi in continuare o echipa satelit ( e singura voastra sansa sa jucati tot in A )?

On topic. Nu te priveste pe tine, dar daca tot te crezi Mama Omida deschide un thread pe intern si fericeste-i pe toti .....


On topic. Eu am alta parere, cred ca Otopeniul nu va termina in primele trei....

Vietnam
5th July 2005, 17:13
vreti promovare? hahahaha. nici nu se stie inca lotul, si sperati la promovare?

Mai ciine rosu dar dupa creierul tau ce naiba ai fi vrut sa speram??? Nu ti se pare normal sa speram sa revenim in A? Eu imi dau seama ca nu-ti convine dar momentan nu are rost sa-ti fie in continuare frica de Craiova. Noi suntem in B voi in A...deci cel putin un an poti sa stai linistat. :D

Gabi in echipa tehnica poti avea incredere.Eu nu am incredere in inteligenta si moralitatea actualului patron. Prea ii este scris pe frunte totul ca sa am si sperante. Dar da doamne sa ma insel si va fac cinste daca Mititelu reuseste sa aduca Craiova din nou in A. Dau o bere chiar la Craiova. /hello

dragosblue
5th July 2005, 19:21
Anul trecut ziceam ca o sa vin acasa pentru a sarbatori cucerirea titlului.
Acum sper ca anul viitor sa vin pentru a sarbatori promavarea!

dextercioby
5th July 2005, 20:15
Aia da sarbatoare la promovare. Bine ar fi, dar in conditiile actuale ar fi o minune, dar nu chiar o utopie.

Daniel.

litza
5th July 2005, 21:11
Cred ca ne vom bate pt promovare.Vom fi acolo sus.Nu uitati ca avem echipe care trag pt noi!

dextercioby
5th July 2005, 21:16
Asa sa fie, sa speram ca au pentru cine, desi * si Motru si Caracalu' sint vai de mama lor. Iar Vilcea de-abia a promovat.

Daniel.

dragosblue
6th July 2005, 04:11
Dexter, cu ce mari echipe ne batem ?
Ploiestiul, care pare cea mai importanta contracandidata, unde ne-ar fi superioara ?
Problema la promovare e una : sa nu ne punem din nou bete in roate singuri.

Vietnam
6th July 2005, 15:31
Dar noi ce mare echipa suntem? Sa stii ca numele nu joaca in locul jucatorilor! Eu zic sa lasam naibii nasul mai jos ca doar am retrogradat nu ne-am dat "demisia" din divizia A. Noi tot campionatul ne-am umflat in pene, jucatorii dadeau interviuri in care ne asigurau ca fac totul si s-a vazut ce au dat pe teren. Asa ca ar fi cazul sa nu mai privim de sus echipe cotate teoretic mai slab decat Stiinta pentru ca pur si simplu nu avem cu ce sa ne mindrim. Statistica in cazul nostru nu mai face nici cat o ceapa degerata. Noi suntem o echipa in reconstructie: antrenor nou, jucatori noi, conducere noua. Deci o luam de la capat ca orice echipa nou infiintata. Din pacate nici bani nu avem deci stam prost de tot. Avem tot vise si pretentii. Mai luati verilor o pauza ca ma apuca toti dracii pe laudarosenia asta care ne-a distrus pina acum. Chiar nu am invatat nimic din tot ce s-a intimplat in ultimii ani la noi? Dupa ce cistigam Cupa Campionilor putem sa ne urlam superiortatea pina atunci liniste!

EDMOND_
6th July 2005, 16:49
Vietnam, ai dormit rau azi noapte ? Ai probleme la birou? Eu nu am vazut pe nimeni sa se laude, dimpotriva cam toti suporterii nostri ssunt destul de obiectivi in acest moment. In loc sa iti umfli muschii la Dragos, raspunde+i la intrebare: Are Petrolul lot sa traga la promovare? Sau Otopeniul ?
Eu cred ca va fi o serie echilibrata in care si Craiova are sansa ei.

dragosblue
6th July 2005, 17:35
Dar noi ce mare echipa suntem? Sa stii ca numele nu joaca in locul jucatorilor! Eu zic sa lasam naibii nasul mai jos ca doar am retrogradat nu ne-am dat "demisia" din divizia A. Noi tot campionatul ne-am umflat in pene, jucatorii dadeau interviuri in care ne asigurau ca fac totul si s-a vazut ce au dat pe teren. Asa ca ar fi cazul sa nu mai privim de sus echipe cotate teoretic mai slab decat Stiinta pentru ca pur si simplu nu avem cu ce sa ne mindrim. Statistica in cazul nostru nu mai face nici cat o ceapa degerata. Noi suntem o echipa in reconstructie: antrenor nou, jucatori noi, conducere noua. Deci o luam de la capat ca orice echipa nou infiintata. Din pacate nici bani nu avem deci stam prost de tot. Avem tot vise si pretentii. Mai luati verilor o pauza ca ma apuca toti dracii pe laudarosenia asta care ne-a distrus pina acum. Chiar nu am invatat nimic din tot ce s-a intimplat in ultimii ani la noi? Dupa ce cistigam Cupa Campionilor putem sa ne urlam superiortatea pina atunci liniste!
Unde am scris eu ca sintem "mare echipa" sau pe cine am "privit de sus" ?
Cred ca am fost cit se poate de realist si ca avem sansa noastra de a promova, teoretic, ca orice alta echipa din seria noastra.
Daca vrei sa faci "liniste", n-ai decit, e dreptul tau, dar nu imi impui tu :rosu: ce am dreptul sau nu de a scrie. ATIT!

ieppy
6th July 2005, 17:42
Ma bag pentru ca ma pricep cand e vorba de Petrolul eu petrecand mult timp in Ploiesti si stiind cam ce se misca pe acolo. In mod normal Petrolul ar fi putut promova si anul asta insa au fost anumite interese sa nu o faca. interese din interiorul clubului. Bani ar fi dar nu se baga. Sa vedem ce va fi anul asta. Daca vor promoveaza lejer si fara batai de cap.

EDMOND_
6th July 2005, 21:15
Nu au lot pentru a promova . Si nici nu cred in varianta ca nu au vrut. Insa doar atat au putut. Nu zic ca vom promova noi neaparat, insa cred ca ne putem bate pentru revenirea in divizia A. Depinde de mai multi factori. Eu imi doresc in primul rand sa reconstruim echipa.

ieppy
7th July 2005, 07:49
Edmond, asta e o echipa care daca se vrea are buget de divizia A cel putin. Totdeauna au avut jucatori buni, in orice conditii. PLus ca anul trecut au fost o multime de meciuri suspecte cel mai important fiind Petrolul- CS Otopeni 1-3 parca, Blat pe fatza ca sa ii duca pe aia in A, asta in conditiile in care la o victorie Petrolul era in lupta pentru promovare cu sanse bune.

sun
7th July 2005, 09:07
O intrebare : Craiova a terminat anul trecut cu 20 de puncte si nu si-a facut baremul de 25 de puncte . Asta inseamna ca incepe Divizia B cu -5 ?

Favorita la promovare e CS OTOPENI . Indiscutabil . Oricum Craiova are 6 puncte asigurate ( cele cu Dinamo II ) .

ieppy
7th July 2005, 09:22
cs otopeni my ass, asta ne-ar mai trebui sa promoveze o echipa de genul asta cand in seria asta sunt echipe ca Petrolul, Universitatea sau Sibiul.

bogho
7th July 2005, 10:24
O intrebare : Craiova a terminat anul trecut cu 20 de puncte si nu si-a facut baremul de 25 de puncte . Asta inseamna ca incepe Divizia B cu -5 ?

Favorita la promovare e CS OTOPENI . Indiscutabil . Oricum Craiova are 6 puncte asigurate ( cele cu Dinamo II ) .

baremul era de 22 de puncte, si da, Craiova va avea dupa prima etapa doar 1 pct.

sun
7th July 2005, 10:41
Craiova va avea dupa prima etapa doar 1 pct.

Daca bate in prima etapa , altfel va avea punctaj negativ :happy

EDMOND_
7th July 2005, 14:23
Daca bate in prima etapa , altfel va avea punctaj negativ :happy

Mai bine vezi de problemele lui Gigi ca s-ar putea ca anul viitor sa nu prindeti primele trei locuri. Oricum esti in afara subiectului, Otopeniul nu va avea sanse la promovare...au pierdut deja jumatate din jucatorii de anul trecut.
In plus, in actuala situatie Dinamo II ar juca mai degraba pentru Otopeni sau Petrolul, decat pentru Craiova.Mai citeste si tu printre randuri, sau treci pe "alte sporturi" , poate te pricepi mai bine ...

iuliB
7th July 2005, 16:48
Daca bate in prima etapa , altfel va avea punctaj negativ :happy


Prietene,iesi putin afara si racorestete,intr-o viitura daca poti.Ne-o lipsi noua soarele dar nu esti tu ala. :headbang:

Vietnam
7th July 2005, 17:59
Unde am scris eu ca sintem "mare echipa" sau pe cine am "privit de sus" ?
Cred ca am fost cit se poate de realist si ca avem sansa noastra de a promova, teoretic, ca orice alta echipa din seria noastra.
Daca vrei sa faci "liniste", n-ai decit, e dreptul tau, dar nu imi impui tu :rosu: ce am dreptul sau nu de a scrie. ATIT!


"si Motru si Caracalu' sint vai de mama lor. Iar Vilcea de-abia a promovat."- Dragos la asta m-am referit eu, la comentariile lui cioby dar dar un pic si la "continuarea" ta. Ploiestiul nu este o echipa oarecare totusi... Si vad ca te iritasi rau de tot de ai impresia ca eu as vrea sa-ti impun tie ceva. Dupa cum ai observat nu ti-am pus acolo nici numele tau nici cel al lui cioby,pur si simplu era o atentionare generala. Eu am tras doar un semnal de alarma atita tot. Sper sa nu incepem acum sa despicam firul in patru! hai bafta multa si sa bem la promovare! :yeah:

Gabi nu mi-am umflat nici un muschi fata de nimeni de pe acest thread ( poate fata de ciinele ala care latra pe aici - ieppy nu esti tu ala).... Nu am nimic nici cu Dragos nici cu altcineva. Fiecare comenteaza cum vrea situatia echipei dar lasa-mi si mie dreptul de a nu fi de acord cu unele idei expuse pe aici. Nici lui Dragos nu i-a placut ce am scris asa ca suntem chit :D

Dragos mai bine imi dadeai cartonas albastru ca pe asta rosu il resping din start. :)

EDMOND_
7th July 2005, 23:44
UIte ca venisi de acasa... sa nu mai faci ca nu te mai primim in Oltenia.
Pune o bere la rece sa te iertam. :ok:

inter
7th July 2005, 23:49
numai bere? :headbang: , hai Voievoade ca ma dezamagesti :rolleyes:

EDMOND_
8th July 2005, 00:04
Pai nu stiam ca esti si tu prezent. Vietnam, nu am ce sa iti fac, nota de plata va fi mai consistenta!

PS. On topic. Sa vedem cand se vor stabili seriile. Componenta asta mi-a dictat-o Dragomir la telefon,insa mai sunt posibile schimbari... De exemplu Petrolul in B1..... :D

dragosblue
8th July 2005, 04:57
[QUOTE=Vietnam
Dragos mai bine imi dadeai cartonas albastru ca pe asta rosu il resping din start. :)[/QUOTE]
Am cautat acum, dar n-am gasit. Miine ti-l voi da, PROMIS ! :ok:

Vietnam
11th July 2005, 13:34
oleaca offtopic
DACA vom promova anul viitor cu mititelu ca patron, dau de baut la Craiova ... bere, votca ... nu stiu ...poate mai bine pun la bataie o zeama de struguri de dai cu caciula dupa ciini ( daca sunt de aia rosii se recomanda o caramida in caciula :evil: ). Sa vedem cum iese vinul si cati ne strangem ... dar doamne ce o sa ne trotilam! :D Important este sa fim din nou in A. :yeah:

Dragos mai bine ne dam unul altuia un pahar de vin de culoarea cartonului dat de tine. :ok: Lui Gabi ii dam bere ca vinul nu-i prieste. :D

On topic
Pina la urma cu ce echipa jucam, ca Stanga se supara pe citiva jucatori dupa ce am furat-o cu 2-1 de la Dacia. Imi suna cunoscuta placa asta cu jucatorii care nu au jucat serios, am auzit-o tot campionatul trecut. Cu rezultatele stiute. :headbang:

EDMOND_
28th July 2005, 16:26
1. Univ. Craiova
2. FC Sibiu
3. CS Otopeni
4. Petrolul Ploieşti
5. Unirea Urziceni
6. Dacia Mioveni
7. I nternaţional Piteşti
8. FC Caracal
9. Minerul Motru
10. Rapid II Bucureşti
11. Inter Gaz Bucureşti
12. Juventus Bucureşti
13. Dinamo II Bucureşti
14. Dunărea Giurgiu
15. Poiana Cīmpina
16. CSM Rīmnicu Vīlcea

Parerea mea este ca ne putem bate pentru promovare inca din acest an , probabil cu Petrolul..si eventual Otopeniul....

ASP
29th July 2005, 17:07
otopeniul sare din calcul (aia vor sa faca ceva gen bistrita-->> stat 10 ani in B si facut un buget consistent din care sa infrupte mai tarziu) asa ca mai ramane petrolul care pentru noi a fost intotdeauna o nuca tare. chestia poate fi rezolvata daca mititelu este destul de destept incat sa traga ceva antene sa iasa in favoarea noastra unele meciuri.

sonty
29th July 2005, 18:59
sa iasa in favoarea noastra unele meciuri.
stiu ca nu vrei sa zici ceea ce zici.

Vietnam
1st August 2005, 13:40
........chestia poate fi rezolvata daca mititelu este destul de destept incat sa traga ceva antene sa iasa in favoarea noastra unele meciuri.

:drak: mititelu destept???? :evil: buna gluma!

Oricum ceea ce spui tu este infractiune si eu nu vreau ca Stiinta sa cistige asa !!! Care ar mai fi diferenta intre noi si hotii cunoscuti din divizia A???

ASP
1st August 2005, 15:56
sunt destui cei care au murit cu adevarul pe buze. echipa noastra a fost victima unor jocuri de culise pe care imbecilul de staicu nu a vrut sau nu a stiut sa le preintampine. o echipa puternica se construieste cu ajutorul unor jucatori si antrenori buni dar si cu un presedinte capabil sa traga sforile atunci cand trebuie. daca voi aveti impresia ca promovarea se va disputa doar pe teren va inselati amarnic. in fotbalul romanesc trebuie sa parezi si loviturile venite din spate nu numai pe cele din fata. daca stai cuminte si crezi ca totul se va rezolva de la sine ajungi in divizia B (asa cum s-a intamplat cu noi). trebuie sa faceti diferenta intre meciurile strategice in favoarea noastra si cele in favoarea altora (cum se intampla in era netoiu).

bogho
1st August 2005, 16:05
La o prima impresie se poate spune ca FC Caracal, Minerul Motru, CSM Rīmnicu Vīlcea vor face jocul Universitatii. Insa mi-e un pic teama de orgoliul ala oltenesc, mai ales in situatia cand se intalnesc 2 echipe din Oltenia, cu jucatori majoritari olteni.

bogho
2nd August 2005, 10:49
Maine aflam si programul pentru Divizia B.

Etapele de desfaurare ar fi cam urmatoarele
TUR
etapa 1: 20 august
etapa a 2-a: 27 august
etapa a 3-a: 3 septembrie
etapa a 4-a: 10 septembrie
etapa a 5-a: 17 septembrie
etapa a 6-a: 24 septembrie
etapa a 7-a: 1 octombrie
etapa a 8-a: 8 octombrie
etapa a 9-a: 15 octombrie
etapa a 10-a: 22 octombrie
etapa a 11-a: 29 octombrie
etapa a 12-a: 5 noiembrie
etapa a 13-a: 12 noiembrie
etapa a 14-a: 19 noiembrie
etapa a 15-a: 26 noiembrie
RETUR
etapa a 16-a: 4 martie 2006
etapa a 17-a: 11 martie
etapa a 18-a: 18 martie
etapa a 19-a: 25 martie
etapa a 20-a: 1 aprilie
etapa a 21-a: 8 aprilie
etapa a 22-a: 15 aprilie
etapa a 23-a: 22 aprilie
etapa a 24-a: 29 aprilie
etapa a 25-a: 6 mai
etapa a 26-a: 10 mai
etapa a 27-a: 13 mai
etapa a 28-a: 20 mai
etapa a 29-a: 27 mai
etapa a 30-a: 3 iunie

bogho
3rd August 2005, 12:10
Astea sunt meciurile din tur ale echipei.

Etapa 1 : Rapid II - Universitatea
Etapa 2 : Universitatea - FC Caracal
Etapa 3 : FC Olt - Universitatea
Etapa 4 : Universitatea - Juventus Bucuresti
Etapa 5 : Intergaz Bucuresti – Universitatea
Etapa 6 : Universitatea - Dunarea Giurgiu
Etapa 7 : Minerul Motru – Universitatea
Etapa 8 : Universitatea – Unirea Urziceni
Etapa 9 : Universitatea - Petrolul Ploiesti
Etapa 10 : Poiana Cimpina - Universitatea
Etapa 11 : Universitatea - CS Otopeni
Etapa 12 : FC Sibiu - Universitatea
Etapa 13 : Universitatea - Dacia Mioveni
Etapa 14 : CSM Ramnicu-Vilcea - Universitatea
Etapa 15: Universitatea - Dinamo II

spinU
12th August 2005, 23:29
s-a reinfiintat astra ploiesti...aceasta a cumparat locul echipei international pitesti in seria STIINTEI

EDMOND_
20th August 2005, 14:32
Rezultate care ne intereseaza:

CSM Rimnicu Valcea - Astra Ploiesti = 2 - 0 ( asta da, surpriza! )
FC Sibiu - Intergaz Buc = 1 - 0
Unirea Urziceni - Petrolul Ploiesti= 2 - 3
Dunarea Giurgiu - CS Otopeni = 1 - 0 ( otopeniul iese deja din joc!?)

EDMOND_
8th October 2005, 13:14
Uite aici rezultat : Caracal- Valcea = 2 - 0 !!!

Multumim , baieti.

corto
8th October 2005, 13:17
Daca si Motru reusea mai mult ... Oricum, felicitari Caracal! Au dovedit ca sunt adevarati olteni ... La mai multe! :ok:

bogho
19th October 2005, 10:27
ieri, intr-un meci amical CSM Ramnicu Valcea a remizat, 1 - 1, cu FC Arges Pitesti.
Cei din Pitesti au condus cu 1 - 0 din min 17, iar Valcea a egalat in minutul 70 , prin Lepadatu

Ravelly
20th October 2005, 01:55
se tine bine Valcea...sper sa ia fata petrolului cu toate ca nu cred ca vor avea "benzina" pana la final...

Vietnam
24th October 2005, 12:31
Pina una alta sa-i lasam pe altii ca vad ca motorul nostru a inceput sa dea rateuri. Ori este benzina proasta ori am pus alta cifra octanica. Daca noi mergem bine nu prea cred ca ne intereseaza ce fac urmaritorii. Pe moment am revenit pe locul doi. Sper ca nu pentru mult timp! Hai STiinta!/hello