PDA

View Full Version : CFR CLUJ - Athletic Bilbao



Angelina Jolie
27th June 2005, 23:54
Haideti sa vorbim aici despre cele mai importante 2 meciuri din istoria echipei CFR CLUJ (meciurile tur-retur cu Bilbao).
Eu zic ca in GRUIA ii batem. Nu stiu daca ne vom califica dar in GRUIA batem. In fata unui stadion plin si intr-o atmosfera incendiara.
HAI CFR!

radus
28th June 2005, 00:10
Pe site-ul clubului Athletic Bilbao e prezentat lotul de jucatori pentru campionat si lotul folosit in cupa Intertoto.
Intersectand cele doua loturi obtinem urmatorii jucatori:
1. Lafuente 29 ani - portar
2. Casas 23 ani - fundas
3. Felipe 30 ani - fundas
4. Javi Gonzalez 31 ani - fundas
5. Guerrero 31 ani - mijlocas
6. Jonan 22 ani - mijlocas
7. Solabarrieta 22 ani - mijlocas
8. Arriaga 23 ani - atacant

Deci sunt 8 jucatori din lotul principal. Eu zic ca nu e putin... Dintre acestia, cei mai periculosi sunt: Guerrero (3 goluri in Primera Division in editia 2004-2005), Arriaga si Solabarrieta.

Ce parere aveti ? Ce meci ne asteapta !

Hai CFR !!!

Angelina Jolie
28th June 2005, 00:17
Ne asteapta un meci cum n-a mai fost niciodata in Gruia. Sper sa nu ne facem de rusine. Acum ca avem si antrenor nou trebuie sa incepem cu o victorie acasa.

andrei_cj
28th June 2005, 10:12
Dorinel Munteanu Semnează Azi Pe Doi Ani Cu CFR Cluj
Internaţionalul Dorinel Munteanu a ajuns ieri la Cluj, unde, după cīteva ceasuri de negocieri, a bătut palma cu oficialii lui CFR. “Mīine (n.r. - azi) voi semna un contract pe doi ani”, a dezvăluit mijlocaşul naţionalei, care va fi antrenor principal şi jucător. Munteanu va fi ajutat de Gheorghe Mihali (secund) şi de Cătălin Ciorman (preparator fizic) şi va debuta īn meseria de antrenor sīmbătă, la meciul cu Athletic Bilbao din Cupa UEFA Intertoto.

Articol complet : http://www.prosport.ro/index.php?c=3&a=66447[QUOTE]

Angelina Jolie
28th June 2005, 10:57
Am auzit ca Dorinel ar fi declarat ca vrea sa si joace sambata. Curg vestile bune in Gruia.
HAI CFR!
Later edit: Eu nu stiam ca Bilbao are 8 titluri, 24 de cupe si o supercupa. Ba mai mult cica n-au retrogradat niciodata din Primera. Deci jucam cu una dintre echipele mari ale Spaniei chiar daca in ultima vreme nu sunt in mare forma.

Rila
28th June 2005, 11:44
Eu tot ce imi doresc e sa vedem in gruia un meci de care sa ne amintim cu placere. Sa vedem fotbal adevarat indiferent care va fi rezultatul. Imi doresc mai mult ca orice sa ne calificam desi sansele sunt mici dar as fii fericit si daca as vedea o victorie in gruia. In sfarsit s-au terminat speculatiile in ce priveste postul de antrenor si cred valy ca poti fi fericit. SUnda nu mai e.

Angelina Jolie
28th June 2005, 12:38
Pai eu cred ca toata lumea poate sa fie fericita nu doar eu. EU cred ca in Gruia se poate obtine o victorie. O calificare ar fi deja ceva absolut senzational.
HAI CFR!

hai_dinamo
28th June 2005, 13:48
avetzi idee de cand se pot cumpara bilete ?

Angelina Jolie
28th June 2005, 14:23
Azi nu erau, ca am cautat. Probabil de maine.

Virus
28th June 2005, 20:10
Cred ca nu se vand bilete doar pentru cei ce tin cu CFR CLUJ! Cel putin nu ash lasa lumea sa intre pe stadion cu alte tricouri de la alte echipe.
CFR CLUJ NUMAI UNA!

P.S. Cica Sunda ramene sef la achizitii. :( Sper sa faca treaba buna.

Virus
28th June 2005, 20:36
Va fi un meci pe viata si pe moarte!!! Eu il consider mult mai important decat Steaua, Dinamo, Rapid. Sper din tot sufletul sa castigam!!!
ALE... ALE... ALE FORZA CFR
HAI CU TOTII... SA STRIGAM
PENTRU ECHIPA SA CANTAM
CFR!!!

Rila
28th June 2005, 21:09
Biletele s-au pus in vanzare in seara asta si sunt 140.000 la peluza, 200.000 la tribuna A si B si 300.000 la tribuna 0.

radus
28th June 2005, 22:05
Bilbao nu uita
A venit si vremea ta !

marius135
28th June 2005, 22:24
mult succes

andrei_cj
29th June 2005, 00:23
Multumim marius135 pt urarile facute pt ca avem nevoie! Cu biletele.....s-a stabilit cum e...deci numai sa fim multi pe stadion dar asta nu cred ca va fi o problema din moment ce intr-o ora cat timp a fost domnul ala in fata la stadion s-au vandut 300 de bilete..!

Angelina Jolie
29th June 2005, 00:26
Va fi plin fara discutie.

Cel putin nu ash lasa lumea sa intre pe stadion cu alte tricouri de la alte echipe.
Ca bine zici.

andrei_cj
29th June 2005, 10:50
Aia da! Hai ca ma duc sa iau bilete ca nu cumva sa raman fara!

HIV
29th June 2005, 14:05
Ma caposi nu stiti vin suporteri de la Bilbao ?

andrei_cj
29th June 2005, 21:50
Da o sa vina in jur de 150!

HIV
29th June 2005, 22:08
Da o sa vina in jur de 150!

De unde stii ?

radus
29th June 2005, 22:27
Deja se pare ca nu mai sunt bilete decat la peluza... Va fi nebunie mare sambata, sa speram sa fie vreme buna, ca spectacolul sa fie total. Eu chiar cred ca putem sa-i batem pe spanioli si sa facem furori, chiar daca o s-o incasam in deplasare...
La ce entuziasm exista acum in Gruia e posibil orice zic eu ! Am fost ieri la primul antrenament condus de Dorinel si i-am vazut pe jucatori cat isi dadeau interesul. Si mai ales de Anca mi-a placut. Iar Tilinca continua sa uimeasca pe toata lumea.
Recunosc, nu i-as mai fi dat nici o sansa lui Tiligol, dupa acest sezon ratat in proportie de 99 %. Dar uite ca baiatul incepe sa miste si nu oricum, ci cu stil de atacant pur-singe...
Pacat ca va lipsi Florin Dan in meciul de sambata, si probabil si Oncica :(

Oricum, va fi o sarbatoare totala pe care trebuie s-o onoram cum se cuvine !

Hai CFR !!!!!!!

TZEFERU
30th June 2005, 01:00
Chiar daca nu vine "o echipa athletica" completa in GRUIA macar vine "un nume". E ceva. Eu zic ca meciul este deschis oricarui rezultat, iar daca baietii prin o zi buna....va fi hara-kiri festival.

HAI CFR!!!

Angelina Jolie
30th June 2005, 03:11
Ma, eu mi-am pierdut azi aparatul foto ca m-am imbatat ca un porc(asa ca dupa licenta) deci cred ca vom bate pe Bilbao. Toate se compenseaza pe lumea asta. HAIDA CFR! Sa scriem istorie.

roxana_cj
30th June 2005, 19:57
Lasa Valy ca incerc eu sa fac ceva poze! Sper sa-mi si iasa pasenta!
HAI CFR!

P.S. Off topic: Ce fai ii Lordut! :D

Angelina Jolie
1st July 2005, 00:39
Sunt convins ca batem sambata. Nu se poate altfel.
OFF TOPIC: Mersi, ii transmit.

PerVersion
1st July 2005, 13:26
Si eu cred intr-o evolutie buna a baietilor maine, sper sa facem o figura frumoasa chiar daca nu ne vom califica in turul III.

P.S. Ma bucur ca am gasit forumul asta, vad ca e lume, ma simteam cam singur pe forum la gsp. :)

Hai CFR !!!

andrei_cj
1st July 2005, 14:28
Bine ai venit PerVersion!

P.S.CUPA UEFA INTERTOTO / 12:11
Bascii sīnt preocupaţi meciul cu CFR Cluj
Mijlocaşul lui Athletic Bilbao, Artiz Solabarrieta, a declarat că el şi coechipierii săi simt "preocupare, dar nu teamă" pentru meciul cu CFR Cluj, de mīine, a anunţat cotidianul Diario Siglo XXI. "Echipa trebuie să joace bine, oboseala nu poate fi o scuză. Importantă va fi mentalitatea cu care vom īncepe partida. Toţi dorim să vină ziua de sīmbătă, pentru a putea juca. Sīntem puţin preocupaţi, dar nu ne este teamă de adversarii noştri", a spus Solabarrieta

Anca,Oncica&CO.
1st July 2005, 16:47
Sant convins ca sambata CFR va castiga in fata lui Athletic Bilbao,dar meciul din Spania o sa fie mult mai greu! Dar totusi mingea e rotunda si nu se stie nici o data. Victorie CFR!!! HAI CFR !!!

roxana_cj
1st July 2005, 19:13
Bate maine clar!

HAI CFR!

don_denver
1st July 2005, 20:24
HAI CFR-ul!

andrei_cj
1st July 2005, 23:05
http://www.gsp.ro/index.php?a=17911&shift=1

P.S. Bilbao a ajuns la CLUJ

P.S. 2 BATEM MAINE!

hanniball23
1st July 2005, 23:29
hai CFR!Eu cred ca se poate!

Angelina Jolie
1st July 2005, 23:45
Praf ii facem, da-i dracu' de ultranationalisti. HAI CFR!

andrei_cj
2nd July 2005, 00:05
Hai Cfr!

Gonzo
2nd July 2005, 00:07
si nu uitati atentie la grenade.... hai CFR :D

andrei_cj
2nd July 2005, 00:17
SERIE B SERIE B ce pot sa spun mai mult de atat?

Gonzo
2nd July 2005, 00:25
ati stat 40 de ani in B, spuneti-ne voi cum e :D

Paul
2nd July 2005, 01:16
destul de frumos ;
poate veniti si pe la Bistrita sa jucati cu Gloria II :D

andrei_cj
2nd July 2005, 01:34
:p

roxana_cj
2nd July 2005, 13:44
Lasati mai astea! Ca azi e meciu!
Cu mine pe stadion NORMAL :D

HAI CFR!

/OLE/ /OLE/ /hello /hello

Paul
2nd July 2005, 16:42
Hai CFR si de la mine .
Am pariat pe voi :D
1x :)

don_denver
2nd July 2005, 17:50
1-0 ...cfr joaca super bine...ce n-a reusit steaua face cfr...bv..bv..bv...astept sa vad cum se termina..pana atunci..bafta!!!

esku
2nd July 2005, 19:01
Felicitari CFR! Sper sa avetzi aceeasi evolutie buna si la bilbao si sa va calificati mai departe! Mult succes CFR Cluj!!!

lupisor lupetto
2nd July 2005, 19:03
1-0 ...cfr joaca super bine...ce n-a reusit steaua face cfr...bv..bv..bv...astept sa vad cum se termina..pana atunci..bafta!!!


Bravo Clujului. Insa nu uitati ca Steaua a jucat pe San Mamés, nu in Romānia, si a jucat cu prima echipa a lui Bilbao, nu cu rezervele lor. Calificarea va fi foarte grea, insa Clujul are o sansa.

esku
2nd July 2005, 19:09
@lupisor lupetto: nu e frumos ceea ce faci....nu minimaliza succesul clujului...totusi bilbao a jucat cu 6 jucatori din echipa mare....

lupisor lupetto
2nd July 2005, 19:35
Nu minimalizez, incerc sa aduc la realitate. Cei 6 jucatori au jucat sporadic la echipa mare, nu au fost titulari.

andrei_cj
2nd July 2005, 20:41
Bravo CFR astazi a fost o zi minunata! Inca ceva.....eu din cate stiu nu e voie sa prezinti alta echipa la urmatorul meci deci....bilbao va juca cu aceeasi echipa si in retur...adika toti ce 18 sau cati or fi fost bagati in lot! nu? poate....ma insel...dar eu asa stiu....eu oricum zic ca mai sunt sanse....BILBAO NU A JUCAT APROAPE NIMIK!

andrei_cj
3rd July 2005, 01:10
Multumim tuturor celor care ne-au sustinut si care ne-au felicitat!

Angelina Jolie
3rd July 2005, 04:13
Am crezut ca visez. CFR CLUJ a batut Bilbao. SENZATIONAL!

Gonzo
3rd July 2005, 04:20
extraordinar /hello

roxana_cj
3rd July 2005, 12:06
Mai vreau sa fiu pe stadion la meciuri de-astea! A fost super! Desi nu a fost stadionul chiar plin atmosfera a fost super!
Felicitari baietilor!
Sper sa ne aduca cat mai multe bucurii de-astea!

/OLE/

PerVersion
3rd July 2005, 18:36
Bravo baietii!!! Daca spaniolii joaca cu aceeasi echipa si acolo, putem spera la o calificare. In schimb, daca vor juca cu titularii va fi intr-adevar greu sa mergem mai departe, dar in fotbal s-au vazut destule minuni, deci trebuie sa credem in sansa noastra pana la capat :) Hai CFR !!! /hello
Pacat ca nu i-a iesit galeriei faza cu cartoanele, ar fi fost misto, cred ca de vina a fost ploaia. Apropo, era scris ceva?

sun
3rd July 2005, 19:15
Felicitari CFR , multa lume a fost fericita ieri . /hello

gica
3rd July 2005, 21:23
Echipa a jucat extraordinar!Victoria nu poate fi minimalizata de prezenta doar a 6 jucatori din prima echipa.Sa nu uitam de figura Parmei din cupa Uefa de anul asta,cand a ajuns cred ca pana in semifinale.
Deci putem sa ne bucuram.Cred ca trebuie sa credem cu adevarat in echipa si sa o sustinem cu adevarat,de-acolo de la peluza!Dorinel este ceea ce ne lipsea,adica:imaginea,stiinta in joc si adevaratul lider al echipei.
Acest moment reprezinta un nou inceput al echipei!


HAI CFR!! /hello /hello

Rila
3rd July 2005, 22:55
Trebuia sa scrie CFR la peluza si 1907 in tribune. Dar din pacate ploaia a distrus coregrafia. Dar la meciul urmator vom reusi. :)

andrei_cj
4th July 2005, 03:11
Trebuie sa reusim dar avem nevoie de un mai mare aport al publicului!

PerVersion
4th July 2005, 16:17
Sunt sigur ca daca nu ar fi fost vremea care a fost, nimanui nu i-ar fi fost greu sa ridice cartonul ala. Dar asa, majoritatea erau deja ude si se rupeau daca le luai in mana, multe erau deja pe jos, si mai si aveau unii mainile ocupate cu umbrele :)
Oricum, in turul III va iesi mai bine :) din cate am inteles spaniolii vor juca cu aceeasi echipa, daca fundasii vor dormi la fel cum au facut-o la Cluj, le dam si acolo un gol!

roxana_cj
4th July 2005, 19:11
N-ar fi rau! Daca mai vede si arbitrul henturile in careu e super! :)
HAI CFR!

andrei_cj
4th July 2005, 19:15
Da asta din pacate a fost o faza naspa cu hentzul in careu neacordat....dar culmea la faza cand milosevici l-a tinut pe ala...si a fost penalty se putea trece cu vederea...adika vreau sa spun ca a fost chiar la limita regulamentului...oricum trebuie sa ne concentram foarte bine pe acest meci si.....Dumnezeu sa fie cu NOI!

Virus
4th July 2005, 23:57
Eu unul nu mai misc un deget pentru public. Efectiv nu merita, pt ca lumea nu stie ce inseamna coregrafie. De acum incolo coregrafiile vor fi doar in sectorul galeriei si atat!
Batem pe Bilbao si la ei acasa!
HAI CFR!!!

HIV
5th July 2005, 00:03
Eu unul nu mai misc un deget pentru public. Efectiv nu merita, pt ca lumea nu stie ce inseamna coregrafie. De acum incolo coregrafiile vor fi doar in sectorul galeriei si atat!
Batem pe Bilbao si la ei acasa!
HAI CFR!!!

Ma virus asculta aici : publicul din Cluj nu este obisnuit cu coregrafiile astea din cartoane ce cred ei ca nu trebe ridicate ci trebe puse sub cur ca doamne fereste ne murdarim . Cetatzeni prosti , vine batranu si cum vede cartonu pus pe banca se aseaza pe el . pur si simplu nu merg.Cu steaguri se poate ,dar deastea nu . Dar sunt destule coregrafii care pot fi facute de galerie .

PS. Panza aia cu "Munti" a fost mai mult decat penibila !

Virus
5th July 2005, 00:14
Mai Hiv... tie ti se pare penibil doar de ciuda ca voi nu aveti la cine sa faceti care sa si merite asa ceva! Faptul ca ne-au filmat tocmai cand o dadeam jos asa s-a intamplat. Doar nu ai fi vrut sa o tinem tot meciul...

andrei_cj
5th July 2005, 00:59
Lasa ma bine ca sunt bune corefragiile lor in 8 oameni! :P

King of Hell
5th July 2005, 16:02
ma Virus din pacate la voi nici galeria nu stie ce e aia coregrafie.

andrei_cj
6th July 2005, 01:58
Daca tu zici..... :P

Angelina Jolie
7th July 2005, 13:27
Sunt curios cat de mult vor trage arbitrii cu bilbao in meciul asta. Nu cred ca are nimeni nici un interes sa treaca CFR mai departe in dauna lui bilbao. Ramane de vazut ce va fi.
HAI CFR!

Anca,Oncica&CO.
7th July 2005, 13:51
Meciul de la Bilbao va fi transmis in direct de Antena1 de la ora 22:00!!!!!!!!!!!!!!!!!! HAI CFR!!!!

metallic_rain
7th July 2005, 14:39
Ca roman spun sa dea dumnezeu ca clujul sa iasa castigatoare.. dar ma tem ca de data asta joaca la bilbao cine tre sa joace... iar titularii ce au jucat la cluj vor sparge seminte de bostan pe banca de rezerve

Angelina Jolie
7th July 2005, 16:34
N-au voie ma. O sa joace cam aceeiasi jucatori ca si in tur.
Pe gsp.ro la anuntul cu televizarea meciului scrie:".... in tur 1-0 pentru ROMANI" M-a uns la suflet nu alta. Tare bine suna. Ca si cum in Intertotto am fi un fel de nationala sau ceva.
HAI CFR!

TZEFERU
7th July 2005, 18:08
Sint mai mult ingrijorat de duritatile spaniolilor care vor accepta cam greu sa fie scosi de CFR, Marginean si Turcu deja sint accidentati si mai sint 4 saptamini pina la incepera campionatului. Sa nu raminem fara jucatori. In rest HAI CFR!!!

King of Hell
7th July 2005, 19:21
Ca roman spun sa dea dumnezeu ca clujul sa iasa castigatoare.. dar ma tem ca de data asta joaca la bilbao cine tre sa joace... iar titularii ce au jucat la cluj vor sparge seminte de bostan pe banca de rezerve

ma taci odata. tu nu esti roman ma. prin venele tale curge sange anti-cfrist. tu te auzi ce zici ma? :o:

claudio25ro
7th July 2005, 19:27
mult succes ptr. CFR CLUJ in meciul cu atletic

roxana_cj
7th July 2005, 20:54
Hai CFR!

andrei_cj
8th July 2005, 23:25
Bascii tratează cu seriozitate returul cu CFR Cluj!!!!
http://www.prosport.ro/index.php?c=1&a=67581

P.S. MULT SUCCES MAINE SEARA DACA NE CALIFICAM O SA RASUNE VESTEA CHIAR PANA LA "BUSH" :-))

t.b.
9th July 2005, 00:09
BAFTA!!! Sper sa nu luati mai putin de 6-0

Angelina Jolie
9th July 2005, 01:48
Ii batem pe amaratii aia de bilbao. HAI CFR!

ADelPiero
9th July 2005, 01:55
Ii batem pe amaratii aia de bilbao. HAI CFR!

subscriu :D

andrei_cj
9th July 2005, 02:34
Eu nu sunt asa de sigur dar zic ca se poate! FORZA CFR!

Anca,Oncica&CO.
9th July 2005, 13:28
In seara aceasta va fi un meci foarte greu,dar baietii sint constienti de acest lucru si cred ca "Munti" a pregatit echipa dupa stilul sau caracteristic "Seriozitate,Determinare,si nu in ultimul rind Profesionalism". Chiar daca va fi foarte greu,nu este imposibil. Eu sint convins ca CFR va marca la Bilbao si vor trage cu dintii de calificare!!!!!!!! HAI CFR!!!! LUPTA CFR!!!!!!! VICTORIE pentru CFR!!!!!!!!

roxana_cj
9th July 2005, 18:38
BAFTA!!! Sper sa nu luati mai putin de 6-0A plecat unu a venit altu! Mergeti la voi pe forum infectilor! :rosu:
Ai vrea tu sa luam 6... NICIODATA!!!!
HAI CFR! BATEM AZI! /hello

t.b.
9th July 2005, 21:44
Ce vocabular stilat ai, numa` bun pentru o domnisoara care se respecta...

Vad io ce mai ziceti dupa ce va fac praf aia... asa ca sa vedeti ce patesc aia care se cred mai buni decat sunt...

HAI ATHLETIC

Anca,Oncica&CO.
10th July 2005, 01:54
Ce vocabular stilat ai, numa` bun pentru o domnisoara care se respecta...

Vad io ce mai ziceti dupa ce va fac praf aia... asa ca sa vedeti ce patesc aia care se cred mai buni decat sunt...

HAI ATHLETIC
EI............ NU AM LUAT 6 CA AM MARCAT 5 :yeah: :degete: :rosu: :rosu:

andrei_cj
10th July 2005, 02:38
Mai zice cineva ceva? SUNTEM MAGNIFICI!!!!!!!!!!!!!!!!

P.S. Ce se intampla la CLUJ acum inseamna ECHIPA DE FOTBAL!
P.s. FORZA ARDEALU' (mai putin "U")

roxana_cj
10th July 2005, 11:39
Vezi tu tb...
Esti rau si nu ti s-a indeplinit dorinta!!!!
Am dat 5 goluri si ne-am calificat in turul urmator! Pecan voi... veti juca tot de la 11.

King of Hell
10th July 2005, 17:34
Ce vocabular stilat ai, numa` bun pentru o domnisoara care se respecta...

Vad io ce mai ziceti dupa ce va fac praf aia... asa ca sa vedeti ce patesc aia care se cred mai buni decat sunt...

HAI ATHLETIC

TB laso ma in popandau meu ca doar nu era sa tin cu bilbao, echipa de spurcati. lasa ca amu vezi tu ce clasa le da st etienne :ok:

SilverZeus
10th July 2005, 17:58
SUPERB.....Clujul are o echipa frumoasa....ma bucur foarte tare ptr ca am reusit sa scoatem capul in Europa, eliminand o echipa de 40mil $

don_denver
10th July 2005, 18:41
TB vezi ca am un mesaj special pt cei ca tine pe acel "mare" thread in care se vb de rivalitatea celor doua echipe din cluj. Nu stiu cati ani ai, daca esti un pusti te inteleg - cred - dar daca esti om "cu scaun la cap"....eu zic sa te duci sa schimbi scaunul, ca ori ii lipsesc picioare ori mai trebuie pus niste super glue ca scartie rau la incheieturi.

andrei_cj
12th July 2005, 22:24
NU MERITA SA TE OBOSESTI! CFR REPREZINTA CLUJUL SI ROMANIA!

P.S. U pe cine reprezinta si mai ales unde? :P

King of Hell
12th July 2005, 23:21
NU MERITA SA TE OBOSESTI! CFR REPREZINTA CLUJUL SI ROMANIA!

P.S. U pe cine reprezinta si mai ales unde? :P

ma stii care e ideea...cand ii zici la un strain sa se gandeasca o echipa de club din Romania..o sa zica Steaua, Dinamo poate...apoi in tara daca intrebi omu' echipa din Cluj sigur iti zice Universitatea, si dupaia ii vine in minte cfr.

andrei_cj
13th July 2005, 00:09
UN STRAIN HABAR NU ARE DE U PRESA EUROPEANA A FOST BOMBARDATA IN ULTIMELE ZILE DE CUVANTUL CFR CLUJ!!!! CHIAR SI ROMANII INCEP SA UITE DE VOI !!!!!

P.S. Voi chiar nu va dati seama ca sunteti ridicoli! La naiba ma.....eu nu inteleg cum puteti fi asa de orbi! no offence dar nu mai aveti aproape nici o sansa sa scapati de C!

King of Hell
13th July 2005, 00:21
andrei cj, teme-te, tot te ginim noi intr-o zi in peluza...vezi ca avem si noi cartite in interior...te lovim cand nu te astepti...(bine acum tre sa recunosc ca fac si io amenintari in stil mafiot fara vreo baza reala da macar da bine) CAPISCHE?

t.b.
13th July 2005, 00:53
UN STRAIN HABAR NU ARE DE U PRESA EUROPEANA A FOST BOMBARDATA IN ULTIMELE ZILE DE CUVANTUL CFR CLUJ!!!! CHIAR SI ROMANII INCEP SA UITE DE VOI !!!!!

P.S. Voi chiar nu va dati seama ca sunteti ridicoli! La naiba ma.....eu nu inteleg cum puteti fi asa de orbi! no offence dar nu mai aveti aproape nici o sansa sa scapati de C!

LOL, atunci de ce comentatorul meciului de trista amintire de la Bilbao, a zis de 5 ori in timpul meciului "Universitatea" in loc de cefere, ca reprezentati voi orasul...

Echipa voastra e o jignire adusa clujului, galeria de morcovari, o injurie adusa fenomenului ULTRAS... iar voi suporterii ceferisti, o injurie adusa rasei umane :degete: :degete: :degete:

andrei_cj
13th July 2005, 10:04
Da......de aceea toata tara vorbeste de noi si mai nou chiar si EUROPA!

Rila
13th July 2005, 11:32
Sunteti jenanti U-istilor. Nu sunteti in stare sa faceti diferenta dintre mediocritate si performanta. Nu sunteti in stare decat sa amenintati si sa jigniti. Sunteti cei mai patetici suporteri pe care i-am vazut. Va agatati de ceva ce nu mai sunteti de vreo 7 ani.

andrei_cj
13th July 2005, 12:56
Cam asa ceva si tocmai aici se vede diferenta!!!! Noi facem performanta dar nu ne batem cu pumnul in piept in schimb ei.......la ce rezultate au ar trebui sa se ascunda sau in cel mai bun caz sa felicite si sa aprecieze....nu sa blameze! RUSINE!

:rosu: :rosu: :rosu: :rosu: :rosu: :rosu: :rosu: :rosu: :rosu: