PDA

View Full Version : Beach FM 2005



Pages : [1] 2

ieppy
27th June 2005, 18:24
Cum se apropie momentul mult asteptat m-am decis sa deschid un thread for the first anual Beach FM, gazduit in acest an de mine si desdemona. :D Si zic ca si eu il gazduiesc ca pana una alta sunt singura prezenta sigura la el pe langa desdemona. :D Asa ca cei care isi pot face timp in luna august(data exacta ceva mai incolo) sa vina la mare sa se inscrie pe acest thread.

Sper ca posesorii de invitattii VIP sa nu dezamageasca si sa fie acolo in ABSOLUT orice caz si orice circumstante. :D

P.S: pentru cei care considera ca beach se scrie altfel, sa imi dea PM. :D

Mihai
27th June 2005, 18:25
Ieppy te rog frumos... ti-am confirmat de mult prezenta mea...

ieppy
27th June 2005, 18:27
Pai cum am zis, posesorii de invitatii VIP sunt asteptati. :D Tu esti printre ei. :D

Restul o sa trebuiasca sa primeasca aprobarea "greilor". :D

inter
27th June 2005, 18:28
ABSOLUT voi fi acolo ! /hello /hello

sa vad ce organizare faci .... desi ar trebui sa fie prezent si :drak: -ul ... sa faca onorurile casei :rolleyes:

bogho
27th June 2005, 18:29
in functie de data s-ar putea sa ajung si eu. in august, intr-un weekend ajung sigur la mare.

ieppy
27th June 2005, 18:31
inter, o sa vad ce facem cu dracul. :D

Mihai
27th June 2005, 18:31
da da, dracul e absolut necesar :drak:

inter
27th June 2005, 18:32
desdeeeeeeeeeeeeee! sa fie si el :D:D
ca ai putere de convingere mai mare ca ieppy :D:D

ieppy
27th June 2005, 18:37
cata incredere in mine. :D

inter
27th June 2005, 18:39
in tine am incredere la "masa" :D:D

Darkslowstar
27th June 2005, 18:39
Sfatul inteleptilor va analiza fiecare candidatura si va decide in consecinta. Am spus!!!

Sergio
27th June 2005, 18:40
O sa incerc sa ajung si eu. Sa vedem cum ne sincronizam.

inter
27th June 2005, 18:40
dark , da si "extracomunitarii" sunt acceptati? :D:D

Darkslowstar
27th June 2005, 18:46
Nu ti-a zis nimeni ca faci parte din procesul de selectie Intere? Nasol, ce oameni!

Fiecare caz va fi analizat in parte. Depinde si cu sar oamenii. :drak:

ieppy
27th June 2005, 18:53
intere, iti dai seama din moment ce sun gazda ca sunt invitati. PLus, cum as putea fara mentorul meu? :D

inter
27th June 2005, 18:55
mare boier esti "oltene" :D:D ii transmit personal :P

desdemona
27th June 2005, 18:57
desdeeeeeeeeeeeeee! sa fie si el :D:D
ca ai putere de convingere mai mare ca ieppy :D:D
Ar fi frumos sa vina, dar din pacate nu se poate...

Al Dracu
27th June 2005, 18:58
Yo ma inscriu ca sa onorez acest distins FM insa nu si cu prezenta intrucit bag la greu pina in septembrie

ieppy
27th June 2005, 19:00
mers, mersi. Asa sa faci. :D

Vadim
27th June 2005, 19:10
Ieppy, daca faci FM pe beach pina la ora 11 jumate dimineata cind intra infarosiile, vin si eu. Altfel nu, ca fac insolatie. :D

ieppy
27th June 2005, 19:14
vb cu anangel ca are ea unguente si creme . :D

desdemona
27th June 2005, 19:15
Pai incepem de cu seara si o tinem si a doua zi :ok: La umbra :D:D

fia
27th June 2005, 19:19
Ieppy, daca faci FM pe beach pina la ora 11 jumate dimineata cind intra infarosiile, vin si eu. Altfel nu, ca fac insolatie. :D
Vadim dar ai cardul de VIP, ca sa nu te trezesti cu vreo surpriza.... cu bodygurzii la usa FM-ului si nu te lasa sa intri :D

desdemona
27th June 2005, 20:46
Yo ma inscriu ca sa onorez acest distins FM insa nu si cu prezenta intrucit bag la greu pina in septembrie
Gata, s-a terminat, nici nu mai are rost sa discutam ......... :evil: Eu nu vin! :drak: Pai daca Dracu nu vine :ciocan: Deja ma simt in largul meu cu el, avand in vedere faptul ca eu sunt mai timida de felul meu :ok:

:P

realmadrid.com
27th June 2005, 21:12
Se poate sa vina si je :D ?
Bine, mai tre' sa aflu si data exacta...ca sa stiu cand voi pleca la mare :D

desdemona
27th June 2005, 21:15
@realmadrid: vorbeste cu comitetul de selectie/organizare sa-ti iei o invitatie VIP (trebuie sa-mi fac si eu rost, in caz ca ma razgandesc) :evil: Nu cred sa fie probleme la tine.. :ok: N-auzi ca fia zice ca sunt bodyguarzi care te controleaza serios la intrare? :D

Catalanul
27th June 2005, 21:34
Se poate sa vina si je :D ?nu poti mah :D n-ai auzit ca o sa aiba loc o orgie (http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=303170&postcount=84) :evil: :D

desdemona
27th June 2005, 21:44
Orgie bahica si dezmat verbal :o: Tu ce credeai? :D :D

D-aia nu ma duc, ca nu le am nici cu bautura, nici cu vorba... sunt mai cumintzica asa... :ok:

uti2102
27th June 2005, 21:55
Io-s la mare intre 5 shi 15 august, asha ca gazdele Ieppy shi Desde ar face bine sa pregateasca inca de p-acu terenu' de lupta :D Promit sa vin cu extinctoare sub bratz, sa nu patzim ca petrecaretzii din Bamboooooooo :drak:

desdemona
27th June 2005, 21:57
Hai ma ca avem cu ce stinge setea :D:D

ieppy
27th June 2005, 22:05
popica, esti welcome. :D real, cu tine mai vedem daca ai varsta necesara unei asemenea manifestatii. :D

inter
28th June 2005, 00:17
popica ma luara emotiile cand vazui ce hotarat esti :D:D
catalane... tu nu vii? sau e usor sa te dai rotund "din taste" :D:D .. esti binevenit, cu noi poze cu flori :drak:

ieppy
28th June 2005, 00:21
sau poti sa aduci florile cu tine. Si daca tot aduci flori aduci si niste femei ca sa avem cui sa i le dam. :D

inter
28th June 2005, 00:22
care frate .. alea de plang dupa Walter? :D:D

ieppy
28th June 2005, 00:26
alea, ca acum sunt triste si vulnerabile. :D

inter
28th June 2005, 00:58
cata dreptate ai :D:D

ieppy
28th June 2005, 01:00
pai eu imi fac temele de acasa si vin cu lectia invatzata gata. :D

Catalanul
28th June 2005, 01:04
@ inter, am mai spus, daca am timp vin (nu promit nimic deocamdata) da` sa-si anunte prezenta si alti minori, ca si .com de exemplu :P
@ieppy, flori n-aduc ca se ofilesc pana ajung in tzara :D (mai ales pe caldura asta). femei nu stiu, greu sa gasesti spanioloaice bune :D, o romanca face cat 2 fete de pe aici ;) asa ca nu cred ca o sa fie nevoie de prezente feminine spaniolesti :P

inter
28th June 2005, 01:07
mey cica ".com"-ul vine... asa ca daca apari si tu e posibil sa se faca un "pod de flori" intre Real si Barca .. lucru care ar dauna spiritului combativ al forumului! ... aveti grija :D:D

desdemona
28th June 2005, 02:26
P.S: pentru cei care considera ca beach se scrie altfel, sa imi dea PM. :D
:ciocan:
Iti dau eu altceva ... numai pentru ca ai avut tupeul sa te gandesti la asta :P Nu de alta, dar nu ma simt de sex masculin azi si nu-mi plac interpretarile pe tema asta :rolleyes:

inter
28th June 2005, 03:23
dark ... ia vezi tu pe Brasov un mesaj calduros pt. tine :headbang:

ieppy
28th June 2005, 09:38
des, dar cine e interpretat? :P Ziceam si eu acolo in caz ca a avut cineva impresia ca ams cris gresit. :D

Sergio
28th June 2005, 11:23
As veni si eu ca n-am mai fost de multisor pe la mare. Mai ramane de rezolvat cu invitatiile alea. :rolleyes: Poate am noroc si joaca Poli la Canstanta in perioada aia, ca sa am motive serioase sa vin. :)

ieppy, oricum o scrii, e bine. :D

Darkslowstar
28th June 2005, 11:32
Sergio, eu as zice ca esti eligibil. :D

Sharkie
28th June 2005, 13:23
In ce perioada a lui August e ? Ca io intre 31 iulie - 9 august sunt la mare . :D Si poate va fac o vizita :)) ( ca sa aiba si Catalanul tovarasi minori :D )

fia
28th June 2005, 13:24
Ai invitatie de VIP :D?

Darkslowstar
28th June 2005, 13:28
Sharkie, tu vino mai intai la Bucale pe 1 iulie, sa te cunoastem si noi. Invitatiile de VIP se pot si cumpara de la mandea. Astept oferte, locuri reduse.
Hint: imi plac bauturile fine, in sticle de cel putin 1 litru (bauturi fine cu multe grade, ca sa nu ma intelegeti gresit :D)

Sharkie
28th June 2005, 13:38
Stai ma usor.Ca io nu stiu sistemul intalnirilor.Iti trebe invitatie VIP ? :D Daca da,cum o poti obtine ??

Nu pot ma sa vin pe 1 iulie,ce-ai ??

fia
28th June 2005, 13:40
Dark, ai legatura, fa-i instructajul.

Sharkie
28th June 2005, 13:55
Astept...... :D

Mihai
28th June 2005, 14:11
astepta... pana la urma cate invitatii VIP sunt pana acu :happy

bogho
28th June 2005, 14:17
oficial nici una, ca se dau pe sub mana. :lol:
mafiotii :drak:

Sharkie
28th June 2005, 14:17
Hai ma nu ma lamuriti si pe mine ???

Sergio
28th June 2005, 14:30
Sergio, eu as zice ca esti eligibil. :D
Asa sper si eu, desi vad ca regulile sunt foarte stricte. :D Cum pe intai nu pot ajunge la Bucuresti, sper sa ne vedem la bitch... sau beach. La mare, ce mai... :drak:

Sharkie, nu te-ai lamurit inca? :rolleyes:

desdemona
28th June 2005, 14:42
@sergio - esti sigur ca indeplinesti toate conditiile? :drak:

Sergio
28th June 2005, 15:20
Nu stiu inca care sunt alea, ca n-au fost prezentate in detaliu. Dar de un wild card tot fac eu rost. :D

Tu le indeplinesti? :rolleyes:

desdemona
28th June 2005, 15:42
@sergio, pai ma bucur daca faci rost... ma poti inlocui pe mine pe lista de participanti :evil:

EDMOND_
28th June 2005, 15:52
La mine a ajuns astazi invitatia. Arata super.

Darkslowstar
28th June 2005, 15:55
Sergio, vezi ca esti aproape de zona cu probleme. In loc sa zici si tu un saru' mana, ceva ... :drak:

Sergio
28th June 2005, 15:56
ma poti inlocui pe mine pe lista de participanti :evil:
Chiar tu sa nu vii, care esti gazda? :cool: Poate vine si Pacala, ce zici? :D

Edmond, se poate falsifica sau are elemente de siguranta? :rolleyes:

desdemona
28th June 2005, 15:58
@sergio:
Acum ma intrebi de ce nu vin eu, care sunt gazda... si acum o ora ma intrebai daca indeplinesc conditiile :happy
Imi rezerv dreptul de a nu veni, daca sunt prezente persoane cu care nu-mi face placere sa stau la masa :drak: Stai linistit, nu e nici o pierdere :D:D

EDMOND_
28th June 2005, 16:01
Nu cred ca se poate falsifica. Asta pe care am primit-o eu are chiar fotografia mea in relief, la un FM. Dar nu mai dau amanunte, altfel se duce naibii toata surpriza....

Sergio
28th June 2005, 16:05
Inseamna ca e mai serioasa treaba decat credeam. :cool:

desde, nu e suficient sa fii gazda ca sa indeplinesti conditiile. Dar e un avantaj fata de restul. Nu-l irosi. :D

desdemona
28th June 2005, 16:07
@sergio, nu stii ce vorbesti. Stai linistit ca sunt cea mai in masura sa zic daca pierd sau nu ceva :D Cred ca ma cunosc mai bine decat ma cunosti tu, ce zici? :D:D

Sharkie
28th June 2005, 16:07
Gata,nu mai sariti sa ma lamuriti :D

Sergio
28th June 2005, 16:12
Nu sare nimeni, stia linistit. :D

desde, treaba ta. Nici nu stii ce pierzi. :rolleyes:

desdemona
28th June 2005, 16:18
Ma bucur ca stii tu :D

Sharkie
28th June 2005, 16:19
@ Sergio Nici nu e nevoie :D

Sergio
28th June 2005, 16:23
Ma bucur ca stii tu :D
Pai nici eu nu stiu, da ziceam asa ca sa nu tac. :D

Darkslowstar
28th June 2005, 16:39
Am observat cu totii asta :drak:

ieppy
28th June 2005, 16:51
mah, e bine ca e cerere, acum o sa deliberam si o sa decidem ce si cum. :D Btw, exista posibilitatea destul de sigura sa fac un popas in TM pe drum spre mare, asa doritorii pot sa vorbeasca cu mandea ca se aranjeaza. :D

P.S: cand o sa stiu sigur ca vin pun si thread pentru Tm. :D

Sergio
28th June 2005, 17:43
Sper sa nu fie baietii plecati prin vacante ca atunci n-are rost. Ne vedem direct la mare. :D

ieppy
28th June 2005, 17:44
stai linistit ca daca o sa fie cazul o dau eu. :D

ADelPiero
28th June 2005, 21:27
mai sunt invitatii ? :D

fia
6th July 2005, 11:21
Daca e fixata, sa puna cineva data in titlul threadului.

Mihai
6th July 2005, 11:23
Pai parca era scris pe invitatiile VIP :drak:

desdemona
6th July 2005, 11:23
Pai care a primit invitatia stie cand are loc si unde. Iar daca nu stie, va fi sigur anuntat :D:D

Editat: Mihai :ok:

fia
6th July 2005, 11:26
Bine, astept si eu invitatie atunci.... sper sa primesc :D
Dar oficiala!

Mihai
6th July 2005, 11:35
Semnata de Ieppy si Desde vreau eu :drak: (in caz ca sunt pe lista VIP :P)

ieppy
6th July 2005, 11:39
data e pe invitatii. :D cei ce au primit o stiu deja, cei ce nu au primit sa mai astepte pana primesc, daca primesc. :drak:

desdemona
6th July 2005, 11:57
@Ieppy, tu o sa treci prin Bucuresti, sa le dai baietilor invitatii... semnatura mea nu o sa fie pe ele, dar iti dau o imputernicire de la notar :)

ieppy
6th July 2005, 12:08
des, e no problem, au ei incredere in mine. :D

Darkslowstar
6th July 2005, 12:43
Mihai, daca te porti frumos, iti dau eu o invitatie VIP, ca de la Desde sau ieppy mai greu. Asta cu conditia sa pui mana si sa muncesti si tu un pic. Altfel, incep sa ma gandesc si la alte optiuni...

desdemona
21st July 2005, 17:22
Salutari de pe Tess! :) Pot sa va spun ca s-a bronzat foarte tare cat a fost la mare si a si facut o cucerire: s-a combinat cu un salvamar cica aratos, dar astept sa-l vad, sa-mi dau si eu cu parerea :evil:

In rest, toate frumoase. Soare si voie buna :P

fia
21st July 2005, 17:49
Pai sa vina poza :evil:

desdemona
21st July 2005, 18:07
Pai ce nu spusasi... iti trimiteam un MMS... in loc sa vorbim la telefon :evil:

fia
21st July 2005, 18:17
Nu cu voi :evil: cu salvamarul

desdemona
21st July 2005, 19:10
Nu stiu, trateaza cu Tess.. si eu sunt curioasa :D:D Am inteles ca a tipat mult pe plaja.... acum n-am inteles de ce a tipat... in ce context... si in ce fel... dar ma interesez :evil:

P.S. - ca mi-am adus aminte.... deci pe noi nu vrei sa ne vezi????? :ciocan: :D:D

Catalanul
21st July 2005, 19:12
Salutari de pe Tess! :) Pot sa va spun ca s-a bronzat foarte tare... de dea nu ne zici nimic http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons6/21.gif sau cu ea inca n-ai ajuns sa vorbesti :P

Mihai
21st July 2005, 19:13
A tipat muuult pe plaja?:o: Tare salvamarul asta... mai ales ca am auzit ca apa e rece. Da asa in vazul lumii :thinkso:

Catalane ce? Ai treaba cu Dea? Vezi ca am auzit ca cica tre sa stai la coada, cel putin asa se vorbea prin cercurile mafiote :drak: :cool:

Catalanul
21st July 2005, 19:17
Catalane ce? Ai treaba cu Dea? Vezi ca am auzit ca cica tre sa stai la coada, cel putin asa se vorbea prin cercurile mafiote :drak: :cool:am vazut ca nu e cineva online, si pana cand intra trebuie sa pregatesc raportul :evil: doar atat, nimic mai mult :D

desdemona
21st July 2005, 19:20
de dea nu ne zici nimic http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons6/21.gif sau cu ea inca n-ai ajuns sa vorbesti :P

Cu dea nu am vorbit prea mult inainte si nu o cunosc asa bine :) Prin urmare m-am intalnit doar cu Tess.....

Bai, ia mai lasati cercurile mafiote :evil: Transmiteti-le ca Dea face bine si s-a bronzat - de asemenea - foarte frumos. Nu stiu cat de uniform.... :rolleyes:

Mihai
21st July 2005, 19:20
:happy :happy :happy adevarat:drak: nu e nici pe messanger
Da ce te-ai facut prieten cu rivalul, asa pana incepe liga, dai raportul... ca sa-l oftici mai tare :D :drak:

PS: Sunt sigur (ca daca ai vazut si pozele de la FM-ul la care a fost ea) s-a gasit un salvamar si pt ea :sneaky:

desdemona
21st July 2005, 19:23
Nici la mine nu e pe messenger.... :P o fi in drum spre mare, sa faca pe salvamarul :evil:

Mihai
21st July 2005, 19:25
Asa cred si eu...
A vazut ca exista amenintari din partea unor indivizi dubiosi asa ca si-a luat slipul rosu colacul de salvare si tzushti in tren! :drak:

Catalanul
21st July 2005, 19:25
eu cred ca a urmat cursul Dunarii si s-a dus la galati sa salveze 2 galactice de ale sale (de inundatii) :D stim cu totii cine sunt acele 2 fete :D

Mihai
21st July 2005, 19:27
:o: Care ma??? Eu nu stiu :P adik stiam ca sunt la mare... sau poate ai informatii actualizate de care eu nu dispun :drak:

PS: desde cred ca sambata si duminica fac si eu o vizita litoralului :drak:

desdemona
21st July 2005, 19:28
Catalanul :o:

Doua galactice? Amandoua? Credeam ca una din ele e caine, ca sa nu zic altceva.... Uite ce mai afla omul...

@Mihai - sambata am nunta, dar duminica poate te fac un Diablo intr-un bar :evil:

Mihai
21st July 2005, 19:30
:) Pai duminica o sa plec... dar oricum vedem noi :D...
Lasa ca diablo jucam si pe net:D... un suc, un cico, o bere, un/o ABSOLUT etc.

Catalanul
21st July 2005, 19:31
Credeam ca una din ele e caineba mai mult, amandoua ''sunt caini rosii'' si tin cu realul :D persoana pe care o barfim aici avea planuri de a merge pe acolo inainte de a ajunge la mare :cool: cel putin asa stiu eu :rolleyes:

desdemona
21st July 2005, 19:31
@Mihai - ABSOLUT :ok:

P.S. Vii cu fia, nu? Ca el stiu (din surse autorizate) ca vine :evil:

@Catalanul - la una nu am dubii, la a doua am niste probleme, dar daca spui tu, te cred. Auzi, dom'le.... :o: :o:
Si eu stiam de acea vizita, deci asa s-ar explica lipsa de acum :evil: Asta e, ce sa-i fac... daca alearga dupa mai multi iepuri .... cu retete diferite din cartea de bucate... pentru fiecare... El stie ce mananca dupa aia! :evil:


P.S. Cine barfeste? :cool:

Mihai
21st July 2005, 19:36
Pai cu el :D...
da nu stiu in ce statiune mergem? Ca dehh eu nici nu stiam ca merg pana azi... adik nu ma hotarasem :drak:

PS: nimeni nu barfest... adik eu o fac ascuns pe messanger

Catalanul
21st July 2005, 19:39
P.S. Cine barfeste? :cool:asa e, nu barfim :D doar facem ca lucrurile sa fie mai clare :drak:

desdemona
21st July 2005, 19:42
Pai cu el :D...
da nu stiu in ce statiune mergem?
Pai ma intrebi pe mine? :P Uite ca asta nu am intrebat - in ce statiune, ce hotel si ce camera :evil:
De gasit ne gasim oricum :) ... plaja e mica, de cand cu eroziunea asta costiera care se pare ca musca tot mai mult din ea :rolleyes: :ciocan:

@Catalane, multumesc pentru clarificare :ok: Intelegea lumea altceva.... :cool:

Mihai
21st July 2005, 19:45
Ai mai desde :D.. am gresit si eu cu semnul ala de intrebare :P... acum ce vrei de la mine... nu sunt perfect :D
De gasit sigur ne gasim... ca io mai vin la mare anul asta :D :D

realmadrid.com
21st July 2005, 23:27
Daca nu stiti voi de dea (Stefy), va zic eu, cica s-a bronzat foarte frumos si totodata uniform :D...


PS: Sunt sigur (ca daca ai vazut si pozele de la FM-ul la care a fost ea) s-a gasit un salvamar si pt ea

Hmmm.....vezi sa nu-l haleasca rechinii :D..ca sunt multi pe aici :D


Nici la mine nu e pe messenger.... o fi in drum spre mare, sa faca pe salvamarul

Nu mai are omu voie sa plece si sa petreaca, ca deja este trimis prin Galatzi, Constantza...:cool:


eu cred ca a urmat cursul Dunarii si s-a dus la galati sa salveze 2 galactice de ale sale (de inundatii) stim cu totii cine sunt acele 2 fete

Mai, de o fata stiu si eu :D..dar cealalta cine e ? :D

desdemona
21st July 2005, 23:44
Mai, de o fata stiu si eu :D..dar cealalta cine e ? :D
Asa stiam si eu, dar vad ca a tinut mortis Catalanul sa ma contrazica :mda: Deci pana la urma cum e?

realmadrid.com
21st July 2005, 23:50
Mai, sunt 2 fete prin Galatzi, ambele tin cu Real si cu Dinamo...stie Catalanul ceva :D
Dar una dintre cele 2 fete, e in vacantza acolo :D, cealalta...sta permanent..si strica frumusetea orasului :evil:

desdemona
22nd July 2005, 00:00
Pai vreau sa stiu si eu :P
Cat despre Galati, cand te duci pe acolo sa echilibrezi balanta? :evil: Ia aminte la Tess si Dea, care au venit la Constanta sa invioreze atmosfera asta statuta si naspa (din cauza mea, bineinteles :evil: ). Pot confirma.

Apropo, pot sa zic cu mana pe inima ca si Dea s-a bronzat foarte frumos. Cred ca a ajutat-o crema aia de plaja. Noroc cu inotatorul ala sau ce era, ca atat mi-ati povestit ca se poate sa fi incurcat borcanele :evil:

mistress of ice
22nd July 2005, 00:12
da din fericire m-am bronzat frumos shi nici nu ma ustura datorita cremei de plaja care a fost aplicata cum trebuie sau .....hmmmm de cine trebuie:D in rest am mai invatzat putzin sa inot de la adevaratzi maestrii in domeniul inotului shi nu numai...in rest pupici pt totzi ji abia ajtept sa scriu de pe netu meu de aksa nu de aici:evil:

Mihai
22nd July 2005, 00:15
frumos frumos :D :D
Am auzit ca salvamarii inoata bine... si pe deasupra sunt foarte buni profesori ;)
In rest numai bine :ok: distractie placuta
.com-ule eu zic sa te duci direct la gara :D

realmadrid.com
22nd July 2005, 00:18
Bai, eu ma duc la gara...dar ma duc dejeaba :D

desdemona
22nd July 2005, 00:41
@ionutze, incercarea moarte n-are :evil: Te lasi pagubas asa usor? :rolleyes:

Mihai
22nd July 2005, 00:45
.com daca ai nevoie de sustinere... sambata te poti baza pe mine :drak:
nici un salvamar nu o sa ne reziste :ciocan:
Deeeeci la luuuupta :drak:

desdemona
22nd July 2005, 00:50
@Mihai, pai tu nu zisasi ca vii la mare sambata? Sa stii ca sunt si femei salvamar, nu numai masculi :evil:

Mihai
22nd July 2005, 00:52
Pai tocmai d-aia sambata poate sa se bazeze pe mine:D
Femei salvamar :thinkso: trebuie neaprat sa investighez, ma duc sa exersez cateva innecuri :drak:

desdemona
22nd July 2005, 00:54
Eu zic mai bine sa le intrebi pe fete cand se intorc acasa... ca ele stiu cel mai bine - din proprie experienta :evil: - ce inecuri se poarta anul asta la mare :ok:

Mihai
22nd July 2005, 01:00
Anul trecut se purta inecul dupa geamandura cu carcel la picior, inecul tip stop cardiac sau inecul lesin dublu tulub :cool:

Catalanul
22nd July 2005, 01:22
Femei salvamar :thinkso: aduti aminte de "salvamarele" din Baywatch sau cum i s-a zis seriei aia. Cine stie poate ai norocul sa cunosti una ca tipele din seria americana :happy http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons6/40.gif

desdemona
22nd July 2005, 01:44
Mai, nu stiu daca-s chiar ca-n filme - ca doar de aia sunt "ca-n filme", sa nu semene cu realitatea.... dar rau nu au cum sa arate... la cat sport fac :evil: Ma refer bineinteles la inot :ok:

Catalanul
22nd July 2005, 02:35
abia ajtept sa scriu de pe netu meu de aksa nu de aici :evil::o: pai cum, deja te-ai plictisit de vrei sa scrii de acasa ? :( si eu care credeam ca acum, cand ai invatat tainele inotului de la adevarati maestri cum le zici tu :D, nu mai vrei sa pleci de la mare :rolleyes:

ieppy
22nd July 2005, 09:24
ca sa vezi. varsta asta. :D tot mai bine e acasa. :D

In alta ordine de idei, din moment ce am certificat de la crucea rosie, adik fac respiratia aia magica bine, si inot de la 7 ani in mare, mi-am luat colacul de salvamar si ma duc la mare. :D

fia
22nd July 2005, 10:01
Aualeu mama ce s-a mai vorbit aici.... voiam sa zic si eu cateceva dar... eram prezent "la datorie" :D

desdemona
22nd July 2005, 10:03
ieppy- pai spune-le la fete sa mai stea (la ora asta sunt pe drum spre Bucuresti, oricum) :)

don_denver
22nd July 2005, 10:03
pana la urma cand e data minune a beach-ului?

ieppy
22nd July 2005, 10:07
des, las ca mai vine ele. :D

don, private, my friend, vezi de cauta acolo. :D

desdemona
22nd July 2005, 10:07
@don_denver, intrebi de curiozitate sau pentru ca vrei sa vii si tu? :cool:

don_denver
22nd July 2005, 10:12
@desde ambele, la avrianta a doua trebuie sa vad cum am bugetul...in perioadain care o sa fie..de-aia trebuie sa stiu, ca sa vad cum impart prioritatile...si ce pica in perioada aia pe la serviciu..

ieppy
22nd July 2005, 10:15
pai e cum am zis, private. go planet. :D

Darkslowstar
22nd July 2005, 11:13
Dea draga, vrem si niste poze cu bronz ;). Mie sa mi le trimiti pe mail pls, pt ca pana ma intorc eu in civilizatie vor fi in mod sigur vor fi cam pline de bale para, mega, cata, what ever galactice. :drak:

fia
22nd July 2005, 11:17
Buey esti rau cu .com-ul, nu e frumos :evil:

Darkslowstar
22nd July 2005, 11:19
Nu te-ai prins. Si ce, el e singurul galactic de aici? :D Si galactic tre sa se refere neaparat la Real Madrid?

fia
22nd July 2005, 11:28
O intorci ca la Ploiesti :P
Dar tu unde esti ma de ai net :D?

ieppy
22nd July 2005, 11:30
dark, explica si pentru aia care nu vad in ironiile astea. :D

Darkslowstar
22nd July 2005, 12:05
Eu sunt inca la birou, plec maine dimineata.

Poate am fost prea rau, o sa ma cenzurez :D

ieppy
22nd July 2005, 12:09
ce sa cenzurezi mah? :D eu nu mai inteleg nimic. :D

realmadrid.com
22nd July 2005, 12:36
Dea draga, vrem si niste poze cu bronz ;). Mie sa mi le trimiti pe mail pls, pt ca pana ma intorc eu in civilizatie vor fi in mod sigur vor fi cam pline de bale para, mega, cata, what ever galactice. :drak:

Insinuezi ceva :thinkso: ? sau doar mi s-a parut ? :mda:

don_denver
22nd July 2005, 12:56
desde..mai sterge din mesajele de pe pm...:D

ieppy
22nd July 2005, 12:57
AHA! :happy

desdemona
22nd July 2005, 13:10
Ce "aha" ? :drak:

Bai, terminati cu off-topicul. Unde esti fia, sa-i iei de urechi :happy

ieppy
22nd July 2005, 13:11
un aha mare si unul mai mic. vezi tu. :P

mistress of ice
22nd July 2005, 13:18
:o: pai cum, deja te-ai plictisit de vrei sa scrii de acasa ? :( si eu care credeam ca acum, cand ai invatat tainele inotului de la adevarati maestri cum le zici tu :D, nu mai vrei sa pleci de la mare :rolleyes:

io nu mai vroiam sa plec de la mare :( da ziceam k netu' era prost de acolo atata tot :Din rest poze dupa ce trag un pui de somnik:P

ieppy
22nd July 2005, 13:19
au ajuns fetele, acum sa vezi cum dispare lumea de pe forum. :D telefoane, ym, chestii. :D

mistress of ice
22nd July 2005, 13:42
dap deocamdata am avut ocazia sa vorbesc cu o persoana speciala de care imi era dor ....shi ma multzumesc cu atat ;) k nici nu am intrat bene in casa shi am deschis pcu':D

ieppy
22nd July 2005, 13:46
ca sa vezi. ce perspicace sunt. :D

desdemona
22nd July 2005, 13:47
@Dea - ce persoana speciala? Pai si inotatorul nu e gelos? :mda:
@ieppy - sa inteleg ca tu dispari primul? :P Ia ca va numar eu sa vad care dispare si de ce :D:D

ieppy
22nd July 2005, 13:50
dar ce treaba ai tu cu inotatorul. :P

des, eu dispar in 40 de minute, give or take. :D plus nu vezi ca nu am cu cine sa vb. :D

Darkslowstar
22nd July 2005, 13:52
Cum a deschis Stefania PC, hop si 3 pop-upuri de YM. Ghici ciuperca cine sunt cei 3 magnifici. Cel putin 3 ca or mai fi si altii. Uite ca uitam de za king, de mai sus care maie inca on-line pe ols, dar cam inactiv :D

ieppy
22nd July 2005, 13:53
dark, sa inteleg ca tu erai unul dintre ei? :D

realmadrid.com
22nd July 2005, 13:56
Dark...cand ziceai ca pleci ?....sau cat stai, o luna, doua, zece ? ;)

ieppy
22nd July 2005, 13:58
dark :happy vad ca mai ai putin si te baga comul in arena. :happy

desdemona
22nd July 2005, 13:59
Bai, ce aveti :D:D
Dark, de ce ii monitorizezi pe baieti? Ai pus si tu ochii pe fete si esti gelos? :rolleyes: Lasa-i, sunt tineri, sa se distreze, sa viseze...

Ehe... tinerete...... :headbang:

ieppy
22nd July 2005, 14:04
pe ambele? :D

des, sa actioneze, ce vise, vise mai incolo la iarna. :D

Darkslowstar
22nd July 2005, 14:15
Doar am un ochi protector asupra lor :D. Comul va avea okazia sa se rafuiasca cu mine la urmatorul FM. ne vom duela in coci cole pana va cadea primul sub masa.

ieppy
22nd July 2005, 14:22
dark, pai tu esti om serios mah? :D

Darkslowstar
22nd July 2005, 14:55
Nu prea cred, dar poate altii ma iau in serios :D

mistress of ice
22nd July 2005, 15:41
@Dea - ce persoana speciala? Pai si inotatorul nu e gelos? :mda:

eh si tu acum baiatu special e in bucuresti inotatoru in constantza 252 de km dak ma mai tzine memoria:D

desdemona
22nd July 2005, 16:10
"pun una mijto cand intru mai pe seara:P"
Ce anume... pui? :evil:

mistress of ice
22nd July 2005, 16:19
"una semnatura" :evil: la ce te gandeai???am lipsa de imaginatzie acus de aia am pus mai pe seara..offff

Dorin
6th August 2005, 08:13
MAI eete intalnire sau nu ? E august si nici o miscare pe aici.Unii pleaca , altii vin , pe forum, dar intalnirile sint prea faine ca sa nu continue. Eu nu pot din pacate sa vin dar ma astept sa va vad in poze ca ati fost acolo!!! :yeah: Dorin

Dorin
6th August 2005, 20:18
Nici un comentariu aici!!!????? :yeah: Dorin

desdemona
6th August 2005, 20:22
MAI eete intalnire sau nu ? E august si nici o miscare pe aici.Unii pleaca , altii vin , pe forum, dar intalnirile sint prea faine ca sa nu continue. Eu nu pot din pacate sa vin dar ma astept sa va vad in poze ca ati fost acolo!!! :yeah: Dorin
N-am ajuns inca la week-end-ul stabilit pentru intalnirea de la mare... Cu alte cuvinte, n-a fost si am mers pe blat.... mai vedem atunci...
Poze? N-as baga mana in foc... Ce pot sa spun, din ultimele informatii, este ca va fi o intalnire intre prieteni si atata tot. Sa vad ce program o sa am si daca voi ajunge si eu :D

Dorin
6th August 2005, 20:33
Am primit un mesaj privat de la Fia si am mai inteles situatia . M-a bucurat un cuvant in mesajul tau : "prieteni". Asta este unul din scopurile unui Forum. Cei care scriu au interese comune si pot mult mai usor deveni buni , exact , prieteni! :yeah: Dorin

inter
10th August 2005, 01:46
noutati ?
sambata suntem 3 olteni acolo :D(exceptandu-l pe ieppy... care ne-a tradat :ciocan: )

trebuia sa fim 5 , dar din pacate Azzuro si Edmond ... au alt program :headbang:

desdemona
10th August 2005, 02:26
Pai in cazul asta vin 101% si eu, de unul din ei chiar mi-e dor :ok:

don_denver
10th August 2005, 09:27
N-am ajuns inca la week-end-ul stabilit pentru intalnirea de la mare... Cu alte cuvinte, n-a fost si am mers pe blat.... mai vedem atunci...
Poze? N-as baga mana in foc... Ce pot sa spun, din ultimele informatii, este ca va fi o intalnire intre prieteni si atata tot. Sa vad ce program o sa am si daca voi ajunge si eu :D
Desde, macar 5 minute tot o sa-ti faci tu timp. :D

desdemona
10th August 2005, 10:51
Ce nu fac eu pentru prieteni.... Si mai mult de 5 minute :D:D Dar doar pentru prieteni :)

don_denver
10th August 2005, 11:02
Ce nu fac eu pentru prieteni.... Si mai mult de 5 minute :D:D Dar doar pentru prieteni :)
Pai sigur va fii mai mult de 5 minute...mai ales cand se foloseste MOMENT...:D

desdemona
10th August 2005, 11:16
Hai-hai :) Eu zic ca e ok 5 minute, fara de perioada initiala :rolleyes:

uti2102
10th August 2005, 11:24
Eu sunt pana martzi pe litoral (cu o mica escala in Bucureshti in aceasta seara-noapte) asha ca ashtept propuneri...

desdemona
10th August 2005, 11:32
Pops, nu mai astepta, ca astepti degeaba.. Toata lumea asteapta ... iar eu nu va mai zic a doua oara :ciocan: Ai telefonul meu, ma suni si iti spun locul si ora. Sau suni pe cine iti face placere dintre cei care vin :D
Toata treaba o sa fie sambata.

Darkslowstar
10th August 2005, 11:39
Popica, de optiunea suna un prieten nu ai auzit? :D hai ca esti baiat destept, de descurci tu.
Hai ai nostri (deseara)!

don_denver
10th August 2005, 12:36
Hai-hai :) Eu zic ca e ok 5 minute, fara de perioada initiala :rolleyes:
mai pune..:D

desdemona
10th August 2005, 12:55
Pai mai pune si tu :evil:

Vb. lui Dark ... hai ai nostri (diseara si maine seara) :ok:

EDMOND_
10th August 2005, 12:58
noutati ?
sambata suntem 3 olteni acolo :D(exceptandu-l pe ieppy... care ne-a tradat :ciocan: )

trebuia sa fim 5 , dar din pacate Azzuro si Edmond ... au alt program :headbang:



de unde stii tu programul meu....ca nici eu nu il stiu bine! ia suna tu la surprize surprize ...sa vedem rezultatul... :drak:

desdemona
10th August 2005, 13:03
Sa fie oare o tactica prin care sa te faca sa spui ca vii? :)

Sergio
10th August 2005, 13:12
Sambata ziceti? Vineri merg la Bacau si e cam mare escala pana la Constanta. Ne intoarcem acasa dupa meci. Poate alta data. Distractie.

Ultras
10th August 2005, 13:55
Am fost corupt, asa ca am sa apar. Sa vad ce program are si ultras_sportul, care de azi este la plaja...

Sergio
10th August 2005, 14:04
Tu oricum o sa fii pe litoral daca mergi in deplasarea de la CT. S-a nimerit bine la tine. :D

Ultras
10th August 2005, 14:08
Pai eu merg la FM si daca tot s-a nimerit merg si la meci... :drak:

Sergio
10th August 2005, 14:12
Pai ce ultras esti tu? :evil: Credeam ca e tocmai invers. :rolleyes:

don_denver
10th August 2005, 14:36
Vineri seara o sa vad soarele blond de sub eticheta berii la o masa pe la mare....MOMENT-ul zilei..:D...pt cine stie si cunoaste..:D

desdemona
10th August 2005, 14:44
Pai eu merg la FM si daca tot s-a nimerit merg si la meci... :drak:

Imi place cum gandesti :D:D :rolleyes:

Sergio
10th August 2005, 15:01
Mie NU. :cool: :drak:

vlad1607
10th August 2005, 15:01
Vineri seara o sa vad soarele blond de sub eticheta berii la o masa pe la mare....MOMENT-ul zilei..:D...pt cine stie si cunoaste..:D

soarele blond sau blonda ca un soare? :D

Ultras
10th August 2005, 16:16
Pai ce ultras esti tu? :evil: Credeam ca e tocmai invers. :rolleyes:

Nu vreau sa enumar motivele pentru care prefer FM ca iar iese scandal... :drak:
Cel mai important motiv este ca am fost invitat si nu pot sa refuz. Nu ar fi politicos...

don_denver
10th August 2005, 17:20
soarele blond sau blonda ca un soare? :D
pot fii ambele vlade..:D...ca nu strica...:D..prietenii stiu de ce..:D

vlad1607
10th August 2005, 17:30
si la desert o bruneta :D fara numar :D

Sergio
10th August 2005, 21:06
Fara sutien ar merge mai bine. :D :D

desdemona
11th August 2005, 12:46
@sergio, vorbesti prostii si sunt si minori prin zona :evil: Esti invidios cumva pe don_denver ca vine la mare si are o plaja intreaga la dispozitie sa aleaga intre blonde si brune pe terase? :drak:

Sergio
11th August 2005, 12:50
Minori? Unde? :hmm:

Nu sunt invidios, ca am si eu de unde, dar cine nu-si doreste o plaja plina cu blonde si brune? :rolleyes:

desdemona
11th August 2005, 13:04
Blondele si brunele.. pe terasa mai, in sticle :)

Sergio
11th August 2005, 13:10
Credeai ca ma refer la altceva? Desde Desde, iar iti sta gandul la blonzi si bruni. :drak:

desdemona
11th August 2005, 13:38
Mie nu-mi sta gandul la nimic, nu o mai da tu la intors. Si daca mai bagi si un "iar" ....... stii ceva ce eu nu stiu?

Sergio
11th August 2005, 13:43
Mai, tot la bere ma refeream. Banuiesc ca ai mai servit, de asta am pus "iar". :evil: Vezi cum tragi concluzii pripite? :cool:

Eu totusi le prefer pe plaja, nu pe teresa. Desigur, tot de sticle e vorba. :D

desdemona
11th August 2005, 13:47
Daca te refereai tot la bere, nu ai fi pus "blonzi" si "bruni", ca si berea si sticla sunt de genul feminin :P Ti-am zis eu ca o dai la intors.... Eu tot astept sa revina si in pozitie initiala :D:D

Darkslowstar
11th August 2005, 13:54
Eu am o vaga impresie ca pe plaja o sa servesc o bruna spumoasa anaul asta. Nu resping blonda, dar parca tot bruna imi face cu ochiul.

Sergio
11th August 2005, 13:56
Am zis blonzi si bruni ca sa nu dau nastere la interpretari nedorite, dar se pare ca n-am reusit. :P

Dark, bruna sa fie atunci. :bere:

Dorin
1st September 2005, 20:31
Si totusi , a fost meeting???? :yeah: Dorin

realmadrid.com
1st September 2005, 21:02
Din cate stiu eu, nu :D

desdemona
1st September 2005, 21:42
@ionutz :ok:
@Dorin - nu a fost meeting, a fost doar o simpla intalnire intre prieteni :)

don_denver
1st September 2005, 21:48
care s-au intalnit bey?..pai corect asa....N-a fost nimeni....(fac pariu)....:drak:

realmadrid.com
1st September 2005, 21:52
Pacat ca nu s-au intalnit....ar fi fost frumos :(

don_denver
1st September 2005, 21:57
da mey reale....ar fii baut bere...s-ar fi cunoscut...ar fi mancat la aceeasi masa, poate si din aceeasi farfurie...:D....o baitza...etc..o poza..pe plaja...:D....dar..deh..daca n-au vrut oamenii...ce sa faci...lume rea, tata, lume rea....ofofofof....viataaaaaaaaaa...meaaaaaaaa!!:d rak:

realmadrid.com
1st September 2005, 22:02
Lasa ma...ca poate se va face vreun Mountain FM iarna asta :D...sau un Beach FM II (putem sa-i zicem si I, dar suna mai bine II...pt palmares :D ) la anu :cool:

don_denver
1st September 2005, 22:11
clar....facem o trilogie...de beach fm....si una de montain fm...pana la sf..anului...neapart...si daca ne vedem cum fuse si la mare...e din ce in ce mai bine..:D

desdemona
1st September 2005, 22:23
ar fi mancat la aceeasi masa, poate si din aceeasi farfurie...:D
Cine a mancat din aceeasi farfurie?? :o: Aaaaaa :happy

Trologie? Facem, facem orice :evil: :ok:

Tess
1st September 2005, 22:26
da...stapanii marilor...fratia alpinistilor...si cele 2 forme de relief :D...in rolurile principale cei care N`au fost la mare:P si....cei care au fost la MAAARE distanta de primii :D...

don_denver
1st September 2005, 22:26
eh...daca s-ar fi intalnit..doi stiu ca ar fi mancat din aceeasi farfurie...parac si vad filmul..si fac pariu..ca ar fi fost pui de balta...:D....si zi...asa...deci daca ne vom vedea....facem orice?:D....Vreau martori...:D

desdemona
1st September 2005, 22:29
Nu facem chiar orice... de un lucru sunt sigura ca, daca ne-am intalni, nu l-am face :D

don_denver
1st September 2005, 22:30
Nu facem chiar orice... de un lucru sunt sigura ca, daca ne-am intalni, nu l-am face :D
A....n-am manca din aceeasi farfurie?:D

desdemona
1st September 2005, 22:32
Din aceeasi farfurie am manca, daca ne-am intalni :ok: Dar doar daca e vorba de ciorba de burta! Altfel nu concep... :rolleyes:

don_denver
1st September 2005, 22:35
Bine....la beach fm ii....sau mountain 1....te astept....da manaci ce am eu in farfurie..:D

realmadrid.com
1st September 2005, 22:35
Desde, sa nu uiti ce ai zis..eu sunt martor :D

don_denver
1st September 2005, 22:39
Desde, sa nu uiti ce ai zis..eu sunt martor :D
Traisca realul...:D..asa...tata...inca unul....ca-mi trebuie doi...prietenii stiu de ce..:D

desdemona
1st September 2005, 22:40
@ionutze, tu tii cu ursul? :headbang: Mananc, dar sa nu fie serpisori, scoici, melci, broscute si alte aratari d-astea scarboase :ok: Ai auzit, don_denver? In cazul in care ne vom intalni vreodata...

Editat:

@don_denver: :happy :happy :happy Esti culmea! :evil:

don_denver
1st September 2005, 22:41
pai...daca mai vine un martor..trebuie sa ne intalnim...sa zicem..asa..macar pe 17 aprilie...:D

realmadrid.com
1st September 2005, 22:47
Se rezolva cu martorii :D
Mai Desde, dar cate pretentii :P...bine atunci, sa fie o ciorba de burta...dar mancati cu o singura linguritza :drak: :D

desdemona
1st September 2005, 22:51
Avand in vedere ca nu-mi place si nu am mancat niciodata ciorba de burta, da... daca ne-am intalni... as gusta poate... din farfuria lui don_denver - si cu ce lingura decat cu a lui...
Of, cine m-a pus sa promit ca mananc asa ceva! :sleep:

don_denver
1st September 2005, 22:53
cine te-a pus..mey...nesimtitul...:D....ionutze...vino naibii cu martorul..ala...ca atunci se mai mananca cu aceeasi lingurita...dar nu la masa...:D

realmadrid.com
1st September 2005, 22:58
Atunci schimbam meniul :D....alege Desde ciorba :D...in rest, totul la fel :D
Martorul l-am gasit...cand este, doar spunetzi :D

don_denver
1st September 2005, 23:11
pai baga mare ionutz....acum..cat eciorba calda..ca tot e vb de ea..:D

desdemona
1st September 2005, 23:27
ionutze...vino naibii cu martorul..ala...ca atunci se mai mananca cu aceeasi lingurita...dar nu la masa...:D
Stai ca nu mai inteleg.

Martorul l-am gasit...cand este, doar spunetzi :D
@ionutze, ce sa spunem?

don_denver
1st September 2005, 23:34
ce nu intelegi..?:D...e simplu..ca buna ziua....sau ca ziua buna de 17....aprilie...:D

realmadrid.com
1st September 2005, 23:36
@desde
Sa spuneti cand va fi evenimentul :D

desdemona
4th September 2005, 11:31
N-auzi ca Dragos zice ca fericitul eveniment o sa aiba loc pe 17 aprilie? :evil: Eu stiam ca singurul fericit eveniment din acea zi este ziua mea de nastere.... Dar peste ani si ani... cine stie ce alte evenimente fericite vor mai avea loc in acea zi :ok:

Darkslowstar
5th September 2005, 09:46
Al doilea pot sa fiu eu, dar trebuie sa mancati neaparat un ou :ok:

realmadrid.com
5th September 2005, 12:27
S-a aranjat deja, nu mai este loc :drak: :D

desdemona
5th September 2005, 16:01
Ce s-a aranjat mai? :o: Pai mie nu-mi spuneti daca ati pus la punct totul? :evil:
@Dark, care e faza cu oul? :cool:

realmadrid.com
5th September 2005, 16:29
S-a aranjat cu martorii :D

fia
5th September 2005, 16:31
@Dark, care e faza cu oul? :cool:Pai pe 16 e Pastele la anu' :) Cred ca asta era faza.

desdemona
5th September 2005, 16:35
S-a aranjat cu martorii :D
Cam ciudat sa se aranjeze prima data cu martorii :D Parerea mea :evil:

@fia - in cazul asta ar fi posibil, da :)

Darkslowstar
5th September 2005, 16:39
Nici vorba fia, oul nu are legatura cu pastele, dar are cu alta traditie ;)

desdemona
5th September 2005, 16:42
Pai si nu ne-o impartasesti? :) Traditia... :)

Darkslowstar
5th September 2005, 16:43
E mai curand una matrimoniala :D. Mirele si mireasa mananca un ou impreuna :D

desdemona
5th September 2005, 16:46
Facem ce facem si ne intoarcem iar la nunti.... Si nici nu e Dragos prin zona sa va cante in struna!!

desdemona
28th February 2006, 04:18
Zilele astea au fost destul de pline dpdv al pozelor. Ba unele cu prieteni dragi de prin decembrie, ba FM-ul de la Shorley... unde te uiti, poze :o: :cool:

Uite ca mi s-a facut dor de persoanele vazute in respectivele foto si am luat arhiva din calculator la rand. Mi-am dat seama ca de la intalnirea de asta vara nu sunt postate deloc astfel de amintiri si m-am gandit sa remediez situatia :yeah:


Primul calup - "Day 1" - "Irish Pub" si rest. "Scoica"

1. realmadrid.com se acomodeaza cu briza :)
2. Ieppy si Don_denver sorbind cu pofta
3. Ieppy dand corpului tot ceea ce cere (a se remarca faptul ca mi se vede si mie mana - pentru de-alde Toma Necredinciosu :drak: )
4. Ieppy si Denver mai vor un rand
5. Ieppy gustand si niste ... pui de balta :cool: . Denver mediteaza.

desdemona
28th February 2006, 04:24
Day 2 - Irish Pub

1. Proaspat aterizat printre noi, Mihai isi gaseste o pozitie mai buna pe scaun.
2. Mihai a prins repede firul discutiei, Denver e cu gandul departe.
3. Mihai intra in forta in discutie, Denver e in continuare pe alte taramuri, Ultras isi facea incalzirea pentru a merge pe stadion (Farul - Sportul)
4. Denver - aerian rau :evil: sau poate doar ganditor :P
5. Mihai incearca sa-l atraga pe Denver intr-o mica discutie, Ultras arde de nerabdare sa mearga la meci :ok:

desdemona
28th February 2006, 04:37
Day 2 - Scoica, seara

1. Dark - venit de departe (tocmai de la Costinesti)
2. Dark si denver, caruia parca ii mai venise inima la loc
3. realmadrid.com si Tess nu se puteau hotari de care bere sa bea :drak:
4. Tudose, Dark si Denver isi faceau curaj pentru o ciorba de burta :yeah: Personaje secundare - eu si ieppy, fiecare cu ce avea la indemana.
5. Tudose, capul limpede al intregii operatiuni :cool:

desdemona
28th February 2006, 04:43
later that evening...

1. alpopa, proaspat venit, se imbratiseaza cu ieppy.
2. Inca o prietenie stelisto-dinamovista :drak: (dupa cea a lui ieppy cu denver)
3. Dark zambeste indulgent, vazandu-i pe cei 2 de mai sus.
4. ora mesei pentru ieppy si alpopa, Ultras inca nu-si revine din "shocul" Corpodean :P
5. realmadrid.com - in fata uneia dintre cele mai mari placeri ale vietii :ok:

desdemona
28th February 2006, 04:50
si ultimele care pot fi puse

1. realmadrid.com i-a pus gand rau lui Dark, denver isi ostoieste dorul la telefon :D
2. Dark, povestindu-ne despre placerea de a se catara :cool:
3. alpopa, regretand ca nu este pozitionat de cealalta parte a mesei pentru o priveliste mai clara :D
4. ieppy si alpopa, comentand ... delicioasele preparate de la Scoica, aflate din pacate la alte mese :drak:
5. Ultras analizeaza satisfactiile deplasarii, .com nu se poate hotari daca sa mai ia o sticla :P

don_denver
28th February 2006, 10:34
inca un pic..si se facea anul...:D....oricum trebuie o noua editie..:D..BTW...nu eram meditator..des ..:P..savuram momentul....unei replici...:evil:

Darkslowstar
28th February 2006, 10:54
Ehe ce vremuri taica, pe vantul asta cumplit de afara e o placere sa vezi ce bronzati si relaxati eram :D. Desde, ti-ai dezvaluit jumatatea :drak:

don_denver
28th February 2006, 11:14
las dark..ca acus...vine...vara....ne vedem..la o ciorba de burta..in "la scoica"..:D

Leo_
28th February 2006, 11:19
Eheee, ce poze frumoase...au aparut cam tarziu, cat sa ne faca sa tanjim si mai mult dupa un pic de soare :D
Excelente poze...sunt gelos atat pe cel care le-a facut, cat si pe aparatul lui...cine e "vinovatul"? :D

don_denver
28th February 2006, 11:33
pai vezi cine nu prea apare in poze..dar e mentionat pe undeva..pe la comentariile desdemonei..:P

Leo_
28th February 2006, 11:43
:P:P Bun fotograf...imi place de el :ok:

don_denver
28th February 2006, 11:51
explica-te leo..:evil:...nu ne lasa..asa...:P

Leo_
28th February 2006, 11:58
Iti explic eu...altadata...curiosule...:P arta fotografica m-a atras intotdeauna :P

Darkslowstar
28th February 2006, 12:54
Nu suficient de repede prietene, dar pana atunci mai exersam noi :ok: