PDA

View Full Version : Cand imi expira banul ?



Andrey_Andry
20th June 2005, 23:04
Vadim, te rog sa-mi zici cand imi expira banul....merci.

Vadim
20th June 2005, 23:47
Mai aveai 4 zile. Acum ai definitiv, pentru spam pe PM si hartuirea userilor. masura urmatoare, daca iti faci clone si continui, ban pe IP. :rosu:

Paul
21st June 2005, 18:45
Vadim, te rog sa-mi zici cand imi expira banul....merci.

Daca stai cuminte si nu`ti mai faci clone , iti promit ca de Sfanta Marie , sau in cel mai rau caz de Craciun , banul tau va disparea... desi nu sunt admin , cred ca o sa reusesc sa`i conving pe admini sa te ierte...

Darkslowstar
21st June 2005, 19:19
Paul, tu incepi sa semeni cu acei pesti care giugulesc din dintii rechinilor si merg agatati de ei. Un pic de verticalitate, ce naiba.

Paul
21st June 2005, 19:22
poimaine dimineata ... :D

desdemona
21st June 2005, 19:31
Paul, tu incepi sa semeni cu acei pesti care giugulesc din dintii rechinilor si merg agatati de ei.
:)
Cu cine zici ca se giugiuleste Paul? :evil:

realmadrid.com
21st June 2005, 20:09
desi nu sunt admin , cred ca o sa reusesc sa`i conving pe admini sa te ierte...

Cand tu vei ajunge admin....dar pe alt forum....forumul tau propiu :D

Paul
21st June 2005, 20:11
www.tvsport.tk :D

desdemona
21st June 2005, 20:35
Paul, i-ai luat locul lui TV SPORT si faci tu reclama?? :o: Sau il ajuti din umbra, acum - ca se plictiseste? :mda:

Rog adminii sa se sesizeze :drak:

BTW....... http://www.gminsidenews.com/forums/images/smilies/linksucks.gif

Paul
21st June 2005, 20:39
lzo mi`l pun in semnatura ;

desde nu vrei sa fi adminitza pe forum la tv sport;
faci o vizita la iasi si te face super admin :D

desdemona
21st June 2005, 20:48
Ce sa-ti pui in semnatura, Paul.. linkul ala? Te mananca de un avertisment? :drak: Sa vezi cati prieteni sar sa te scarpine! http://www.overclock.net/images/smilies/lachen.gif

Admin pe forumul ala despre care am zis ca e 0 (zero)? :D:D Mai, dar tu chiar ma subapreciezi :D:D:D Pai daca acceptam propunerile, cine stie! :happy Dar nu, eu tind mai sus, catre perfectiune.... vreau sa ma fac mare si sa fiu admin pe OLS. Ce zici, nu vorbesti cu patronu' si pentru mine? Spal, gatesc, fac curatenie.... http://www.talkfrontpage.com/images/smilies/pray.gif

:drak:

realmadrid.com
21st June 2005, 20:52
lzo mi`l pun in semnatura ;

Chiar te rog :D....trimite si niste PM-uri cu el...si am scapat de tine :ok:

Paul
21st June 2005, 20:57
nop

pai daca imi fac forum o sa zic
www.paul.tk :D

desdemona
21st June 2005, 21:01
Vadimeeeeeeeeeeeeee, unde esti?? Iuliene, ce pazesti? :happy

@Paul, noua ne place prin PM :D:D:D

Paul
21st June 2005, 21:12
Ce sa-ti pui in semnatura, Paul.. linkul ala? Te mananca de un avertisment? :drak: Sa vezi cati prieteni sar sa te scarpine! http://www.overclock.net/images/smilies/lachen.gif

Admin pe forumul ala despre care am zis ca e 0 (zero)? :D:D Mai, dar tu chiar ma subapreciezi :D:D:D Pai daca acceptam propunerile, cine stie! :happy Dar nu, eu tind mai sus, catre perfectiune.... vreau sa ma fac mare si sa fiu admin pe OLS. Ce zici, nu vorbesti cu patronu' si pentru mine? Spal, gatesc, fac curatenie....
:drak:

Pai vb tu cu el , te ia de nevasta si iti da si tie parola de la user :evil: ;
Loz ... gatesti ... ia fa o tura de clatite si pune`le pe avion

desdemona
21st June 2005, 21:15
:o: Cine a zis ca vreau sa ma marit? :happy

Sergio
21st June 2005, 21:29
Intai trebuie sa divortezi. Sau... :rolleyes:

desdemona
21st June 2005, 21:36
:ok:
Uite cine stie! Dar pentru asta... trebuie ALTCEVA mai intai :drak:

Paul
21st June 2005, 22:00
loz , hai ca m`ati bagat in ceata ...

desde maritata :dark: , nu cred ca la ora asta erai pe forum :D
erai la facut clatite :D , ca vine sotul de la bere si trebe servit :P

Sergio
21st June 2005, 22:21
pentru asta... trebuie ALTCEVA mai intai :drak:
Acuma nu le poti avea pe toate... :D

Macar teveului i-ai spus sau mergi pe blat? :drak:

desdemona
22nd June 2005, 09:03
@Paul, ce sa-ti fac daca nu citesti OLS-ul cap-coada? :D:D Am impresia ca pe unul din threadurile lui TV SPORT am dezvaluit unul din secrete (ca sa te ajut, am impresia ca pe ala de Reclame am zis :P ). Cat priveste sotul - ce te face sa crezi ca nu mergem impreuna la bere si ca nu facem toate activitatile impreuna, nu doar pe unele? :D:D:D Recunosc, acum nu se poate ce zic eu aici, dar este o varianta demna de luat in calcul :P
@sergio - cu teveul era numai o distractie, mama, tu n-ai citit ce intentii avea? :D:D Crezi ca-l mai interesa statutul meu? :drak:

Sergio
22nd June 2005, 10:34
Intentia conteaza... Restul sunt amanunte neinteresante. :D