PDA

View Full Version : Votati: Bancaru sau Gonzo



Vadim
20th June 2005, 09:42
Cele 10 zile ale luptei au luat sfarsit. Votati cine a fost mai convingator dintre cei doi, si nu uitati sa argumentati.

Pollul este deschis pina joi la ora 9:40.

Lupta se gaseste aici. (http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=7330)

fia
20th June 2005, 09:51
Desi ma enerveaza la culme Gonzo, de data asta Bancarul a decis sa nu se apere... Deci practic nu a existat o lupta. Deci votez pt Gonzo.

P.S. Uite mai Gonzo ca ai reusit sa duci si tu in ArenA o lupta pana la capat :)

Paul
20th June 2005, 10:19
o presatatie de 2 lei cu 3 mesaje ;
Nu exista optiunea : egal , blat ?

NU votem !

ieppy
20th June 2005, 10:20
mergem pe mana lui gonzo care castiga by default. :D

Mihai
20th June 2005, 10:23
Care e rezultatul acestei lupte? Cu ce se alege castigatorul? In afara de respectul etern al publicului? :D

desdemona
20th June 2005, 11:12
Pai respectul vesnic oricum il au, trebuie gasit altceva :drak:

miril
20th June 2005, 11:48
A propos de "trebuie gasit ceva", ar...trebui sa analizam putin vocabularul folosit si poate gasim, totusi, ceva. O fi ArenA, dar nici asa.

Sharkie
20th June 2005, 12:42
Avand in vedere ca Bancaru nu a incercat macar sa lupte,il votez pe Gonzo.

gicu
20th June 2005, 13:15
suna cel putin ciudat: nu-l votam pe Bancaru ca n-a vrut sa se lupte...de parca el a initiat lupta :o:

Vadim
20th June 2005, 13:27
Bancaru putea sa il faca taitei cu brinza pe Gonzo, daca voia, dar nu a avut spirit combativ (sau nu a vrut sa se puna la mintea lui Gonzo)... Pentru ca Gonzo a fost mai rau, si eu il votez.

Darkslowstar
20th June 2005, 13:41
Mie nu mi se pare in regula ca cineva sa fie obligat sa lupta, pt ca asa vrea nus ce tembel, care nu vrea decat sa fie bagat in seama (nu ma refer neaparat la cazul de fata, ci in general). Eu il inteleg pe Bancar si am votat pt el pt ca ultimul post al lui Gonzo il descalifica.

miril
20th June 2005, 13:50
Se pare ca cei care au votat impotriva lui Bancaru nu au considerat ca este necesar sa analizeze vocabularul folosit de adversar la ultima postare. Sau... Nu vrau sa speculez, ii lasa pe cei in cauza sa argumenteze.

be@
20th June 2005, 14:34
Gonzo,lasa-neeeeee,lasa-neeeee !
Foarte inteligent a procedat Bancaru ca te-a ignorat ! La fel as fi procedat si eu !
Oricum sondajul nu e relevant , fiindca or sa vina oltenii si-or sa-l voteze pe Gonzo la greu !

EDMOND_
20th June 2005, 14:45
Mie nu mi se pare in regula ca cineva sa fie obligat sa lupta, pt ca asa vrea nus ce tembel, care nu vrea decat sa fie bagat in seama (nu ma refer neaparat la cazul de fata, ci in general). Eu il inteleg pe Bancar si am votat pt el pt ca ultimul post al lui Gonzo il descalifica.

Bancaru nu a fost obligat sa lupte. Putea refuza ,conform traditiei pe Arena daca ai scris un mesaj este echivalent cu acceptarea luptei.

inter
20th June 2005, 14:49
Oricum sondajul nu e relevant , fiindca oltenii o sa-l voteze la greu pe Gonzo !

Vadime sa vii sa-ti dau pasaport de oltean :happy :happy :happy

miril
20th June 2005, 14:58
Pai nu zice el ca-i place Universitatea...si la bine si la rau. A sosit timpul...pasaportului. Deh, s-o stim si noi!

inter
20th June 2005, 15:11
mde , are o "slabiciune" pt. noi ... ca ar fi liniste pe ols fara noi .... :D:D:D mult prea liniste :evil: , fapt ce ar dauna "imaginii forumului" :happy

Bancaru
20th June 2005, 15:12
O sa ma apere colegii mei, academicienii... Pentru ca personajul Muppets sa se simta bine ii fac un cadou.

miril
20th June 2005, 15:19
Cata eleganta, Printule de Maze!

EDMOND_
20th June 2005, 16:01
Gonzo,lasa-neeeeee,lasa-neeeee !
Foarte inteligent a procedat Bancaru ca te-a ignorat ! La fel as fi procedat si eu !
Oricum sondajul nu e relevant , fiindca or sa vina oltenii si-or sa-l voteze pe Gonzo la greu !

Cata inteligenta, cata limpezime in exprimare , cum le stie el dinainte pe toate! Raman mut de uimire de fiecare data .... :)

Marquise MGP
20th June 2005, 16:32
nu prea a fost lupta...doar sau pregatit tribunele...au venit si combatantii si au facut pozele de protocol si au plecat la vestiare...in mod normal victoria ar trebui sa fie a lui gonzo prin abandonul adversarului dar eu totusi nu o sa votez ca nu ma convins nimeni...desi gonzo sia facut campanie pe diverse :D :D

Gonzo
20th June 2005, 17:22
O sa ma apere colegii mei, academicienii... Pentru ca personajul Muppets sa se simta bine ii fac un cadou.

ce dragut esti, multumesc... pt asta iti arat ca pot sa fiu si eu darnic si nu am sa mai cer banarea ta...

alta data gandeste de 2x ce scrii...

despre lupta ce sa zic... o lupta simpla cu un final asteptat.

Paul
20th June 2005, 17:40
Ca sa creez putin suspans ii dau un vot lui Bancaru` poate poate se echilibreaza lupta !

desdemona
20th June 2005, 19:09
dar eu totusi nu o sa votez ca nu ma convins nimeni...desi gonzo sia facut campanie pe diverse :D :D
Tico, ma uimesti :D:D Tu citesti chiar tot? :o:

Marquise MGP
20th June 2005, 19:48
in general citesc cam atat cat sami permita sa nu vorbesc in necunostinta de cauza.

Tico ? ... asta de undei ca nu stiu ? :o:

desdemona
20th June 2005, 19:56
Toata expresia de mai sus era dintr-o reclama la autoturismul Tico :) Asa mi-a venit sa zic... era destul de cunoscuta reclama la vremea ei ... :P

Marquise MGP
20th June 2005, 20:13
mia scapat reclama asta si de asta nam stiut cei cu ea ...sau parca-parca o intrevad printre amintiri preantice :D...interesting though:ok:

Mihai
20th June 2005, 20:54
ce dragut esti, multumesc... pt asta iti arat ca pot sa fiu si eu darnic si nu am sa mai cer banarea ta...

Eu nu inteleg ceva Gonzo, tu ceri banarea (ma rog, sau asta ai zis la inceput) Bancarului pt ce? Pentru cateva afirmatii facute la adresa ta? Pai la modul in care postezi tu (adica (,) continuu te iei de vreun user) ar fi trebuit sa te bage de mult careva in arena. Dar cred ca nimeni nu s-a pus la mintea ta pana acum.

Gonzo
20th June 2005, 22:09
Eu nu inteleg ceva Gonzo, tu ceri banarea (ma rog, sau asta ai zis la inceput) Bancarului pt ce? Pentru cateva afirmatii facute la adresa ta?

ai mesajele in primul post... nu e vorba de afirmatii ci de jigniri care mi-au fost aduse in mod direct si fara perdea... nu ma fac victima si nici nu mi-e frica sa ma lupt de aceea am si deschis lupta... de jignit stiu si eu sa jignesc...


Pai la modul in care postezi tu (adica (,) continuu te iei de vreun user)

m-ai vazut pe mine sa intru la un alt meci in afara de cel al echipei mele favorite? m-ai vazut pe mine sa intru o singura data pe vreun alt topic din Suporter decat cel al Craiovei?

da cateodata postez mai dur si combat cate un aiurit care se baga in seama si cauta scandal cu orice pret pe topicurile echipei mele favorite si nu invers.


ar fi trebuit sa te bage de mult careva in arena. Dar cred ca nimeni nu s-a pus la mintea ta pana acum.

pai nu a avut nimeni motiv... si da ce-i drept la cata inteligenta e pe aici chiar ca nu am gasit nici un prost sa se coboare la nivelul meu sau poate ca nu a avut nimeni nici un motiv sa deschida o lupta pt ca nu calc pe nimeni pe bataturi... nu alerg dupa functii si nici dupa numarul de posturi... postez numai cand ma intereseaza echipa mea sau cand cineva se ia de olteni atat... in rest citesc

multumesc celor care m-au votat pt obiectivitate si in special lui Fia (pe care nici eu nu il suport :P ) :ok:

in ceea ce priveste votul cred ca este elocvent din ce retea de traficanti fac parte... voturi importiva am avut de la catei, Dark si Paulica ("prieteni" mai vechi), iar voturi pentru am primit de la oameni care au putut trece peste conflictele anterioare si au putut sa fie obiectivi... bravo lor nu ma asteptam :ok:

Mihai
20th June 2005, 22:20
m-ai vazut pe mine sa intru la un alt meci in afara de cel al echipei mele favorite? m-ai vazut pe mine sa intru o singura data pe vreun alt topic din Suporter decat cel al Craiovei?


Hai k aici exagerezi un pic... Intri si pe alte topicuri... iti garantez eu... Nu stau eu acum sa-ti caut prin posturi, dar sunt sigur ca nu imi e foarte greu sa gasesc...

In rest si eu sunt de acord ca aceasta lupta ai castigat-o tu prin abandon, dar nu pot sa votez cu tine, sa-mi vad eu acolo numele in dreptul tau :D... Deh nu pot sa fiu asa de obiectiv ca FIA :evil:

Gonzo
20th June 2005, 22:33
Hai k aici exagerezi un pic... Intri si pe alte topicuri... iti garantez eu... Nu stau eu acum sa-ti caut prin posturi, dar sunt sigur ca nu imi e foarte greu sa gasesc...

pe suporter garantez ca nu gasesti nici un post la alte echipe... poate unu-doua la cfr dar si alea pt ca sunt din Cluj si am schimbat 2 pareri cu cei de acolo... pe intern iarasi nu cred ca gasesti mai mult de 5 posturi... uite de exemplu pot sa garantez ca tot sezonul nu am postat la alt meci decat cel al Craiovei nici macar un mesaj.


In rest si eu sunt de acord ca aceasta lupta ai castigat-o tu prin abandon

da prin KO... asa imi place sa castig de obicei :evil:

astept doritori care vor sa ma bage in arena... inscrierile se fac la seful meu de campanie Cainele :D :D

Mihai
20th June 2005, 23:11
pe suporter - gata mi-am vazut greseala :) mii de scuze... da sunt de acord cu tine aici, te-am vazut pe Suporter in afara de U Craiova. aici ai dreptate :P

PS: Da vad ca esti super pregatit pentru viitoarele campanii :D, ai deja manageri, relatii cu publicul... :D

EDMOND_
20th June 2005, 23:11
.... ar fi trebuit sa te bage de mult careva in arena. Dar cred ca nimeni nu s-a pus la mintea ta pana acum.

Mihai, de ce nu o faci tu mah, sa dai un exemplu .... :drak:

Mihai
20th June 2005, 23:14
Ai mai Edmond, tu vrei sa bagi raca intre noi, care suntem asa de buni "prieteni" :drak: eu nu intru pe OLS ca sa ma cert cu lumea :D, Arena nu e pe placul meu... :D
Si acum sincer in momentul de fata chiar nu am de ce sa-l acuz pe Gonzo, nu mi-a facut nimic, si nu vreau sa fac o arena asa aiurea, pentru public :D

inter
20th June 2005, 23:16
ia Mihai ... incearca-ti norocul ... sa vedem raspunsul :D:D ca prea ne-ai aratat :cya: in ultima perioada ... :evil:

sau tie ca te alearga fia pe sine :drak: :drak: :drak:

Mihai
20th June 2005, 23:19
Inter de cand astepti sa ma taxezi pentru semnatura aia :D, dupa cum ma stiu eu pe mine, nu cred ca o sa bag pe nimeni in arena, sper sa nu-mi schimbe cineva parerea...

Later edit:
Da vad ca va e pofta mare de arene :D, ma mir pana acum ca nu s-a gandit desdemona sa-l bage in arena pe Vadim pentru Pacala, si lupta sa fie pe banarea/debanare lui Pacala :D

inter
20th June 2005, 23:28
vrei sa primesti vreo dedicatie de la Pacala , daca tot te "arde" dorul de el ? :D:D

e usor ...
o poezie ceva ... :D:D

ps. referitor la semnatura aia .. nu te uit , la fel cum nu uit un 8-0 "cantat de ABBA" :D:D

Mihai
20th June 2005, 23:31
Nu vreau nimic de la pacala, desi o poezie ar fi frumoasa :drak: vreau doar sa nu mai scrie banned sub el :D

Cat despre acel hit cantat de Abba, nu stiu la ce te referi :P :D :P

inter
20th June 2005, 23:33
intreaba-l pe fia , desi s-ar putea ca nici el sa nu stie ...poate Corsicanu :D:D

Mihai
20th June 2005, 23:36
o sa ma documentez, desi cred ca banuiesc spre ce bati :P:P
hai sa nu stricam aici arena lui gonzo, cu "disputele nostre inflacarate" :D
In rest numai bine si noapte buna tuturor

inter
20th June 2005, 23:39
k, informatii pe larg la FM (marcatori. minute, faze :D)

desdemona
21st June 2005, 01:16
Later edit:
Da vad ca va e pofta mare de arene :D, ma mir pana acum ca nu s-a gandit desdemona sa-l bage in arena pe Vadim pentru Pacala, si lupta sa fie pe banarea/debanare lui Pacala :D
Crezi tu! :evil:

Gonzo
21st June 2005, 01:55
PS: Da vad ca esti super pregatit pentru viitoarele campanii :D, ai deja manageri, relatii cu publicul... :D

pai cum crezi tu ca merge la profesionisti?

toti trebuie sa stie cu exactitate ce au de facut, iar intregul staff sa functioneze ca un mecanism de ceas elvetian... altfel nu ai nici o sansa :P

desdemona
21st June 2005, 08:43
Gonzo, pai mai ai incredere in Caine dupa ce a muscat mana care l-a hranit? :evil: Vad ca a votat impotriva ta :cool:

Gonzo
21st June 2005, 10:55
asa e planul... nu e frumos sa castigi la zero... stie el ce face, nu degeaba e seful de campanie :P

miril
21st June 2005, 11:14
Pentru improspatarea memoriei, discutiile care au dus in cele din urma la acesta hai sa-i zic disputa pe ArenA au avut loc pe sectia Fotbal Intern sub titlul FC Universitatea-National Craiova, iar topicul a fost initiat de Ultras, suporter al Sportului. Concluzia, este vorba de un topic despre doua echipe presupuse la ora aceea ca vor fuziona si de aici dezbaterea care implica in primul rand pe suporterii celor doua echipe dar si a celor interesati de acesta stire. A bon entendeur salut!

Bancaru
21st June 2005, 11:59
Marea majoritate a crezut ca nu vreau sa ma "lupt" cu Gonzo. Chiar nu mai era cazul dupa mesajul meu din provocarea lansata de el. De la unii ma asteptam chiar sa inteleaga ce am vrut sa zic si mai trebuiau sa inteleaga ca dupa ce am scris acolo chiar nu mai avea nici un rost pentru ca i-am demontat toate argumentele. Inca o data se dovedeste ca aici nu conteaza argumentele ci simpatiile sau antipatiile. Gonzo nu prea este simpatizat pe aici dar se pare ca am si eu "prietenii" mei care nici macar nu au citit ce am scris, cel putin acolo, la "lupta" si au votat ca in Duminica Orbului. Foarte frumos! Nu inteleg de ce totusi trebuie facuti "catei" cei care au votat pentru mine. Asta cum se cheama, moderatorilor?!!
In plus, Gonzo cere sa iau ban. Pe ce motiv? Ca nu ma bag sa-i raspund la afirmatiile lansate? Eu i-am explicat dar el nu a inteles.

desdemona
21st June 2005, 12:08
Nu inteleg de ce totusi trebuie facuti "catei" cei care au votat pentru mine.
Cine a facut asa ceva si unde? :o:

Bancaru
21st June 2005, 12:15
in ceea ce priveste votul cred ca este elocvent din ce retea de traficanti fac parte... voturi importiva am avut de la catei, Dark si Paulica ("prieteni" mai vechi), iar voturi pentru am primit de la oameni care au putut trece peste conflictele anterioare si au putut sa fie obiectivi... bravo lor nu ma asteptam :ok:

Desdemona, in calitatea lui de moderator, cel care este la sectiunea asta, poate trebuia sa vada lucrul asta. Se cheama ca iti tai craca de sub picioare si se dovedeste ca e adevarat ce am spus eu. Auguri!

desdemona
21st June 2005, 12:24
Ah, ok :) Ma speriasem ca faci referire la mine, ca ii pomenisem numele Cainelui in cadrul unui comentariu off-topic, legat de o "gluma" de acum cateva zile, de pe Diverse :D

miril
21st June 2005, 12:37
Daca prin catei, umblam la semantica, ca situatia o cere, se intelege cei care sustin pe cel de pe ArenA pentru simplul motiv ca...sustin aceiasi echipa ca si combatantul, pai ar trebui, prin echivalenta, sa ti se faca cel putin teama, Desdemona.

Bancaru
21st June 2005, 12:43
Cine vrea sa inteleaga o sa inteleaga. Miril, tu si Be@ puteti fi banuiti de afinitati bazate pe progresism, dar cu Dark si Paul nu impartasesc simpatii fotbalistice interne. Pe mine m-ati omorat, dar cu cainele ce-ati avut?

miril
21st June 2005, 12:52
Pai era virgula dupa catei si inaintea lui Dark si Paulica, deci... Comentez, presupanand ca virgula isi are...locul ei, bine definit. Ca altfel... Uite ca nu numai cateii pun probleme, dar si virgulele. Concluzia, sa vedem pe cine mai omoram.

Bancaru
21st June 2005, 13:06
Concluzia este ca cine nu e cu Gonzo e impotriva lui. Miril, ai dreptate. O mica virgula poate sa schimba enorm sensul la ceea ce vrei sa spui.

desdemona
21st June 2005, 13:10
Daca prin catei, umblam la semantica, ca situatia o cere, se intelege cei care sustin pe cel de pe ArenA pentru simplul motiv ca...sustin aceiasi echipa ca si combatantul, pai ar trebui, prin echivalenta, sa ti se faca cel putin teama, Desdemona.
Teama? De ce anume?

ieppy
21st June 2005, 13:12
de ala negru care respira greu. :D

EDMOND_
21st June 2005, 13:42
Marea majoritate a crezut ca nu vreau sa ma "lupt" cu Gonzo. Chiar nu mai era cazul dupa mesajul meu din provocarea lansata de el. De la unii ma asteptam chiar sa inteleaga ce am vrut sa zic si mai trebuiau sa inteleaga ca dupa ce am scris acolo chiar nu mai avea nici un rost pentru ca i-am demontat toate argumentele. Inca o data se dovedeste ca aici nu conteaza argumentele ci simpatiile sau antipatiile. Gonzo nu prea este simpatizat pe aici dar se pare ca am si eu "prietenii" mei care nici macar nu au citit ce am scris, cel putin acolo, la "lupta" si au votat ca in Duminica Orbului. Foarte frumos! Nu inteleg de ce totusi trebuie facuti "catei" cei care au votat pentru mine. Asta cum se cheama, moderatorilor?!!
In plus, Gonzo cere sa iau ban. Pe ce motiv? Ca nu ma bag sa-i raspund la afirmatiile lansate? Eu i-am explicat dar el nu a inteles.

Cum le stiu "academicienii" pe toate.... Daca Gonzo nu este simpatizat aici ar trebui sa te intrebi de ce totusi a votat lumea impotriva ta. Si probabil vor mai vota in ciuda campaniei subtile pe care o duci impreuna cu Mirel. Trebuia sa faci asta acolo, in Arena... sau sa nu raspunzi. Este atat de greu sa intelegi ca odata ce ai raspuns pe Arena ai acceptat de fapt lupta!?

Bancaru
21st June 2005, 14:13
Este atat de greu sa intelegi ca eu consider ca mi-am terminat discursul intr-un singur mesaj? Se pare ca da... Mai ramanea sa desenez.
Nu ma refeream la faptul ca tu il simpatizezi.

Desi ma enerveaza la culme Gonzo, de data asta Bancarul a decis sa nu se apere
E mai greu si pentru tine, deh!
Salutare!

Maximus
21st June 2005, 14:17
Bancare, se pare ca a fost greu pentru prea multa lume, deh!
Salutare!

Vadim
21st June 2005, 14:39
In plus, Gonzo cere sa iau ban. Pe ce motiv? Ca nu ma bag sa-i raspund la afirmatiile lansate? Eu i-am explicat dar el nu a inteles.
Gonzo nu avea dreptate. Cu putin mai mare implicare din partea ta cred ca il faceai taitei, se enerva si iar lua :rosu:. Eu am votat cu el nu din simpatie (Doamne fereste!, sper ca nu pot fi banuit de asta... daca era criteriul asta ti-as fi dat tie votul), ci pentru ca nu te-ai implicat. Sau cel putin asa ai lasat impresia.

inter
21st June 2005, 14:41
las vadime nu-i tarziu , poate apare el greco sa voteze :D:D

Vadim
21st June 2005, 14:45
Nu are cum, e plecat la mare, vine luni. :D Dar ii dau un semnal, sa intre de la un icafe. :D :D Cica e cu 5-6 de pe forum, ii stiti voi. :D :D

inter
21st June 2005, 15:01
mde , asa e :D:D ...

Vadim
21st June 2005, 15:05
Stii ce fac ei acum? Pe bune... Joaca fotbal. :D Pe plaja. :D Si-au facut o echipa de fotbal pe plaja, cu rezerve, portar si tot ce trebuie.

inter
21st June 2005, 15:06
vad ca fia murea de dorul lor :D:D le simte lipsa ... mai ales la voturi :P

ps. misto daca au echipa de fotbal ... poate ii provocam :rolleyes:

desdemona
21st June 2005, 15:10
Nu are cum, e plecat la mare, vine luni. :D Dar ii dau un semnal, sa intre de la un icafe. :D :D Cica e cu 5-6 de pe forum, ii stiti voi. :D :D
Da, sambata o sa ma intalnesc si eu cu ei, facem un FM :happy Nu de alta, dar pe plaja numai la fotbal nu m-as baga :D:D Vadime, sa ma sune, au numarul meu :evil:

Bancaru
21st June 2005, 15:13
Eu nu am nominalizat pe nimeni, deci nu inteleg de ce trebuie sa se simta cineva. Vadim, eu am considerat ca m-am implicat destul iar tu, si altii, au votat cum au crezut. Eu nu pot sa ii explic mai mult oponentului cum sta treaba cu nick-ul lui si care sunt celelalte legaturi pe care el nu le-a vazut. El considera ca l-am jignit. In momentul in care nu stii despre ce se vorbeste, starea de complexare te indeamna sa crezi ca se vorbeste urat despre tine. Sau poate faptul ca te crezi buricul pamantului. Folosesc persoana a 2-a la modul impersonal, nu ma refer la cineva anume. Orcine stie despre personajul Gonzo va intelege ca eu nu puteam sa spun mai multe, decat de dragul de a ma parui cu forumistul Gonzo. Si gata. Ce o sa se intample daca il voteaza toata lumea pe Gonzo? O sa-mi pierd portofelul? Nu cred. Pot sa-l pierd dar din alte motive. Sincer sa fiu, Vadime, nu esti un forumist care sa-mi placa, atat cat poate sa placa un forumist. Am o oarecare antipatie, in ceea ce te priveste, si cred ca e reciproca. Dar cred despre tine ca esti un tip destept, pot sa recunosc asta. De aici pornesc si anumite indoieli legate de vot.
Maximus, spuneai ceva? A! Se pare ca nu e prima data cand te incluzi in categorii inferioare. E sportul tau preferat, deh!

miril
21st June 2005, 15:18
Desdemona, am preluat expresia ta ca "te-ai speriat", in acest caz, prin echivalenta, ar insemna sa te numeri si tu printre...catei. Si fiind ca te numesti Desdemona dimnutivul s-ar ...acorda, in acest caz, altfel. Vadime, poate ai dreptate, dar, ca si in justitia americana, vreau sa aduc la cunostiinta cum a fost tratat alt caz, relativ similar, si anume Cainele, ca tot vorbim de canini, vs Vietnam in comparatie cu Gonzo vs Bancaru. Diferente, similitudini? Un lucru comun exista, acelasi moderator. Si atunci intreb DE CE?

Maximus
21st June 2005, 15:51
Maximus, spuneai ceva? A! Se pare ca nu e prima data cand te incluzi in categorii inferioare. E sportul tau preferat, deh!

Se pare ca apetenta ta pentru jigniri izvoraste din infatuarea cu care postezi. Faptul ca ii numesti pe toti ce voteaza impotriva ta o "categorie inferioara" denota si multe complexe. Si aici nu ma refer la cele bancare...

Gonzo
21st June 2005, 15:53
miril pe loc repaus... nu e lupta ta... mai bine iti sfatuiai amicul sa lupte in arena in loc sa va incordati muschii astia ofiliti acum dupa ce se termina votul...

desdemona
21st June 2005, 15:55
Desdemona, am preluat expresia ta ca "te-ai speriat", in acest caz, prin echivalenta, ar insemna sa te numeri si tu printre...catei. Si fiind ca te numesti Desdemona dimnutivul s-ar ...acorda, in acest caz, altfel.
Ai o logica, mirile...... :happy Ai noroc ca ti-am apreciat subtilitatea, ca in rest... :no:
P.S. Mai usor cu jignirile, ca nu cred ca am "latrat" impreuna, ok?

Gonzo
21st June 2005, 16:03
bancare si mirile, prea-desteptaciunea voastra, prea-cunoscatorilor permiteti unui om umil sa va explice ce a zis:



voturi importiva am avut de la catei, Dark si Paulica ("prieteni" mai vechi),

daca ii faceam pe Paulica si Darkslow catei atunci scriam "cateii dark si paulica", intelegi cum sta treaba?

cateii sunt o categorie si "prietenii mai vechi" (care au votat impotriva mea nu pt tine) sunt alta.


Inca o data se dovedeste ca aici nu conteaza argumentele ci simpatiile sau antipatiile. Gonzo nu prea este simpatizat pe aici

inteligentule cu cata greata vorbesti cu noi... pacat ca nu esti prea coerent... in rest nu esti prost, dupa un AVC te comporti chiar bine... apropo, pipi mai faci pe tine? :D :D :D

miril
21st June 2005, 16:21
Asa e, Desdemona, dar ai subscris. Si nu este logica mea, ci a...spuselor, care nu...imi apartin. Asa cum acest forum nu apartine...moderatorilor. Gonzo, eu am analizat spusele, nu si persoana, cat despre restul cu exemplele, asta ii explicam si Desdemonei si am observat ca s-a suparat, desi nu eu am ales...specia. Sau, cumva, dreptatea nu este si pentru....specia aia mica, stii tu. Gonzo, in rest, nu ai de ce sa te...ofilesti...de grija altora, au moderatorii grija sa... infloresti. Nu-i vina ta! In rest, imi dai voie sa imi revendic dreptul de a participa la discutia de pe acest forum? Hai, nu zii nu, Gonzo. Te rog eu frumos!

Vadim
21st June 2005, 16:23
vad ca fia murea de dorul lor :D:D le simte lipsa ... mai ales la voturi :P

ps. misto daca au echipa de fotbal ... poate ii provocam :rolleyes:
Sigur, echipa lui El Greco (capitan), contra echipei lui Pacala (capitan). :drak:

@Bancaru: fa un poll daca il simpatizez sau nu pe Gonzo. Nu vei obtine raspunsuri afirmative peste 10%. Iti garantez. Cei care cunosc situatia nu au com sa voteze cu "da" la intrebare asta. De altfel, te poti uita si pe lista neagra sau valea plingerii ca sa te edifici in sensul asta. Legat de antipatia mea fata de tine (despre care spui mai sus), sincer nu e cazul, chiar daca ne-am mai contrat in unele locuri. In rest, multumesc de aprecieri, sint reciproce. :) Repet, eu am votat non-combatul. (asa mi s-a parut...)

desdemona
21st June 2005, 16:26
@Miril, si la ce crezi tu ca am subscris? Si de unde ai tras concluziile, mai ales? :)

EDMOND_
21st June 2005, 16:28
"Academicienii" pusera mana pe arme...cica trec prin foc si sabie pe toti care au votat orbeste. Si vor sa inceapa cu Vadim... :)

miril
21st June 2005, 16:28
Pai vezi si tu cum ai votat.

Bancaru
21st June 2005, 16:29
Sa inteleg ca "catei" erau defapt catel, adica mai precis Cainele. Daca Dark si Paul nu intra in categoria aia, asa cum ai realizat si tu dupa ce Miril a explicat ce e cu virgula acolo (altfel nici ca vedeai) cine e (cel putin) celalat caine? Asta nu se cheama ca jignesti? Inafara de Cainele, nici unul nu poate fi banuit ca e caine, deci cine e celalalt caine, sau ceilalti? Ai jignit! Desdemona, sesizeaza-te!
Vadim, daca nu ai probe nu acuza de non combat, ca sa fim in ton cu Liga. Defapt sunt probe ca l-am combatut atat cat a fost necesar, sau cat am crezut eu ca e necesar. Daca nu a fost de ajuns ... asta este. Inseamna ca nu am fost bine inteles. Dar asta s-a intamplat si din cauza faptului ca Gonzo s-a suparat ca l-am facut marioneta. Spune si tu, e sau nu Gonzo o marioneta?
Maximus, clar nu ai inteles nimic. Continui pe aceeasi linie. Nu e nevoie de multa carte ca sa intelegi la ce ma refeream. Deh!

miril
21st June 2005, 16:32
Ea doar subscrie, Bancarule, si apoi, nedumerita, ma intreba pe mine de ce.

Marquise MGP
21st June 2005, 16:39
Nu are cum, e plecat la mare, vine luni. Dar ii dau un semnal, sa intre de la un icafe. Cica e cu 5-6 de pe forum, ii stiti voi.

el greco era " on " acu cateva minute...nustiu cum face de apare absolut la toate luptele din arena...cred ca are o atractie combativa...pacat ca nu a si votat :D :D :D

inter
21st June 2005, 16:42
ploua pe litoral? desde tu stii mai bine :D
sau termina fotbalul si se opri la un icafe ... sa-si revina :D:D

EDMOND_
21st June 2005, 16:59
"Academicienii" pusera mana pe arme...cica trec prin foc si sabie pe toti care au votat orbeste. Si vor sa inceapa cu Vadim... :)

Ce vioi sunt astazi, cum au scos ei sabiile din teaca, mai mare mirarea ... ce incrucisari fine , ce pasi de dans .... :D

@Mirel, nu am votat. Este scorul prea mare deja ... eu sunt de bun simt, nu vreau sa contribui la distrugerea moralului prietenului tau...

miril
21st June 2005, 17:03
Nu la tine ma refeream, Edmond_, ci la Des. Moralul lui Bancaru este super. Si stii de ce? Iti spun eu, a trecut prin ABC-ul suporterului, lucru pe care nu l-au facut multi. Nu-i vina lor, dar...se vede. Hai Bancaru!

Bancaru
21st June 2005, 17:10
Se pare ca faza cu "academicienii" a fost inteleasa pe dos. Sau cu dosul... Citate celebre... eheeeeeeee... Edmond_, lasa fandarile si treci la niste flotari. De logica, normal. Fara eschive, te rog!

miril
21st June 2005, 17:18
Cu alte cuvinte, Los Platanos contras Los Dos...os! Hai sa mai si zambim, Baieti! Nu credeti ca a sosit timpul?

EDMOND_
21st June 2005, 17:19
Eu nu fandez... sunt spectator. Iti urmaresc jocul de glezne... E deplorabil. :)

Maximus
21st June 2005, 17:41
mai bine spus jocul de timple...

Bancaru
21st June 2005, 17:42
La varsta mea... Pentru un simplu spectator iti dai cam mult cu parerea. Dar in tara asta toata lumea se pricepe sa fie spectator. Multi si-au facut o meserie din a fi spectator. Nu fandezi, dar asa cum prevedeam, faci eschive. Touche!
Ete si pe masorul nationalei olimpice de sah, adica Maximus. Iar te subapreciezi?

ieppy
21st June 2005, 17:52
mah, eu mai prost cum sunt, nu mai inteleg nimic. Bancare, daca aveai asa de mult de spus, de ce nu ai facut-o tata in arena? Acum la vot e apa batuta in piua, nu faci altceva decat sa creezi panica in spectatori. :D Miril o face pe avocatul si se ia de virgulele oamenilor, de parca acolo erau ascunse subintelesurile si subtilitatile, iar restul, restul ori se distreaza pe langa subiect, care din cauza luptei disproportionate, nu prea exista, ori incearca si ei la randul lor sa inteleaga ceva.

Inchei cu un celebru deja mde, care e si rezumatul luptei. :D

desdemona
21st June 2005, 18:01
Pai vezi si tu cum ai votat.
Bai mirile, eu am zis ca stai prost cu logica, dar nu credeam ca stai prost si cu vederea. Ia mai uita-te inca o data si vezi daca am votat si cu cine. Si dupa aia te rog slabeste-ma cu parerile tale (asupra lucrurilor la care crezi tu ca subscriu), ca n-am nevoie, ok?

Cat priveste treaba cu "cateii", a zis-o altcineva, nu eu: http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=297988&postcount=49
Eu am facut doar o gluma legata de o treaba mai veche, din alta parte - si se referea strict la Cainele, user inregistrat pe acest forum, nu la "catei". Nici macar nu era in contextul de care pomenesti tu. Daca nu stii despre ce e vorba, n-ar trebui sa infloresti ceea ce crezi ca stii sau ceea ce iti imaginezi.

Prin urmare, comentariile tale de mai jos sunt COMPLET DEPLASATE:

Daca prin catei, umblam la semantica, ca situatia o cere, se intelege cei care sustin pe cel de pe ArenA pentru simplul motiv ca...sustin aceiasi echipa ca si combatantul, pai ar trebui, prin echivalenta, sa ti se faca cel putin teama, Desdemona.

Desdemona, am preluat expresia ta ca "te-ai speriat", in acest caz, prin echivalenta, ar insemna sa te numeri si tu printre...catei. Si fiind ca te numesti Desdemona dimnutivul s-ar ...acorda, in acest caz, altfel.
Apropo... nu prea stii sa echivalezi, din cate vad. E drept, in cazul asta nu aveai ce, dar.. ce sa-i faci.. unii au o imaginatie muuult prea bogata! Citeste cu atentie inainte sa faci afirmatii de astea, ca te faci de ras, zau! :D


Sa inteleg ca "catei" erau defapt catel, adica mai precis Cainele. Daca Dark si Paul nu intra in categoria aia, asa cum ai realizat si tu dupa ce Miril a explicat ce e cu virgula acolo (altfel nici ca vedeai) cine e (cel putin) celalat caine? Asta nu se cheama ca jignesti? Inafara de Cainele, nici unul nu poate fi banuit ca e caine, deci cine e celalalt caine, sau ceilalti? Ai jignit! Desdemona, sesizeaza-te!
Bancaru, inteleg ca miril ti-e prieten si ai incredere in judecata lui, dar ar trebui sa citesti cu atentie ce am scris eu, daca ai chef sa ma acuzi de ceva :D Uite, m-ati facut curioasa si am recitit cele 6 pagini ale threadului. Repet: tot ce am gasit (scris de mine) referitor la presupusii "caini" este gluma de care vorbeam, legata de Cainele (userul OLS):

Gonzo, pai mai ai incredere in Caine dupa ce a muscat mana care l-a hranit? :evil: Vad ca a votat impotriva ta :cool:
Sau ti se pare ca daca un rand din semnatura mea seamana cu a lui Gonzo - suntem una si aceeasi persoana? :ciocan:
Bancare, aveam o parere buna despre tine... :o: Si mai tempereaza-l si pe miril... o fi vazut el catzele la viata lui, dar pe mine nu ma cunoaste si nu stiu daca e frumos sa-si permita niste lucruri.... mai ales fara motiv!

Gonzo
21st June 2005, 18:03
draqu ii mai intelege pe astia 2 la cat de inteligenti sunt :D :D :D

eu unul la cele 17 clase pana acum nu pot... dar mai fac vreo 8 si poate o sa vina ziua in care o sa deslusesc aceste enigme :D :D :D

desdemona
21st June 2005, 18:19
@Gonzo, pai au citit cu ochii inchisi (sau pe fuga) si li se pare ca au inteles tot! Ce ma enerveaza e ca de la Bancaru aveam pretentii.... Am o parere buna despre el (in urma discutiilor de pe Diverse, care mi-au fost de ajuns pentru a-mi forma aceasta parere).
Pe miril nu-l cunosc, asa ca nu ma bag sa fac aprecieri (desi jignirile pe care mi le-a adus m-au bagat putin in ceatza :D:D ). Ideea e ca nu ma asteptam, cel putin de la Bancaru, sa ma acuze pe nedrept de ceva... Il credeam mai echilibrat si mai obiectiv!
Eh, asta e, m-oi fi inselat eu :) Nu-i nici o problema :ok:

Bancaru
21st June 2005, 18:19
Doamne, Doamne! Ma intreb daca nu cumva Ieppy are dreptate. Cineva rade acum de se prapadeste. Desdemona, iti multumesc ca aveai o parerea buna despre mine, nu pot decat sa regret ca nu o mai ai, dar eu nu discutam cu tine la faza aia, ci cu Gonzo. Ma rog, el se prinde mai greu. Nici nu stiu ce ai tu de impartit cu Miril, dar cred eu ca stie el mai bine. Nu il pot tempera eu pe el. De cele mai multe ori se intampla invers. Apoi nici nu cred ca s-a infierbantat si nici nu cred ca o va face. Daca intr-adevar a gresit cu ceva nu in mod cert o sa recunoasca. Daca nu, o sa te lumineze, si nu o spun cu malitiozitate.
Desdemonica - diminutiv.
Inca o data ii dau dreptate lui Ieppy, cel care a intuit esenta si ca nu numarul conteaza - chiar daca sunt mai multi lupta tinde devina inegala. O sa incerc sa pun niste desene.
Ieppy, eu nu scriu acum ce trebuia sa scriu in ARENA. Dupa cum vezi eu nu m-am disculpat acum mai mult decat am scris acolo. Stiu ca ai citit.
Gonzo, sa stii ca anii pe care i-ai repetat nu prea se mai pun. Stai linistit ca si Bismark (nu al Papadopolinii) a facut facultatea in vreo 8 ani. Gonzo, la valoare si pregatirea ta normal ca iti trebuie efort mult. Vezi sa nu ma mai chemi iar la vreo lupta.
Last edit
@desdemona nu pot sa spun ca sufar daca ma crezi tu altfel (asta este adevarul si ar fi valabil si invers, iti garantez) dar nu am facut nici o referire la tine. Am pretentia ca nu fac ceva in cuvantul meu. Iti multumesc pentru intelegere. See ya!

desdemona
21st June 2005, 18:25
Bancaru, eu asta am vazut si mi s-a parut ca vorbeai cu mine, din moment ce mie mi te adresai (si mai ales ca te completa de minune si miril, de pe margine):

Sa inteleg ca "catei" erau defapt catel, adica mai precis Cainele. Daca Dark si Paul nu intra in categoria aia, asa cum ai realizat si tu dupa ce Miril a explicat ce e cu virgula acolo (altfel nici ca vedeai) cine e (cel putin) celalat caine? Asta nu se cheama ca jignesti? Inafara de Cainele, nici unul nu poate fi banuit ca e caine, deci cine e celalalt caine, sau ceilalti? Ai jignit! Desdemona, sesizeaza-te!
Altfel la ce trebuia sa ma sesizez? Ca nu-s moderator pe sectiunea asta ca sa mai aiba si alta semnificatie cuvantul ala :D
Moderator aici e numai unul: administratorul Vadim :evil: Lui ii place in ArenA :rolleyes:

P.S. inter, s-a innorat putin, dar inca nu ploua... iar El Greco si King Rat inca nu ma sunara :D:D:D

Maximus
21st June 2005, 18:30
Bancare,
Vad ca disperarea care te-a cuprins incepe sa-ti intinda si putinele cute pe care le mai aveai. Nu-i o problema, poti apela oricind la caratorul tau de vorbe, miril, sa-ti mai faca un masaj de resuscitare. Sincer sa fiu nu-ti inteleg frustrarea care te-a cuprins la infringere. Te infoi aici si scuipi in stinga si-n dreapta ca un schimbator de valuta surprins de schimbarea cursului valutar si de trecerea la leul greu. Nu-ti face probleme. Pentru unul ca tine va exista intotdeuna un loc in care sa-si scuipe vorbele. Macar in sin si tot te rezolvi singur…

Gonzo
21st June 2005, 18:36
dar eu nu discutam cu tine la faza aia, ci cu Gonzo. Ma rog, el se prinde mai greu.

tu nu vezi ma ca nu te intelege nimeni? numai neconcordante, subtilitati si flic-flacuri pe un fir atza... mde... inteligenta asta baga oamenii in ceata :D :D :D


Gonzo, sa stii ca anii pe care i-ai repetat nu prea se mai pun. Stai linistit ca si Bismark (nu al Papadopolinii) a facut facultatea in vreo 8 ani. Gonzo, la valoare si pregatirea ta normal ca iti trebuie efort mult. Vezi sa nu ma mai chemi iar la vreo lupta.

spre deosebire de tine care ai facut numai 8 ani de scoala, ce-i drept fara sa repeti vreunul (2 la scoala de soferi, 3 la scoala de dans de glezne, si 3 la scoala de corectie) altii isi iau inima in dinti si merg cu scoala mai departe dau la o facultate, dupa care urmeaza un rezidentiat, apoi un doctorat... daca tu te-ai multumit cu putin asta nu inseamna ca toti au facut asa...

acum hai sa facem putina magie... DISPARI :evil:


Nu-i o problema, poti apela oricind la caratorul tau de vorbe, miril, sa-ti mai faca un masaj de resuscitare.

sfat pt miril:

fa 2 insuflatii la 15 apasari... ai grija sa nu-i rupi coastele sau sa-i bagi aer in stomac :evil:

miril
21st June 2005, 19:18
Doua lumi paralele. Des, MEA CULPA, "te-am echivalat", din greseala, de supozitie(?), cu cei care au votat pentru Gonzo, deci SCUZELE mele, sincere. Eu m-am referit la alti caini, stie Gonzo care. Si totusi, atatea citate ca sa ma "atingi". Ma faci sa ma simt "academician". Sunt deranjat de un singur fapt, de fapt, ca cei care au votat cu Gonzo i-au dat senzatia ca a si invins, intr-un meci pornit aiurea, pe acuzatii aiurea, datorate unor interpretari, de text, gresite. In schimb, nimeni nu a reactionat, in frunte cu moderatorul acestei sectii, la cele scrise de Gonzo la replica... finala. In cazul Cainele vs Vietnam s-a procedat corect, aici nu. Unii, in schimb, l-au felicitat pentru vocabularul anatomo...morf, inacceptabil, lucru sesizat si de Dark, altii au chibitat fara sens, printre ei numarandu-te si tu, Des. De fapt, chibitii, in mod tacit, indirect, par sa fi fost de acord cu cele elucubrate de Gonzo, in declaratia de "lupta", unii concentrandu-se mai multi pe adversarul si sustinatorii lui si invocand argumente de...procedura. INACCEPTABIL si destructiv pentru acest forum. Concluzia, nimeni nu a castigat, multi au avut de pierdut, unii, o parte de credibilitate, mai ales ca sunt moderatori pe unele sectii si...nu numai. Si, in final, hai sa mai si zambim, ca a sosit timpul, Doamnelor si Domnilor forumisti! Nu credeti? Eu cred ca DA. Gonzo, ti-o spun sincer, poate ai castigat procedural, dar ai pierdut la vocabular, in ochii mei. Dar cum ochii mei vad...progresist, ma voi abtine de acum incolo sa fac aprecieri...subiective, daca se poate. Seara buna, tuturor!

desdemona
21st June 2005, 19:22
Seara buna, miril, ma bucur ca ne-am lamurit :)

P.S. Citatele alea multe erau pentru ca nu-mi place sa fiu acuzata pe nedrept. Atata tot. Am vazut ca nu ai citit cu atentie threadul si mi-am facut timp sa selectez ceea ce era legat de mine si acuzatiile tale, pentru ca nu aveam nici o garantie ca vei reciti toata discutia, din moment ce erai atat de pornit.

Gonzo
21st June 2005, 19:38
ma mirile pai tot pe mine ma acuzi ca vorbesc urat?

pai v-am atins eu cu vreo vorba deocheata pana sa faca Bancaru pe circaru... ia mai citeste mesajele de la care mi-am luat foc si ai sa vezi cine sta mai prost la capitolul asta.

t.b.
21st June 2005, 19:42
bancaru` pt ca n-a rasp la provocari fara sens

miril
21st June 2005, 19:42
Seara pare foarte placuta, Des! Mai stii, poate ca pana la urma si...fuzionam (definitie..."larga"), putin...mai mult. Lasand, "gluma" la o parte, pornirea mea era indreptata spre...moderarea defectuoasa, in acest caz. Si daca tot nu fuzionam, macar sa, cum am mai zis,...zambim putin. Avem nevoie!

P.S. Gonzo, sincer, l-ai interpretat gresit pe Bancaru. El s-a referit la oltenii deveniti peste noapte, de conjunctura, pro Netoiu, etichetandu-i...stii tu cum. In niciun caz nu s-a referit la tine. Chiar si printre "Cei mai buni dintre romani" exista persoane cu atitudini care nu fac...prazului cinste. Si ca sa se inteleaga corect, imi place prazul la nebunie, deci...pasaportul, va rog! In rest, observa ca nu m-am referit la tine personal, ci, acolo unde a fost cazul, am "criticat" vocabularul tau. Toate bune!

Bancaru
21st June 2005, 19:47
Desdemona, faza cu "ca cateii" era pentru Gonzo, pentru ca el a folosit pluralul CATEI, dar nu era decat unul nominal. Eu vroiam sa stiu care sunt ceilalti si daca nu a folosit cuvantul in sems peiorativ. In acest caz eu am crezut de cuviinta sa ii zic (in gluma, normal) AI JIGNIT! Iar apoi am scris DESDEMONA, SESIZEAZA-TE! Iar este o chestie de punctuatie. Daca stai sa intonezi conform punctuatie vei vedea ca nu gresesc eu. Eu am puterea sa imi cer scuze daca te-am deranjat cu ceva. In primul rand pentru ca esti femeie. Dar, repet, nu vorbeam cu tine. Nu stiu cine este moderator si unde. Si nici nu ma intereseaza.
In rest am c am terminat cu oratoria. Ilf si Petrov din Oltenia pot sa spuna ce vor. Reactia mea de acum inainte va fi FLIT! Am primit un sfat bun referitor la ARENA si nu imi pare rau ca l-am urmat. Ba chiar ma felicit si multumesc sfatuitorului. Orcine nu a inteles ca eu am terminat cu brio confruntatrea cu Gonzo dintr-un singur mesaj pe arena poate sa ma conatcteze si ii voi demonstra. Daca eu nu am dreptate atunci sa iau ban sau chiar sa fiu exclus. Daca am eu dreptate... mai vedem.
Pana atunci ii amintesc lui Vadim ca imi este dator cu un raspuns. Pentru linistea mea personala poate veni si pe PM. Intrebarea era asta :


Spune si tu, e sau nu Gonzo o marioneta?

Gonzo
21st June 2005, 19:53
Desdemona, faza cu "ca cateii" era pentru Gonzo, pentru ca el a folosit pluralul CATEI, dar nu era decat unul nominal.

ia mai uita-te cati catei sunt... si mai astept unu... pana acum sunt numai vlatut si cainele... stai linistit ca va vota si al treilea negresit... dar dupa ce vine din parc de la desene pe asfalt :D :D :D

miril
21st June 2005, 20:02
Gonzo, hai s-o lasam moarta...cu catei cu tot. Stii si tu despre ce Catei este vorba. Noi, cateii nu ne suparam. Noi, de fapt, vrem dreptate si pentru...ai ghicit, CATEI. Hai ma, forumistilor, ce naiba, CATEII sunt asa de nostimi! Chiar nu face pe nimeni sa zambeasca. Gonzo, din partea mea, pupaturi in Piata Universitatii, nu de altceva, dar sa dovedim ca am ramas...romani, si cu bune si cu rele. Seara buna!

Gonzo
21st June 2005, 20:16
Hai ma, forumistilor, ce naiba, CATEII sunt asa de nostimi! Chiar nu face pe nimeni sa zambeasca.

nu inteleg, greseala gramaticala sau incoerenta :evil:

EDMOND_
21st June 2005, 20:20
Ziceam sa nu votez... insa ma dispera Bancaru cate mesaje putu sa scrie pe acest thread ! Dupa ce a tacut ca melcul pe Arena... :rosu:

miril
21st June 2005, 20:24
Nu fac, Gonzo, nu fac, asa este corect. Hai zambeste si tu, ca se poate, daca...vrei. In rest, cata...moderatie, din partea unora.

EDMOND_
21st June 2005, 20:51
Ziceam sa nu votez... insa ma dispera Bancaru cate mesaje putu sa scrie pe acest thread ! Dupa ce a tacut ca melcul pe Arena... :rosu:

Aaa! Uitasem, baietii astia doi, Miril si Bancaru parca sunt legati cu sfoara , danseaza mereu pe aceeasi melodie.... si sunt legati destul de strans, vine unul apare imediat si al doilea.... :)

miril
21st June 2005, 20:53
Am invatat de la olteni.

Bancaru
21st June 2005, 21:17
Stai ca apar si cainii, ca asa "zise" Gonzales.