PDA

View Full Version : Dumitru Dumitriu dat afara



Hard
17th June 2005, 15:25
Ce ne facem cu conducerea asta?

Sorin Blaj
17th June 2005, 16:25
Era de asteptat. Dumitriu a fost pus antrenor doar pentru cele trei etape. El era singurul care credea ca va ramane in continuare. De aceea l-a discreditat si pe Zenga.

Paul
17th June 2005, 19:44
mare antrenor , mare tehnician titi asta

uti2102
17th June 2005, 22:31
Eu n-am vazut cu ochi buni momentul in care a fost instalat antrenor. Consider ca este un antrenor deja depashit de fotbalul modern. Dar pentru titlul cashtigat, daca nu chiar pentru mai mult, Tzitzi nu merita acest tratament. Nici chiar in sitatzia sustzinuta de MM, ca n-ar fi elaborat un program de pregatire. Sa fim serioshi, in cazul "planului lipsa" nu Tzitzi e vinovatul, ci conducerea care a tulburat apele atat de mult incat nu mai shtia nimeni daca mai e sau nu mai e la Steaua.
Sanatate multa lui Tzitzi shi-l sfatuiesc sa lase draq antrenoratul shi sa se apuce de altceva. O shcoala de fotbal ceva.

SORENSEN
18th June 2005, 01:36
Situatie marca "Gigi Becali"

Mariusmadmax
24th June 2005, 17:44
L-a luat gura pe dinainte ... daca tacea poate acum Zenga revenea !!!
Ciao Darwin ! :D

DaRk_Star
24th June 2005, 19:55
n-a fost neaparat dat afara...se stia ca el este doar antrenor de trei etape... in plus,a recunoscut ca s-a despartit de gigi in conditii amiabile...

oricum,nu prea vad eu un stelist care sa il planga pe dumitriu...avem noi altii dupa care sa ne para rau,ultimii fiind walter si dorinel...:(

Mariusmadmax
3rd July 2005, 16:02
Dorinel a plecat , era normal 37-38 ani , venituri la Steaua de 277.000 USD !!!
Era previzibila despartirea !
Zenga ...
aici s-a gresit la greu !!! Insa si acesta se cam "blocase " pe final !