PDA

View Full Version : Beauty and the Geek, anyone?



relansat
12th January 2007, 18:28
Ceva fani ai emisiunii sunt p`aici?

Mie`mi place la nebunie, e super tare; momentan ma uit la sezonul 3.

YoYoyOi
12th January 2007, 18:31
ce emisiune e asta? pe ce e? si despre ce-i vorba?

relansat
12th January 2007, 18:34
E despre 8 baieti super intelijenti care`s inchisi intr`o casa cu alte 8 fete superbe. Se stabilesc perechile si se intra in lupta pentru cei 250.000 dollars, fetele trebuie sa`i invetze pe flacai cum sa se comporte cu o fata, sa le inteleaga, tot tacamu` :D ... baietii incearca sa dea jos "eticheta" de fata blonda :drak:
Emisiunea e pe la americani, dar se gaseste lejer si pe odc. Bafta la downloadat :D

YoYoyOi
12th January 2007, 18:36
aha pe odc....
sa le intelege, zici? :lol: si le inteleaga sau nu?

relansat
12th January 2007, 18:41
Dadui edit imediat ... faza`i ca ti`am raspuns cat de repede am putut, dupe ce am postat am mai citit odat` ce scrisesem si`am dat edit inainte sa postezi tu :P
Sunt sigur ca o sa iti placa emisiunea, mie cel putin mi`o placut ...

dj_jaxxx
12th January 2007, 18:41
M-am uitat la cateva episoade si e destul de amuzant showul, insa e tipic american si fac ce vor ei din el. Adica editeaza aiurea si devine prea "Hollywood". Oricum misto ideea :)

relansat
12th January 2007, 18:44
Mdeah, multe din fazele pe care le`am vazut semanau foarte mult cu ce facea Dan Negru la Ciao Darwin :drak: ... imi vine greu sa cred ca o fata nu stie sa citeasca "enigmatic" de pe prompter ... sau poate fetele din America`s mai "blonde" decat cele din Romania :rolleyes:

relansat
13th January 2007, 00:12
Ceva imagini: http://www.youtube.com/watch?v=btvXcekK55w&NR

Kainsashiki
13th January 2007, 00:53
care-i ma faza cu showul asta..? astia se combina intre ei alea alea?

relansat
13th January 2007, 01:02
Cum am mai zis, ei trebe sa le schimbe pe ele si viceversa ... beneinteles ca pe parcursul timpului petrecut in vila, se stabilesc legaturi ... e de vazut emisiunea, foarte tare :D

relansat
28th January 2007, 12:28
Au mai aparut deja inca doua episoade ... clar regizata treaba: era unul care sustinea ca nu a folosit niciodata deodorant. Intre timp s-a facut si o licitatie pe tocilarii din casa, care intre timp s-o facut baietasi, trecand prin buticuri si pe la frizer, acolo unde s-a produs marea schimbare. Mai ceva ca in Betty cea nasoala :D ... per total, o emisiune tare faina si distractiva :)

TaciAcolo
28th January 2007, 12:54
http://www.mininova.org/sub/172 tot sezonul:D

Lover
28th January 2007, 13:21
alea da blonde
si eu vreau sa fiu tocilar :))

merita sa ma chinui sa le iau cu netu meu handicapat cu 60k/s?

relansat
28th January 2007, 14:52
Eu zic ca merita, e tare distractiva emisiunea :D

Si ideea, dealtfel este una super faina, pacat ca e facatura, insa merge si-asa :)

Kainsashiki
28th January 2007, 15:02
am incercat eu sa trag mai devreme..dar mergea cu 10k\s :mda: