PDA

View Full Version : SA VORBEASCA STATISTICILE



gutza
27th August 2003, 15:47
STEAUA BINEINTELES DOAR SUNTM UNICI ,NU?

gutza
28th August 2003, 15:31
STELISTI DIN TOATE COLTURILE LUMII UNITI-VA!
DISEARA TREBUIE SA INVINGEM! lol 8) lol 8) lol 8)
SUNTEM CEI MAI TARI! DIN BIRMINGHAM -ANGLIA GUTZA MONDIALU' ESTE ULTRAS 100%

FORZA STEAUA! ciocan

gutza
28th August 2003, 16:41
Din cite imi aduc aminte se spunea ca rapidul ar fi cea mai iubita echipa,dupa care prosportul (cel mai citit cotidian de sport si cel mai tare din tara) a facut o statistica si care au fost rezultatele?
asa ca verificati si bagati bine la capSTEAUA

Ayrton
28th August 2003, 17:28
Bai gutza, baga si tu ceva la cap: nu trebuie sa faci subiect nou pentru orice idee care iti vine tie prin materia cenusie, ci scrii acolo unde ai ceva de argumentat.

Te rog tine seama de acest lucru.

IlMILAN
28th August 2003, 17:35
In sfarsit se ia atitudine.

Se fac 10.000 de topice cu acelasi subiect:(

gutza
28th August 2003, 17:58
bai meserie daca imi aduc bine aminte poli retrogradase cind a venit dobos sa va cumrere,nu? si retrogradase in divizia 'c',noroc cu dobos care a facut cariera la steaua.
asa ca ciocul mic si joc de glezne!

IlMILAN
28th August 2003, 18:05
Bravo lui pentru faptul ca a facut cariera la Steaua.
Care e problema ? Vorbeam de galerii nu? sau tu pricepi mai greu?

In divizia C nu poti sa ai suporteri?

Vezi Fiorentina.

:D :D :D :D :D

P.S Mai ai frati mah? :D :D :D

IlMILAN
28th August 2003, 18:09
Aaaaaaaaaaa am uitat..

Vezi ca iarasi ai facut un topic nou.Pentru fiecare idee de-a ta trebuie sa vedem un topic nou?

Organizeaza-ti informatia pe care vrei sa o comunici celorlati utilizatori cauta topicul potrivit si scrie apoi. Dar GANDESTE intai....... :ciocan: :ciocan: :ciocan:

Subiectiv
28th August 2003, 18:47
Unione, poate ne spui si noua cat i-ai dat gunoierului sa te lase sa-l pozezi dupa ce i-ai legat fularu' ala la gat ?
Ideea e misto :thinkso: da' nu e noua. Un amic se "specializase" in compozitii din astea cu vreo 20 de ani in urma: imbata cersetorii, ii imbraca cu tot felul de chestii haioase si-i fotografia. Cred ca stransese zeci sau poate sute de poze. Omu' a dat examen ani la rand sa intre la IATC, la imagine-film.
N-a reusit niciodata...

the_big
29th August 2003, 10:32
gutza chiar nu iti sta rau cu fular si cu lopata !