PDA

View Full Version : Schimbati adminii !!!



Rossi
9th January 2007, 23:05
ce mare fassss a fost asta cu Varzario .... in max 7 zile e inapoi in Brasil :happy


Dear BIANCO-ROSSI,

You have received a warning at OnlineSport Forum.

1012622

Reason:
-------
Pocire voita nume membru forum/echipa/club

Nici nu e inca jucatorul campioanei si ati declansat atacurile.....ecarisajul!
-------

Warnings serve as a reminder to you of the forum's rules, which you are expected to understand and follow.

All the best,
OnlineSport Forum


moldovene vezi-ti de ale tale si nu mai jigni suporterii dinamovisti

Pocire voita nume membru forum/echipa/club ?
E cumva Varzario forum/echipa/club ?
Iar ai inceput sa dai avertismente gratuite ?
Te pomenesti ca si "moldovean" o consideri o jignire ......



:rosu: :rosu: :rosu: :rosu: :rosu:

Cristian
9th January 2007, 23:07
Sustin initiativa.......

Kainsashiki
9th January 2007, 23:15
BIANCO-ROSSI, tu ai un stadion de facut, du-te si pregateste-l pentru Champions League, ca Borcea atatea pregatiri pt CL face de cativa ani incoace ca a uitat sa mai faca si stadionul :)

Cristian
9th January 2007, 23:16
Diablo nu te mai baga, stadionul la stadion, Champions League la Champions League... da aici e vorba de moderatori care ar trebui sa fie "impartiali" iar ei sunt slobozi la gura....

Rossi
9th January 2007, 23:24
Dear BIANCO-ROSSI,

You have received an infraction at OnlineSport Forum.

1013724

Reason: Jigniri la adresa moderatorilor
-------
"admini idioti" ... nici macar nu esti in subiect ...

te rog frumos sa te calmezi :rosu:
-------

This infraction is worth 4 point(s) and may result in restricted access until it expires. Serious infractions will never expire.

All the best,
OnlineSport Forum

pai sunt la subiect ...
e asa de greu de inteles ?! ...

crezi ca daca dai un "rosu" se intampla ceva ?!

delaparis
9th January 2007, 23:27
sper ... :rolleyes:

tchibos
10th January 2007, 08:54
Bianco Rossi tu nu ai lucruri mai bune de facut.. incearca discutii civilizate.. s-ar putea sa iti placa :)

Vadim
10th January 2007, 10:45
Nu era de avertisment ca i-a zis lui Nazario Varzario.

offline
10th January 2007, 10:48
cine l-a pus pe ala moderator?

Vadim
10th January 2007, 10:51
Nu e asta problema.

offline
10th January 2007, 11:01
pai exact, nu ast e problema, doar stiu ca TU l-ai pus

problema e ca moderatorii ar trebui sa fie obiectivi 100%, indiferent ce echipa sustin. pe ols nu sunt decat cativa mod' care nu manifesta subiectivism

Vadim
10th January 2007, 11:04
Moderatorii se pun prin vot. E greu sa gasesti oameni 100% obiectivi.

Toshiro
10th January 2007, 11:07
Si moderatorii sunt, bineinteles, mai:ok: superiori decat ceilalti...

Rossi
10th January 2007, 13:52
Nu era de avertisment ca i-a zis lui Nazario Varzario.


da merci ...

mi-a dat un cartonas galben gratuit ...

si mi-a mai dat si un mesaj provocator ...

ceea ce m'a facut sa creez acest thread si sa obtin si un cartonas rosu ...

tchibos
10th January 2007, 14:17
exista locuri unde pot fi contestate unele decizii.. daca o faceai intr-o maniera normala altfel statea treaba.. acum scuze ca vezi de asta am deschis treadul asta, nici nu prea conteaza

offline.. ce vrei tu nu exista.. suntem subiecti prin definitie.. obiectivitate 100% o sa gasesti in carti, basme sau filme, in nici un caz in viata de zi cu zi

Datenshi
10th January 2007, 14:28
Ma duc sa-mi dau avertisment pe subforumul Rapid, sigur am folosit cuvantul Varzanel in multiple ocazii. :ras-plans:

starsteel
10th January 2007, 14:42
Galbenul care l-ai primit sa zicem ca e discutabil insa caracterul tau e dovedit prin aceasta postare in care rosul e mai mult decat meritat...sa stii ca a existat un precedent in care cineva a pocit numele lui Duckadam eu am considerat ca nu e sanctionabil altcineva mai in masura ca e. Cu alte cuvinte aspecte care nu sunt pe deplin lamurite.
Postarea ta contine apelativul "moldovene" folosit peiorativ sa stii ca poate fi sanctionabil si asta.....apropo sunt mandru ca sunt moldovean.
Mentionezi ca te-am jignit, mai reciteste si apoi posteaza aici jignirile. Poti sa cauti incepand cu prima postare.
P.S. Penny cauta eventual pt. sanctionare pe cineva care a scris Steaua cu marime de 7. Neaparat Steaua!

Datenshi
10th January 2007, 14:57
Am folosit cuvantul Varzanel referitor la Razvan, nu la Andrey. Asta ca sa nu existe interpretari. De-asta ziceam.

sebi_farul
10th January 2007, 15:08
La asa site, sunt asa admini... Ce sa facem.. :(

Vadim
10th January 2007, 15:10
Tati, ne lasi? Hai te rog eu cauta-ma la Piata Romana cu tot cu cele 28 de mesaje ale tale scrise pe acest forum. Clona cui esti, Hagi?

Vadim
10th January 2007, 15:13
Clona cui e asta Tchibos? Ai idee?

starsteel
10th January 2007, 15:14
Am folosit cuvantul Varzanel referitor la Razvan, nu la Andrey. Asta ca sa nu existe interpretari. De-asta ziceam.
Nu asta conteaza, in discutie era ceva legat de termenul "colegialitate". Citeste postarea lui tchibos.....echilibrata, fara sa sustina persoane ci doar cai de atac corecte si puneri la punct atunci cand e cazul.

Cristian
10th January 2007, 15:16
Clona cui e asta Tchibos? Ai idee?

A lu FaruConstanta probabil :ras-plans:

tchibos
10th January 2007, 15:20
nu, e a lu' unul care iubeste si Farul si CFR... e unu din aia putini care vroiau sa faca o fratie...

e al doilea mesaj pe ziua de azi pe care il vad asa din partea lui.. la al treilea il banez si pe el si toate clonele lui.

Vadim poate schimbi si tu denumirea treadului.. sau tu delaparis

Cristian
10th January 2007, 15:22
Corect taiati "idioti" de acolo...

Rossi
10th January 2007, 15:26
Galbenul care l-ai primit sa zicem ca e discutabil insa caracterul tau e dovedit prin aceasta postare in care rosul e mai mult decat meritat

tu esti prost sau te prefaci ?
pai este a n'oara cand imi dai avertisment fara motiv !
normal ca mi-a sarit tandara ...
du-le la un film ....fa-ti o prietena ....incearca sa traiesti ratatule
viata ta se rezuma la acest forum moldovene...nu faci altceva decat sa stai de dimineata pana seara la "vanatoare" de dinamovisti ...
suferi sa fii "sef" ? tot un ratat ramai ..si daca esti moderator si daca nu esti moderator pe OLS ...

da-mi ban ...hai ..poate asa o sa ai un orgasm intelectual ... ca altfel , nu ai cum

ps : esti mandru ca esti moldovean ? :) ... bravo tie :) ... ai toate motivele :)

starsteel
10th January 2007, 15:36
Un singur cuvant te caracterizeaza.....modest.

delaparis
10th January 2007, 15:43
Prin postarile care au urmat sanctiunii initiale BIANCO a dovedit ca nu merita clementa si efort din partea moderatorilor.
El trebuie sa faca un efort sa se cenzureze pentru ca nu e nimeni obligat sa suporte insultele lui la nesfarsit.

Se mai intampla ca decizii sa fie luate pripit ... toti am trait asta candva iar dupa discutii civilizate lucrurile s-au lamurit.

In cazul de fata e clar ca nimic nu e posibil deci BIANCO va face o pauza pana maine pentru a se calma :no:

Datenshi
10th January 2007, 16:01
Nu asta conteaza, in discutie era ceva legat de termenul "colegialitate". Citeste postarea lui tchibos.....echilibrata, fara sa sustina persoane ci doar cai de atac corecte si puneri la punct atunci cand e cazul.

Ai pm, discutam acolo.

Vadim
10th January 2007, 16:02
Bianco, te-a ras un dinamovist de-al tau, ar trebui sa te puna serios pe ganduri.

Vadim
10th January 2007, 16:41
Imi cer scuze daca am suparat orgoliul cuiva sau imaginea cuiva... Eu imi spun parerea sincera.... Ca forumul de aici arata "Sugestii, idei despre site".

Nu superi pe nimeni. Dar ai zis ieri, am inteles, zici si azi si maine, inseamna ca undeva e o problema. Si nu la noi. Si il demaschezi si pe Tchibos. Concurenta sau angajat? Sau un baiet binevoitor care taie frunza la caini? :D Stai linistit ca stiam, noi sa fim sanatosi. Eu nu vreau banner pe Onlinelitoral. E drept, nici nu m-a intrebat nimeni. :D

sebi_farul
10th January 2007, 18:32
Bravo... Imi pare rau daca te-am enervat sau suparat. Dar succes la onlinelitoral.. Sunt multi care fac siteuri de astea. Si al tau este destul de bun. ;)

tchibos
10th January 2007, 18:38
Altadata sa te gandesti inainte sa vorbesti.. si sa il intrebi pe cel ce ti-a zis ca eu sunt proprietarul site-ului de la cine stie si daca stie 100% si daca nu a fost cumva doar o pastila aruncata de mine tocmai pentru a-l testa.

YoYoyOi
10th January 2007, 18:49
si pana la urma ati ajuns la o concluzie? :hmm: se schimba adminii sau nu? :P

tchibos
10th January 2007, 18:58
da se schimba.. intre ei.. tu vei fi pe pariuri sportive de acum :)

"sebi" nu mai incerca sa imi imiti stilul.. se vede de la o posta ca esti baiat inteligent dar rau intentionat. Stilul meu e inconfundabil.. asa ca mai lasa scrisul asta cu "..." ca o sa te dau in judecata pentru "drepturi de autor" :happy

Vadim
10th January 2007, 19:22
si pana la urma ati ajuns la o concluzie? :hmm: se schimba adminii sau nu? :P
Nu, adminii raman pe loc. Adica ma las pe loc, nu ma dau jos. :D

YoYoyOi
10th January 2007, 19:25
Nu, adminii raman pe loc. Adica ma las pe loc, nu ma dau jos. :D

pai la asta ma refeream si eu ;)

ca daca ar fi fost vorbe de moderatori era alta mancare de crocodil :D

Datenshi
10th January 2007, 21:00
Pai prinsi in focul discutiilor nu si-au mai dat seama.

Jerry20cm
10th January 2007, 22:16
schimbati adminii, schimbati adminii :happy

Vadim
10th January 2007, 22:36
Schimbati adminii! :D



ca daca ar fi fost vorbe de moderatori era alta mancare de crocodil :D

Cred ca voia sa zica moderatori, dar nici el nu stie ce vrea.

relansat
10th January 2007, 22:39
Si eu de cand incerc sa formulez un masterpeace d`asta dar de fiecare dat` in loc de admin scriu moderator :rolleyes:

andrei1921tm
10th January 2007, 23:22
Sustin schimbarea moderatorilor, sau cel putin a unora dintre ei...
Poate ar trebui schimbata atitudinea pt ca altfel o sa pierdeti multa lume, care mai are si pareri.

Vadim
12th January 2007, 00:34
Ok, discutia a luat alte valente, am sters ultimele mesaje care nu au legatura cu forumul, thread closed.

Nu se schimba nici moderatorii si nici adminii.