PDA

View Full Version : Echipele de pe JIU saluta divizia A!



WishMaster
11th June 2005, 15:05
Bine v-am gasit si speram sa petrecem multe campionate alaturi de voi. /hello /hello /hello

dextercioby
11th June 2005, 15:07
Zi-mi cit se termina Vinju Mare cu Pandurii.Vezi ca aia din Petrosani au facut blaturi,precis pica la anu'...

Daniel.

WishMaster
11th June 2005, 15:10
a batut pandurii 3-1 , si ne vedem la lupeni in B.

sun
11th June 2005, 15:23
Au promovat Pandurii si Jiul .

www.prosport.ro/index.php?c=1&a=64587

WISHMASTER ai o :bere:

andrei_cj
12th June 2005, 12:45
Adevarata promovata din seria B3 este Gaz Metan Medias......(nu uitati de punctele primite inapoi dupa interventia lui Simota) Sunteti PENIBILI! Acum bucurati-va si voi putin ca oricum o luati la anu' de nu va vedeti cel putin de la CFR!

King of Hell
12th June 2005, 12:48
Adevarata promovata din seria B3 este Gaz Metan Medias......(nu uitati de punctele primite inapoi dupa interventia lui Simota) Sunteti PENIBILI! Acum bucurati-va si voi putin ca oricum o luati la anu' de nu va vedeti cel putin de la CFR!


looooooooooooooooooooooooooooooooool :ciocan: :jerk:

WishMaster
12th June 2005, 13:01
Adevarata promovata din seria B3 este Gaz Metan Medias......(nu uitati de punctele primite inapoi dupa interventia lui Simota) Sunteti PENIBILI! Acum bucurati-va si voi putin ca oricum o luati la anu' de nu va vedeti cel putin de la CFR!

Frustratule ,mori de ciuda A ?
Va asteptam in Vale sa v-o dam la gioale.Si venim in gruia sa va spargem muia!!!

:ciocan: :ciocan:
Doua echipe de'ofticati kheferisti si cu gazati.. :D :D :D

metallic_rain
12th June 2005, 13:40
Bai nene Andrei hai sa povestim un pic... Tu acum o saptamana aveai ocazia sa vezi un blat ordinar intre o echipa care oricum e peste voi din toate punctele de vedere U Cluj, si intre noi fie vb iti inteleg frustrarea ce o ai fata de ei si de palmaresul lor, pt ca al vostru este insignifiant, si Gaz Metan Auschwitz care actioneaza dupa principiul hotul striga hotii. Un blat ordinar dealtfel demascat de catre Ion Marin cu acel telefon care apartine celor de la Gaz....sac sac sac :no: Daca zici ca Gaz Metan Auschwitz trebuia sa intre in divizia A faceti fratilor un pustiu de bine si dati-le locul vostru lor si vor juca ei in divizia A. :drak: Nu de alta, dar va asteapta vremuri grele cu un stil identic de joc pe care l-ati practicat in acest retur. Daca compar punctele unei buburuze si ce ati acumulat voi in retur cred ca buburuza ramane in divizia A si voi picati cu succes acolo unde va e locul. :headbang: Mergeti la biserica si aprindeti o lumanare la Nasu ca editia asta de campionat a avut doar 30 de runde... Ca la 34 tare ma tem ca scapa Alba Iulia. Dar nu e o problema... cineva trebuie sa pice si la anu, nu-i asa? Si decat sa va mai doara undeva de altii vedeti ca la voi in ograda e deranj mare obsedatilor!!!
Oricum anul asta vom lamuri cine e mai bun si la voi acolo-n sat si la noi.. asteptati-ne ca venim si lamurim indata!
Allah! :yeah: :yeah: :yeah:
PS. Cat despre cele 2 puncte da-mi voie sa iti spun ca ele au fost luate pe nedrept nepoate! Jiul conducea la pauza cu 1-0 pe Zalau dar bucuresteanul ala penibil care arbitra la centru avea o maniera de arbitraj execrabila. Simota a fost sa il intrebe de masa la pauza nu sa cumpere meciul. Iar arbitrul acela care habar nu stie sa aplice legea avantajului dand gol in prima faza si apoi aratand centrul terenului si-a facut un raport in care sa se scoata in fata lui Craciunescu spunand ca a fot corupt la pauza... vai si amar!Daca tie iti convine sa platesti un arbitru care sa te fure, treaba ta... dar noi nu suntem buni samariteni ca tine sa aruncam cu bani pe fereastra! Aparam doar ce ne apartine! Pana la moarte cu Jiul!!!!!!

Angelina Jolie
12th June 2005, 14:42
NU VA FIE FRICA, CFR NU PICA!!!
Nici la anul, nici peste 2 ani.
HAI CFR!!!
Wishmaster: Ati mai fost voi in Gruia si v-a dat :degete: un stadion intreg. Asa va fi si la anul.

WishMaster
12th June 2005, 14:48
Lasa-i mai Jiulistule sa se vaite oricum o fac degeaba Suntem in A si doar asta conteaza,ca raspuns la acuzelel lor le spun :
Am casca'n cap , tigarea'n gura ,sunt miner ma doare'n....stiu ei unde.. :evil: :evil: :evil:

metallic_rain
12th June 2005, 16:08
Mie nu imi e frica ca CFR-ul pica... ma doare in cot de soarta voastra. Voua ar trebui sa va fie frica oameni buni! Noi am venit la voi pe stadion si cum ati zis voi ne-ati dat m... ( la p... as completa eu), dar voi nu ati avut curaj de a venii pe stadionul nost... Va asteptam anul asta la probe de virilitate, copii!

Angelina Jolie
12th June 2005, 17:16
Asteptati-ne spalati la gura ca venim.
HAI CFR!!!

metallic_rain
12th June 2005, 17:24
Vali.... incearca sa te controlezi si sa te comporti ca un baiat care are capul pe umeri... Te-ai dat in stamba o tura, ti-am raspuns si cred ca ajunge, nu mai e nevoie sa completezi inca odata pt simplu motiv ca nu te face nici mai interesant nici mai inteligent

Angelina Jolie
12th June 2005, 17:46
Iar ma iei la teorii? Am zis, mi-ai raspuns, ti-am raspuns si tot asa. Asta e farmecul forumului. In plus de asta v-am zis sa va spalati pe gura, lucru foarte recomandat de toti medicii din lumea asta. Eu tin la sanatatea voastra. Hahahahahh

WishMaster
12th June 2005, 17:47
Jiulistule nu te mai enerva pe toti mucosii , carora abia le-au crescut flocii la putulica....
Lasa-i sa-si demonstreze viteja la tastatura, sa vedem cat de viteji vor fi si cati vor veni la Petrosani..

Angelina Jolie
12th June 2005, 17:58
Nu ne speria dom'le. Voi iti fi pe acolo cei mai violenti ultrasi de pe planeta sau ce? Meri ma si sapa.

metallic_rain
12th June 2005, 18:25
Domnule Castor, iti multumim important pt grija purtata sanatii si igienei noastre, dar daca e vb spalat dintii e cazul ca voi sa fiti primii in a va spala pe dinti ca scoateti numai mizerii pe gura pfuiiiiiiiiiiiiii :))))))))

andrei_cj
12th June 2005, 19:53
Toti stim cu ce se ocupa Simota si e mult prea clar si in stilul asta o sa ajunga Jiul o copie identica a formatiei Gloria Bistrita.....oricum nu ma intereseaza nimika doar ca CFR va ia anul viitor 6 puncte!

panDUR
13th June 2005, 22:02
Podul de flori de peste defileu a fost finalizat. Bravo Jiul.Felicitari.

metallic_rain
13th June 2005, 23:16
Bai Andrei, eu pot pune pariu ca habar n-ai in ce an e infintata echipa ta CFR Cluj si cate meciuri are echipa ta in A mai mare suporter de 3 lei ce esti care te doare de grija altora! :))) Sa nu te inspiri copiind de pe net palmaresul si infintarea ca iti pun 1 pt copiat :)).
Dar eu fiind un baiat milos care nu imi pierd vremea instruind fiecare copilas in parte iti dau eu statisticile, ok?

5.Universitatea Cluj 50 1406 494 281 631 1845-2190 1269 :yeah:

10.Jiul Petrosani 39 1133 390 236 507 1360-1759 1016 :yeah:
si undeva departeeeeeeeeeee.....

30.CFR Cluj 9 278 88 77 113 309- 412 253 :headbang:
Gata, ora de istorie ( cam dureroasa pt voi) s-a incheiat. Eu fug la bere!
Allah

Angelina Jolie
14th June 2005, 00:41
Maaaa te inseli amarnic. Nu e de loc dureroasa. Mi se pare o performanta de inviddiat sa revii in A dupa 28 de ani in Be si Ce. Numeste cateva echipe care au reusit acest lucru.
Uite iti spun eu o chestie: CFR CLUJ s-a infiintat in 1907 adica cu 12 ani inainte sa apara mineri sau studenti microbisti. Poate ca doare dar e si asta un adevar.
HAI CFR!!! LUPTAM!!! CONTRA TUTUROR!!!

panDUR
14th June 2005, 02:17
Toti stim cu ce se ocupa Simota si e mult prea clar si in stilul asta o sa ajunga Jiul o copie identica a formatiei Gloria Bistrita.....oricum nu ma intereseaza nimika doar ca CFR va ia anul viitor 6 puncte!Asa sa fie. Doar 6 puncte o sa ia CFR in tot campionatul viitor. Sa te auda Dumnezeu si sa ai gura aurita.Amin. :evil: La lada de gunoi cu CFR Cluj si Gloria Bistrita :no: . Nu blaturilor.....nu blatistelor CFR Cluj si Gloria Bistrita. :degete:

King of Hell
14th June 2005, 09:37
Valy, Nottingham Forrest o promovat din C in B in A si o luat CL :D
Andrei CJ, cand voi sunteti Gloria 2, sluga lu' Gloria, mai vorbesti despre blaturi si dai lectii altora?

Angelina Jolie
14th June 2005, 11:09
Ma nu fi taran ca stii si tu ca nu-i adevarat. Chiar tu ai zis dupa returu' cu Gloria ca nu te asteptai sa fie meci cinstit si sa nu batem. Deci las-o moarta cu slugile.
pandurule du-te cu Tudor Vladimirescu ca n-ai nici o treaba. Daca si noi suntem blatisti atunci s-a intors lumea cu susul in jos.
Dupa cum evolueaza discutiile mai nou, la anul imi doresc din suflet sa maturam pe jos cu urmatoarele echipe: jiul, pandurii, iasi, bacau, vaslui(astia numa din cauza ca-s moldoveni) si cu alea din Bucuresti.
NICIODATA FUZIUNE!

metallic_rain
14th June 2005, 11:24
Vai, daca aude Jiji ce vor sa faca argatii din cluj... sa mature cu el pe jos au mama :)). Vali eu am vazut ambele meciuri ale chefereului cu Poli Iasi.... iar rezultatele le cunoastem amandoi. Aici ati facut anti-joc iar la cluj v-au batut cu armele voastre, smulgand un egal. Bacaul v-a parlit acum vreao 3 etape... si daca ai curaj sa spui ca ati lasat-o mai moale acolo inseamna ca recunosti echipa ta ca finnd blatista. Iar in Europa nu se merge cu antijocul vostru, fara suparare. Cu stilul asta de joc nu cred ca vine Bilbao la voi... va executa prima echipa cu care jucati.

Angelina Jolie
14th June 2005, 11:51
Imi dau seama ce importanti suntem daca si aici se vorbeste de CFR CLUJ. Frustrateii lui tata, antijoc ne-antijoc, jucam in Intertoto si avem sansa de a aduce Bilbao la Cluj. In rest numai de bine.
HAI CFR!

metallic_rain
14th June 2005, 11:53
Doar daca schimbati stilul de joc... sa fie un pic mai european, nu african!

hamsterutz
9th February 2006, 10:39
NU VA FIE FRICA, CFR NU PICA!!!
Nici la anul, nici peste 2 ani.
HAI CFR!!!
Wishmaster: Ati mai fost voi in Gruia si v-a dat :degete: un stadion intreg. Asa va fi si la anul.
da ce strigari comuniste avetzi ma tata :))

OVIDIU 62
17th March 2006, 21:39
Cand spui Petrosani te gandesti la un oras cu 2 case si 3 wc-uri dar si oameni( daca pot fi numiti oameni) care au in cap numai bautura.

r3my
17th March 2006, 22:15
Cand spui Petrosani te gandesti la un oras cu 2 case si 3 wc-uri dar si oameni( daca pot fi numiti oameni) care au in cap numai bautura.

Pe masura ce vad p(r)ost-urile tale, tot mai multe... ma conving tot mai tare ca esti doar un prost.
Ce-i treaba, mey mooie? si tu ti-ai bagat ordonanta in VJ si acuma mori de foame inapoi in canalele din care ai venit aici ????

r3my
17th March 2006, 22:18
Acuma am vazut: stai in Bacau si tii cu Otelul. Mai exista multi din-astia? Mars la tine-n canal. Astazi nu primiti fasole... doar mooie.