PDA

View Full Version : Va reusi Dorinel sa scape Argesu de retrogradare si ce parare aveti de noile achiziti



Val
8th January 2007, 22:56
Dorinel va reusi sa scape Argesul de retrogradare pentru ca este un antrenor foarte bun si cred ca argesu in retur va fi una din cele mai bune echipe din prima liga. Jucatori adusi pna acum sunt destul de buni mai buni decat avem noi aici. Hotoboc eu portar bun oricum e peste Bosneag, Iordache e forte bun a demonstrat-o la Dinamo, Baltoi e un atacant adevarat si impreuna cu Tanasa va face un cuplu de care toti vor fugi, Senin e om de mijoc acolo unde la noi e cam seceta de forma( Cruceru si Ad Ionescu nu sunt oameni pe care te poti baza tot timpu), Balan e fundas dreapata de meserie ceea ce noi nu avem decat pe Ghita care totusi are limitele lui iar Chita e mai bun ca fundas central. Ahiziztie cea mai buna este insa Dorinel care va asigura echilibrul de care avem nevoie si sunt sigur ca va impinge echipa de la spate chiar dak are 39 de ani. Bafta Dorinele bafta Argesu

YoYoyOi
8th January 2007, 23:06
Eu am incredere in valoarea de antrenor a lui Dorinel si cred ca daca are un lot bun poate sa faca minuni. S-a si vazut ca de cand a venit la echipa a reusit mai multe decat se asteptau unii.
Depinde ce va face in campania de transferari si ce va reusi sa faca in retur cu noul lot imbunatatit.

Teutonul
31st January 2007, 12:22
Da Forza Arges Pe Viata:ok:

Teutonul
31st January 2007, 12:50
:yeah: ARGESUL CUM JOACA ACUM ARE TOATE SANSELE SA SCAPE DE LA RETROGRADARE SI SA CASTGE SI CUPA DE CE NU?
FORZA ARGES

cris-cs
31st January 2007, 23:29
:yeah: ARGESUL CUM JOACA ACUM ARE TOATE SANSELE SA SCAPE DE LA RETROGRADARE SI SA CASTGE SI CUPA DE CE NU?
FORZA ARGES

vise frate :no: lasati cupa, ca nu stiu daca mai scapti de retrogradare

Dark Horror
2nd February 2007, 14:53
Vine Milosevic la voi.E bun fundash central dar cam incet.Daca da de atacantzi cu viteza foarte buna nu se prea descurca.Oricum,e un om care da destula sigurantza linie de fund.