PDA

View Full Version : Gonzo vs Bancaru



Gonzo
9th June 2005, 22:08
scopul luptei: daca pana la sfarsitul luptei Bancaru nu dovedeste afirmatiile facute la adresa mea solicit sa fie banat cel putin trei zile pt aceste jigniri si acuze defaimatoare


Faptul ca te duci si faci galerie unuia care si-a batut joc de tine mai mult decat pe fata, tu ca si suporter patimas, cum pot sa-l numesc? Daca nu bou, cel putin idiot. Nu tine de civilizatie chestia asta. In plus ma refeream generic, nu credeam ca o sa te simti. Imi cer scuze.
In definitiv, in ultima vreme, a intrat foarte adanc in caracterul romanului ca pentru cateva margele si niscavai oglinjoare sa se duca sa linga unde a scuipat si sa pupe mana de stapan.
Nici eu nu pot sa cred ca tu vorbesti in numele tuturor, chiar si olteni, celor care au postat aici. Nu cred ca e nevoie de prea mult intelect pentru a intelege. Asta este, iar te dai de gol. Cunostinte elementare: citire. Eu daca am vrut sa dovedesc ceva am vrut sa o fac prin textul de acolo si nu prin imaginile pe care Inspectorul "Cluzo"... pardon, Gonzo, le-a disecat cu atata minutiozitate. Poate ne spune si minutul meciului domnul inspector.

un prim mesaj in care a jignit grav toti suporterii Craiovei... nici un moderator de pe intern nu s-a sesizat.


Maximus (asa e si porecla lui Radoi, care e si el oltean), decat sa sustin o echipa cu orice pret, mai bine o echipa ca a mea, moarta daca vrei tu. Pari capabil sa calci si pe cadavre pentru echipa ta. Asta ca fiu in ton cu ... necrofiliile. Este mult mai realist si mai normal cum imi sustin eu echipa. Pana la urma catre acest normal tind toti cei care se invart in jurul acestui fenomen in Romania. Eu nu sunt de acord cu titlul cu orice pret, sau in A cu orice pret, sau in UEFA, samd. Tu poti sa fii.
Iar idiot nu cred ca are mai multe intelesuri. In cel mai rau caz eu l-am asociat si cu lingau.
Gonzo, tu esti un personaj cu care nu prea vreau sa mai am schimb de pareri. In cazul in care ai citit ce am scris nu cred ca nu ai inteles ce vreau sa-ti spun. Daca nu ai inteles... asta este. In ambele cazuri e inutil sa mai contiuam un schimb de replici. Oricum, vad ca esti marioneta unor olteni de pe aici. Au ajuns sa sperie forumistii cu tine. Personalitate zero.

un al doilea mesaj in care e jignit si Maximus iar eu sunt facut "marioneta unor olteni de pe aici"...
precizeaza Bancare care sunt cei care ma dirijeaza si sperie forumistii cu mine si de ce? da ceva probe... nu te da in laturi sa desconspiri toata reteaua....


Din cate imi aduc aminte, iar daca ma insel mesajele unora stau marturie, Gonzo era pe post de sperietoare cu vaselina pentru Miril? Cine era papusarul il las pe Muppets Show sa descopere.

iar jigniri... poate precizezi si cine e "Muppets Show"

eu totusi raman uimit ca din atatia moderatori de pe intern niciunul nu a luat atitudine... plus ca pe acel topic de cateva pagini incoace numai on topic nu se discuta... au ajuns sa vorbeasca pana si de revolutia din 89 :mda:

sper ca macar aici sa te comporti civilizat si sa nu jignesti ca la usa cortului... poti sa cauti si mesajele mele jignitoare la adresa ta si sa citezi si mesajele mele care te-au facut sa spui lucrurile dinainte.

dar nu uita scopul luptei este sa dovedesti faptul ca sunt "marioneta unor olteni de pe aici" sau "sperietoarea cu vaselina pt miril".

Bancaru
14th June 2005, 14:38
Stimate Domnule Gonzo,

Intamplator am vazut aceasta provocare. Normal ca nu o sa-i dau curs, dar din anumite considerente o sa-ti raspund la niste intrebari. Daca nu stii cine este Muppets Show, sau mai bine spus ce este, te intreb eu de unde si pana unde Gonzo? Spune-mi cine si ce este Gonzo?
Iar la faza cu vaselina multumeste-i prietenului tau Bornwild:

@Miril.....vezi ca il pun pe Gonzo sa te fuzioneze bine daca ai nevoie.....
Vaselina ai? :happy

Si cu asta basta. Te-am lasat sa-ti faci singur de cap pe aici. Chiar nu ma intereseaza daca iau ban 3 zile. Sper sa fie in timpul saptamanii. Si sambata poate sa cada una din ele ca sunt plecat.
Auguri!

Gonzo
17th June 2005, 04:31
intamplator am vazut si eu postul tau si nu m-a lamurit deloc...

astept nume de olteni care ma considera marioneta lor... asa ai zis... lasa tu ce a zis born pe threadul ala... nu ma intoarce ca la Ploiesti... apropo "sa traiesti" :evil:

iti spun eu ca tu suferi de "sindron"... bey hidrocefalie atat-stiutoare, gangrena gazoasa a societatii, carie sociala crescuta in garsoniera foamei... tu cat o sa mi te adresezi mie de acum incolo sa iti masori cuvintele, svabule... al draq Bancaru asta, ce i-a gandit lui meningiomul sa se ia de olteni si in special de Gonzo...

ai jignit ca la usa cortului si ne-ai dovedit ca te tragi din regnul animal, asteptam niste explicatii mai detailate... sa desconspiri toate reteaua de olteni care fac trafic cu bile de m.u.c.i aici pe forum...

in final iti fac si eu o urare:

Zile cat mai multe si anus contra naturii!!!!!!!!!!!!!!!!!

La revedere, nu ai dovedit nimic... astept votul si sa-ti iei banul... sper sa nu fie sambata :cya:

Vadim
20th June 2005, 09:41
Lupta este inchisa dupa 10 zile.