PDA

View Full Version : O intrebare, nu-mi sariti in cap :)



Andrey_Andry
7th June 2005, 17:52
Cum pot sa pun pe un forum de phpp, cum aveti voi focus...sa pun cele mai importante subiecte ? pls spuneti-mi ;) adik cu redirectionare cu tot ma refer...astept sa rasp.

CoolRain
7th June 2005, 18:47
Esti sigur ca vrei sa afli??? Tu stii ce nasol e... Eu cunosc pe cineva care a stat odata 3 zile sa faca ce vrei si tu sa faci si... mai bine nu mai spun, sunt si copii mici pe forum :(

Paul
7th June 2005, 20:23
Cum pot sa pun pe un forum de phpp, cum aveti voi focus...sa pun cele mai importante subiecte ? pls spuneti-mi ;) adik cu redirectionare cu tot ma refer...astept sa rasp.

Deci pe phpBB nu se poate.
Pe vBuletin nu am avut ocazia sa pun mana , numa pe demo`uri ca versiunea inresitrata costa ...
Daca vrei sa pui pe vBulletin , intreaba`l pe Vadim :D

bogho
7th June 2005, 20:46
se poate si pe phpbb
e un mod ce se gaseste pe net. nu stiu cum se cheama, insa l-am vazut mai demult instalat pe un forum www.utilizatori.ro/forum. ar trebui sa vorbesti cu moderatorii de pe acolo

Andrey_Andry
7th June 2005, 21:02
Esti sigur ca vrei sa afli??? Tu stii ce nasol e... Eu cunosc pe cineva care a stat odata 3 zile sa faca ce vrei si tu sa faci si... mai bine nu mai spun, sunt si copii mici pe forum :(
Ex-tra-o-rdinara gluma ai spus. Vezi ca radem cu totii.

Paul
7th June 2005, 21:03
ia legatura cu bog_toma de pe ols , ca el e in phpBB online comunity

Andrey_Andry
7th June 2005, 21:03
Deci pe phpBB nu se poate.
Pe vBuletin nu am avut ocazia sa pun mana , numa pe demo`uri ca versiunea inresitrata costa ...
Daca vrei sa pui pe vBulletin , intreaba`l pe Vadim :D
Mda..am reusit si pe phpp, dar altfel, cum e posibil acolo...10x oricum.

Paul
7th June 2005, 21:05
buey ce draq vb de phpp ... ce`i aia

eu iti povesteam de phpBB , un format de forum unde nu am vazut nicaieri asa ceva...
probabil ca se poate ...

Andrey_Andry
8th June 2005, 10:10
Daca vreti sa vedeti ce-a iesit, dati click la mine pe profil si vedeti pagina web ca este acolo.

Sergio
8th June 2005, 12:18
Nu mai bine pui direct linku ca sa nu mai cautam atata? :cool:

desdemona
8th June 2005, 12:21
@sergio, nu mai invata copiii la prostii. A mai facut treaba aia (rusinoasa) si a insistat atat de mult incat si-a luat si ban :P pentru ca a facut reclama la alt forum :D

Sergio
8th June 2005, 12:40
Nu stiu cum sa-ti zic dar chiar mi-e lene sa-l caut prin profil. De data asta il putem ierta, ce zici?

Andrey_Andry
8th June 2005, 14:37
e cu www. nickul meu .tk

desdemona
8th June 2005, 14:50
Nu stiu cum sa-ti zic dar chiar mi-e lene sa-l caut prin profil. De data asta il putem ierta, ce zici?
Crede-ma pe cuvant - azi am stat degeaba si am avut timp sa frunzaresc toate tampeniile. Nu e nimic interesant pe linkul ala :D
De iertat ... hmmm. de ce sa iertam selectiv pe cei care incalca regulamentul? :drak: Sa plateasca! :D

Gonzo
8th June 2005, 14:52
eu zic sa-l banam cel putin 3 zile numai pt tentativa :evil:

desdemona
8th June 2005, 15:05
Lasa ca a fost banat acum o saptamana sau ceva de genul asta, pentru ca a pus-o in practica :)

Gonzo
8th June 2005, 15:07
ce daca, acum il banam preventiv :happy

desdemona
8th June 2005, 15:17
Eu sunt mai pasnica :D Cred ca mai bine ii explicam :)

Cainele
8th June 2005, 15:20
iertati-l ....dar pe Pacala nu il eliberati :D

Andrey_Andry
8th June 2005, 19:17
Crede-ma pe cuvant - azi am stat degeaba si am avut timp sa frunzaresc toate tampeniile. Nu e nimic interesant pe linkul ala :D
Pt. cei care sunt blocati doar pe acest forum, e normal.

Vadim
8th June 2005, 19:26
TV Sport, ne lasi sau vrei sa te ajut eu?

Paul
8th June 2005, 19:31
mama tvsport asta si`a tras forum

www.tvsport.tk , vadime ce seama ols cu forumul lu TVSport.
Poate te da in judecata pentru plagiat :D

Vadim
8th June 2005, 19:34
Superb... Dar fara jigniri la adresa acestui forum. > ban 3-5 zile. Parca in regulament era interzisa si reclama? Ban 7 zile?

Paul
8th June 2005, 19:43
Bre Vadime , nu te-ai prins de ce vroia TVS , FOCUS Pe forumul lui.
Acolo sa se discute despre Episodul de ieri din numai iubirea si tot acolo sa fie concurs de pronosticuri despre episodul urmator ...

Andrey_Andry
8th June 2005, 19:49
Acolo sa se discute despre Episodul de ieri din numai iubirea si tot acolo sa fie concurs de pronosticuri despre episodul urmator ...
Te freaca grija asta pe tine ?

realmadrid.com
8th June 2005, 20:02
TVSPORT..

Pe OLS ne cunoastem intre noi....cred ca e normal ca multa lume sa prefere acest forum...si sa nu migreze spre altele...:)
Alt avantaj...mesaj de calitate...foarte multi useri...cu care se poate discuta...adica nu scriu un mesaj...si imi raspunde 1 user de fiecare data...

Andrey_Andry
8th June 2005, 20:09
TVSPORT..

Pe OLS ne cunoastem intre noi....cred ca e normal ca multa lume sa prefere acest forum...si sa nu migreze spre altele...:)
Alt avantaj...mesaj de calitate...foarte multi useri...cu care se poate discuta...adica nu scriu un mesaj...si imi raspunde 1 user de fiecare data...
Ei nah...daca nu mai vrei sa intri acolo, eu ce pot face ?

Paul
8th June 2005, 20:29
lasa-neeeeeeeeeee lasa-neeeeeeeeeeeeee

Mihai
8th June 2005, 20:37
TV TV TV nu-i lasaaaaa nu-i lasaaaaa nu-i lasaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :pace:

Andrey_Andry
9th June 2005, 10:42
lasa-neeeeeeeeeee lasa-neeeeeeeeeeeeee
Ti-am cerut parerea cumva ? nu vezi ca te bagi total aiurea si fara rost ? Esti penibil

desdemona
9th June 2005, 11:23
Pt. cei care sunt blocati doar pe acest forum, e normal.
1. Nope, TVSPORT-ule, ti-o spune cineva care intra pe un numar destul de mare de forumuri. Da, dintre cele sportive, OLS imi place cel mai mult, dar eu faceam comparatie cu ce am mai vazut la viata mea.. si al tau e cam 0 (zero) :happy
2. Ti s-a spus de "n" ori ca nu ai voie sa faci reclama pe OLS la alt forum. Asa ca ar fi de bun simt sa nu mai gasesti scuze (ca cea de pe threadul asta) - sa nu mai ceri pareri si sfaturi pentru forumul tau - pentru ca asta echivaleaza cu a chema userii de aici dincolo, sa vada despre ce e vorba :D

bogho
9th June 2005, 11:38
daca tot se face reclama la acel forum :drak:
tvsport, modifica si tu stilul de la el. nu lasa pe SwiftBlue ca da cam naspa combinatia aia de culori, parerea mea. daca nu ai chef sa faci propiul stil, sunt o gramada de stiuluri deja create. eu ti le-as recomanda pe cele "morpheus extreme". si apoi ai prea mult spatiul alb pe lateralele paginii. vine la fix albul ala cu acel albastru si verzui de pe la still. mai incearca sa micsorezi bandele alea laterale.
si vezi ca ai de doua ori pus copyrightul de phpbb pe site. cred ca o data era de ajuns.

Andrey_Andry
9th June 2005, 16:12
1. Nope, TVSPORT-ule, ti-o spune cineva care intra pe un numar destul de mare de forumuri. Da, dintre cele sportive, OLS imi place cel mai mult, dar eu faceam comparatie cu ce am mai vazut la viata mea.. si al tau e cam 0 (zero) :happy

Ti-am cerut cumva parerea despre forumul meu, si nu mai tin minte ? nu vezi ca te bagi ca fata mare la maritish ? Du-te si gaseste-ti o ocupatie, nu mai te baga in discutiile altora.

Andrey_Andry
9th June 2005, 16:15
daca tot se face reclama la acel forum :drak:
tvsport, modifica si tu stilul de la el. nu lasa pe SwiftBlue ca da cam naspa combinatia aia de culori, parerea mea. daca nu ai chef sa faci propiul stil, sunt o gramada de stiuluri deja create. eu ti le-as recomanda pe cele "morpheus extreme". si apoi ai prea mult spatiul alb pe lateralele paginii. vine la fix albul ala cu acel albastru si verzui de pe la still. mai incearca sa micsorezi bandele alea laterale.
si vezi ca ai de doua ori pus copyrightul de phpbb pe site. cred ca o data era de ajuns.

Acum inteleg ca pe forumul asta toata lumea gaseste ceva stricat ori la tine, ori la forumul tau, dar ceva tot gaseste...bah vedeti-va de treaba voastra ca aici am pus doar o intrebare si atat.

bogho
9th June 2005, 16:28
faptul ca tu nu stii sa accepti o critica sau un sfat, nu inseamna ca cineva are ceva cu tine.


Dupa Edit:
Ca sa ma leg de forumul tau. Stilul ala SwiftBlue are cateva mici buguri. Unul dintre ele ar fi ca, daca cineva pune o imagine mai mare decat dimensiunile definite pentru tabela atunci o sa se strice tot aspectul forumului, pe threadul respectiv. Si mai sunt inca vreo 3, insa te las sa le descoperi singur. :drak:

desdemona
10th June 2005, 21:14
Ti-am cerut cumva parerea despre forumul meu, si nu mai tin minte ? nu vezi ca te bagi ca fata mare la maritish ? Du-te si gaseste-ti o ocupatie, nu mai te baga in discutiile altora.
Uite ce am pierdut daca am avut alte treburi... Am pierdut momentul in care TVSPORT a mai luat o gura de aer pe afara :evil:
Bai TVSPORT, iti scriu acum, ca dupa aia nu stiu daca o sa mai am timp de tine, cand revii tu mai bogat cu un banutz :)
Daca te tot bagi in seama in public cu forumul ala al tau se cheama ca "ceri parerea", pentru ca tot aduci vorba de el si i-ai si facut reclama in diverse randuri - de fapt, pana si threadul asta demonstreaza acelasi lucru :D Hotaraste-te ce vrei si nu mai riposta prin aceeasi expresie deja uzata "ti-am cerut eu parerea?", cand ceva nu iti convine. Vorba lui bogho, ar trebui sa inveti sa accepti criticile :D esti barbat, ce naiba :happy (sau incerci sa devii...). Daca nu-ti revizuiesti comportamentul, tare mi-e ca "graba fetei mari la maritis" ti se va potrivi ca o manusa chiar tie :) N-ar strica sa fii mai ponderat in manifestari, sa nu-ti mai tradezi chiar asa vizibil trasaturile infantile :)
Cat priveste "discutiile altora" - alea sa le delimitezi tu pe forumul tau, de genul: thread unde discuta doar TVSPORT cu SportTV, thread unde discuta x cu y si tot asa :evil: Aici e la liber, nu-mi spune ca n-ai observat :drak:
Inca ceva: ocupatii am destule, aici intru "for fun", daca ma intelegi... dar avand in vedere threadul pe care ne aflam, cred ca nu e greu sa o faci :D

EDMOND_
10th June 2005, 21:26
TVSPORT ..ai cerut parerea altora, acestia (mai ales bogho) te-au ajutat cu sfaturi utile.... tu insa esti destul de nepoliticos, pot spune chiar impertinent. Esti aproape de a nu mai fi dorit aici... incearca si calmeaza-te.

Leo_
10th June 2005, 21:48
Hai nu fiti rai cu tvsport...e haios baiatul...se incapataneaza de fiecare data sa mai ia un ban...e iute la manie, baiat bun, dar iute...