PDA

View Full Version : Sa ne prezentam....



razwan_vs
7th January 2007, 21:01
Sa ne cunoastem mai bine ...noi fanii lui fc vaslui

Numele:Razvan O.
Data nasterii:8 aprilie 1988
Echipa Favorita :galben-verzii

Lauryca
7th January 2007, 22:26
Nume: Laurentiu S. (nick-ul de la nume mi se trage - pretenii deh!!! :D )
Data nasterii: 3 august 1982
Nascut si crescut in Vaslui, terminat cu scoala (inclusiv facultatea - prima deocamdata :D), de un an jumate am intrat in campul muncii. Primul meci de fotbal pe care l-am vazut a fost aici pe stadionul din VS cand Viitorul Vaslui juca in B. Tine minte ca atunci actuala tabela afisa "Goool" dupa un gol marcat, iar de jur imprejurul terenului era difuzoare de unde se auzea crainicul. Oricum stadionul arata mai bine decat acum cu toate cosmetizarile facute. Numai bine tuturor..

Zauri
8th January 2007, 21:19
Flavius G .vasluian 100% nu-mi place sa ma prezint No offence

florin_vs
8th January 2007, 22:32
Florin C, vasluian 100% vorba legionarului :ok: nascut pe 12 aprilie 1986 la Vaslui, crescut la Barlad si din 1998 din nou la Vaslui :rolleyes: primul meci pe care l'am vazut a fost chiar un derby dak as putea sa zic asa Fepa 74 Barlad - Sportul muncitoresc Vaslui sezonul 92-93 la Barlad nu mai stiu scorul exact dar Vasluiul a luat bataie :rolleyes: iar primul meci pe municipal in toamna lui 99 Sportul Municipal Vaslui - Siretul Bucecea 1-0 pt Vaslui park:ok:

Lauryca
8th January 2007, 23:34
Flavius G .vasluian 100% nu-mi place sa ma prezint No offence
Macar spune-ne cati ani ai...:mask

Zauri
9th January 2007, 15:00
Macar spune-ne cati ani ai...:mask

19 campionate castigate impotriva timpului :ok:

razwan_vs
9th January 2007, 21:02
multe inainte :ok:

relansat
9th January 2007, 21:14
Nume: Ioan T.
Data de nastere: 23 august 1985
Nascut la Vaslui, scolit pana in cls a 8`a comuna Valeni, dupe care am urmat Grup Scolar Industrial "Stefan Procopiu", profil matematica informatica. Luat bacalaureat prin copiat la fizica+matematica si ajuns, momentan, Facultatea de Constructii, an lll, sectia Cai Ferate Drumuri si Poduri. Scopul meu e sa termin facultatea, dupe aia voi vedea. Urmaresc meciurile echipei FC Vaslui de cand era prin C (la Televiziunea Vaslui), si din B, cand ma duceam in weekend la meciuri :D

Lauryca
9th January 2007, 23:07
Pai deocamdata sunt cel mai batran de aici??:rolleyes: :rolleyes: :shocked: :shocked:

relansat
9th January 2007, 23:28
Esti senior Lauryca, maine poimaine iesi la pensie :D

Las` mey ca ai doar 24 plus servici banos, de ce te plangi? :P

Lauryca
9th January 2007, 23:32
Mai, dar cand ti-am eu salariul??? Ca nu tin minte... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Later edit: mai e tattae...sa vedem are varsta corespunzatoare nick-ului?

cosimo1
10th January 2007, 03:14
Nume:Cristi S
20\03\1974,nascut la vaslui liceul la campulung modovenesc,di 1993 plecat in italia,mergeam la meciuri de mic copil cred ca de la virsta de 7 ani,ma ducea tata la stadion,din 1986 am fost la juniori,antrenor anghel,dar cum era pe timpul lui ceasca cum luam o nota mai rea tata nu ma mai lasa sa merg la antrenament,iar in 88 am plecat la liceu.in generala am fost coleg cu dragos iftimie care a fost menager la fc vaslui.FAN 100% FC VASLUI,iar in italia fan LAZIO

razwan_vs
10th January 2007, 08:04
se pare ca numai esti cel mai batran lauryca...:D

Lauryca
10th January 2007, 08:29
Salutare cosimo1, nu te-am mai auzit demult! Bine ca am scapat de povara batranetii!!!! :P :D O mica precizare: Dragos Iftimie (cel cu Koket-ul) de care spui tu, a fost manager doar cateva zile si atunci fara nici un pic de activitate in perioada cand Porumboiu "se retrasese" de la finantarea echipei.

cosimo1
10th January 2007, 11:18
Salutare cosimo1, nu te-am mai auzit demult! Bine ca am scapat de povara batranetii!!!! :P :D O mica precizare: Dragos Iftimie (cel cu Koket-ul) de care spui tu, a fost manager doar cateva zile si atunci fara nici un pic de activitate in perioada cand Porumboiu "se retrasese" de la finantarea echipei.

cand echipa era in b el a fost menagerul echipei,timp de 2 ani,pina am promovat in prima liga

tattae
10th January 2007, 13:29
Ma numes Andrei V. sunt 50% roman , 100% vasluian :D ... am 19 ani . si eu am inceput sa ma duc la meciuri de cand vasluiu` juca in B ... la un meci cu mangalia , parca . tin minte ca am batut cu 1 - 0 :) ... mai multe nu pot sa va zic
PS : foarte buna ideea asta cu " Sa ne prezentam " ...

relansat
10th January 2007, 13:32
Restul de 50% ce esti? Macedonian, cumva? :evil:

Zauri
10th January 2007, 16:56
Nume: Ioan T.
Data de nastere: 23 august 1985
Nascut la Vaslui, scolit pana in cls a 8`a comuna Valeni, dupe care am urmat Grup Scolar Industrial "Stefan Procopiu", profil matematica informatica. Luat bacalaureat prin copiat la fizica+matematica si ajuns, momentan, Facultatea de Constructii, an lll, sectia Cai Ferate Drumuri si Poduri. Scopul meu e sa termin facultatea, dupe aia voi vedea. Urmaresc meciurile echipei FC Vaslui de cand era prin C (la Televiziunea Vaslui), si din B, cand ma duceam in weekend la meciuri :D

Esti in anul trei la Constructii???Eu in anul I:ok: .poate ma ajuti si pe mine cu cateva sfaturi.Asa ca de la vasluiam la vasluian.pe mes mai vb daca esti de acord:ok:

Lauryca
10th January 2007, 19:32
cand echipa era in b el a fost menagerul echipei,timp de 2 ani,pina am promovat in prima liga
Face parte din clanul Iftimie cu Koket-ul? Daca e cum spui tu, cred ca ne referim la alte persoane..

Esti in anul trei la Constructii???Eu in anul I:ok: .poate ma ajuti si pe mine cu cateva sfaturi.Asa ca de la vasluiam la vasluian.pe mes mai vb daca esti de acord:ok:
Vrand-nevrand ai dat detalii despre tine. :) Bafta in prima sesiune si nu te stresa prea tare, ca in anul I nu mai ai restante din anii anteriori.....:ok: :P :cool: Dar nici sa ajungi sa faci pe urma doi ani într-unul, ca mine :(.

Sisk
5th February 2007, 18:14
19 campionate castigate impotriva timpului :ok:

:rosu: :ban: si tot timpu ai iesit pe locu doi

Zauri
5th February 2007, 18:21
Domnule Sisk avand in vedere ca esti cat de cat nou pe forum te rog frumos sa te prezinti si noua Celor care nu te cunoastem

Sisk
5th February 2007, 18:24
Domnule Sisk avand in vedere ca esti cat de cat nou pe forum te rog frumos sa te prezinti si noua Celor care nu te cunoastem

La ce felde posturi ai :) cred ca nici 50 nu sunt la "obiect"
Am 19 ani si la restu uitate la profil ;) asta daca stii:lol: :lol:

Lauryca
5th February 2007, 23:48
Acum spune-ne si noua, ce ai cu omul??? E ceva personal??

narcisnicu
13th February 2007, 20:52
da...."Pustiu du si fa-ti o viata"... asa ar fi trebuit, dar cum se tot spune, aproape toate forumurile sunt po****te de ultrasi,suporteri de tastatura.bv voua multa sanatate. si ca sa fiu civilizat si eu.... am 23 de ani, sunt din vaslui,de aproape 5 ani jumate sunt in peluza, a.k.a. Cap.
p.s. care mai vine prin peluza de pe net, sa vina sa bea o bere cu mine la meciuri.pa, multa sanatate.

razwan_vs
13th February 2007, 21:16
sal cap :D....hai nu te supara se mai prezinta lumea ....

Lauryca
13th February 2007, 23:00
Va rog sa va abtineti de la off-topic; daca aveti de cand sa va prezentati bine...