PDA

View Full Version : La multi ani,Steaua!



apparte
7th June 2005, 13:45
Pe 7 iunie 1947 se infiinta cea mai iubita echipa din Romania,Steaua Bucuresti!Echipa s-a numit ASA Bucuresti,urmand ca sa mai poarte de-a lungul vremii inca 2 nume C.S.C.A si C.C.A inainte de a prelua numele de Steaua!

andrei_cj
7th June 2005, 14:54
Cu aceasta ocazie vreau sa va anunt oficial ca Steaua va pierde anul acesta titlul din pacate in favoarea lui Dinamo...dar asta stiti de ce pt ca echipele din Bucuresti mai ales Dinamo si Steaua (le-am pus in ordinea blaturilor) nu prea stiu sa joace fotbal...si POLI TIMISOARA vine la BUCURESTI SA JOACE FOTBAL! FORZA ARDEALU' ANTI MITICI!

Hard
7th June 2005, 14:58
am vazut noi ce fotbal stie...sunt penibili,nu au valoare de podium nici peste 10 ani

Cainele
7th June 2005, 15:06
"Traiasca si infloreasca"

Corrado*
7th June 2005, 15:08
FORZA STEAUA !!!

Vom fi campioni din nou. Hai ai nostri.... :ok:

vlad1607
7th June 2005, 15:09
cum am promis ca o sa intorc vizita lui sebyzero de pe suporter DINAMO...ma tin de cuvany..si ca sa fiu ontopic zic si eu un sincer :
"La multi ani!"ca ultimii 4 FARA TROFEE !

uti2102
8th June 2005, 19:07
Multzumim pentru urari ! Ce ne doritzi voi noua asta va dorim shi noi, inzecit !
@andrei_cj : nu e nevoie sa pui degetul pe rana shi sa aminteshti banatzenilor de vremuri mitice, scoruri mitice, sau intr-un cuvant de mit-ul trait acum 2 sezoane pe Paltinishan. Ala da meci, ala da scor :D

vlad1607
8th June 2005, 19:36
popica numa ca la noi nu e valabil...la voi...voi sunteti demonstratia..exemplul in viata :D

Paul
8th June 2005, 19:38
cum am promis ca o sa intorc vizita lui sebyzero de pe suporter DINAMO...ma tin de cuvany..si ca sa fiu ontopic zic si eu un sincer :
"La multi ani!"ca ultimii 4 FARA TROFEE !

Cate perspicacitate ...
Esti bun dar nu te vede nimeni baiete ... esti bun la circ ...
In ultimii 4 ani (nu`l luam in calcul pe asta) am luat 1 campionat , 2 locuri 2 si un loc 4 + o participare sanatoase in Europa ;
Voi ... 2 titluri si niste cupe mincinoase.
Nu`i nimic echilibram situatia.
Luam campionatul si in ultimii 5 ani bilantul va fi : 2-2 -1 (rapid).

vlad1607
8th June 2005, 20:55
nu-l luam in calcul pe asta....nici pe ala....sarim peste anu trecut....inmultim cu 3 si da oile lui jiji !

DaRk_Star
8th June 2005, 21:17
....ca ultimii 4 FARA TROFEE ![/B]

in ultimii patru ani avem totusi doua trofee: cel pe care il vom castiga sambata,care este ca si adjudecat si supercupa din 2002,de care multi au uitat...
mai stii pe cine am invins cu 2-1...? :D sau golul lui trica in poarta lui lobont..?

de ce nu spui tot adevarul?

cip_81
9th June 2005, 00:01
Iti spun eu adevarul pana la capat...ala e trofeul lui salomir (care se ocupa de cazarea oilor si poarta echipamentul oilor) si al asistentului Lazarescu.

Aaa, sa nu uit....sa-i urez si eu "la multi ani fara trofee"

SORENSEN
9th June 2005, 23:55
cum am promis ca o sa intorc vizita lui sebyzero de pe suporter DINAMO...ma tin de cuvany..si ca sa fiu ontopic zic si eu un sincer :
"La multi ani!"ca ultimii 4 FARA TROFEE !

"Ce-mi doresti tu mie , iti doresc eu sa-ti se intample tie " parca ceva de genul asta :D

Mariusmadmax
24th June 2005, 18:05
La multi ani !