PDA

View Full Version : unde pot vedea sau cum pot vedea meciuri din NFL live



pika_din21
6th January 2007, 10:09
salut la toata lumea sunt noua defapt foarte nou pe aici si as avea deja o ontrebare: :mda: am cam 5-6 luni decand vad meciuri din NFL pe sport 1 Dar nu sunt live si as avea o intrebare cum pot face sau ce trebuie sa fac ca sa vad si eu undeva meciurile liveva rog ajutatima


este cel mai tare formu cu si despre sport bravo team:ok:

georgebz
6th January 2007, 10:49
salut la toata lumea sunt noua defapt foarte nou pe aici si as avea deja o ontrebare: :mda: am cam 5-6 luni decand vad meciuri din NFL pe sport 1 Dar nu sunt live si as avea o intrebare cum pot face sau ce trebuie sa fac ca sa vad si eu undeva meciurile liveva rog ajutatima


este cel mai tare formu cu si despre sport bravo team:ok:


Incepand de saptamana trecuta Sport 1 transmite LIVE ( 13.12.2006 ora 20:00 Jacksonville Jaguars @ Kansas City Chiefs )

Saptamana asta se pare ca va transmite New York Giants - Philadelphia Eagles.

I afara acestui sport , daca ai o conexiune la internet buna poti lua programul TVU Player care prinde mai multe posturi TV printre care si FOX , CBS sau NBC ce transmit LIVE din NFL.


PS : Bine ai venit pe forum , iar daca ai fi citit threadurile deschise deja ai fi aflat singur ceeace ti-am spus eu acum ..... merita sa le citesti pentru ca unele au subiecte interesante. ;)

pika_din21
6th January 2007, 11:06
dar am gasit pe odc o versiune de tvu dar nam decat cbs din programele care mi leai spus tu oricum multumesc mult/hello

pika_din21
6th January 2007, 11:23
cum pot prinde NFL network pe net cun player ceva am multe intrebari pentru ca vreau sa aflu cat mai multe despre NFL multumesc pentru ajutor:yeah:

georgebz
6th January 2007, 11:41
Uite linkul catre ultima versiune cred de TVU

http://www.download.com/TVUPlayer/3000-2194_4-10584889.html?tag=lst-0-1

pika_din21
6th January 2007, 11:48
multumesc

pika_din21
6th January 2007, 11:55
am auzit si ceva de sopcast este bun de ceva??????????

ElectroShock
6th January 2007, 12:26
avea in fiecare duminica vreo 2 canale , din care unu din ele dadea doar meciurile unuia dintre n.y.g sau n.y.j n.y metro se numea...mai era canalul care transmitea meciurile lui atlanta falcons...si altu care dadea random.......asta cu sop playeru..cat despre tvu player nu se conecteaza intotdeauna la toate canalele asta fox, cbs, nbc desi in multe momente o face........de ex odata urmaream live pe fox s.l@sea si la inceputu sfertului 3 playeru numi mai gasea fox tv.................

little_earl
6th January 2007, 12:48
ai aici programul transmisiilor ( http://www.myp2p.eu/NFL.htm ), e bine sa ai ambele programe, tvu si sopcast, pt ca mai intalnesti meciuri pe care poti sa le vezi doar cu sopcast si viceversa

pika_din21
6th January 2007, 12:52
multumesc colegi :p dar canalul NFL network cum il pot prinde cu ce??

ElectroShock
6th January 2007, 12:57
WHAT CAN I DO TO GET NFL NETWORK?
Call your cable company and let them know you want NFL Network.
Call 1−866−NFL−NETWORK (1−866−635−6389) toll−free and be connected directly to your cable company.
Switch to an alternative television provider.

pika_din21
6th January 2007, 13:21
ms mult

Sinisther
6th January 2007, 13:25
in ultima sapt au fost ceva probleme cu Sopcast si TVU datorita cutremurului din Asia....cal putin asa scria pe site-ul lor... se rezolva si o sa poti sa vezi meciurile destul de usor.... dar avand in vedere ca Sport1 ainceput transmisiile live din playoff... asa ca o sa avem doza de meciuri NFL live asigurata

pika_din21
6th January 2007, 13:31
dragii mei colegi fiti atenti mai am o ultima intrebare daca nu sunt prea insistent:
miam tras tvu si sopcast acuma spunetimi si mie la care posturi sa ma uit ca dau numai de posturi cu japonezi zicetimi nishte posturi la care sa ma uit si unde gasesc programul sau unde trebuie sa ma uit ca sa vad cand au meciuri live din nfl multumesc

pika_din21
6th January 2007, 13:32
dragii mei colegi fiti atenti mai am o ultima intrebare daca nu sunt prea insistent:
miam tras tvu si sopcast acuma spunetimi si mie la care posturi sa ma uit ca dau numai de posturi cu japonezi zicetimi nishte posturi la care sa ma uit si unde gasesc programul sau unde trebuie sa ma uit ca sa vad cand au meciuri live din nfl multumesc :o: :o:

pika_din21
6th January 2007, 13:32
dragii mei colegi fiti atenti mai am o ultima intrebare daca nu sunt prea insistent:
miam tras tvu si sopcast acuma spunetimi si mie la care posturi sa ma uit ca dau numai de posturi cu japonezi zicetimi nishte posturi la care sa ma uit si unde gasesc programul sau unde trebuie sa ma uit ca sa vad cand au meciuri live din nfl multumesc :o: :o:

ElectroShock
6th January 2007, 13:38
din pacate nu prind sport1 ...oricum in wildcard week nu transmit dal@sea.......portia de nfl( ca si in sezonu regulat) o voi lua de pe torrents.......stiu ca nu e ca atunci cand vezi meciu live..si ca dureaza cel putin o zi( de cand se joaca meciu) 2 sau poate 3 pana il iau.....dar barem vad meciu...e bine tinand cont ca cei care trag meciurile taie reclamele si meciu este mai cursiv.......i n general am avut noroc la meciurile lui seattle se le iau cam dupa o zi de cand se jucasera

ElectroShock
6th January 2007, 13:41
dragii mei colegi fiti atenti mai am o ultima intrebare daca nu sunt prea insistent:
miam tras tvu si sopcast acuma spunetimi si mie la care posturi sa ma uit ca dau numai de posturi cu japonezi zicetimi nishte posturi la care sa ma uit si unde gasesc programul sau unde trebuie sa ma uit ca sa vad cand au meciuri live din nfl multumesc :o: :o:

pai la tvu player sunt pe fox , cbs si nbc...iar la sop player vezi lista de canale e impartita pe categorii...te duci la cea de sport.....si acolo vezi ca in general mai scrie langa fiecare canal ce da ...

little_earl
6th January 2007, 14:27
dragii mei colegi fiti atenti mai am o ultima intrebare daca nu sunt prea insistent:
miam tras tvu si sopcast acuma spunetimi si mie la care posturi sa ma uit ca dau numai de posturi cu japonezi zicetimi nishte posturi la care sa ma uit si unde gasesc programul sau unde trebuie sa ma uit ca sa vad cand au meciuri live din nfl multumesc :o: :o:

iti mai dau linku odata http://www.myp2p.eu/NFL.htm te uiti in dreptul programului sopcast/tvu si dai play, se conecteaza automat la canalul respectiv, nu trebuie sa cauti tu in lista aia