PDA

View Full Version : pentru veteranii forumului si viitor..



mtfk
6th January 2007, 02:20
Thdreadul acesta il dedic pt cei care activeaza de mult p online sport la capitolul fotbal american.

Am nevoide ajutorul vostru pentru a forma echipa in Bucuresti, pt ca singur nu am puterile necesare.

-vreau sa fie un group work, intre cei care activeaza de mult p aici, sa fim "conducerea" viitoarei echipe
-vreau sa mai ma ajutati cu idei in construirea echipei
-vreau sa ma ajutati sa punem in practica ideile
-nu vreau sa fiti pesimisti in legatura cu construirea echipei. Nu avem nimic de pierdut, poate va fi un pas inainte.
-vreau ca fiecare sa ajute cu ceva, in mare cu un lucru fix, dar daca poate si cu altceva sa se ocupe de 2 sau mai multe lucruri. pe masura ce mai veniti cu idei vom incerca sa atribuim o idee unei persoane (ex: sa zicem ca avem nevoie de reclama, voi incerca sa ma ocup eu de asta)


in mare parte v-as ruga pe cei care stati in bucuresti sa puneti in practica aceste lucruri, alaturi de mine, dar si cei care sunt din alte orase sau din alte tari...

va astept cu sugestii!

ElectroShock
6th January 2007, 12:31
dak cei de aici (buc) ne vom strange 10 -15 makar ...poate reusim sa facem un flag match sau ceva ........ar fi un start bun spun eu.........asta dupa ce vb cu toti inainte stabilim si cadem de acord asupra anumitor lucruri

mtfk
6th January 2007, 23:38
se pare ca nu prea vreti sa colaborati si asteptati sa fie totul gata facut..
eu ma gandeam ca daca incepem cu o echipa de fa. makr sa avem si o echipa care sa "creeze" sportul asta..

cand am zis veteranii ma refeream la: titans codrutc little earl codrutc seahawk



am nevoie de un teren pe care sa il marcam..ma poate ajuta cineva cu asta?! sa imi recomande un teren p undeva..sa il inkiriem sau sa il luam "abuziv"

+ am nevoie de cineva care sa fie antrenor. mam gandit sa il pun p little earl..mai doreste cineva locul asta?

georgebz
7th January 2007, 01:03
am nevoie de un teren pe care sa il marcam..ma poate ajuta cineva cu asta?! sa imi recomande un teren p undeva..sa il inkiriem sau sa il luam "abuziv"



Trebuie sa fie prin BUC ala terenuri de fotbal ori de rugby ce nu mai sunt folosite ori unde pur si simplu poti juca ( EX : cum era si cred ca mai e si acum cel din Politehnica ........ )

mtfk
7th January 2007, 04:21
as vrea sa il si marcam..si nu cred ca o sa ne lase proprietarii terenurilor..

ps: aveti vreo pila la proprietari de terenuri din acestea?:D

Seahawk
7th January 2007, 07:21
Scuze in primul rand pentru intarzierea cu care iti raspund, insa am fost la o petrecere, si evident ca sunt inca euforic dupa victoria Seahawkshilor mei, insa ma declar total disponibil cu orice as putea fi de ajutor tie si eventualei "conduceri"...


Asa ca iti asculd ideile...

mtfk
8th January 2007, 08:48
Ma bucur ca ni teai alaturat. Dami terog un pm cu idul tau.

Are cineva calitati de antrenor de f.a. p ols?!

r0bby
8th January 2007, 09:34
eu te pot ajuta cu idei...daca vrei..:)

codrutc
11th January 2007, 07:33
Scuze, de abia acum am vazut thread-ul.
Eu locuiesc si lucrez in Indianapolis din pacate si nu am cum sa ajut cu nimic la fata locului.
In Romania vin foarte rar (la 2-3 ani) si de obicei nu stau mai mult de 2saptamani.
Orice fel de alt ajutor, cu mare placere.

DaEdge
11th January 2007, 17:41
scuze de raspunsul tardiv si intarziat......eu sunt in Romania, si as vrea sa te ajut, dar iarasi la mine timpul e de multe ori putin...asa ca in masura in care voi putea eu o sa te ajut doar trebuie sa ma anunti din timp