PDA

View Full Version : FM Montreal 4 iunie



ronaldinho
1st June 2005, 23:11
Fac un apel pentru toti userii din Montreal pentru a ne intalni sambata 4 iunie, cu ocazia meciului Olanda - Romania.
Locatie: Au coin du metro- statia de metro henri bourassa
Ora: 13.00
Eu oricum ma duc sa vad meciul, dar mi-ar facea placere sa cunosc mai multi forumisti, si cu aceasta ocazie vedem si cati montrealezi sunt useri OLS

Vadim
1st June 2005, 23:18
Hai ca poate vine si Pacala si ii dam o circumstanta atentuanta. Daca vine la FM, 50% scapa de ban si 100% scapa daca vine cu toata "echipa de fotbal". :D

fia
1st June 2005, 23:21
Eu zic sa scape 100% daca vine (chiar si fara poze :D)

Vadim
1st June 2005, 23:32
Ok, 100% daca vine, de acord! Adjudecat!

Gonzo
2nd June 2005, 01:33
vin si eu doar Salajul e la 70 km de Cluj :D :D :D

desdemona
2nd June 2005, 03:16
Ce e cu Salajul? Ca n-am priceput :)

fia
2nd June 2005, 08:27
http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=281676&postcount=122

ronaldinho
2nd June 2005, 08:49
pai, cine-l anunta pe pacala de inatalnire? poate ne vedem numai noi doi :D

Vadim
2nd June 2005, 10:25
Nu cred. Ei acolo sint o echipa de fotbal care se vad mai mereu, prieteni bunsi vechi: Blue, Gerson, Vialli, Sorin, Nemuritor, Hoffa, Netscape, Craioveanu, Picasso., .Picasso, Flame. . Si multi altii cu care nu mi-ai mai incarcat memoria. Deci sigur nu vine singur, are multi prieteni... :drak:

dragosblue
2nd June 2005, 15:09
Fac un apel pentru toti userii din Montreal pentru a ne intalni sambata 4 iunie, cu ocazia meciului Olanda - Romania.
Locatie: Au coin du metro- statia de metro henri bourassa
Ora: 13.00
Eu oricum ma duc sa vad meciul, dar mi-ar facea placere sa cunosc mai multi forumisti, si cu aceasta ocazie vedem si cati montrealezi sunt useri OLS

Unde vrei sa mergem ?

Darkslowstar
2nd June 2005, 15:33
Eu va propun sa inchiriati integral un net-cafe, ca sa poata sa fie prezenti toti userii de acolo. Fara discriminari! :drak:

dragosblue
2nd June 2005, 16:37
Ce sa facem intr-un net Cafe ?

inter
2nd June 2005, 16:40
dark , iar ai chef de glume? :mda:
dragos , ignora mesajul visatorului de mai sus! :ok:

desdemona
2nd June 2005, 17:45
@fia, multumesc, tot nu am inteles... :mda:

@Canada, pot sa vin si eu? :D:D

Sergio
2nd June 2005, 18:59
Tu nu mergi la Bucuresti si vrei sa mergi in Canada... :sleep:

Vadim
2nd June 2005, 19:20
Desdemona, poti sa ii suni pe cei din Canada si sa ne zici live ce se intimpla acolo! ;)

desdemona
2nd June 2005, 19:36
Neah, nu-i sun :) Astept sa ma sune ei :D

@sergio, pai conteaza unde te trage mai tare atza :D:D

Sergio
2nd June 2005, 19:51
Apreciez efortul de a scrie un post fara sa amintesti de Pacala. Chiar daca ai facut-o mai pe furis... :cool:

desdemona
2nd June 2005, 20:02
@sergio, sunt la munca si ma gandesc si la altele. Asta e cauza :) Plus ca nu ma pot amuza tot timpul ;)

Sergio
2nd June 2005, 20:08
Asta e... Nu le poti avea pe toate. :D

ultravioletcanada
2nd June 2005, 20:20
posibil sa vin si eu. confirm simbata dimineatza.
poate vin si blue si pacala cu banii de la pariurile pierdute :D

dlgicu
2nd June 2005, 20:29
Da, il desemnez oficial pe ultravioletcanada sa incaseze banii de la Pacala!

Altfel, subscriu si eu la threadul cu "Pacala inapoi", abia il astept sa imi explice cum e cu onoarea lui de forumist olteano-canadian.

Vadim
2nd June 2005, 20:48
Care onoare? :D

inter
2nd June 2005, 22:58
vadime o dai de garduri rau de tot cu onoarea ....
nu ma face sa-mi aduc aminte de unele "rateuri" antologice referitoare la onoare ...

si ca sa dezamortim discutia , asa cum iti place tie :D , considerai ca e injust sa dai in unul care e banat ... sau de pe lcd se vede altfel? :D:D

ultravioletcanada
3rd June 2005, 20:30
din pacate nu pot veni miine, imi pare rau, :headbang: as fi vrut sa ne intilnim cei din montreal. ramine pe alta data, poate la meciul cu cehia :rolleyes:

dragosblue
4th June 2005, 08:09
nu spune nimeni unde vreti sa mergem ?????????

Maximus
4th June 2005, 08:48
Scrie in primul post...

EDMOND_
4th June 2005, 12:50
Trebuie sa facem ceva pentru Maximus... de cand este in cura de slabire are probleme cu perceptia..... :drak: Dragosblue vrea sa stie unde vor sa mearga sa vada meciul, nu unde se vor intalni....

Maximus
4th June 2005, 16:02
:lol: Edmond, acum intelleg, e de la halca aia de carne!
Pai zice omul:

Locatie: Au coin du metro- statia de metro henri bourassa
Ora: 13.00
Eu oricum ma duc sa vad meciul, dar mi-ar facea placere sa cunosc mai multi forumisti, si cu aceasta ocazie vedem si cati montrealezi sunt useri OLS

deci la barul ala se vede si meciul.
Pacat de tine ca avei ceva conditie fizica :)

dragosblue
4th June 2005, 16:06
:lol: Edmond, acum intelleg, e de la halca aia de carne!
Pai zice omul:


deci la barul ala se vede si meciul.
Pacat de tine ca avei ceva conditie fizica :)

Acolo este o intersectie de 2 strazi, eu nu stiu ce bar este.
Eu merg la "Champs", pe St-Laurent, caci transmit sigur meciul. Am dat telefon si mi-au confirmat ca-l transmit.
HAI ROMANIA !!!

ronaldinho
4th June 2005, 17:20
sigur? ca eu am sunat la astia si sunt in dubii. unde e champs-ul asta. St laurent cu ce? :D
Eu ziceam de barul ala " Au coin du metro" unde de obicei vin o gramada de romani la mecurile internationale. nu de alta, dar era mai aproape de casa si de serviciu :D .
Dragos, am vorbit si eu la CHAMPS acum, dar mi-au zis ca il arata de la 18.30, iar sugativele astea de dincolo :degete: prefera Grecia-Turica

bog_tom
4th June 2005, 17:51
Dragos, am vorbit si eu la CHAMPS acum, dar mi-au zis ca il arata de la 18.30, iar sugativele astea de dincolo :degete: prefera Grecia-Turica

mai bine ramaneti acasa si il vedeti pe net pe chinezi (CC5TV): http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?goto=lastpost&t=6459

PS. a inceput deja Scotia-Moldova pe SportItalia :)

ronaldinho
4th June 2005, 17:57
da, m-am gandit si eu la asta. dar deja am chemat cel putin vreo 10 amici sa vada meciul :D. Acum dau telefoane sa cancelez. :D

EDMOND_
4th June 2005, 18:26
Fac un apel pentru toti userii din Montreal pentru a ne intalni sambata 4 iunie, cu ocazia meciului Olanda - Romania.
Locatie: Au coin du metro- statia de metro henri bourassa
Ora: 13.00
Eu oricum ma duc sa vad meciul, dar mi-ar facea placere sa cunosc mai multi forumisti, si cu aceasta ocazie vedem si cati montrealezi sunt useri OLS

Maximus, ciocul mic , prietene, de cand cura de slabire ai devenit pui de gostat ..din aia slabi si cu gatul gol , de pe vremea impuscatului....
Din mesajul de mai sus se întelege clar(chiar daca "dintosul "a vrut sa spuna si unde vor vedea meciul) ca aia este locatia de intalnire.... lucru care l-a inteles si Dragosblue.... presupun ca nu ai trecut in tabara lui Dinamo, ca ai inceput sa gandesti ca 16:07.. :ciocan:

vlad1607
4th June 2005, 18:32
Edmond te doare rau tare?Nici analgezicele f puternice nu mai au efect?

Maximus
4th June 2005, 18:44
Edmond, nu mai minca ma grasime pe caldura asta, :)

Ia uite ce zice baiatul:


sigur? ca eu am sunat la astia si sunt in dubii. unde e champs-ul asta. St laurent cu ce? :D
Eu ziceam de barul ala " Au coin du metro" unde de obicei vin o gramada de romani la mecurile internationale. nu de alta, dar era mai aproape de casa si de serviciu :D .
Dragos, am vorbit si eu la CHAMPS acum, dar mi-au zis ca il arata de la 18.30, iar sugativele astea de dincolo :degete: prefera Grecia-Turica

te pupa, puiu'...

EDMOND_
4th June 2005, 18:56
da, dar asta este tarziu , dupa postarile tele si ale mele.... dinamovistule..vezi ca sari sa te apere prietenul tau, 16:07... :drak: :D

vlad1607
4th June 2005, 19:06
ce tare "E"muschii tai de moderator....vrajeala ieftina ai in tine oltene....:(

Maximus
4th June 2005, 19:34
Vladutz sare c-asa e el, top, top...Stii cum sunt catelusii aia mici si prosti care sar dupa mingiute...

vlad1607
4th June 2005, 19:41
maximus your friens edmondelu s-a luat de mine
"ai inceput sa gandesti ca 16:07"
asa ca nu stiu ce vrei.....poate ai bagat prea multa nutella si nu mai gandesti bine
a tau amic a inceput cu jigniri...vroiai sa-i dau o floare? Ma lasi....

dragosblue
4th June 2005, 20:24
Cine da meciul pina la urma ?

EDMOND_
4th June 2005, 22:51
@Dragos... daca nu l-ai vazut nu ai pierdut nimic .. pana in acest moment cel putin... jucam batraneste..foarte departe de ceea ce se joaca in Europa.... rezultatul campionatelor trucate ale lui Dragomir si Sandu....

@Maximus, vorbeste-i mai clar, ca nu intelege limba romaneasca....

@Moldovene, vezi-ti de treaba , ca nu ai nici o identitate.... incearca si nu ma provoca , esti catelus fara dinti... doar latri....

vlad1607
5th June 2005, 13:43
Edmond mai lasa vrajeala asta de 2 lei ca tine doar la ai tai sa-ti fie clar....tu ai jignit primul....sau nici asta nu recunosti? nu o mai da din cola in fanta ca nu faci decat sa te mai acoperi de ridicol.....incep sa cred ca asta urmaresti ! :rosu:

Vadim
5th June 2005, 18:22
Mah sinteti offtopic daca aveti ceva de impartit cautati ArenA.

vlad1607
5th June 2005, 18:30
ai perfecta dreptate Vadime.....da nu am putut sa mai rabd atatea prostii si jigniri !

EDMOND_
5th June 2005, 19:48
Ei na, ia spune amice care sunt jignirile si care prostiile? Ca incep sa ma simt bine.... ia , cuvanteaza , sa vezi ce distractie iese...

vlad1607
5th June 2005, 19:57
Maximus, ciocul mic , prietene, de cand cura de slabire ai devenit pui de gostat ..din aia slabi si cu gatul gol , de pe vremea impuscatului....
Din mesajul de mai sus se întelege clar..... presupun ca nu ai trecut in tabara lui Dinamo, ca ai inceput sa gandesti ca 16:07.. :ciocan:
ia zi fermecatorule.....de fapt nu mai zi nimika ca ai zis destule :degete:

Darkslowstar
6th June 2005, 11:12
Deci pana la urma vati intalnit sau nu? Daca da cine a fost?

Maximus
6th June 2005, 11:53
Dark, vezi ca te trag astia in cerneala la greseli gramaticale. ce-i cu vati ala de sus?

Darkslowstar
6th June 2005, 12:14
Maximus, tu nai (:D) altceva mai bun de facut?

Maximus
6th June 2005, 12:19
Nam mah nam...

ieppy
6th June 2005, 12:20
Ham, ham. Sorry, se potrivea asa bine. :D

Maximus
6th June 2005, 12:28
vezi ca n-ai uitat sa ha****sti? de hacuit mai stii?

ieppy
6th June 2005, 12:29
pai sunt de rasa, cum sa uit sa ha****sc. :d de hacut cand am hacuit? :D

EDMOND_
6th June 2005, 13:30
ia zi fermecatorule.....de fapt nu mai zi nimika ca ai zis destule :degete:

Quote:
Originally Posted by EDMOND_
Maximus, ciocul mic , prietene, de cand cura de slabire ai devenit pui de gostat ..din aia slabi si cu gatul gol , de pe vremea impuscatului....
Din mesajul de mai sus se întelege clar..... presupun ca nu ai trecut in tabara lui Dinamo, ca ai inceput sa gandesti ca 16:07..


Pai si ce mah, asta ai considerat o jignire pentru tine? Poate pentru Maximus, zau asa.... :drak:

dragosblue
6th June 2005, 17:36
Deci pana la urma vati intalnit sau nu? Daca da cine a fost?

Eu n-am fost, l-am vazut acasa pe arabi (Oman mi se pare) care l-au transmis in direct.
Olanda era o echipa de batut, nu-i vad facind ceva la Mondiale daca vor juca tot asa. A fost penalty la Mutu, la 0-0, iar dupa aceea meciul s-a terminat.