PDA

View Full Version : Gabriele, ce faci cu thread-ul meu?



Cucu
1st June 2005, 21:20
ieri(May 31) am inceput un thread :"Care meci va fi cinstit? Arges-Dinamo sau Steaua-Poli? " si astazi cand m-am intors observ ca D-mnul administrator Gabriel si l-a insusit, mi-a sters numele si mesajul meu si si-a scris inchipuirile lui.
Chiar n-aveti loc de membri?
Nu sunteti destui de originali sa veniti cu ideile voastre?
rog pe administratori sa faca ca acest lucru sa fie imposibil de facut... anume: sa-i insusesti threadul altei persoane, daca un lucru e bun il apreciezi nu il furi.
pe zi ce trece ramna surprins de lucrurile ce se intampla pe site-ul asta
se poate mai bine.... haideti domnilor

andreiush
1st June 2005, 21:37
Nu si-a insusit nimeni threadul tau Cucule.
Ia uite aici:
http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=280820&postcount=49
Iti recunosti mesajul? Deci el exista si nu s-a modificat ce ai scris tu.
Pur si simplu erau prea multe threaduri cu aceeasi tema si s-au unit intr-unul care era mai vechi decat cel creat de tine.

Vadim
1st June 2005, 21:43
Am unit eu treadul tau Cucule cu cel al lui Gabriel, pentru ca al lui era mai vechi si pe acelasi subiect. Stai linistit, nu are nimeni nimic cu tine, chiar daca te simti urmarit. ;)

Sergio
1st June 2005, 23:42
Foarte bine ca le-ai unit ca se pierdeau discutiile pe atatea threaduri. :ok:

Cucu
2nd June 2005, 11:31
vadim ... in primul rand ... nasu jos
in al doilea rand data viitoare cand unesti "thread-uri pe acelasi subiect" ar fi frumos sa ma intrebi inainte.
erau prea multe? pe aceeasi tema? prea multe: 2?
trebuia sa le unesti si cu threadurile Steaua-Poli Arges-Dinamo.
in regulament spune urmatorul lucru: "Mesajele scrise ramin pe forum si nu vor fi sterse, daca nu incalca regulamentul"
si din cate am observat nu am incalcat regulamentul
dar cred ca aplici "Prevederi finale & Disclaimer:
Administratorii si moderatorii pot modifica oricand si oriunde mesajele, fara explicatii prealabile. Administratorii si moderatorii au intotdeauna dreptate, lucrand cu discernamantul de a mentine forumul curat si interesant pentru toata lumea."
cu alte cuvinte regulamentul este pentru noi , membrii, administratorii si moderatorii pot sa faca orice.
Hai la multi ani !

Vadim
2nd June 2005, 11:33
Cucule, inainte sa faci threaduri vezi daca nu cumva exista subiecte recente. In rest, vad ca ti-ai facut temele, ai citit regulamentul, chiar il citezi (bravo! :D, esti pe drumul cel bun :drak: mai ai o scapare), dar nu intelegi o iota. Deocamdata :headbang:.

"Hai la multi ani" zi-le la ciorile tale din Chicago, cind te fugaresc prin ghetouri.

Despre nasul meu lasa-l acolo, vezi de al tau sa nu ti-l taie popa.

Cucu
2nd June 2005, 12:01
Cucule, inainte sa faci threaduri vezi daca nu cumva exista subiecte recente. In rest, vad ca ti-ai facut temele, ai citit regulamentul, chiar il citezi (bravo! :D, esti pe drumul cel bun :drak: mai ai o scapare), dar nu intelegi o iota. Deocamdata :headbang:.

"Hai la multi ani" zi-le la ciorile tale din Chicago, cind te fugaresc prin ghetouri.

Despre nasul meu lasa-l acolo, vezi de al tau sa nu ti-l taie popa.

ciori? nu ti-e rusine ? rasist bucurestean ce esti! ce merit ai tu ca esti white boy? vezi ... oameni ca tine strica lumea asta, pacat.

ieppy
2nd June 2005, 12:04
cucu, don't bother, el e admin, el isi permite. :D

Cucu
2nd June 2005, 12:24
da ieppy asta imi aduce aminte de ferma animalelor: toate animalele sunt egale dar porci sunt mai egali decat restul...
cred ca discutia asta si altele nu ajuta la nimika asa ca ma retrag pana nu iese cu sange :)
vadim nu lua si tu totul personal, am vrut doar sa-ti dau o picatura din tratamentul tau
ti-am dat si ajunge
omul intelept ascuta la critica si se indreapta.
hai Bulls!