PDA

View Full Version : Cine din moderatori este dinamovist?



vitalie_killer
1st June 2005, 19:39
In ultimul timp s-a creat asa situatie ca aproape fiecare cuvant sau expresie a unui dinamovist este penalizata. Cauza principala dupa parerea mea este faptul ca aproape toti moderatorii sunt antidinamovisti: militari, ti... :jerk: pardon, rapidisti, benisti(din Benie), printre care si homosepiensul (cred ca intelegeti) inter, o doamna care se cheama LadyOfStriptease :degete: daca nu gresesc, Dezdezdezdezmonana :P (asa se pare ca o cheama) s.a. Dar ce sa facem noi, dinamovistii? Cine o sa ne apere pe noi?

P.S. Am spus ceva incat merit sa fiu bannat? Astept argumente in acest caz.

Mihai
1st June 2005, 19:46
Vadim Iulian Inter
este a doua oara cand patrupedul asta face asa - jigniri, rasism etc
"ti... pardon, rapidisti"
Mm scris eu mai mare ce a debitat azorel aici ca poate nu vedeti...
ce faceti aici??? Va cam doar in $#%@ nu?

vitalie_killer
1st June 2005, 19:54
Ma mihai am apasat si eu pe aceste taste din obisnuinta, apoi mi-am amintit de rasism si nu stiam cum sa le sterg. Poate-mi spui tu?

Paul
1st June 2005, 19:58
Acuma mai Mihai daca el atata poate , tu de ce te cobori la nivelul lui ?
Daca atata poate lasa`l in pace.

Gonzo
2nd June 2005, 01:15
hai ma iertati-l ca nu stie ce face... e militian... :drak:

si moldovean pe deasupra... :D :D :D

scuze, bucovinean cum va place voua sa va numiti... dar pt noi tot moldoveni spucati sunteti...

noi vrem sa fim frati cu voi... voi votati cu rusii... noi vrem democratie, voi votati comunismul... noi va dam 12 puncte la eurovision, voi ne-o dati prin :degete: ca la frati...

hai fa pasi, ca daca imi zic toate necazurile nu te spala nici Prutul si nici Marea Neagra la un loc :no:

BornWild
2nd June 2005, 01:23
Moaikaaaaaaaaaaaaaaaaa........ce misto face Vitalie Killer de moderatori.......adica intreaba care dintre moderatori e "militian" cu alte cuvinte.......nu ma gandeam sa vad asa ceva pe acest forum.

Gonzo
2nd June 2005, 02:22
taci ma ca vitalie asta e periculos... a facut scoala de ****ne si ne casapeste pe toti :help:

desdemona
2nd June 2005, 03:59
:happy Mai vitalie, ma faci sa si rad, om batran cum sunt... :happy

Hai sa-ti spun ceva :) "LadyOfStriptease" o sa fiu pentru tine cand o sa ma dezbrac de caracter, dar nu iti face vise :evil: ca nu-mi sta in fire sa imi bat capul cu... :ok:
Cat despre partea cu balbaiala - te inteleg - am mai intalnit cativa de prin partile alea :happy

dlgicu
2nd June 2005, 05:09
hai ma iertati-l ca nu stie ce face... e militian... :drak:

si moldovean pe deasupra... :D :D :D

scuze, bucovinean cum va place voua sa va numiti... dar pt noi tot moldoveni spucati sunteti...

noi vrem sa fim frati cu voi... voi votati cu rusii... noi vrem democratie, voi votati comunismul... noi va dam 12 puncte la eurovision, voi ne-o dati prin :degete: ca la frati...

hai fa pasi, ca daca imi zic toate necazurile nu te spala nici Prutul si nici Marea Neagra la un loc :no:

Nu vreau sa intru in polemica, vreau doar sa iti atrag atentia ca ceea ce faci aici este cel putin tot atat de sovin ca si mesajul lui vitalie asta. "Moldovean spurcat", atribuirea unei vini a incompetentilor de la televiziunea Moldova (sau cine a facut magaria aia pana la urma, ca nu am mai urmarit anchetele... oricum cert e ca la Kiev nu s-au transmis nici rezultatele televotingului, nici ale juriului de rezerva, ambele cu Romania pe primul loc) intregului popor din rep. Moldova...

Adica oltenii sunt toti militieni prosti ca Staicu si Netoiu, comunisti (lingai ca Paunescu sau jmekeri ca Solomon) sau cazuti din car la Caracal? Te rog, fa-ma sa cred ca nu.

ieppy
2nd June 2005, 10:21
dinamovisti nu mai sunt moderatori. :D Insa din cate am vazut mai vitallie, daca nu te calmezi nici daca era vreun dinamovist moderator la intern nu te putea scapa. :) Calm down si o sa fie mai bine, o sa vezi.

vitalie_killer
2nd June 2005, 10:24
:happy Mai vitalie, ma faci sa si rad, om batran cum sunt... :happy

Hai sa-ti spun ceva :) "LadyOfStriptease" o sa fiu pentru tine cand o sa ma dezbrac de caracter, dar nu iti face vise :evil: ca nu-mi sta in fire sa imi bat capul cu... :ok:
Cat despre partea cu balbaiala - te inteleg - am mai intalnit cativa de prin partile alea :happy
Sorry, uitasem cum te cheama, doar am scris ca imi pare ca asa te cheama. Dar imi spui care este diferenta?

Vadim
2nd June 2005, 10:29
Vitalie, las-o mai moale. Daca vrei sa iti faci "faima" lui Gonzo, e treaba ta. Totusi nu cred ca esti in halul ala. Am vazut ca scrii pe forum si de spre sport in general, nu esti aici numai sa faci misto gratuit de lume. Daca ai probleme cu unii useri sau moderatori, poti discuta mai bine privat pe PM.

vitalie_killer
2nd June 2005, 10:32
hai ma iertati-l ca nu stie ce face... e militian... :drak:

si moldovean pe deasupra... :D :D :D

scuze, bucovinean cum va place voua sa va numiti... dar pt noi tot moldoveni spucati sunteti...

noi vrem sa fim frati cu voi... voi votati cu rusii... noi vrem democratie, voi votati comunismul... noi va dam 12 puncte la eurovision, voi ne-o dati prin :degete: ca la frati...

hai fa pasi, ca daca imi zic toate necazurile nu te spala nici Prutul si nici Marea Neagra la un loc :no:
Din ceea ce scrii te contrazici singur pe tine: zici ca suntem moldoveni spurcati, dar vrei sa fim frati. Esti si tu spurcat cumva? :degete: Destre comunisti ai dreptate :yeah: , eu af facut tot ce am putut ca sa voteze cat mai multi pentru Blocul Moldova Democrata (lider: Urecheanu), dar s-a primit asa ca la noi alegerile au fost pe 6 mai si majoritatea tineretului sarbatoreau deja 8 martie :P , asa ca la alegeri in mare parte au participat oamenii in varsta care din nostalgie i-au votatpe comunisti. Sper ca in curand vom scapa de toti acesti comunisti. Despre eurovision la fel imi pare rau ca asa s-a primit, poate daca va dadeam si noi 12 puncte urcati pe 2. De Stiinta insa nu imi pare de loc rau si sper sa reveniti in A in sec.22 :ok: ori daca o cumpara Netoiu (sa fie ca Dinamo2).

vitalie_killer
2nd June 2005, 10:42
Vitalie, las-o mai moale. Daca vrei sa iti faci "faima" lui Gonzo, e treaba ta. Totusi nu cred ca esti in halul ala. Am vazut ca scrii pe forum si de spre sport in general, nu esti aici numai sa faci misto gratuit de lume. Daca ai probleme cu unii useri sau moderatori, poti discuta mai bine privat pe PM.
Eu am scris aceasta deoarece cand am deschis "Lista neagra" am ramas uimit: acolo parca ar discuta niste copii de clasele de la gradinita. Practic pentru fiecare cuvant, mai ales al dinamovistilor, ei sunt amendati. Cred ca si eu am fost amendat de cateva ori pe nedrept. Raspunde la asa o intrebare: un cuvant care este practic in orice dictionar este prostie, trebuie sa fie banat pentru folosirea lui? Ori daca am zis ca cineva e tigan, eu nu am zis nimic rau de ei; este oare declaratie rasista? Ori pentru jigniri. Cititi ce a scris Neamtu la meciul Steaua-Arges. Mai ceva decat fasistii :rosu: si nu a fost banat pentru ca este stelist. Dar daca scria asa ceva un dinamovist cred ca era exclus de pe forum. :ciocan: Si mai pot fi intrebari daca Forumul Onlinesport este stelist(sau cel putin AntiDinamovist?).

Gonzo
2nd June 2005, 10:46
Vitalie, las-o mai moale. Daca vrei sa iti faci "faima" lui Gonzo, e treaba ta. Totusi nu cred ca esti in halul ala. Am vazut ca scrii pe forum si de spre sport in general, nu esti aici numai sa faci misto gratuit de lume. Daca ai probleme cu unii useri sau moderatori, poti discuta mai bine privat pe PM.

daca crezi ca ma intereseaza catusi de putin te inseli....

cam asta e nivelul forumului la ora actuala... s-a umplut de paduchi si tu vrei sa fiu civilizat... sunt cu cine merita :ok:

Cucu
2nd June 2005, 10:55
dinamovisti nu mai sunt moderatori. :D Insa din cate am vazut mai vitallie, daca nu te calmezi nici daca era vreun dinamovist moderator la intern nu te putea scapa. :) Calm down si o sa fie mai bine, o sa vezi.
de ce nu mai sunt moderatori dinamovisti?

Maximus
2nd June 2005, 10:59
Unde ai vazut tu dinamovisti pe forum pe care sa-i punem moderatori? :)
Cel cu ieppygree de dinamovist nu mai vrea :(

ieppy
2nd June 2005, 11:02
Pai mai cucu, eu m-am retras din motive tehnice, insa ar mai fi destui capabili, Coolrain de exemplu, chiar si Utilizator ar putea sa preia rolul de moderator la intern. Daca se vrea se poate. :)

Cucu
2nd June 2005, 11:05
asa ma gandeam si eu ieppy ... daca se vrea se poate
apropo poate poti sa-mi spui tu .. ca vad ca nimeni altcineva nu vrea sa-mi spuna ... cati dintre administratori si moderatori sunt stelisti si cati nu

ieppy
2nd June 2005, 11:08
pai adminul al mare e stelist in the closet. :D celalalt admin e pitestean si tine cu Arges, e impartial si super ok. Apoi urmeaza supermoderatorul iulian care e stelist out of the closet. :D Pe intern mai e cred ca inca un moderator care sa fie stelist, Adelpiero, in rest mai e un rapidist, fia, un polist, IMilan si un oltean, inter.

Restul moderatorilor nu cred ca te intereseaza, sau?

Cucu
2nd June 2005, 11:15
nu, mersi de informatie

ieppy
2nd June 2005, 11:19
My pleasure. :)

CoolRain
2nd June 2005, 11:44
Eu m-am oferit sa fiu moderator la Dinamo dupa ce a renuntat ieppy, dar a fost numit iulian (care are la avatar sigla Stelei :headbang: ). Asta e, culmea ironiei... un stelist pus moderator pe Dinamo:(

ieppy
2nd June 2005, 11:48
Cool, tu ar trebui sa fii la intern, pe dinamo e ayrton si o face bine. :)

Cat despre iulica fara frica, el e supermoderator deci poate modera toate forumurile, nu e moderator exclusiv la dinamo. :D Insa e culmea ironiei, asa e. :D

Mihai
2nd June 2005, 11:49
la dinamo a fost moderator si Inter... ce vremuri :D :D

EDMOND_
2nd June 2005, 12:02
Supermoderatorul ar trebui sa aiba decenta sa isi stearga numele de pe subforumurile echipelor.... are capacitatile necesare, poate sa intervina oricand , ce , ii place sa se uite ca in oglinda, sa isi vada numele peste tot...
Bey Iulica, ce naiba mah, ca te stiu om serios... ce vrei , sa intram in greva toti din cauza ta!!?

BornWild
2nd June 2005, 12:03
Invatati carte baaaa, lasati sefiile........voi sunteti agramati si vreti sa va puneti sefi

ieppy
2nd June 2005, 12:06
born, cu cine vorbesti? :D

BornWild
2nd June 2005, 12:08
Vroia un mecanic sa se puna sef peste depozitu' cu scule :D

inter
2nd June 2005, 18:51
P.S. Am spus ceva incat merit sa fiu bannat? Astept argumente in acest caz.

dupa mesajele pe care le ai....... cred ca in privinta ta nu sint controverse :evil:
pe tine te-as bana permanent nu ca sa inveti sa vorbesti ci ca sa-ti fac un bine ca prea e lumea rea cu tine :evil:

Paul
2nd June 2005, 21:38
Eu am scris aceasta deoarece cand am deschis "Lista neagra" am ramas uimit: acolo parca ar discuta niste copii de clasele de la gradinita. Practic pentru fiecare cuvant, mai ales al dinamovistilor, ei sunt amendati . Cred ca si eu am fost amendat de cateva ori pe nedrept. Raspunde la asa o intrebare: un cuvant care este practic in orice dictionar este prostie, trebuie sa fie banat pentru folosirea lui? Ori daca am zis ca cineva e tigan, eu nu am zis nimic rau de ei; este oare declaratie rasista? Ori pentru jigniri. Cititi ce a scris Neamtu la meciul Steaua-Arges. Mai ceva decat fasistii :rosu: si nu a fost banat pentru ca este stelist. Dar daca scria asa ceva un dinamovist cred ca era exclus de pe forum. :ciocan: Si mai pot fi intrebari daca Forumul Onlinesport este stelist(sau cel putin AntiDinamovist?).

Grupul moderatorilor de pe OLS.ro/forum , ii cer insistent lui Vadim 30 % din incasarile din amenzi ca sport de moderare.
Cat mai repede !!!!!!!!!!!!!

Darkslowstar
3rd June 2005, 13:26
Supermoderatorul ar trebui sa aiba decenta sa isi stearga numele de pe subforumurile echipelor.... are capacitatile necesare, poate sa intervina oricand , ce , ii place sa se uite ca in oglinda, sa isi vada numele peste tot...
Bey Iulica, ce naiba mah, ca te stiu om serios... ce vrei , sa intram in greva toti din cauza ta!!?

De acord cu tine Edmond. In momentul de fata singurul moderator inscris la Brasov e Iulian :ciocan: :mda:

desdemona
3rd June 2005, 14:29
Chiar asa... au adormit unii cu deciziile sub perna, le lasa sa faca pui :D:D

Cainele
3rd June 2005, 18:33
da puii lu' tandala....ca asta e in Romania,,,,:D

desdemona
3rd June 2005, 19:01
Ce legatura are asta cu ce ziceam eu? :o: :rolleyes:

ieppy
3rd June 2005, 19:05
e acolo ascunsa in context. :D

desdemona
3rd June 2005, 19:11
Ba chiar deloc. N-are nici o legatura :)

ieppy
3rd June 2005, 19:19
asta zici tu. :D

desdemona
3rd June 2005, 19:22
Pai si nu crezi ca stiu mai bine? :D Tu nu ma cunosti chiar asa de bine incat sa stii ce vroiam sa zic :P

ieppy
3rd June 2005, 19:51
I don't know about that. :P

BornWild
6th June 2005, 21:00
Ma uitam pe pagina principala a forumului si ma zgaria ceva pe retina......nu eram foarte atent, dar ceva nu era in regula.
M-am uitat peste titlul acestui thread si am vazut scris : "Cine din moderatori este dinamovist?".......voua vi se pare in regula?
Stiu, pt sustinatorii unei echipe care se spune ca stau mai prost la capitolul inteligenta, am sa-i rog sa nu se pronunte.......ii intreb pe ceilalti, de care sunt sigur ca au o mai mare inteligenta decat prima categorie.

ieppy
7th June 2005, 00:31
ce ar fi sa ne luminezi si pe noi si sa ne spui categora aia proastai cu ce echipa tine, si inteligentia cu cine. Nu de alta dar pe mine(ma consider prost cu mana ridicata) m-ai pierdut. :D