PDA

View Full Version : FOOTBALL , HALL OF FAME!



Dorin
26th August 2003, 18:42
UEFA adecis sa aleaga un numar de jucatori in o varianta europeana si fotbalistica a modelului american asa numit Hall Of Fame ! Din Suedia se alege cel mai bun jucator al ultimilor 50 de ani si acesta este HENRIK LARSSON !Cine este alesul Romaniei ? Sau mai precis care ar fii alesul vostru ? Eu as alege intre Hagi si Dobrin cu preferinta oricum pentru Hagi mai ales pentru cariera recunoscuta international ! :yeah: Dorin

realmadrid.com
27th August 2003, 17:52
Dobrin si Hagi da hagi are o cariera stralucita alaturi de nationala , steaua ,real ,galata barca etc. si in primul rand a fost ajutat de jucatori din generatia de aur dar pt mine dobrin ramane primul iar din ce pase, driblinguri am vazut si la dinastia camp. am ramas uimit si mai ales in fata brazilienilor haideti ma hagi e mic copil

REAL 4EVER

oaspetele
28th August 2003, 08:58
sa nu-l uitam pe Balaci, care a fost privat de timpuri si de accidentari sa aiba performantele cel putin comparabile cu a lui Hagi.
sa nu uitam ca prin 80 sau 81 a fost ales cel de-al treilea jucator sub 24 de ani al Europei, si asta inainte de accederea in semifinalele UEFA ale Stintei.....
si fara o evolutie deosebita a nationalei Romaniei.........

Dorin
31st August 2003, 11:07
Pe intern s-a deschis un subiect asemanator dar se cauta formatia ideala la cluburi .Aici se cauta cel mai bun jucator al tuturor timpurilor si pentru cine vrea si selectionata tuturor timpurilor.Së poate alege separat si o selectionata cu cei mai spectaculosi , sau luptatori , sau disciplinati in joc etc :yeah: Dorin
PS Ce ziceti de un mijloc cu Dobrin , Balaci ,Hagi ,Böloni ?

ady_azzuro
31st August 2003, 20:00
Ar fi excelent mijlocul.
Parerea mea este ca balaci este cel mai bun fotbalist roman.
Daca nu se accidenta era peste hagi.
Din pacate dobrin si hagi nu au atins performantele lui hagi.
Dar daca se nasteau in vremea lui hagi , erau fara discutie peste el.
Cred ca am fi fost campioni mondiali in USA cu hagi , dobrin si balaci la mijloc :thinkso: :thinkso: :thinkso:

Tudose
31st August 2003, 23:41
Probabil ca va fi ales Hagi pentru HALL OF FAME. Performantele il recomanda.

ady_azzuro
1st September 2003, 13:28
pt performante atat.
talentul lui este inferior performantei pe care a facut-o