PDA

View Full Version : Diferenta de mentalitate



Hard
30th May 2005, 12:27
de ce credeti ca suporterii Stelei nu sunt de acord cu un aranjament al echipei noastre, iar suporterii unei alte echipe,daca pot sa spun asa,din bucuresti,se bucura cand castiga campionate si cupe ale Romaniei numai in urma unor blaturi?

uti2102
30th May 2005, 12:56
Pentru ca ura pentru Steaua shi dorintza de glorie cu orice pretz i-a orbit. Ii compatimesc, insa cand le vad infumurarea mi se face o scarba ce nu v-o pot descrie...
Oricum, am invatzat sa inghit shi sa ashtept cupele europene. Acolo cel de sus face ordine :)

RstInPc
30th May 2005, 13:13
Acolo cel de sus face ordine :)
Adica Gigi&MM ? :drak:
Acu' pe bune, unde ati vazut voi ca ne bucuram cand un meci este vizibil aranjat? Mesajele galeriei cred ca au fost destul de sugestive in ultima vreme.
Chiar asa mai SebyO ? Am castigat cupe si campionate numai cu blaturi ? Hm, calmeaza-te ! :rolleyes:

Gata, scuze ca m-am bagat la voi in ograda, dar simteam nevoia sa raspund.
Succes in UEFA ca in LC nu cred ca are fata nici una din echipele din Ro. :mda:

Hard
30th May 2005, 13:59
Adica Gigi&MM ? :drak:
Acu' pe bune, unde ati vazut voi ca ne bucuram cand un meci este vizibil aranjat? Mesajele galeriei cred ca au fost destul de sugestive in ultima vreme.
Chiar asa mai SebyO ? Am castigat cupe si campionate numai cu blaturi ? Hm, calmeaza-te ! :
Nu are rost acum sa iti spun toate meciurile, cred ca le stii si tu...insa un meci aranjat nu se clasifica in meci vizibil / invizibil aranjat...dupa meciul cu otelul ati plans?dupa meciul cu alba iulia ati protestat?sau astea au fost invizibile?

CoolRain
30th May 2005, 14:25
@alpopa: cand vorbesti de ura ar trebui sa citesti mai atent ce-a scris Seby0. Omul asta face trolling, iar thread-ul de aici provoaca. A venit si la Dinamo si a scris nebagat in seama mesaje in care ii jigneste pe dinamovisti.

uti2102
30th May 2005, 14:41
Deocamdata (shi probabil shi de-acum incolo) eu nu am grija decat de Steaua. Dak face nebunii pe Dinamo exista moderatori acolo shi se pot da avertismente shi bannuri.
Iar treaba cu trollingul e exagerata. Ce spune Seby0 are un mare sambure de adevar.

Hard
30th May 2005, 15:09
daca unii considera o parere=o jignire si li se pare anormal ca un suporter al Stelei sa intre pe forumul unei alte echipe,atunci voi incerca sa ma abtin.de la o parere despre viitorul echipei din stefan cel mare s-a ajuns la :"Seby, vezi ca e pe "Diverse" un thread pentru cei cu preferintele tale, poate gasesti acolo doritori de sclav docil. Ia spune cum iti place, de mama sau de nevasta? Ai nevoie si de putina bataizta cu cravasha peste poponeatza?"by coolrain...aici e...diferenta de mentalitate...

CoolRain
30th May 2005, 15:24
Asa, si ce vrei sa spui? Explica, te rog, care-i diferenta de mentalitate intre mine si tine? Daca tot ma faci prost, atunci fii bun si impartaseste-mi din imenitatea gandurilor tale. Poate ma mai dezmeticesc si eu, cu toate ca sunt slabe sperante, doar sunt dinamovist...
Daca tu vii la Dinamo si ne ataci, neprovocat... Cica: stiu ca n-am ce le cere dinamovistilor asa ca ii rog sa ma injure:D. Si aceea parere a ta despre viitorul lui Dinamo a fost ceva de genul "visati ca va dau eu voie". O sa te propun la premiul de genialitate pe forum pentru "parerea" asta a ta, zau ca meriti :ok:

@alpopa: zau acum, mare sambure de adevar... Daca la Dinamo ar aparea un thread in care sa vorbim si noi "ce prosti e stelistii astia comparativ cu noi" nu crezi ca ar fi trolling?! Nu te-ai simti jignit, ca stelist...?!

uti2102
30th May 2005, 15:30
N-a zis nimeni ca suntetzi proshti, unde scrie asta ?!
Cat despre potentzialul thread cu pricina, eu unul nu m-ash simtzi deloc atacat. V-atzi face rau singuri, cu mana voastra :D Eshti suficient de mare sa-tzi dai seama ca anumite vorbe shi fapte de genul celor imaginate de tine nici nu mai merita osteneala unor comentarii... Spun totul despre cel care le-a lansat...

CoolRain
30th May 2005, 15:57
Cat despre potentzialul thread cu pricina, eu unul nu m-ash simtzi deloc atacat. V-atzi face rau singuri, cu mana voastra :D
Mda... Iar axioma asta se aplica doar pentru noi, nu si pentru voi :no: Sau tu nu realizezi ca sustii un thread care-i ca nuca in perete? Facem pariu ca daca ma zbat un pic ti-l fac sa dispara?

Eshti suficient de mare sa-tzi dai seama ca anumite vorbe shi fapte de genul celor imaginate de tine nici nu mai merita osteneala unor comentarii... Spun totul despre cel care le-a lansat...
Da, multumesc mult de aprecieri, esti un dulce :kiss: Aveam impresia ca esti o persoana mai matura (adica "in varsta", nu obiectul de facut curatenie). Dar vad ca m-am inshelat, esti doar un pustiulica fraged, cum imi place mie. Ne vedem la un FM? http://www.clicksmilies.com/s0105/liebe/love-smiley-080.gif

uti2102
30th May 2005, 16:04
Cool, ce faci taticu', tzi-ai pierdut cumpatu' ?! Te dai de muschiulos ?! :happy Eshti de-a dreptul amuzant, pe bune ! /hello
Potzi sa-l iei shi pe Ayrton cu tine la FM, bagam un menaj a troix dupa. Sa aducetzi shi nishte sapun, sa nu va ranitzi :evil:

Hard
30th May 2005, 16:05
CoolRain,scuza-ma,dar din ce ai scris tu mai sus nu cred ca ai depasit varsta majoratului.Invata si din sfaturile celor mai mici, nu sta cu nasul pe sus.Stii tu vorba:cand unul iti zice ca esti beat,nu-l baga in seama,dar cand iti zic doi, du-te si te culca?Fii si tu sincer macar o data si schimba-ti la profil varsta...
Ce nu intelegi din faptul ca parerea mea este ca visati?Mai ales ca va dau voie... :cool:

CoolRain
30th May 2005, 16:18
Popo, era sa-ti zic eu tie ce sa faci cu sapunul ala... Vezi ca ai scris niste minciuni pe "Intern", o sa-ti spal gura cu sapun cu prima ocazie cand te prind :ok: :pace:

Paul
30th May 2005, 16:26
de ce credeti ca suporterii Stelei nu sunt de acord cu un aranjament al echipei noastre, iar suporterii unei alte echipe,daca pot sa spun asa,din bucuresti,se bucura cand castiga campionate si cupe ale Romaniei numai in urma unor blaturi?

Ce sa le faci ...
N`ai vazut sezonul trecut ... cum au luat titlul...
S-au bucurat , 2 luni (iunie - iulie) , apoi a inceput bucuria noastra (august - aprilie)...

Hard
30th May 2005, 16:52
asa e,insa m-as fi asteptat ca si suporterii lor sa fie cu noi,impotriva blaturilor,doar asa vom reusi sa le starpim,cat de cat....

CoolRain
30th May 2005, 17:03
asa e,insa m-as fi asteptat ca si suporterii lor sa fie cu noi,impotriva blaturilor,doar asa vom reusi sa le starpim,cat de cat....
Uite unde era razboinicul luminii :D

Hard
30th May 2005, 17:20
te cred ca la tv meciul ti se pare jucat corect

uti2102
30th May 2005, 18:19
Ia zi taticu', unde e minciunile alea de pe intern ?! :o:

SORENSEN
1st June 2005, 16:47
Cat timp vor fi catelushi "ca COOLRain" n-ai cei face se vor bucura la orice semn a lui Porcea sau Cainetzoiu.

CoolRain
2nd June 2005, 10:36
Cat timp vor fi poeti "ca CATAlinalexe" n-ai ce face vor scrie numai pe intelesul lor

uti2102
2nd June 2005, 23:33
Hai k e suficient. Au aparut catzeii shi iaca ce-a ieshit :mda: Continuatzi pe off-topic dak avetzi timp shi chef... Poate-i convingetzi shi pe colegii de gradinitza, mai cresc post-urile pe Steaua :drak: