PDA

View Full Version : Etapa 30: Farul - FC Unirea



ADelPiero
28th May 2005, 20:06
Sambata, 11 iunie 2005: Farul Constanta - Apulum Alba Iulia, ora 17,00
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

bill
30th May 2005, 23:49
Cine va intra pe teren oare? Poate nici nu ne mai deplasam din lipsa de bani.

HaoTic
2nd June 2005, 13:08
Spre rusinea mea la meciul cu Argesul nu am fost, singurul meci acasa in 2 ani la care nu m-am dus. Amin.

ADelPiero
11th June 2005, 11:43
o victorie in acest meci si ne despartim cu "brio" de Divizia A ... cine stie cand ne vom mai intoarce :(

spmihai
12th June 2005, 11:29
Nu a fost sa fie macar un egal. ne-am luat la revedere de la Divizia A si sincer nu cred ca ne vom mai intalni curand cu ea. 4-0, dar totusi am rezistat 65 de minute la 0-0, ceea ce e o performanta cu jucatorii cu care ne-am prezentat.

andrei_cj
12th June 2005, 11:51
Ce pacat....nu stiu exact care e situatia la voi acolo.....dar important....este ca, CLUJUL va asteapta cu bratele deschise inapoi in A! FORZA ARDEALU'

spmihai
12th June 2005, 13:32
Mie nici nu mai imi trece prin cap sa incercam promovarea sezonul viitor, mai degraba ma gandesc sa scapam de retrogradarea in C, Doamne Fereste totusi. La conducere e harababura totala, jucatorii n-au nici bani si nici nu vor ramane, ca daca ar ramane cei mai buni, si ar mai veni si altii, eu cred ca am reusi promovarea, dar bineinteles trebuie si un antrenor klumea. Sa speram totusi ca nu vom avea iara echipa ca pe vremea lu' Limoniu, cand acasa bateam tot, si in deplasare nimic.