PDA

View Full Version : Pacala inapoi pe OLS



Pages : [1] 2 3

fia
27th May 2005, 18:03
Aceasta este o petitie pentru a-l aduce inapoi pe Pacala pe Onlinesport.
http://www.petitiononline.com/pacala/petition.html
Semnati :)

Na, ca nu va asteptati de la mine la asta. :cool:

@Desdemona & inter, na, sa aveti si unde discuta :P

desdemona
27th May 2005, 18:08
@fia :o: :evil:

Degeaba il vrem noi, daca altii nu-l vor... dragoste cu sila cica nu se poate. Sau? :D:D Parca m-as aventura la un mic viol :drak:

inter
27th May 2005, 18:09
mare boier :D:D
il salvasi pe fratiorul tau :P

fia
27th May 2005, 18:09
Eu nu sunt nici impotriva nici pentru dar am zis sa va ajut :P
Oricum am semnat, hai treceti la semnat :P

il salvasi pe fratiorul tau :Pa cata oara....
@inter, ai vazut ca am ramas fara nici un mesaj pe maxima :(, fi-v-ar hackeri ai :drak:

Vadim
27th May 2005, 18:12
Mi-e indiferent, lipseste optiunea asta. Pacala din pacate nu e un om de cuvint si cind il apuca nebunia nu mai tine cont de nimic. :(

inter
27th May 2005, 18:13
iti dau eu de la mine :D:D

vadime ... nota 10

iuliene ai grija, sa dea :drak: sa stergi threadul asta! :evil:

fia
27th May 2005, 18:14
Bah ce de clone :D

desdemona
27th May 2005, 18:14
@fia, la cate mesaje aveai tu... Eu ce sa mai zic? :happy

Vadim
27th May 2005, 18:16
Plin de clone. :D Un thread numai de clone.

fia
27th May 2005, 18:16
@fia, la cate mesaje aveai tu... Eu ce sa mai zic? :happypai eu aveam peste 50 si am 0 , tu am vazut ca ai peste 300 :o: si inca le ai :D

inter
27th May 2005, 18:17
fia acum ... gata cu gluma, i-a modifica-ti tu avatarul la loc , ca deja e prea mult pt. unul caruia ii e indiferent!

desdemona
27th May 2005, 18:18
@fia, pai eu nu am scris acolo aproape deloc :) Nu am intrat ca sa scriu ;) M-am mai prins cu unii la o distractie in cate o noapte, da' cam atat. Si subtire... :rolleyes:

cyber_goool
27th May 2005, 18:18
Asa este, sa vina Pacala!



De Pacala n-are ce sa-mi fie altceva decat dor :D

Vadim, o lasi pe Desdemona sa se prapadeasca de dor, nu-i frumos!

fia
27th May 2005, 18:19
@inter: Am zis eu ca-s indiferent? Vadim a zis ca e indiferent.

Eu nu sunt nici impotriva nici pentru dar am zis sa va ajut :P
Oricum am semnat, hai treceti la semnat :P
Odata ce am semant si am votat eu zic ca am luat o decizie, nu?
Cred ca te-ai incurcat in avatare....

inter
27th May 2005, 18:20
cu Vadim?
ete ca nu ... ca stiu de mult timp pozitia lui !

desdemona
27th May 2005, 18:22
@fia, nu s-a incurcat, dar cred ca nu se referea la voturi, ci la atitudine si la cat de mult iti doresti tu, de fapt ;)

fia
27th May 2005, 18:22
Ba imi doresc... ia cerceteaza.... daca va aduceti aminte am si votat cu el cand trebuia sa fie ales moderator...
Cred ca aveti o impresie gresita.... Poate ca m-am mai luat de el, dar doar cand a sarit calul. In rest chiar am avut discutii interesante cu el (pe diverse).

desdemona
27th May 2005, 18:24
Mult? :D

fia
27th May 2005, 18:25
Suficient cat sa am acest avatar, semnatura si sa fac o petitie...
Singurul lucru pe care il regret este ca l-a facut cu ou si otzet pe Tudose pe care il respect. Daca nu ar fi fost faza aia nu cred ca as fi avut nici o retinere... Asa e una mica, dar sunt de parere ca iertarea e un lucru bun :P

desdemona
27th May 2005, 18:27
Ma "foarte bucur" .. poate sensibilizam pe cineva :yeah:

bogho
27th May 2005, 18:27
eu cred ca Fia e clona lui Pacala. :drak: :D

fia
27th May 2005, 18:28
Gresit, sunt clona lui Vadim :evil:
Si eu (ca si el) "am ceva cu oltenii"

Marquise MGP
27th May 2005, 18:30
pai acum toata lumea e clona lui pacala...fia,inter,desde,......vadim :D :D ... originalul pe unde o fi oare ? :D...sau nu exista original ? :D

Vadim
27th May 2005, 18:38
Originalul s-a pierdut pe drum... Stii ca o copie e mai frumoasa decit originalul. :D

Mihai
27th May 2005, 18:49
semnez si io
Inter sa nu zici cumva ca am avut vreodata ceva cu Pacala ca nu e adevarat...
deci sper ca lasi "un mic rechin de apa demidulce" :drak: sa aiba semnatura si avatraul asta :sneaky:

realmadrid.com
27th May 2005, 19:00
Mama...numai Pacala pe aici :D

CoolRain
27th May 2005, 19:02
Tu mai lipseai :D

Al Dracu
28th May 2005, 02:23
Conform celebrei zicale po****re: unde maninca doua clone e loc si pentru a treia :D

Gonzo
28th May 2005, 02:37
Mi-e indiferent, lipseste optiunea asta. Pacala din pacate nu e un om de cuvint si cind il apuca nebunia nu mai tine cont de nimic. :(

cand sunteti nedrepti pe toti ne apuca nebunia :D



@inter, ai vazut ca am ramas fara nici un mesaj pe maxima :(, fi-v-ar hackeri ai :drak:

ma BuCur... ca in mesajele alea ai scris numai kk**** :P

fia
28th May 2005, 07:58
ma BuCur... ca in mesajele alea ai scris numai kk**** :PGonzo esti iremediabil.

desdemona
28th May 2005, 11:03
Hmmmm :ciocan: Aici ori vorbiti despre Pacala, ori pastrati un moment de reculegere :evil: Ati si deviat discutia? :mda:

Edgar
28th May 2005, 12:54
Suficient cat sa am acest avatar, semnatura si sa fac o petitie...
Singurul lucru pe care il regret este ca l-a facut cu ou si otzet pe Tudose pe care il respect. Daca nu ar fi fost faza aia nu cred ca as fi avut nici o retinere... Asa e una mica, dar sunt de parere ca iertarea e un lucru bun :P

Mai, mai... sa inteleg ca pe mine nu ma respecti... :scared: :P

vlad1607
28th May 2005, 12:57
revine pretenu Pacala...:D.......:D.......:D ????? marfa...iar iese show.....:D :D

desdemona
28th May 2005, 13:08
Vlad, pai si nu votezi? :) Scorul e strans :D:D

fia
28th May 2005, 13:12
Mai, mai... sa inteleg ca pe mine nu ma respecti... :scared: :P
Am uitat ca te-a jinit si pe tine... Parca si pe Red Baron... Mah parca a facut cam multe prostii :D

Evident ca te respect si pe tine! Mea culpa!

Cainele
28th May 2005, 13:14
fara pAcala....

vlad1607
28th May 2005, 13:16
Desdemona uite ca na am votat....desi era 50%nu 50% indiferent....a iesit NU pan la urma..ca la alegeri... :D

desdemona
28th May 2005, 13:23
@Vlad, pai ce nu spusesi asa? :cool: Faceam campanie mai asiduu, promiteam una-alta, tot ca la alegeri :D
Dificila e viata asta, cu atatea rascruci la care trebuie sa iei decizii... :P

inter
28th May 2005, 13:24
nu avea cum desde :D:D , ca el e pe sens unic :P

vlad1607
28th May 2005, 13:24
la cati abereaza...unu in plus ce mai conteaza :P asta-i viata :D
interica decat altii care o iau pe interzis ....:D ...,,..

desdemona
28th May 2005, 13:28
@Vlad, n-o fi oare prea plictisitor sa respecti intotdeauna regulile? :D:D

vlad1607
28th May 2005, 13:49
nu fi oare desde prea obositor,plictisitor sa aberezi tot timpul?:D:D
dc vb la general de acord cu dvs.....da dc vb de tandala NU ! :D :D

Dorin
28th May 2005, 16:46
Nu va e cumva dor si de ....Adi Azzuro?!
Dorin :yeah:

ady_azzuro
28th May 2005, 23:49
Normal ca vreau sa revina Pacala, sa le-o traga in freza la toti distrusii! :yeah:

vlad1607
29th May 2005, 09:19
Normal ca vreau sa revina Pacala, sa le-o traga in freza la toti distrusii! :yeah:
pai cu cine mai faci tu echipa la debitat enormitati gogomanii si ineptzii? :D :D...nu te mai vede lumea pe intern..te incalzesti deja pe topicurile div.B? :evil:

sun
29th May 2005, 10:34
imi spuneti si mie ce e cu pacala . O asemenea desfasurare de forte ( avataruri si semnaturi en-gros ) n-am mai vazut.

Ce a facut ca sa fie exclus d p forum ? Si de ce toata lumea ( mai putin VADIM) il vrea back ?

vlad1607
29th May 2005, 10:41
care toata lumea ma? nu vezi bine? :D

fia
29th May 2005, 11:23
Hai sa revenim la Pacala :)

BornWild
29th May 2005, 11:29
Eu nu mi-am exprimat parerea vis-a-vis de Pacala si nici nu o fac.
Va voi spune si de ce:
chiar daca am avut unele "intepaturi" cu persoana respectiva, nu am nimik impotriva ca sa revina, din contra chiar ar fi un bine sa fie debanat, insa ma impiedica sa sustin acest lucru, cand stiu ca e o "campanie" izvorata din anumite "cercuri" in care se lasa multi prinsi fara sa stie scopul :cool:

sun
29th May 2005, 16:38
Pacala asta se pare ca , fara sa vrea , face in continuare probleme pe forum :D

vlad1607
29th May 2005, 17:03
aditza iti amintesc ca tu ai inceput atunci! Nu dezinforma !
FARA PACALA pe FORUM ! :D Argument: mai sunt altzii foarte apropiati in discurs,gandire....ajung ei ! :D

desdemona
29th May 2005, 18:21
Eu am sters aproape toate mesajele si tot eu i-am dat avertisment lui vlad. Daca aveti alte discutii off-topic, va rog sa le purtati in alta parte, pentru ca am mai zis-o, nu vreau sa va certati pe diverse.

vlad1607
29th May 2005, 18:21
bine ca esti tu "tare"..dupa ce ca minti mai dai dovada si de ipocrizie ca nenea bornwild dimineatza......
cand spuneam ca Pacala Nu din nou pe forum..ziceam ca sunt altii..foarte asemanatori in discurs,gandire....aditza e unul din ei.....:no:
P.S.:posteaza pusti viteaza si la Dinamo-Craiova ..acolo nu esti activ tzancule! DE CE? :D
GATA NU MAI BAG IN SEAMA TOT FELUL DE BAIETZASI.....AM MAI ZIS-O ERA PREA FRUMOASA DISCUTIA PE AICI PANA SA APARA BORN..ACUMA A SARIT ADITZA!
SORRY PT OFFTOPIC!

Angelina Jolie
29th May 2005, 18:26
Mama ce de mesaje sterse pe aici. Cred ca ati luat-o pe aratura rau de tot. Si toate astea pentru un anume Pacala. Tz tz tz. Mie imi este absolut indiferent daca revine sau nu Pacala pe forum. Na ca mi-am zis si eu parerea.

vlad1607
29th May 2005, 18:27
aratura de aratura...:D
nu sunt toate din cauza lui PAcala....chiar din contra....

Paul
31st May 2005, 22:54
Sa vina Pacala inapoi sa vedem daca tine la tavaleala :evil:

Darkslowstar
1st June 2005, 11:28
Lipsesc si eu un pic si voi va faceti de cap. :)

Din pacate, la cum il stiu pe Pacala, daca il reprimim, va avea viata scurta pe forum, pt. ca nu e in stare sa sustina in mod civilizat o conversatie (pt cei mai grei de cap, nu se poate abtine sa nu jigneasca). Plus ca iar ne inunda cu clonele lui.

Inter, Desde, cred ca stricati orzul pe gaste.

Mihai
1st June 2005, 11:36
Sa vina Pacala inapoi sa vedem daca tine la tavaleala :evil:

:o: :o: Poate te ia Pacala la tavaleala de nu mai stii de tine :ok: Sa vezi tu acolo tavaleala si uragane :ok:

Gonzo
1st June 2005, 12:59
Lipsesc si eu un pic si voi va faceti de cap. :)

Din pacate, la cum il stiu pe Pacala, daca il reprimim, va avea viata scurta pe forum, pt. ca nu e in stare sa sustina in mod civilizat o conversatie (pt cei mai grei de cap, nu se poate abtine sa nu jigneasca).

ma prea-importantule, greu de cap esti tu... da ma, ma si intrebam unde esti, de nu vii sa iti dai cu parerea... eram un pic ingrijorat, credeam ca nu te mai intorci :jerk:

Darkslowstar
1st June 2005, 13:14
Gonzo, nu ma refeream strict la tine, dar daca te-ai simtit trebuie ca stii tu ceva :D

Gonzo
1st June 2005, 13:17
cata importanta iti dai :ciocan:

fia
1st June 2005, 15:58
:)

Vadim
1st June 2005, 15:59
Bine, Pacala, am inteles... Inca o clona. Iti dai singur in cap.

inter
1st June 2005, 15:59
:ok: flames.

sa vezi replici acum :rolleyes:

Vadim
1st June 2005, 16:02
Urmeaza <<flames,>> sau <<.flames>> :D

inter
1st June 2005, 16:05
mey vadime , daca un user nou posteaza pro -Pacala , vad ca-si ia ban din prima .... il si cataloghezi din prima ca, "clona" .. nu-i corect!

alte "clone" in schimb o duc chiar "infloritor" pe aici :D

ieppy
1st June 2005, 16:06
interesant. UN user cu un singur mesaj in care nu injura pe nimeni e banat. :D Oh joy! Here we go again!. :D

Vadim
1st June 2005, 16:08
Hai lasati vraja. Are IP de Canada.

inter
1st June 2005, 16:10
nu vad ip-ul asa ca nu te cred !
si chiar daca ar avea ip de Canada .... care-i problema? i-ai luat "amprenta" si stii tu cine e? :D

Vadim
1st June 2005, 16:14
Crede-ma...

Fara ip-uri, dupa unele evenimente. E mai sigur si mai uscat pentru toata lumea.

Paul
1st June 2005, 16:15
Hai lasati vraja. Are IP de Canada.
Zici ca Pacala asta e atat de prost si nu stie de proxy ????

Maximus
1st June 2005, 16:22
Uite mah ca a venit Pacala, cine zicea ca nu mai vine :)

fia
1st June 2005, 16:23
Zici ca Pacala asta e atat de prost si nu stie de proxy ????Mai paul iti zic a nu stiu cata oara nu mai jigni fara sa cunosti oameni... Sau si mai bine nu mai jigni deloc.

desdemona
1st June 2005, 16:50
Vadime, pai nu ne spui ce IP avea? Sau trebuie sa te credem pe cuvant ... :mda:

inter
1st June 2005, 16:54
lasa-l desde ... ca te enervezi degeaba ... basca ca a si votat la "mie indiferent" , da ete cum se dete in vileag ! :evil:

dau eu ochii cu el deseara! :drak:

Vadim
1st June 2005, 17:09
Vadime, pai nu ne spui ce IP avea? Sau trebuie sa te credem pe cuvant ... :mda:
Tu, sincer, cine crezi ca era? Mama lui? :D

Darkslowstar
1st June 2005, 18:27
Hai sa nu fim ridicoli, Desde, Ieppy, a fost clar Pacala. Un Pacala destul de patetic chiar :). Acum ar trebui sa va schimbati si voi semnaturile incluzandu-l si pe Flames si urmatorii :drak:

ieppy
1st June 2005, 18:41
Mai sa fie. Baga mana in foc. Eu nu sunt fanul lui Pacala, as spune chiar dimpotriva, dar daca ala a fost Pacala eu sunt Blue. :D Oricum sirul userilor cu un post dar care stiu despre ce vorbesc nu a inceput azi. :)

Mihai
1st June 2005, 18:48
Ce vrei sa zici ieppy!:drak: Mai sunt useri care si-au facut clone?:drak:
Nu cred ca cineva poate sa faca asa ceva... sunt sigur ca lilak sau altii ne pot confirma :pace:

inter
1st June 2005, 18:49
dark , mai ai mult pana sa-i "invetyi" pe olteni ... ieppy e de-al casei :D:D

desdemona
1st June 2005, 18:49
@Mihai, sunt invidiosi pe concurenta :happy

ieppy
1st June 2005, 18:49
Eu nu mia zic nimic, ca nu mai sunt moderator prin urmare I couldn't care less. Vorbesc si eu ca sa ma aflu in treaba. :P

inter, daca omul stie, omul cunoaste. :D

Vadim
1st June 2005, 18:51
Asa e, un era Pacala.

Chiar, cum sa faca Pacala asa ceva? ????? No way! Nu e stilul lui.

Shame on me. :D

ieppy
1st June 2005, 18:55
Macar tu vadime, care ai avut asa multe de a face cu pacala ar trebui sa stii cum si ce vorbeste pacala, dar nu conteaza, oricum flames si-a facut datoria cum trebuie. :D

Utilizator
1st June 2005, 18:57
cine mai poate sa-mi aduca aminte exact de ce a fost banat Pacala permanent?

desdemona
1st June 2005, 18:58
Hai mai Bogdan, ca toata lumea stie si s-a si recapitulat si in ultima vreme..

inter
1st June 2005, 18:59
cine mai poate sa-mi aduca aminte exact de ce a fost banat Pacala permanent?

pe baza unor "pm"-uri

Utilizator
1st June 2005, 19:00
eu sunt mai batran :)
mi-aduc aminte ca i-ar fi trimis ceva mesaje suburbane lui Tudose pe pm...asa-i?

Da iete ca-mi confirma Inter.

Later edit: in cazul asta, daca asta e motivul, parerea mea e ca intai trebuie intrebat Tudose (si ceilalti care au fost jigniti cu pm-uri) daca sunt de acord sa ierte asta si sa-i dea inca o sansa.

Intr-un fel atunci si Vadim a gresit: l-a numit moderator, l-a dez-numit...

Desi nu stiu daca am fost de doua ori de acord n-am avut nici o problema in relatia cu el. Pe de alta parte Tudose e un om pe care il respect.

Nu stiu daca e viabil ceea ce propun acum dar poate merita incercat:Daca Tudose e de acord sa primeasca scuzele lui Pacala si Pacala e de acord sa le dea cred ca banarea se poate ridica. Cred ca ar fi un mod barbatesc de a rezolva o problema copilareasca :)

Daca Tudose e de acord cineva apropiat de Pacala ar trebui sa medieze impacarea.

Vadim
1st June 2005, 19:02
Stai putin. Ca poate nu era el!

ieppy
1st June 2005, 19:02
oricum, asta fata de mesajele suburbane trimise de un anume SOS pe tot forumul. IN vorbele unui mare om. Mde...

Mihai
1st June 2005, 19:02
De remarcat totusi ca flames a votat ca-l vrea pe Pacala inapoi :D (asta asa ca fapt divers)

PS: Pacala are voie sa scrie pe Valea Plangerii?

desdemona
1st June 2005, 19:03
nu numai lui tudose

"suburbane", auzi :happy

Mihai
1st June 2005, 19:05
asta cu PM-urile e relativ...
Pai SOS cate PM-uri a scris (d-alea frumoase foc) lu Frati-miu i-a zis ca-l baga in spital... parca l-a amenintat si cu moartea.... :D... asta pe langa limbajul suburban bineinteles!

ieppy
1st June 2005, 19:06
Da mah, da unu e fan aia bunii, si alalalt e pacala. :D

inter
1st June 2005, 19:07
stiu mihai, dar la un moment dat , chiar existenta forumului era in "pericol" din cauza "mesajelor de pe pm" ... acu e o chestie relativa ... s-au creat "anticorpi" :D

desdemona
1st June 2005, 19:07
asta cu PM-urile e relativ...
Bine zis - relativ. Ce vrei, depinde cui sunt trimise, cine le trimite... e in functie de mai multe variabile :D

Vadim
1st June 2005, 19:16
De remarcat totusi ca flames a votat ca-l vrea pe Pacala inapoi :D (asta asa ca fapt divers)

PS: Pacala are voie sa scrie pe Valea Plangerii?
Da, Pacala poate scrie pe Valea Plimgerii, daca vrea sa convinga pe cineva ca vrea sa revina si ca nu mai face. Restul actiunilor, prin intermediari, nu au nici un sens.

desdemona
1st June 2005, 19:22
Da... Adevarul e ca Pacala trebuie sa se roage sa fie reprimit intr-un loc unde altii sunt tolerati din oficiu pentru greseli asemanatoare...

Intere, ce ziceai de anticorpii aia? :)

Vadim
1st June 2005, 19:24
Nu, Pacala poate sa spuna ca nu a fost banat corect, daca asa crede. Si poate primi raspunsurile. Retine ce am spus mai sus: SOS a avut demnitatea sa nu isi faca zeci de clone cind a fost banat si nu si-a batut joc pe fata. :rosu:

Darkslowstar
1st June 2005, 19:30
Pacala a beneficiat, daca imi aduc aminte de mai multe grazieri si ingaduinta, pana la banarea definitiva (a cata si asta?). Apreciez activitatea normala a lui Pacala, dar iesirile lui nu pot fi tolerate. Nu cred ca SOS poate fi asemuit lui Pacala, din cate stiu eu nu a derapat in as hal ca si Pacala sau a jignit la fel de des si variat (si ca locatie). Daca Pacala ar renunta la jigniri ar fi binevenit inapoi. Intrebarea este: poate? Eu sincer ma indoiesc.

Mihai
1st June 2005, 19:34
Dark vrei sa ma superi... :drak: :pace:
SOS nu poate fi comparat cu Pacala??? Da ai MARE dreptate aici:
SheepOfSteaua e mult mai $#@% ca pacala, pai Pacala ala are ceva in cap, SheepOfSteaua in afara de Magica Steaua si Super Steaua nimic nu stiu! FACE TROLLING cu orice post pe care-l scrie sau thread pe care-l face. Imi aduc aminte ca cu Pacala am avut discutii foarte frumoase pe alte threaduri (pe diverse in general)
SOS a derapta in aceleasi locuri: Rapid si Dinamo... are o obsesie. Macar Pacala se ia de toti :P
PS: ma tu nu pleci la FM:P?

Vadim
1st June 2005, 19:34
Intrebarea este: poate? Eu sincer ma indoiesc.
Nu poate pentru ca este intr-un mediu ostil si sufera de multe lucuri.

Cred ca dezbatem prea mult acest subiect... Nu merita.

desdemona
1st June 2005, 19:37
Pai atunci sa-l dezbata cei care cred ca merita. Simplu :ok:

Mihai
1st June 2005, 19:38
Da dar deciziile le iau cei care cred ca nu merita :D

Vadim
1st June 2005, 19:41
Pai atunci sa-l dezbata cei care cred ca merita. Simplu :ok:
Corect. Cel mai eficient ar fi sa il dezbata chiar persoana in cauza, pe Valea Plingerii, fara sa isi mai faca clone. Ce zici de asta?

Insa e cam imposibil, omul asta e dependent de clone.

desdemona
1st June 2005, 19:41
@Mihai, da, stiu, asta e partea aia proasta :D Om mai vedea, in cazul asta... :)

Utilizator
1st June 2005, 19:50
de acord cu Vadim, e o sansa corecta si eu promit ca voi participa cu placere la discutiile cu Pacala :ok:

Vadim
1st June 2005, 19:53
Si eu! :) Numai sa faca ceva, nu sa stea prin avocati. :rosu:

desdemona
1st June 2005, 20:00
Ce avocati? .... Unii sunt simpli sustinatori :D

Utilizator
1st June 2005, 20:05
Des creaza-i un thread pe Valea Plangerii si sa-l delegam pe Inter sa-i aduca lui pacala la cunostinta cum stau treburile.

Vadim
1st June 2005, 20:06
Las' sa faca singur ca e baiat mare.

Utilizator
1st June 2005, 20:08
Sa zicem ca nu stie ce s-a vorbit pe aici si cei care-i sustin revenirea au sansa sa faca ceva concret pentru asta :) Toata lumea va fi impacata si poate ca va fi un experiment util de repetat si cu altii.

desdemona
1st June 2005, 20:15
Bogdan, cum sa nu stie? :)

Cainele
1st June 2005, 20:18
bah da a ajuns jalnicu ala de Pacala sa va pasioneze atat de mult? Vadime te credeam om serios :D

Last edit : JOS CENZURA (again for Desdemona ) :mda:

BornWild
1st June 2005, 20:34
Ceea ce ma oftica pe mine cel mai mult, nu e Pacala, subiectul in cauza, ci campania asta pe care o consider fara nici un rost.Nu sunt nici in barca cu Pacala , dar nici cu Vadim.......am si eu o intrebare retorica pt voi:
"Pt ce utilizator s-a mai facut aceasta campanie?"
Chiar daca o sa supar pe unii........mie mi-a placut sa nu cant pe alta limba decat a mea, iar ceea ce se intampla acum este dictat de unele interese pe care eu le "miros" dar ma abtin........

Vadim
1st June 2005, 23:20
Adica. Ce interese?

fia
1st June 2005, 23:49
Iete ce s-a obtinut: http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=7266

BornWild
2nd June 2005, 00:01
Adica. Ce interese?

De culise :D .........Born stieeeee :cool:
Daca promiti ca nu-l mai pui pe Liliak sa ma intrebe prin mp-uri tot felul de bazaconii.....s-ar pûtea sa iti spun :happy

Mihai
2nd June 2005, 00:02
Da cine este Liliak asta? :pace:

BornWild
2nd June 2005, 01:06
Da cine este Liliak asta? :pace:


Nu stiu.......dar sa vezi ce-l disper cand il prind :happy

Gonzo
2nd June 2005, 01:27
Hai lasati vraja. Are IP de Canada.

ce bine ca nu stau in canada... :D :D :D

sa inteleg ca toti romanii de stau in canada sunt Pacala? :o: :o: :o:

asta cred ca e un sat din Salaj nicidecum o tara cum crede Vadim :D :D :D

fia
2nd June 2005, 01:29
=))
Bine Gonzo!!

p.s. ronaldinho are IP de canada/salaj si nu e pacala -> n-ai vazut ca-i propune FM lui pacala :)
http://www.onlinesport.ro/forum/showthread.php?t=7266

Gonzo
2nd June 2005, 01:30
Hai sa nu fim ridicoli, Desde, Ieppy, a fost clar Pacala. Un Pacala destul de patetic chiar :). Acum ar trebui sa va schimbati si voi semnaturile incluzandu-l si pe Flames si urmatorii :drak:

mai mister importanta... prea cunoscatorule ... lasa-ma sa ma inchin in fata ta :degete:


Da, Pacala poate scrie pe Valea Plimgerii, daca vrea sa convinga pe cineva ca vrea sa revina si ca nu mai face. Restul actiunilor, prin intermediari, nu au nici un sens.

gradinita se deschide la ora 8... sa fii prezent... daca nu ai bulina neagra, iar apoi va trebui sa-ti ceri scuze in fata clasei, fara intermediari :D :D :D


Da... Adevarul e ca Pacala trebuie sa se roage sa fie reprimit intr-un loc unde altii sunt tolerati din oficiu pentru greseli asemanatoare...

cred ca vroiai sa spui din orificiu :mda:


Ce avocati? .... Unii sunt simpli sustinatori :D

ce sustinatori? CLONE :drak:

P.S. nu stiu cum suportati moderator asa ca Dark

desdemona
2nd June 2005, 03:39
ce sustinatori? CLONE :drak:
Ok, ma refeream doar la mine :D

Darkslowstar
2nd June 2005, 12:16
mai mister importanta... prea cunoscatorule ... lasa-ma sa ma inchin in fata ta :degete:

P.S. nu stiu cum suportati moderator asa ca Dark


Adevarul e ca si eu ma intreb cateodata cum de ma suporta? :drak:

vlad1607
2nd June 2005, 14:22
eeiii cum a ramas cu Tandala :P se intoaarce sau ba? :D

inter
2nd June 2005, 14:38
cred ca nu-i problema ta!

vlad1607
2nd June 2005, 16:17
ei hai Inter ca prea o dai naspa cu asta..din moment ce am intrebat.....
da ia zi tu maestre A CUI E TREABA ASTA? ca vad ca s-a facut un topic pt toata lumea....RUSINICA ! :(

desdemona
2nd June 2005, 18:06
@Vlad, este pentru toata lumea, dar nu toti iau "problema" in serios, asta e treaba! :) Cred ca inter se referea la faptul ca ai votat "NU", asa ca nu ar trebui sa fii nerabdator sa se intoarca Pacala :rolleyes:

vlad1607
2nd June 2005, 18:08
pai dc am votat NU :D care-i treaba? ma intereseaza dc se intoarce...ca iar ma contrez cu el non stop :D.....:happy.....si uite asa pierd vremea :D

inter
2nd June 2005, 18:13
:happy :happy contre cu Pacala :happy :happy , hai ca ma facusi sa zambesc :ok:

ieppy
2nd June 2005, 18:22
da ce mah, Pacala e de necontrat? :D

vlad1607
2nd June 2005, 18:23
atata ai putut sa zici? slabutz ....:D
ce sa zic .....marele tandala ...:happy :happy

inter
2nd June 2005, 18:25
se putea sa nu bagi tu batu prin gard Ieppy? :evil:

vlad@:am trecut si eu la reteta lui Maximus ... mde :rolleyes:

ieppy
2nd June 2005, 18:26
:drak: pai stii ca sunt unele lucruri de la care nu ma pot abtine. :D Unul din ele e distrugerea de mituri. :evil:

vlad1607
2nd June 2005, 18:26
inca rad :happy.......marele tandala e de neoprit :happy

inter
2nd June 2005, 18:28
:drak: Unul din ele e distrugerea de mituri. :evil:

sa-ti schimbi nick-ul in "mesterul Manole" :D

ieppy
2nd June 2005, 18:31
neah, are prea mare notorietate nick-ul actual. :D

desdemona
2nd June 2005, 18:59
@ieppy, imi place aia cu miturile :D:D

ieppy
2nd June 2005, 19:04
ce surpriza. :D

desdemona
2nd June 2005, 19:19
Bai, tu ma iei la misto? :happy Aveam pretentii de la tine :D

ieppy
2nd June 2005, 19:25
ce sa-i fac daca ai pretentii? :D Te-am pus eu? :D

desdemona
2nd June 2005, 19:29
Pai cine?? Asa m-ai obisnuit!! :ok:

ieppy
2nd June 2005, 19:36
ce sa-i fac daca las impresia asta. e natura mea. :P

desdemona
2nd June 2005, 19:38
Deci e numai o impresie? Ma dezamagesti din nou :D:D

ieppy
2nd June 2005, 19:39
daca e o impresie is for you to decide. :D

desdemona
2nd June 2005, 19:44
Bun, in vreo 3 luni ma decid :)

ieppy
2nd June 2005, 19:46
mai putin. :) aprox 2 luni. :)

desdemona
2nd June 2005, 19:53
Imi faci program? :P

ieppy
2nd June 2005, 19:54
pai tu ce crezi? :P Dar te-am avertizat de mult de asta. :D

desdemona
2nd June 2005, 19:58
Pai tu stii una, eu stiu alta deocamdata :) Ti-am mai zis :P

EDMOND_
2nd June 2005, 20:40
inca rad :happy.......marele tandala e de neoprit :happy

da-ne si noua un link unde te-ai razboit tu cu Pacala , sa vedem ce muschi ai avut.... eu nu imi aduc aminte, dar vad ca mai toti rad de tine.... nu iti dai seama .... cred ca este nevoie sa o lasi mai moale, macar tu sa capeti putin respect fata de persoana ta....

BornWild
2nd June 2005, 20:47
Ba, ia nu va mai luati de vladutz....l-ati vazut si voi mai mic si cu minte mai putina si va luati de el.Nu-i lua vladutz in seama ca astia sunt rai si iti spun numai adevaruri

Hoffa
2nd June 2005, 21:01
Pacala este in Romania , necazuri in familie .Cei care il atacati, aveti bunul simt sa-l atacati cand este prezent, nu in lipsa.Dar lumea este facuta si din personaje gen:cainele,vlad,darkslow ,edgar sau alte specimene din acest aluat.
Frumos din partea celor care si-au adus aminte de el si ar vrea sa vina inapoi pe forum.Eu ii doresc lui Pacala sa revina in Montreal printre noi.Foarte rar a luat legatura chiar si prietenii cei mai buni.
Banarea lui nu are insa nimic neobisnuit, se inscrie in nota obisnuita antiCraiova a sitului si forumului, daca Pacala este banat pentru ipotetice clone sau pentru injuraturi trimise prin pm-uri ce sa mai zicem de ''campionii" in domeniu care sint, unii moderatori, altii banati cu o frecventa ametitoare?
Numai bine,Pacala!

Vadim
2nd June 2005, 21:12
Numai bine! Pacat ca e in Romania si nu poate merge la Forum Meeting in Montreal. Poate mergi tu Hoffa. Ce zici, poti? Cu toata echipa de fotbal. :)

Paul
2nd June 2005, 21:18
Pacala este in Romania , necazuri in familie .Cei care il atacati, aveti bunul simt sa-l atacati cand este prezent, nu in lipsa.Dar lumea este facuta si din personaje gen:cainele,vlad,darkslow ,edgar sau alte specimene din acest aluat.
Frumos din partea celor care si-au adus aminte de el si ar vrea sa vina inapoi pe forum.Eu ii doresc lui Pacala sa revina in Montreal printre noi.Foarte rar a luat legatura chiar si prietenii cei mai buni.
Banarea lui nu are insa nimic neobisnuit, se inscrie in nota obisnuita antiCraiova a sitului si forumului, daca Pacala este banat pentru ipotetice clone sau pentru injuraturi trimise prin pm-uri ce sa mai zicem de ''campionii" in domeniu care sint, unii moderatori, altii banati cu o frecventa ametitoare?
Numai bine,Pacala!

Ptiu drace.
Anti Steaua este ca doar am stabilit pe Intern.
Anti Craiova ca asa zici tu.
Anti Dinamo ca ei au cele mai multe si dese banuri pe cap de forumist.
si Anti Rapid ca e permis rasismul pe forum ... :> si ii facem indieni pe unde ii prindem si moderatorii Anti Rapid incurajeaza rasismul.

Apropo , grig_jr cu cine tine ? :evil:

Vadim
2nd June 2005, 21:27
Hoffa, nu are ma nimeni nimic cu Craiova. Cred ca mai degraba cu tine. Te simti si tu urmarit, este? Esti persecutat, nu?

Sergio
2nd June 2005, 21:37
Intrebarea e: vrea Pacala inapoi pe OLS? Ca sa nu mai batem apa in piua.

Vadim
2nd June 2005, 21:40
Cred ca nu ii arde. Acum e in Romania, are si probleme... Nu ii mai arde lui de astea. Speram sa revine cu bine inapoi la prieteni in Canada, ca nici pe ei nu ii mai suna. :(

Sergio
2nd June 2005, 21:45
Daca e in Romania e si mai bine. Va poate spune pe viu ce intentii are. :rolleyes:

Vadim
2nd June 2005, 21:49
Pai e in Romania ca e acum FM la Montreal. Cind o sa fie FM in Romania, el va fi in Canada. :D

Cainele
2nd June 2005, 21:51
da mah , o sa se ia nu-mi duce tu grija...,

Sergio
2nd June 2005, 21:59
Pai e in Romania ca e acum FM la Montreal. Cind o sa fie FM in Romania, el va fi in Canada. :D
hehe... Desdemona la indigo. Sigur nu sunt clone? :D

Mihai
2nd June 2005, 22:06
NU din cauza asta trebuie sa se intoarca Pacala, ci pentru ca este un user care are ceva de spus (chiar daca se ia de lume :D, mai tot timpul) e si baiat destept... si na acum vad ca mai are si meserii d-astea :drak:
Totul e sa se abtina de la jigniri gratuite :D

PS: Vadim vad ca esti cu ochii pe thraedul asta bine de tot :D

Cainele
2nd June 2005, 22:07
@Hoffa...ai echipa de fotbal? majoreto:D

BornWild
2nd June 2005, 22:09
Ba Vadime..........ce-ai ba cu mine?........nu am jignit........nu am facut nimik...........povesteam ce imi fac maidanezii mei din fata blocului.Ce vrei sa nu mai vb de lighioane niciodata sa se intituleaza unii si altii asa?.........mai ales ca am cateaua care e in calduri si tre sa ii gasesc pe unul sa o dau la monta......ehh ....hai ca ne certam.

desdemona
2nd June 2005, 22:18
hehe... Desdemona la indigo. Sigur nu sunt clone? :D
Ce vrei sergio sa spui? Chiar nu are nici o logica rationamentul tau.. sau nu o vad eu ;)

Sergio
2nd June 2005, 22:24
Faceam o paralela intre tine si Pacala, cu cata abilitate driblati mitingurile astea. Hai ca era de bine. :D

desdemona
2nd June 2005, 22:29
Nu e acelasi lucru, hai lasa gluma :D
Nu am fost la Bucuresti din acelasi motiv pentru care nici tu nu ai ajuns la vreun miting acolo, sa zicem. A fost cineva in Constanta, m-a sunat si "l-am driblat"?
Mai glumea Edmond pe tema asta, dar el o face de plictiseala, nicidecum pentru ca m-ar fi anuntat ca vine si eu m-am dat lovita :)

Inca ceva.. sa nu crezi ca ma deranjeaza comparatia cu Pacala, ma deranjeaza doar afirmatiile tendentioase la adresa mea :D

Sergio
2nd June 2005, 22:32
Si eu o fac din plictiseala... :D

Constanta e altceva. In 3 ore as fi in Bucuresti. De la mine pierd 2 zile cu drumul. Nici aici nu e acelasi lucru. :)

De asta am facut comparatia, ca stiu cat de mult iti place. Afirmatii tendentioase? Unde? Ai intrat in legenda, deal with it. :D

desdemona
2nd June 2005, 22:37
Nu e acelasi gen de plictiseala (si eu ma plictisesc) :D

@sergio, poate ca eu am un program la munca si alte responsabilitati decat ai tu zi de zi, asa ca lasa comparatiile :D Fiecare le stie pe ale lui...

Al Dracu
2nd June 2005, 22:39
S-a facut FM si la Constanta ba, mai mult, s-a tinut si teleconferintza cu tovarasheii de la centru care spre deosebire de noi au si mincat! :D

Sergio
2nd June 2005, 22:45
poate ca eu am un program la munca si alte responsabilitati decat ai tu zi de zi, asa ca lasa comparatiile :D Fiecare le stie pe ale lui...
Insinuezi ca eu n-as avea responsabilitati? Hai s-o lasam asa. Fiecare le stie pe ale lui mai bine decat pe ale celuilalt. :D

Al Dracu, tot respectu pt turul de forta facut, totul culminand cu victoria lui Liverpool. Deci a meritat. :drak:

desdemona
2nd June 2005, 22:48
@sergio, eu chiar nu am insinuat nimic, raspundeam doar la insinuarile tale :D Si eu am o viata, si tu ai, si ceilalti au .. sunt o gramada de persoane care stau in Bucuresti si nu participa la FM-uri (sau nu la toate) ... S-o lasam asa... :) Este exact ce am zis si eu :)

Al Dracu
2nd June 2005, 22:50
@sergio: N-a fost deloc rea vacantza asta! Cel mai important e ca toti cei pe care i-am intilnit au fost de nota 12 pe o scara de la 1 la 10! :ok:

EDMOND_
2nd June 2005, 22:53
Mda ..se pare ca eu nu am nici un fel de responsabilitati.... ca am ajuns la vreo cateva FM uri chiar daca sunt cam la aceeasi distanta de Bucuresti ca orasul Constanta...

PS. Nu glumeam si nici nu ma plictiseam..... daca ma gandesc bine nu cred ca ma plictisesc vreodata... :)

desdemona
2nd June 2005, 22:56
@Edmond, cred ca inseamna ca tu iti organizezi mai bine timpul (si nu numai timpul) :) Sau na, poate esti un caz fericit..
Responsabilitati avem cu totii, situatia difera insa de la caz la caz :)

ieppy
3rd June 2005, 00:10
Ptiu drace.
Anti Steaua este ca doar am stabilit pe Intern.
Anti Craiova ca asa zici tu.
Anti Dinamo ca ei au cele mai multe si dese banuri pe cap de forumist.
si Anti Rapid ca e permis rasismul pe forum ... :> si ii facem indieni pe unde ii prindem si moderatorii Anti Rapid incurajeaza rasismul.

Apropo , grig_jr cu cine tine ? :evil:
paulica, ia o gura de aer si pe urma spune tare: beeeeeeeeh. :D

Darkslowstar
3rd June 2005, 11:43
Hoffa, multumesc pt complimente. Imi pare bine ca nu m-ai uitat. In virtutea fratieie clonelor te rog sa dai si tu un vot la Mister. Thx

PS si mie mi-a fost dor de tine :D

Hoffa
3rd June 2005, 21:01
darklow
N-am discutat prea mult amandoi ca sa ne fie dor unul de altul. Scriu numai cand am ceva de spus si sint sigur ca este adevarat ce spun.
Nu a fost "compliment" si nici compliment ce am spus in mesajul meu.
Am informat asupra unei stari de lucruri si am constat niste reactii, sa le zic, deplasate. Nu apreciez clonele.Clone ai tu, Pacala, Vadim si multi altii, eu nu am.
Apreciez in schimb oamenii inteligenti si cei care stiu sa urmeze ce spune Spinoza in citatul din semnatura ta,mai ales in discutii complet straine lor.

Vadim
3rd June 2005, 21:04
Si te-a intepat rau Spinoza?

desdemona
3rd June 2005, 21:06
n-am discutat prea mult amandoi ca sa ne fie dor unul de altul
Spune-mi sincer: cu mine iti amintesti daca ai discutat? :)

Hoffa
3rd June 2005, 21:12
da, politica.

desdemona
3rd June 2005, 21:14
:) Ma uimesti, nu credeam sa-ti amintesti :rolleyes:
/hello

DoRyN
6th June 2005, 22:47
Gresit, sunt clona lui Vadim :evil:
Si eu (ca si el) "am ceva cu oltenii"

am notat ...


Aceasta este o petitie pentru a-l aduce inapoi pe Pacala pe Onlinesport.
http://www.petitiononline.com/pacala/petition.html
Semnati :)

Na, ca nu va asteptati de la mine la asta. :cool:

@Desdemona & inter, na, sa aveti si unde discuta :P



This petition was removed because the author did not provide a full valid name. Anonymous petitions are not permitted. Authors are given three days to respond with their name before a petition is removed. If you are the author of this petition reply to the email we sent you with your full name. If you are the author and do not have the email we sent you, send an email to support@petitiononline.com asking us to reactivate your petition. Be sure to include your full name and petition ID in the email.


Dupa ce ca iti pierzi mesajele, nici o petitie ca lumea nu poti face :)

bogho
7th June 2005, 21:01
dar ce e asa important la . ?/
flames.
eu.
pacala.

Paul
7th June 2005, 21:08
w b Pacala ... patria te asteapta :)

bogho
7th June 2005, 21:10
apropo, semnatura ta seamana cu "fericiti cei saraci cu duhul " din biblie.......
posibil. depinde din ce punct de vedere intelegi acel citat. din punctul de vedere al optimistului sau al pesimistului


pai al realistului...adica daca ai avut dreptate asupra unui eveniment inseamna ca ai fost realist de fapt...chiar daca , sa zicem, ca respectivul eveniment nu-ti face placre ca se intampla asa cum crezi........ ma gandeam la locul Craiovei in clasament.........
dar poate fi extrapolata ideea........
din punct de vedere realist, locul Craiovei in clasament e ultimul.
din punct de vedere optimist, acest ultim loc, poate insemna un nou inceput, reconstructia clubului, in B.
din punct de vedere pesimist, acest ultim loc, inseamna ca la anul vom juca tot in A, prin niste mijloace ilegale.

insa eu am pua acel citat in semnatura, fiindca mi-a placut cum suna. fara vreo referire speciala la ceva anume.

Hoffa
7th June 2005, 21:46
ma tot uit la discutiile de aici si ma gandesc ca e foarte urat din partea lui vadim si unor administratori ca ii stergeti mesajele lui Pacala........... cred ca nu v-ar place daca vi s-ar sterge mesaje......... ce tie nu-ti place, altuia nu-i face

fia
7th June 2005, 21:48
Dupa ce ca iti pierzi mesajele, nici o petitie ca lumea nu poti face :)Pai am fost plecat (inca sunt) si nu am avut net sa le raspund, dar am vazut ca nici nu era prea mare interesul pentru ca votasera doar 3 persoane (una fiind eu).

bogho
7th June 2005, 21:50
ma tot uit la discutiile de aici si ma gandesc ca e foarte urat din partea lui vadim si unor administratori ca ii stergeti mesajele lui Pacala........... cred ca nu v-ar place daca vi s-ar sterge mesaje......... ce tie nu-ti place, altuia nu-i face
subscriu si eu la ideaa de mai sus. acele mesaje nu trebuiau sterse. forumul asta incepe sa fie ca o dictatura.

Hoffa
7th June 2005, 21:53
mai ales ca socoteala de acasa nu se potriveste cu cea din targ si nu cred ca vor reusi sa-si atinga scopul, dar vor reusi sa inflameze spiritele

EDMOND_
7th June 2005, 21:56
pai bogho..daca Pacala a fost debanat atunci nu avea dreptul nimeni sa-i stearga mesajele respective..nu incalcau regulamentul..... daca insa este in continuare banat, atunci da, este corect... incalca regulamentul.

Hoffa
7th June 2005, 22:04
oricum, ramane de semnalat ca Pacala a intrat pe forum, a scris niste mesaje care i-au fost sterse.
De oportunitatea banarii nu are rost sa discutam
intersante si reactiile promte ale unor "amici" mai vechi de-ai lui.Fapt care dovedeste ca prostia si ranchiuna merg de mana.
Interesant cum se vor termina aceste "intepaturi"

EDMOND_
7th June 2005, 22:26
a intrat pe forum...mare performanta , ce sa spun.... a crescut in ochii tuturor.... cat despre "ranchiuna" ma faci sa rad... cati utilizatori de pe forum crezi ca au astfel de sentimente despre el... cred ca nici Edgar si nici Tudose... eu nici atat... iar daca nu ar mai da niste semnale din cand in cand , sau daca nu ar fi prietenii care sa-i mai pomeneasca numele ...

Daca doreste sa revina cred ca o discutie sincera cu cei pe care i-a jignit ar face mult mai mult... daca nu doreste , nu are nici un rost tot ce face acum... dar e problema lui...

inter
7th June 2005, 22:30
:ok: Hoffa , le e frica sa nu fie ridiculizati :drak:

Edmond aici nu suntem la biserica sa-l pomenim :evil: , il pomenesc altii non-stop , oare de ce? :evil:

desdemona
7th June 2005, 23:01
Pai am fost plecat (inca sunt) si nu am avut net sa le raspund, dar am vazut ca nici nu era prea mare interesul pentru ca votasera doar 3 persoane (una fiind eu).
Pai a doua eram eu.. A treia cine a mai fost? Eu nu am mai vazut dupa aia, s-a taiat filmul :D

Gonzo
7th June 2005, 23:31
pai bogho..daca Pacala a fost debanat atunci nu avea dreptul nimeni sa-i stearga mesajele respective..nu incalcau regulamentul..... daca insa este in continuare banat, atunci da, este corect... incalca regulamentul.

nu ma supara ca iar te fac ceausist :drak:

iar o dai cu regulamentul in sus si-n jos si stii ca mie cel mai mult imi place sa ma *** pe el de regulament, de parca tu ai respecta vreun regulament :D :D :D


ma tot uit la discutiile de aici si ma gandesc ca e foarte urat din partea lui vadim si unor administratori ca ii stergeti mesajele lui Pacala........... cred ca nu v-ar place daca vi s-ar sterge mesaje......... ce tie nu-ti place, altuia nu-i face

asta pentru ca s-au trezit unii peste noapte super administratori de forum sau super moderatori sa nu le zic super meni ca ar fi prea mult :D

EDMOND_
7th June 2005, 23:33
Inter, fiecare are dreptul la o parere. Am scris ce gandesc eu... nu ma deranjeaza in nici un fel o alta opinie.

@gonzo, este problema ta... poti sa o faci si contra vantului, daca nu te intereseaza. :ok:

Gonzo
7th June 2005, 23:39
a intrat pe forum...mare performanta , ce sa spun.... a crescut in ochii tuturor.... cat despre "ranchiuna" ma faci sa rad... cati utilizatori de pe forum crezi ca au astfel de sentimente despre el... cred ca nici Edgar si nici Tudose... eu nici atat... iar daca nu ar mai da niste semnale din cand in cand , sau daca nu ar fi prietenii care sa-i mai pomeneasca numele ...

Daca doreste sa revina cred ca o discutie sincera cu cei pe care i-a jignit ar face mult mai mult... daca nu doreste , nu are nici un rost tot ce face acum... dar e problema lui...

simplul fapt ca postezi aici atat de mult ma face sa cred ca esti "ranchiunos"... uite eu il vreau inapoi dar am postat numai o data sa imi fac cunoscuta parerea si inca o data cand un moderator mai slab de ingeri si-a dat aiurea cu parerea... in schimb tu continui cu intepaturi si alte fenomene care imi depasesc puterea de intelegere :D :D :D

EDMOND_
7th June 2005, 23:47
Nu postez mai mult ca pe alte threaduri.... si nici mai mult decat altii...
Si postez pe onlinesport peste tot unde am chef. Ai ajuns ca 16:07 , monitorizezi tot ce scriu... :D .
In ceea ce-l priveste pe Pacala vezi ca am votat. Nu sunt nici pentru ,nici contra.

Gonzo
7th June 2005, 23:56
In ceea ce-l priveste pe Pacala vezi ca am votat. Nu sunt nici pentru ,nici contra.

aia e de fatada sa nu-i zic vrajeala... asa au votat si Vadim si Iulian si tot nu-i cred nici sa ma pici cu ceara :D :D :D

EDMOND_
8th June 2005, 00:01
Hai ca te las.. ai inceput sa delirezi..daca ai ajuns sa stabilesti tu ce vreau sa spun si ce nu , ce e de fatada si si ce e "pe bune" ... de ce i-as purta ranchiuna ? Am purtat ranchiuna vreunuia cu care m-am contrat pe vreun forum? Ma vezi certat cu Inter sau cu Born sau cu altcineva? Cred ca iti este somn si nu ai despre ce discuta....

Gonzo
8th June 2005, 00:08
iar ai inceput sa jignesti fara sa iti fac nimic... :jerk:

si dupa aia sa imi spui ca eu am inceput :degete:

EDMOND_
8th June 2005, 00:15
Eu te jignesc!!? Este doar o discutie... si vad ca vorbesti "pe langa" asa ca nu-i mai vad rostul. Vorbeam de ranchiuna....

Gonzo
8th June 2005, 00:23
Hai ca te las.. ai inceput sa delirezi.. Cred ca iti este somn si nu ai despre ce discuta....

daca iti zic si eu ca esti bolnav psihic si fiind in stare de delir ai postat mesajul de mai sus te-ai simti bine? sau avand insomnie mi-ai cerut niste diazepam si chiar mai mult de 10 tablete...

dar shhhhhhhh stai linistit ca nu mai spun la nimeni :D :D :D

hai lasa-ma cu vrajeala ca nu tine... cauta pe altii sau abtine-te... discutia e discutie si jignirile sunt jigniri :mda:

Vadim
8th June 2005, 00:31
a intrat pe forum...mare performanta , ce sa spun.... a crescut in ochii tuturor.... cat despre "ranchiuna" ma faci sa rad... cati utilizatori de pe forum crezi ca au astfel de sentimente despre el... cred ca nici Edgar si nici Tudose... eu nici atat... iar daca nu ar mai da niste semnale din cand in cand , sau daca nu ar fi prietenii care sa-i mai pomeneasca numele ...

Daca doreste sa revina cred ca o discutie sincera cu cei pe care i-a jignit ar face mult mai mult... daca nu doreste , nu are nici un rost tot ce face acum... dar e problema lui...
Uite ca pot fi si unii olteni impartiali. Esti pasare rara, EDMOND_...

In rest, Hoffa e foarte la curent cu ce face pacala. Poate tocmai au venit de la fotbal. :D In rest, e bine cind totul se termina cu bine, Pacala a ajuns inapoi cu bine in tarile calde. :D Si ce calatorie.... :D :drak:

Gonzo
8th June 2005, 00:33
pai la cat si-a luat in freza de la noi eu cred ca e pasare impaiata :D :D :D

Vadim
8th June 2005, 00:34
Gonzo, pasarea impaiata nu face gainati pe tine...

EDMOND_
8th June 2005, 00:35
@Gonzo,pai poti lua un avertisment si chiar mai mult. Nu iti cere nimeni sa te porti cu manusi , dar trebuie sa ai discernamantul necesar si sa stii ce este permis si ce nu. Pana unde poti duce o discutie...intre anumite limite. Ai facut niste afirmatii cu care eu nu am fost de acord. Nu esti in stare sa justifici aceste afirmatii si incerci sa deviezi discutia... insa nu iti port "ranchiuna" , este doar vina mea ca am acceptat o discutie cu tine, indiferent care era subiectul. Imi cer scuze. Revenim la ce a fost pana in urma cu ceva timp... este mai bine asa.

Gonzo
8th June 2005, 00:35
normal ca nu.. eu ce am zis :drak:

BornWild
8th June 2005, 00:36
Gonzo, pasarea impaiata nu face gainati pe tine...



Vai ce urat vorbeste administratorul acestui forum......vai ce limbaj.......dar ce inseamna "gainati"?......caca de pasarika ?
:happy

Gonzo
8th June 2005, 00:38
Imi cer scuze. Revenim la ce a fost pana in urma cu ceva timp... este mai bine asa.

hai ma ce draq ca nu ma supar eu pe tine pt atat :D :D :D


Vai ce urat vorbeste administratorul acestui forum......vai ce limbaj.......dar ce inseamna "gainati"?......caca de pasarika ?:happy

gainati= sparquituri de papagali :happy

Vadim
8th June 2005, 00:40
Imi cer scuze ca Pacala nu este lasat sa scrie pe forum cu clone noi. Sa se multumeasca macar ca poate scrie cu cele "consacrate"...

Dovedeste inca o data ca nu vrea sa fie in legalitate si nu accepta un dialog civilizat. Daca stia ca are dreptate o facea pina acum. :rosu: Insa prefera sa faca mici gainarii, ca si cum ai fura rosii din piata. :rosu:

EDMOND_
8th June 2005, 00:43
pai la cat si-a luat in freza de la noi eu cred ca e pasare impaiata :D :D :D

gonzo, din pacate nu ai sanse.... tu ai invatat o lectie si o aplici tot timpul. Stii foarte bine ca in momentul in care folosesti un anumit limbaj eu nu iti mai pot fi partener intr-o discutie. Stii asta, dar ti se pare ca ai castigat prin faptul ca aparent am abandonat disputa. Insa doar aparent ai castigat.... in realitate.... Sa fii sanatos si iubit. Ce-mi pasa mie!?

Gonzo
8th June 2005, 00:43
Insa prefera sa faca mici gainarii, ca si cum ai fura rosii din piata. :rosu:

Vadime tu lucrezi la Avicola ca ai intrat in dedesubturile afacerii :happy

BornWild
8th June 2005, 00:44
ca si cum ai fura rosii din piata. :rosu:

Sau morcovi cu fesele
:jerk:

Vadim
8th June 2005, 00:45
Pacala si altii nu au doua lucruri: demnitate si onoare. Oi si eu cum oi fi, vorbesc intr-un fel sau altul, dar mereu am avut lucrurile astea...

EDMOND_
8th June 2005, 00:46
Hai ca va las.. Sunteti prea subtili pentru mine si este taziu. :)

Gonzo
8th June 2005, 00:46
gonzo, din pacate nu ai sanse.... tu ai invatat o lectie si o aplici tot timpul. Stii foarte bine ca in momentul in care folosesti un anumit limbaj eu nu iti mai pot fi partener intr-o discutie. Stii asta, dar ti se pare ca ai castigat prin faptul ca aparent am abandonat disputa. Insa doar aparent ai castigat.... in realitate.... Sa fii sanatos si iubit. Ce-mi pasa mie!?

bey dar esti culmea, pai ce joc sah cu tine? ma vazusi ca scosai steagu si defilai prin centru? :D :D :D

ti-am cerut numai ca avand in vedere ca ne cunoastem sa discuti fara sa jignesti ca nici eu nu te-am jignit pe tine... si hai gata termina ca nu ma intereseaza o competitie cu tine :mda:

Hoffa
8th June 2005, 01:43
Uite ca pot fi si unii olteni impartiali. Esti pasare rara, EDMOND_...:
edmond saracu este orice numai impartial nu are cum sa fie, abia a respirat un pic ,pacat insa ca intre timp s-a cam dus dinel staicu si a ramas fara "icoana".


In rest, Hoffa e foarte la curent cu ce face pacala. Da, am discutat
Sa stii ca a fost intradevar plecat o luna si jumatate, cel putin , in Romania. Altfel cum crezi ca ar fi lipsit de la forum, doar nu crezi ca nu mai intra ca este banat sau nu-l place Edmond sau tu sau nu stiu care stelist sau dinamovist, bosumflat ca a gfost umilit in discutiile cu pacala.
despre cum a calatorit poti sa-l intrebi personal, pari a detine informatii in acest sens
Vadime, nu vorbi de demnitate si onoare, sint cuvinte pe care nu le-ai inteles niciodata.

La banarea lui Pacala,nu e vorba de clonele lui Pacala pentru ca este plin forumul de clone ,inclusiv tu ai clone, la fel si majoritatea moderatorilor, sa confirme Edmond :rosu:
nici de mesajele private cand prin mesajele private am primit toti injuraturi.
Ti s-au semnalat dar n-ai luat masuri.
Si atunci de ce este Pacala banat cand altii care au sarit calul mult mai mult decat el sint aici bine-merci?

iti place sau nu, Pacala este prezent pe forum si atunci cand efectiv nu este prin prietenii lui care nu te lasa pana nu auzi de el, nu-i vezi avatarul, sematura , si pana nu auzi motive pentru care a fost banat degeaba.ce sa-i faci, nu toti au prieteni. El are, la cate mesaje sint aici, poti sa-l numesti Mister Pacala pentru ca sint mai multe mesaje aici decat la subiectul despre Mister.

desdemona
17th June 2005, 21:23
V-am spus de curand ca mi-e dor de Pacala? :drak:

EDMOND_
17th June 2005, 21:27
Mie imi este dor de Hoffa... vad ca nu mai spune nimic.... daca zic acum ceva de persoana de care iti este dor tie sa vezi ce repede apare...

Leo_
17th June 2005, 21:28
Desdemona, pai scrie in semnatura ta "Eliberati-l pe Pacala"...banuim ca ti-e dor...dupa jurnalistii romani si frantuzoaica, Pacala is next...mai ai rabdare, poate apare :D

vlad1607
17th June 2005, 21:30
si mie imi e dor de Pacala,Zapada,Vietnam....:P :happy

Leo_
17th June 2005, 21:31
Vlad, recunoaste ca ti-e teama sa apara iar respectivii...

desdemona
17th June 2005, 21:34
@leo, pai asta e problema, ca nu mai apare.... :sleep:
@Edmond, si de Hoffa mi-e dor.. si nu numai :)

@vlad.. pai Vietnam e doar ocupat, probabil :D Nu e acelasi lucru :mda:

Cainele
17th June 2005, 21:37
leo: ne lasi cu totzi retrogradatii
pAcala nu mai apare...clar?

inter
17th June 2005, 21:37
si mie imi e dor de Pacala,Zapada,Vietnam....:P :happy

chiar de toti? ... mey vrei sa te spovedesti? :drak:

EDMOND_
17th June 2005, 21:42
leo: ne lasi cu totzi retrogradatii
Pacala nu mai apare...clar?

Nu se stie niciodata....

desdemona
17th June 2005, 21:45
De ce ti-e frica ... de aia nu scapi! :drak:

Cainele
17th June 2005, 21:47
frica ? nu...scarba da
dar voi...il asteptati cum asteapta fata mare ...argeaua :D

desdemona
17th June 2005, 21:54
Threadul asta e facut si sustinut de catre cei care-l simpatizeaza pe Pacala sau de catre cei care-l vor inapoi pe forum, din diverse motive...
Ma intreb in care categorie te incadrezi, Caine, de simti nevoia sa vorbesti despre el :evil:

Leo_
17th June 2005, 21:59
Caine, Vlad, recunoasteti ca ati zis bogdaproste cand n-a mai fost Pacala pe aici...va baga omul in corzi si v-o ardea la ficati de fiecare data...

Cainele
17th June 2005, 22:01
@deZdemono...iti place sa ma ataci?:P ...ok...eu nici nu il sustin , nici nu il doresc pe pAcala aici...decat poate cand o intra craiova in A :D, nu de alta dar mai radem si noi...

desdemona
17th June 2005, 22:32
@Caine, dezdemona folosesc si eu, cand desdemona e ocupat - de ex la pe unele forumuri, conturi in jocuri sau ID-uri :D
Cat despre Pacala, stai tu linistit ca el rade mai mult .. chiar si acum, spre deosebire de voi :ok:

Cainele
17th June 2005, 23:02
fie precum zici preafrumoasa ziarista:D

desdemona
17th June 2005, 23:11
Care-i aia? Vadime, vezi ca esti cautat! :drak:

inter
17th June 2005, 23:20
frica ? nu...scarba da
dar voi...il asteptati cum asteapta fata mare ...argeaua :D

mda, superb pt. un fan al "trenuletului" :drak: :drak:

ramai acolo .. ca e mai bine, ai avantaje .. te pui bine cu "shefu" ... ignora-ne pe noi astia far de minte :drak: (asa cum e in semnatura ta :rolleyes: )

Marquise MGP
17th June 2005, 23:39
Caine, Vlad, recunoasteti ca ati zis bogdaproste cand n-a mai fost Pacala pe aici...va baga omul in corzi si v-o ardea la ficati de fiecare data...

da tu de unde il stii pe pacala asa de bine ca vad ca esti destul de nou pe forum...eu unul nam vazut mari minunatii facute de exemplarul asta...poate cateva scandaluri micute pe forum si unele mai marisoare,probabil,prin private...de ce o fi desfasurarea asta de forte nu prea inteleg...vadime, dai ma drumu cateva zile sa ma minunez si eu :D :D

Leo_
17th June 2005, 23:46
Marquise, uiti ca si eu si Pacala sustinem aceeasi echipa? Mai stii, poate ca suntem frati...

Gonzo
17th June 2005, 23:51
ma Marquise si eu ma minunez de fiecare data cand postezi tu... sincer :D :D :D

Marquise MGP
17th June 2005, 23:53
de data asta ce tea minunat ?...ia uimestema...daca mai apari ca ciuperca dupa ploaie vezi ca pierzi lupta cu bancaru pe mana ta :D :D

Gonzo
18th June 2005, 01:08
uitasem ca tre sa ma port frumos ca vine votul :D :D :D

sa traiesti prietene :D

te astept la vot :ok:

numai bine la toti :D

ieppy
18th June 2005, 01:14
Gonzo in campanie. Nah ca am trait sa o vad si pe asta. :D

desdemona
18th June 2005, 01:56
Adica ce, ieppy, lui Gonzo nu-i sta bine in costum si cu papion ? :P

BornWild
18th June 2005, 02:03
Parca eu trebuia sa ma pun la papion......... :evil:
Si cand ma gandeam ca ma trag si in poza cand ma imbrac in costum ......ca toate batranele de pe ulita striga dupa mine ca sunt frumos si ma scuipa sa nu ma deoache :happy

desdemona
18th June 2005, 02:34
Pai stiu, Born, de la tine mi-a venit ideea :) Dar i se potriveste si lui Gonzo, ca uite, e-n campanie, ii trebuie o imagine buna :ok:

Cainele
18th June 2005, 02:36
vreti sa-i fac eu o imagine buna? puneti-ma sef de campanie:D

desdemona
18th June 2005, 02:42
Trateaza cu Gonzo, adu referinte, e imaginea lui in joc... :evil: