PDA

View Full Version : Are Farul suporteri si in alte parti ale tarii ?



Laur_Farul
31st December 2006, 19:40
Are Farul suporteri si in alte parti ale tarii ?

tchibos
31st December 2006, 19:50
nu stiu daca are Farul suporteri in alte parti ale tarii.. poate doar simpatizanti

Parazitu'1919
31st December 2006, 20:24
in cj cfristii poarta fulare cu Farul ca le este frica sa la poarte ce alea cu cfr ....

the lion king
31st December 2006, 20:29
Are Farul suporteri si in alte parti ale tarii ?:D parerea mea ca exagerezi...deh...vine revelu....:D sa traiti bineee!!!!!!:ras-plans:

aLEX_U_1919
31st December 2006, 20:42
In Cluj am fazut unu cu fular cu Farul crek era franar k cu cfr le e frika sa poarte:D

__________________

Iubirea noastra pentru "U" e Infinita,
Vom apara mereu orasul fara Frica.

the lion king
31st December 2006, 20:51
:ras-plans: Franaaar???????????Ce naiba?

Parazitu'1919
31st December 2006, 20:57
100% era franar io am vazut unu la patinouar si lam intrebat baa tu dc nu potri fularu cu cfr ti rusinee sau ce ??? si o zis da mi rusine so kkt pe el de frica

the lion king
31st December 2006, 20:59
:D bai,esti nostim...auzi....s-o kkt pe eeellllll?:D

tchibos
31st December 2006, 21:04
bravo lui :)

.. si in Iasi cand eram student era un tip care purta un tricou cu Farul si toti il strigau Farul. Cand l-am intrebat ce e cu tricoul, a zis ca are o simpatie fata de Farul si ca a fost la mare si in loc sa bea si el ca omul si-a cumparat un tricou cu Farul

the lion king
31st December 2006, 21:12
...poate pentru culori.....:D

the lion king
31st December 2006, 21:13
alb albastrii suntem...dar UNICI suntem NOI!!!!!!!!!

tchibos
31st December 2006, 21:31
pe Farul suntem noi unici :)... si nu pentru culori ci si pentru echipa si suporteri :)

the lion king
31st December 2006, 21:33
:d :d :d ...bineeeee!!!! 10!!!!:d

Hard
31st December 2006, 21:40
am un var din Tandarei care e far fanul...fan farul,scuze:D
La multi ani:D

the lion king
31st December 2006, 21:43
un var...."doua veri"....:D

Hard
31st December 2006, 21:48
var lavabil
inainte Farul era o echipa iubita in toata Dobrogea,de cand cu bosanceanu...

the lion king
31st December 2006, 21:52
in toata dobrogea....ce bine zici.....asa da...:D

the lion king
31st December 2006, 22:01
n-as vrea sa treceti cu bosanceanu prin ce-am trecut noi cu staicu.....

noir_desir
1st January 2007, 16:54
eu sunt simpatizant (nu suporter) al Farului, asa cum sunt simpatizant a inca vreo 10 echipe din Romania si a vreo 50 din Europa...

Parazitu'1919
1st January 2007, 17:19
eu sunt simpatizant (nu suporter) al Farului, asa cum sunt simpatizant a inca vreo 10 echipe din Romania si a vreo 50 din Europa...

:lol: :lol: si eu simpatizant a 14 echipe din liga 1 si aprox 83 din europa :lol:

cum poti sa simpatizezi 10 echipe ???

CFR1907
1st January 2007, 17:54
eu sunt simpatizant (nu suporter) al Farului, asa cum sunt simpatizant a inca vreo 10 echipe din Romania si a vreo 50 din Europa...

lool. Si eu sunt simpatizant al lui U si al lui Delta Tulcea si Dunarea Giurgiu, dar eu nu pot sa simpatizez o echipa care are acelasi obiectiv ca si echipa a carui suporter sunt. :rasc:

noir_desir
1st January 2007, 17:54
cum poti sa simpatizezi 10 echipe ???

pentru ca imi place fotbalul in sine, ca joc... Am zis, nu sunt suporter, ci doar simpatizant, e o diferenta... E destul de greu de explicat, mai ales ca multi nu concep cum poa' sa-ti placa mai multe echipe...

danny del corco
1st January 2007, 21:23
Sunt convins ca si Farul are simpatizanti in toata tara, asa cum si noua ne sunt simpatice alte echipe din tara, in special alea care le bat pe cele din Bucuresti!

stanley_tiffo
2nd January 2007, 18:11
pentru ca imi place fotbalul in sine, ca joc... Am zis, nu sunt suporter, ci doar simpatizant, e o diferenta... E destul de greu de explicat, mai ales ca multi nu concep cum poa' sa-ti placa mai multe echipe...

u creca simpatizezi fotbalu...

bianco_azzurro
23rd January 2007, 14:34
Suporteri cu adevarat nu prea cred ca avem, ci daca avem nu sunt foarte multi, oricum cu siguranta Farul are foarte multi simpatizanti in tara :ok: !

dorryn
23rd January 2007, 18:13
in afara de dobrogea nu cred.poate doar constantenii stabiliti in alte zone ale tarii.. ceilalti nu vad ce i-ar putea lega de Farul..dar macar de ar fi toti dobrogenii faristi...

bianco_azzurro
23rd January 2007, 19:15
in afara de dobrogea nu cred.poate doar constantenii stabiliti in alte zone ale tarii.. ceilalti nu vad ce i-ar putea lega de Farul..dar macar de ar fi toti dobrogenii faristi...
In orasu' asta, sunt mai multi "bucuresteni" decat faristi :( !

Parazitu'1919
23rd January 2007, 19:22
In orasu' asta, sunt mai multi "bucuresteni" decat faristi :( !

asa'i in toata provincia :rosu: inafara de TIMISOARA sau CRAIOVA
:headbang:

Ess
23rd January 2007, 19:25
in cj cfristii poarta fulare cu Farul ca le este frica sa la poarte ce alea cu cfr ....

Mda...evita o confruntare vizuala cu tine...de la aretzi tatuajul de pe organu' tau genital ,,welcome to miami beach, and have fun" paralizeaza de frica si de admiratie, in acelas timp.
Mai du-te, da-te cu gel...
Pe cap maaaaaaa....

Parazitu'1919
23rd January 2007, 19:28
ti rau ??

bianco_azzurro
23rd January 2007, 19:58
ti rau ??
Chiar nu inteleg ce a vrut sa spuna :o: !

sk8t3rool
23rd January 2007, 21:08
bah fratilor...eu zic k ar fi mai bne sa punem altfel intrebarea...cati suporteri adevarati avem in constanta...nu mai vorbiti de lucruri sfinte de genu threadului..:P ce naiba...sunt cativa..nu zic nu...dar..prea putini...

ultras^
29th January 2007, 19:00
sunt ma..eu personal cunosc 2 baieti in galati...care sunt cu farul...3 in tulcea...1 in sighisoara..si zic..doar farul..fac deplasari singuri..sau..faceau...cand totusi aveau o oarecare satisfactie..dar..oricum...sunt.. :)) :P

Laur_Farul
7th February 2007, 17:10
sunt ma..eu personal cunosc 2 baieti in galati...care sunt cu farul...3 in tulcea...1 in sighisoara..si zic..doar farul..fac deplasari singuri..sau..faceau...cand totusi aveau o oarecare satisfactie..dar..oricum...sunt.. :)) :P

Din cate stiu eu in Galati este un grup din vreo 10 suporteri ai Farului. La meciul cu Otelul - Farul Aria ultra + fostul GNR s-au intalnit cu ei la stadion si au tinut galerie.

P.S : Daca a fost dorryn la meci, poate stie el ce erau cu acei suporteri, daca erau din Galati sau Constanta !

Napoletan
7th February 2007, 23:54
Erau doar 2, si stati linistiti, ei sunt constanteni, doar fac facultatea in Galati.

StiL
8th February 2007, 00:06
de'ar fi asa si constantenii care invata in bucuresti

U|L|T|R|A|S|
8th February 2007, 07:37
Ce inseamna sa vorbesti din auzite... :)) Dar totusi....ce ai vrut sa zici prin " Aria ultra + fostul GNR s-au intalnit cu ei la stadion si au tinut galerie." ?
Cum a zis si Napoletan, au fost doi baieti care doar invata la Galati, dar sunt din CT... Iar la meciul din Cupa cu Iasi-ul au fost chiar mai multi..chiar si baieti din galati..dar nu prea aveau treaba cu Farul
Sa mai lasam discutiile despre "galerie" pana incepe campionatul..ca se abereaza prea mult..
Ne intalnim in retur...sa "tinem" niste galerie :)))

"Faptele nu vorbele te fac sa fii mare"

Laur_Farul
8th February 2007, 15:06
Ce inseamna sa vorbesti din auzite... :)) Dar totusi....ce ai vrut sa zici prin " Aria ultra + fostul GNR s-au intalnit cu ei la stadion si au tinut galerie." ?
Cum a zis si Napoletan, au fost doi baieti care doar invata la Galati, dar sunt din CT... Iar la meciul din Cupa cu Iasi-ul au fost chiar mai multi..chiar si baieti din galati..dar nu prea aveau treaba cu Farul
Sa mai lasam discutiile despre "galerie" pana incepe campionatul..ca se abereaza prea mult..
Ne intalnim in retur...sa "tinem" niste galerie :)))

"Faptele nu vorbele te fac sa fii mare"

Asa mi-a spus un tovaras de al meu ca el a fost in deplasare si erau inca 10 insi care ii asteptau la stadion :) !