PDA

View Full Version : Uichend extrem (de penibil) la Ateneu



Monkey
24th May 2005, 15:02
Dupa ce am dat dovada de o rabdare de fier in citirea minunatelor si necontenitelor aberatiuni de pe forum, m-am gandit sa vin cu cateva precizari care daca se vor dizolva in eter si nu vor ajunge in creierele dumneavoastra imi vor crea o stare de indiferenta totala. Deci...

1. Mi se pare jenant sa va certati intruna, sa va luati unii de altii, cand domeniul pe care activam e plin de necunoscute pentru mai toti prezenti aici. Artileria pusa pe jumate om belea, jumate belea om mi s-a parut de foarte mult prost gust, pentru ca ar trebui pur si simplu sa respectati omului dreptul la exprimare. Toti stim ca pe forum ne putem razboi numai in cuvinte, dar cred ca toti ar fi mult mai castigati daca discutiile de pe forum ar fi INFORMATIVE, nu baliverne interminabile.

2. Streetball 2005. Organizare dezastruoasa, dar lume oricum multumita ca a avut posibilitatea sa joace intr-o formula organizata si sub ochii multora. Am vazut insa putini oameni manati de psiunea pura pentru baschet si tot ceea ce implica acest lucru. Felicitari stoicilor participanti si castigatori. Din pacate insa, vremea si organizarea nu au putut contribui la o competitie echilibrata, in care oamenii sa isi masoare fortele cum ar fi trebuit.

3. Consider ca ar trebui sa fim multumiti ca am avut un week end full de baschet de strada, asa cum se joaca el, cu bune si rele. Dar cred ca cel mai important ar fi ca oamenii care tot dau din gura aici sa isi coalizeze parerile si sa faca in asa fel incat la anul organizarea unui astfel de eveniment sa ne surprinda printr-un standard de exceptie.

4. Sper ca nu v-a sunat comunist tot ce am zis eu aici. Important este pana la urma sa jucati baschet pana nu mai puteti si sa incercati sa fiti mai buni cu fiecare zi ce trece.

5. Trist ca Rogojanul si-a rupt mainile pe acolo, nu mai eram prezent, si la fel de trist ca nu am putut comite un concurs adevarat in conditiile in care multi oameni cu potential de a incanta tribunele au fost acolo. Next time.

6. Keep it real si pace.

7. Raptore, cred ca ma apuc si eu de programul tau de detenta, poate imi ameliorez stop shutul. :) Daca nu, baga si tu un program pentru stop shut ca sa sar mai bine.

8. Ce similitudine bizara, echipa Bad Joke a castigat un streetball care a avut lejer aerul unei glume proaste, facuta de organizatori participantilor.

Sheed
24th May 2005, 15:27
get lost BAI

Monkey
24th May 2005, 16:08
Take it easy boy. Ma bucur ca ai castigat premiul pentru primul care nu a inteles nimic din ce am scris.

tolstoievski
24th May 2005, 17:05
Si uite-asa, ma alatur si eu clubului celor care n-au inteles nimic ...
OK, ai fost nemultumit de organizare, insa n-am inteles care au fost lacunele ... te-ai limitat la a face afirmatii fara sa le si sustii cu exemple ... baga aici niste greseli grave si aranjez io sa ajunga la organizatori, poate tin cont de ele pe viitor ...
Una peste alta, avind in vedere faptul ca n-a mai fost de ani de zile un asemenea eveniment, dincolo de problemele inerente pe care le implica un proiect atit de amplu, mie mi s-a parut chiar OK.
In fond care a fost finalitatea?? Sa vina multi tineri si sa se simta bine jucind baschet ... Cred ca n-au fost departe de asta ...
Din punctul meu de vedere marea problema a acestui turneu a fost reprezentata de moliciunea tribunelor ... acolo a lipsit cu desavirsire spectacolul ...

Toate cele bune!

1/2Om1/2Belea
24th May 2005, 17:13
io sunt pe locul doi!

mersi monkey, ca imi iei apararea! eu chiar asta am incercat sa fac, sa-mi spun parerea! pentru balivernele neinformative pe care le-am strecurat (si foarte subiective, recunox) printre cele informative, imi cer scuze. VOIAM SA-MI ZIC PAREREA. si m-am bucurat sa constat ca unii au vazut lucrurile tot cam ca si mine.

cu streetballul... ideea si asta e, sa se joace. deci, multor echipe li s-a luat acest drept, desi ar fi meritat, chiar daca nu SA CASTIGE, macar sa JOACE. mai mult. poate asta as fi vrut si eu, in definitiv. organizarea nu prea mi-a permis acestu lucru... sa zicem ca si eu am contribuit, hehe, dar dreq, nici chiar asa. echipa lu ceapa eliminata din primu tur... ca exemplu. strumfii aia au iesit ca prostii f repede, dar macar au jucat un meci de 3 ori. si poate ca toate echipele meritau mai mult. la fel si participantii la dunkuri. sa arate ce stiu. poate, daca nu cer prea mult, sa fie putin protejati impotriva mutilarilor (vezi bietu dan), poate sa-l vedem pe monkey cum se unduieste si el prin aer, etc. toti spectatorii poate voiau sa vada niste echipe care se desfasurau mai bine, pe terenuri macar putin mai mari, cu niste reguli mai clare si cu arbitri mai treji, s. a. m. d.

etc.

bottom line, eu cred ca organizatorii (si sponsorii) au vrut sa ia FOARTE mult, dar sa dea FOARTE putin. de aici au reiesit toate relele. pana si treaba cu ploaia putea fi macar... ferita, putin. se putea amana, se putea verifica un INMH, un ANM ceva... ma rog, wankeri, ce sa le faci...

si pentru cei care vor din tot adinsul sa zica DA DOMNE, DA MACAR SE ORGANIZEAZA, io le zic FRATILOR, MAI BINE LIPSA! MAI BINE NE DUCEM IN TEI! sau whareva, am zis la un mom dat CHEMOFITOTERAPIE, hehe. orice.

e bine sa invatam din trecut, dar poate totusi n-ar trebui sa ne balacim asa mult in el, mai ales cand e asa nefast.

tolstoievski
24th May 2005, 17:23
juma' om / juma' belea

din pacate, tot ce spui e subiectiv ... sint pareri legate de ceva sau cineva, care te afecteaza vadit ... iar acel "cred" din fraza cu organizatorii dovedeste asta, pe linga faza cu vremea ...
daca ai fi intrebat cele 200 de echipe inscrise ai fi aflat poate un procentaj uluitor in favoarea concursului ... ceea ce e suficient ... celelalte pareri parca nici nu mai conteaza ...
In rest, vara frumoasa si plina de baschet!

1/2Om1/2Belea
24th May 2005, 17:31
bai aiurea in tramvai, ma lasi cu prafurile astea? astea poti sa le zici altora, nu stiu cui, da nu mie ! m-ai spart cu comentariu tau asupra "tribunelor" ca problema MAJORA! esti total pe langa, si tocmai faptul ca poti sa zici o ineptie ca asta dovedeste ca habar n-ai de nimic! cum poti frate, sa acuzi tribunele, pe lumea asta? ce, ele au venit sa va faca voua reclama ??? marsh, ma, d-aici, cum ar zice parazitii! daca lumea era la un grad comparabil de entuziasm cu cel de pe marginea concursului de dunkuri, nu cred ca mai aveai ce sa zici! insa cum putea fi cand NU S-A JUCAT NIMIC ??? "sunt pareri legate de cineva sau ceva" pai normal ca sunt, esti normal ? normal ca CEVA sau CEVA m-a afectat vadit, dar ce, sunt singuru ? e simplu de ginit ca ORGANIZAREA m-a afectat vadit si asta ar fi deajuns, daca macar ar fi singurul lucru! in rest, cu cele 200 de echipe ale tale, mai lasa-ma cu sondajul! ca nu ai facut tu nici un sondaj, te asigur! daca faceai, aflai o mare multime de voci care ziceau ce zic si eu, si monkey si sigur rogojan nu v-ar fi felicitat. poti sa te uiti si aici pe forum, dar poate zici ca nu e deajuns! lasa-ma pe mine sa te asigur de asta, caci am vorbit cu multa lume, LIVE. e drept, poate nu am vorbit cu genul de copii de 15-16 ani, entuziasti de primu lor streetball, cum poate ai facut tu!

asa ca io zic sa ne scutesti foarte repede de propriul tau SUBIECTIVISM, daca ai de gand sa-l impui ca fiind adevar absolut!

na ca am reusit sa ma si enervez!

tolstoievski
24th May 2005, 17:48
mdea ... ma asteptam la un limbaj suburban de la un posesor ilegal de neuroni ... ma rog, fara sa faca vreo sinapsa ...
n-am inteles faza cu "sa va faca voua reclama" ... cine sint "voua" aia???

cit despre citatul din parazitii, cred ca "marsh" este deja un cuvint prea complicat pentru pregatirea ta ... ar trebui sa te limitezi la "albocalmin", "tranvai" si "ma lesi" ...
nu-ti mai pot ura nimic acum, am depasit de la mesajul anterior gradul de politete
care ti se cuvine! adio!

1/2Om1/2Belea
24th May 2005, 17:57
nu ma intereseaza politetea din partea ta ! poti sa-ti tii gura si imi ajunge!

vezi ca o potentiala provocare a mintzilor/educatiilor/culturii intre noi doi... pur si simplu mi-a scapat. io zic ca si tu ar trebui sa stai linistit aici, ca nu stii sigur in ce te bagi! nu vreau sa mai merg mult in directia asta, fiindca nu face doi bani. dar nu fi asa sigur ca, chiar daca sunt io asa prost cum zici, tu ai fi mult mai meserias decat mine; chiar daca ma vezi folosind un limbaj asa de cartier! oi fi tu v'un geniu carpatilor care se plictiseste, de scrie pe forumu asta, cine stie...

caseta
24th May 2005, 18:01
baga aici niste greseli grave si aranjez io sa ajunga la organizatori, poate tin cont de ele pe viitor
hai ca te ajut eu. iti fac si o lista, sa iti fie mai usor. dar asta cu conditia ca tu sa nu consideri greseli grave numa daca cineva a rupt capatina unui arbitru:

1. suprafete de joc prea mici
2. suprafetele alunecoase
3. panourile publicitare prea aproape de margine, daca sareai dupa o minge riscai sa zbori peste panou sa iti rupi ceva
4. panourile (de fapt stilpul de sustinere) prea aproape de teren, de nu prea puteai sa faci patrunderi (bine, ca era o aglomeratie pe terenurile alea mici care te mai tempera, dar presupunind ca incercai, riscai)
5. lipsa completa de organizare in ceea ce priveste orele de desfasurare a meciurilor (trebuia sa joc la 1juma, am jucat la 4juma - daca ti se pare normal, besi de aici la coada la carne ca se pare ca ii duci doru lu ceausescu).
6. timpi foarte mari intre meciuri. in mod normal o data terminat un meci, trebuia imediat sa intre echipele urmatoare care sa se incalzeasca 5 minute sau oricum un timp fix si dupa aia sa joace. asa s-ar fi ajuns ca fiecare meci sa nu ia mai mult de 15 minute. de mai multe ori, la mai multe panouri, nu se juca nici un meci oficial, mai jucau unii cu d'alea de organizator si diversi care se plictisisera, ca si mine, sa astepte sa le inceapa meciul.


Din punctul meu de vedere marea problema a acestui turneu a fost reprezentata de moliciunea tribunelor ... celelalte pareri parca nici nu mai conteaza ...
mah, tu ejti vreun politruc ceva ??? ca numa de la aia te astepti sa aiba iesiri din astea. BAAAAAAAAAAAH trezeste-te dreq. nu mai e comunism. nu mai sunt oamenii obligati sa aplaude ca prostii. daca vrei sa aplaude, da-le un motiv. auzi ... el vrea aplaudaci. jet mah.
iar aia cu parerile .... ce-mi mai plac mie astia pt care nici nu mai conteaza alte pareri decit alea care le convin.

'reati ai dreq de comunisti si politruci. HUO :degete:


In fond care a fost finalitatea?? Sa vina multi tineri si sa se simta bine jucind baschet
ma lasi dreq ??? si pe studentesc se intimpla acelasi lucru. chiar mai bine organizat. cu diferenta ca acolo nu isi promoveaza niste firme imaginea. si nu stai 4 ore ca sa intri pe teren nici simbata dupa-amiaza.


Toate cele bune!
dupa ce ne oftici cu comentariile astea .... din partea mea poti sa dispari. cu idei din astea, si asa nu ejti bun de nimic ....

K-Dogg
24th May 2005, 20:39
Bah dinozaurule, cu aplaudatul tau cu tot, cand au avut tribunele la ce aplauda [adik pushtii aia care au fost aplaudatzi la scena deschisa pentru k au facut spectacol] nu s-au dat inapoi!
Cand a dat Monkey slamuri, a venit shi reactzia tribunei, comunist ratat ce eshti! Da' a venit repede POPONARUL la el sa-l dea afara de pe teren! Probabil de ciuda k el nu putea.. chiar Monkey, ce tzi-a zis lake ala? Ii era frica k ii rupi panoul?

In rest ii dau dreptate 100% lu' caseta! Shi daca vrei vreodata sa te spanzuri, itzi asigur eu franghia shi lustra, shi sa fii convins k va fi organizarea perfecta, nu k la evenimentul vostru de kkt! Shi pana una alta, daca tot te simtzi ofensat de criticile noastre, maimutzoiule, poate ne spui shi in numele cui vorbeshti!

MadSkillz
24th May 2005, 20:48
Din punctul meu de vedere marea problema a acestui turneu a fost reprezentata de moliciunea tribunelor ... acolo a lipsit cu desavirsire spectacolul ...
Super tare asta.Poate daca trimiteau majoretele alea (si inca o data pe atata,ca sa ajunga la toti) in tribune, iesea spectacol.Pai ce sa vada aia din tribune ?Ala pur si simplu nu a fost baschet.Primul meci pe care l-a jucat echipa mea a constat in 6 minute de polemica, aruncari libere (5) si time-out`uri si vreo 4 minute de baschet pe alocuri.Pe suprafetzele alea mici si alunecoase nu se putea juca mare lucru oricum.Insa cand s-a JUCAT BASCHET (vezi meciurile de la pro, de ex), tribunele au reactionat.
Sondaj intre cele 200 de echipe care sa releve un procentaj uluitor in favoarea concursului? Poate un sondaj facut la "sub 15 ani" !Sau poate daca sunt intrebati Victor Ponta si Cosmin Cernat.Ca dintre toti cu care am vorbit eu la fatza locului si aici pe forum ... cred ca sunt cel mai "in favoarea concursului", daca se poate spune asta.
Problema cea mai mare a fost CLAR decalajul enorm intre ce a fost stabilit si ce a iesit pana la urma.In prima zi nu a plouat, deci de ce s-a amanat meciul 3 eliminator pentru duminica?De ce nu s-au putut lipi mai multe foi cu echipele si cu programul ala relativ?De ce nu ni s-a spus nimic duminica, in orele alea in care am stat ca prostii in tribune?Stateam in ploaie si asteptam ... Nu pot sa cred ca nu s-a gandit nimeni dintre organizatori la PLOAIE .. tot Bucurestiul stia ca va ploua, pe forum s-a intrebat de mai multe ori "Ce se intampla nene daca ploua torential?"
Una peste alta, nu regret ca s-a tinut acest streetball, nu regret ca m-am inscris, nu deplang cele 2 zile petrecute acolo.Insa:

trist ca nu am putut comite un concurs adevarat in conditiile in care multi oameni cu potential de a incanta tribunele au fost acolo.
Si la fel de adevarat este ca exista mereu
Next time.

1/2Om1/2Belea
24th May 2005, 20:59
iarasi revin la parazitii, sper sa nu devin PREA stresant: tolstoievski, nu mai zici nimic ? te dai speriat in spate pe coate? ce-ai, te-ai lins c-o cioara pe moarte azi noapte?

domne, io citez din parazitii cu rost, domne. se pare ca oamenii au cate una pentru toate situatiile... hehehe. nici n-am nevoie de neuroni sau sinapse ca sa ma apuc sa caut ceva nou.

K-Dogg
24th May 2005, 21:56
Nu il mai provoca pentru k mai bine tace!

1/2Om1/2Belea
24th May 2005, 22:10
io tac, da vorbiti voi in continuare, macar, sa vada el cam cum e cu "sondajele" astea net favorabile streetballului. plm!

K-Dogg
24th May 2005, 22:14
Pai asta e ideea, vede shi fara sa vobeasca, oricum vede degeaba.. probabil a facut sondajul la sub 15 sau la echipe care s-au inscris sa joace duminica!
Apropo, cum o fi sa te inscrii intr-un concurs shi sa joci direct finala? Merg sa ma inscriu in finala! =)) =))

1/2Om1/2Belea
24th May 2005, 22:18
ma, da cine stie ceva de premii, frate? care au fost premiile ? si dc naiba la profesionisti s-au inscris asa putini ? probabil ca daca erau premii mai mari, se inscriau mai multi. care a fost faza? stie cineva?

CinstitCuPanoul
24th May 2005, 23:56
bai tolsto..scuze ca iti zic..da' chiar esti praf.Sunt profund dezamagit.Un nick asa desptept si niste idei asa gresite.

E adevarat ca organizatorii s-au zgarcit la bani si de-aia nu au adus arbitri de la frb?

Sau au fost prea exagerate pretentiile celor de acolo?

Si daca nu intelegi care au fost greselile organizatorilor chiar nu ai nici o treaba cu sportul asta.Incep sa cred ca esti poponaru' de care se vorbea pe forum.


P.S. ba fifty incepi sa imi placi cand bagi faze d-astea din parazitii

caseta
24th May 2005, 23:58
lasati mah omu in pace ca el e cult, nu un golan ca noi. omu e om serios si nu scrie pe forum decit pina la 17:48 de la munca, pt ca dupa aia sparge usa la 18:00. de acasa nu are net - nu are nevoie, ca citeste din autoru lui favorit .... tolstoievski ala (da, stiu ca de fapt a fost unu tolstoi si unu dostoievksi. asta daca aveai de gind sa iti mai dai si alte aere de superioritate si cultura printre noi, mujicii de pe forum).

si ca mi-am adus aminte, apropo de "moliciunea tribunelor" (asta asa, tot in versuri, da de la mine, nu de la parazitii):
de ce nu ai facut TU ceva sa le-ntaresti,
priceputa mica ce ejti ??
sau tot ai buzele reci ?

:evil:

si recitind primul lui reply pt monkey imi dau seama ca am scapat niste chestii:

Si uite-asa, ma alatur si eu clubului celor care n-au inteles nimic ...
mdea, de asteptat



OK, ai fost nemultumit de organizare, insa n-am inteles care au fost lacunele ... te-ai limitat la a face afirmatii fara sa le si sustii cu exemple
so, de acum inainte, cine mai are nerv in el sa critice, tre sa aduca probe valabile in instantele din RO, poze sau imagini filmate, marturii complete impreuna cu data si ora exacta (si data stelara) la care s-a petrecut "mirsavia"
spre ex, pt voi astia despre care stiu ca nu pricepeti ca nu sunteti asa niste oameni culti:
terenurile au fost prea mici intre orele 13:00-16:30 ora Bucurestiului (daylight saving time)
:drak:


dincolo de problemele inerente pe care le implica un proiect atit de amplu, mie mi s-a parut chiar OK.
evenimentu amplu e lansarea rachetei spatiale. daca vrei din sport, cupa mondiala e un eveniment amplu. de fapt omul are si el dreptatea lui. tre sa te raportezi la competente. intr-adevar, pt competentele celor care s-au ocupat de organizare, acesta a fost un eveniment mult mult prea amplu. le sugerez ca data urmatoare sa incerce sa organizeze un campionat de tenis la perete cu un singur participant. asta va fi mai aproape de puterile lor.

PS: daca asta nu e organizator, e chiar mai grav. sufera de aplaudacita terminala. uite-te la el cum incearca sa ii scoata pe aia basma curata.

K-Dogg
25th May 2005, 00:24
O fi un eveniment amplu cand [repet, ma amuza prea tare shi nu pot sa ma abtzin] te inscrii in finala? :D E un turneu super! 'M-am inscris in finala!' :happy :happy :happy :ciocan: :yeah: :headbang:
Suna bine!
Amplu al dracu' shi organizat k atare!
Sa ne spuna Chelie cum e sa ai primul meci la 11 shi sa-l joci la 13.30! Daca venea vreo televiziune sa transmita ceva in direct, o finala, un concurs de dunk, o kestie.. ce le spuneatzi legat de ora? Le dadeatzi data stelara, cum bine zice caseta k ne ceri noua acum, in numele cui, nu shtim in continuare!
Le dadeatzi pe dracu' sa va ia, le spuneatzi 'stick around' shi o sa fie shi asha ceva! :degete:
Atzi uitat k atzi chemat tribunele sa se inscrie la 3 shi dupa 15 minute v-atzi razgandit shi atzi zis k nu se mai fac inscrieri? Descultzilor! Cata carne v-au bagat totzi aia in frigider, voua shi la toata natzia de la molusca incoace, nici nu vreau sa imi imaginez!
Da' lasa k noi dormim cu capul pe dex shi vedem cartzi in vitrina librariilor shi venim pe forum unde ne punem nick-uri 'elevate' sa ne dam shi noi cu parerea, cu toate k singurele meciuri de basket pe care le-am vazut/jucat sunt alea din generala cand aveam bulan sa ne bage in echipa! Cam asta e C.V.-ul tau, prietene!

1/2Om1/2Belea
25th May 2005, 11:55
ei bine, prietenu meu drag, jumatate tolstoi jumatate dostoievski, te-ai prins cam cum sta treaba ??? sau mai vrei? oricum cred ca or sa mai fie.

oi fi tu pe dinafara, e dreptul tau, dar chestia pe care ai zis-o despre tribune (prin care, in definitiv, m-am aflat si eu) a fost de prost gust. nu trebuia sa-ti permiti sa le acuzi de nimic.

caseta asta, ai grija, ca vrea sa te muste! ai grija mare!

alt subiect, nu stiu daca isi are rostu pe aici... care sunteti cu casete, cu and1, cu astea, puteti sa-mi ziceti si mie cum se numeste melodia aia chiar de AND1, aia cu gangster for life, care era si la concursu de dunkuri. era prea belea, cu tumm tada daaam dam damm, ma rog, intelegeti :)))). cum se cheama, cine o canta, cum o gasesc, astea...? daca puteti, v-ash fi recunoscator!

Raptor
25th May 2005, 12:28
Nu stiu ca n-am fost, dar o melodie care mie-mi place mult este : Nate Dogg feat. Lil'Mo - GANGSTA . Caut-o pe DC.

1/2Om1/2Belea
25th May 2005, 13:48
nu e aia. mersi totusi! da poate totusi daca te concentrezi un pic... e foarte cunoscuta, chiar clasica. deci ... think GANGSTA FOR LIFE... nu nigger for life, aia e prea veche. think! sau poate altcineva... PLIIIIIZ !

caseta
25th May 2005, 19:30
daca ai mixtape-urile, vezi ca la final e listata muzica (melodiile si cine le cinta). eu asa am gasit beatnuts (se acabo - care mi se pare super tare si inca una) si inca citeva chestii.

de cautat pe net, incearca cu limewire/kazaa sau alt client de gnutella. sau dc++.

MadSkillz
25th May 2005, 21:38
Postez si eu o metoda : dai search pe Google dupa niste versuri ...

1/2Om1/2Belea
25th May 2005, 23:28
esti un geniu! daca macar ash stii versuri... inafara de "gansta fa life" dupa care... da-i si tu search, sa vezi ce iese!!!

K-Dogg
25th May 2005, 23:54
Zi in ce mixtape e shi itzi spun eu, k le am pe toate!

thekobe
26th May 2005, 00:17
lasa ca asa am patit si eu cu o melodie mai veche super marfa, au bagat-o aia si nu-mi venea in minte nici mort cine canta sau cum se numeste. si mi-a fost lene sa ma duc sa-i intreb :<

caseta
26th May 2005, 00:37
LOL
imi aduc aminte de episodu ala din bundy cind al cauta o melodie din care nu mai stia decit o silaba sau un cuvint ..... :happy

kdogg, vreau si eu o melodie cintata de unii alkaholiks daca nu ma insel. e intr-una din mixtapes 2, 3 sau 4. da nu stau acum sa caut. ai asa ceva ?

K-Dogg
26th May 2005, 01:00
Nush, da un privat cu un id de mess shi itzi dau ce melodii am, oricum sunt the god of rap! :d Pardon, the GOD! :D

1/2Om1/2Belea
26th May 2005, 13:52
ba, io nu stiu pe ce mix tape e, ca nu le am cu astea, da io zic ca e printre cele mai tari. cum poti sa nu stii faza cu GANGSTA FA LIFE, daca esti asa meser? e mult mai mult decat stia BUNDY, care tot a gasit-o pana la urma, numa duma un hm mmm. io zic FOOOOCUS, si o sa te ginesti! mersi anticipat!

K-Dogg
26th May 2005, 21:26
Treaba e k daca am bunghit-o, a fost la timpul respectiv, mai ashteapta pana caut mixtapeurile pe dvd-uri k nu shtiu unde sunt..

eatdaworm
30th May 2005, 18:22
cam cine kkt va credeti sa nu ii dati dreptate lui monkey?
ma jur ca daca faceti echipa si joaca singur si va da 11-0 si se joaca pana la 10, el tot va gasi o cale sa va rupa.
asta e faza gen cand toti sclerozatii comenteaza o ratare la fotbal:"De acolo dadeam si eu gol"- cand e clar ca sclerozatul se rupea in paispe pana la minge si chiar daca printr-un miracol ajungea la minge dadea in plopi
Verde
poate un pic incoerent...

Danila
30th May 2005, 20:14
just a little bit:D

1/2Om1/2Belea
31st May 2005, 23:39
se pare totusi ca bietu monkey si-a luat-o de la unii care nici macar n-au avut nevoie de un asemenea handicap pus pe umerii lui... plm, se mai intampla. au participat multe *****uri aici... n-a fost baschet. n-a fost streetball.
melodia... trai-v-ar, am gasit-o! da nu are nimic in titlu de genu GANGSTAZ. e kurupt-on site. plm, a fost greu! mersi oricum!

caseta
31st May 2005, 23:48
veau si eu kurupt ft tha alkaholiks - let's have fun