PDA

View Full Version : Etapa 29: FC Unirea - FC Arges



ADelPiero
23rd May 2005, 14:36
Sambata, 28 mai 2005: Unirea Alba Iulia - FC Arges, ora 17,00
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

HaoTic
24th May 2005, 18:41
Batem Argesul, CFR nu pierde mai avem o sansa, altfel pa si pusi.

bill
24th May 2005, 19:33
Nu am putut bate nici Bistrita nici Otelul. Pe Arges ii putem bate oare?

spmihai
24th May 2005, 21:30
eu nici nu mai imi fac calcule ca scapam. am auzit ca Bacaul va bate CFR-ul si am toate motivele sa-l cred pe cel care mi-o zis asta. sper totusi sa se insele, dar si-asa nu vad cum am putea bate pe Farul.

ADelPiero
25th May 2005, 10:23
poate bate cfr ... si o luam noi in cioc ... sa vezi atunci... :ciocan:

spmihai
27th May 2005, 23:41
Sa piarda Bacaul si noi sa pierdem sau sa facem un egal? Cred ca ma arunc de pe geam de nervi, cum am vrut sa fac si dupa meciul ca Rapidul, dupa ce ne-au egalat pe final.

ADelPiero
28th May 2005, 20:11
1-3 ... suntem in b... sau cine stie... in c... sau deloc ... ramane de vazut

spmihai
29th May 2005, 14:18
Stiti unde suntem? Va zic eu. Pe nicaieri. Oricat de suporter infocat am fi toti, trebuie sa recunoastem ca dupa cum am jucat cu Argesul meritam Divizia B. Ma doare sufletul ca trebuie sa zic asa ceva, dar este parerea mea. Am avut cateva meciuri bune, cu Bistrita chiar daca am facut numai un egal, la Rapid, dar vad nu le prieste la jucatori sa joace pe soare, mai bine pe ploaie. Asta e, de la anu' mergem la meciuri de la 11.

andrei_cj
30th May 2005, 10:54
Pacat ca s-a intamplat asa pacat ca nu am reusit sa batem....dar oricum in conditiile de fata bateam degeaba....speram ca veti reusi sa promovati....ar fi foarte bine pt fotbalul Transilvanean! Sunteam mereu cu VOI! O dezamagire imensa pt voi cred......dar nu uitati ca se poate........DIVIZIA A NU ESTE DEPARTE!