PDA

View Full Version : Echipa anului



Vadim
29th December 2006, 13:59
Va rog sa votati la poll, iar pe acest thread sa comentati alegerea facuta de voi sau de altii, legata de echipa anului 2006.

Pentru a putea vota trebuie sa fiti inregistrati (http://www.onlinesport.ro/forum/register.php)pe forum.

bada_otelul
29th December 2006, 14:45
zau daca nu facio pollurile la misto,sevilla de ce nu apare?apar in schimb steaua dinamo chelsea si real madrid,de rasul curcilor

realmadrid.com
29th December 2006, 15:33
Pt ca Pollul s-a facut cu propunerea userilor de pe OLS. Daca ei n-au propus Sevilla, de asta nu apare.


Italia => e clar ca, castigarea unui CM este mult mai important decat participarea unei echipe romanesti in UEFA CL. O victorie cu Kiev-ul, 2 umilinte cu Lyon si Real, o infrangere pe Bernabeu, atunci cand Realul n-a jucat nimic, probabil ca dupa ce au vazut cum au jucat stelistii la Bucuresti, s-a dus draq si concentrarea, un egal cu Kievul cu ajutorul arbitrilor si un alt egal cu Lyon, atunci cand nimic nu mai conta....nu cred ca inseamna mare lucru.

Dar in fine, cum se voteaza pe simpatii :D...

resita
29th December 2006, 15:49
ITALIA :ok:

r0bby
29th December 2006, 16:00
Campioana Mondiala de baschet din 2006-Spania.

Ioca10
29th December 2006, 16:13
Steaua bucuresti privitzi nr de meciuri jucate anu asta si o sa pricepetzi

bada_otelul
29th December 2006, 16:15
sigur ca da si marmota invelea ciocolata in staniol,nu?
ramane sevilla

Ulysses
29th December 2006, 16:16
zau daca nu facio pollurile la misto,sevilla de ce nu apare?apar in schimb steaua dinamo chelsea si real madrid,de rasul curcilor

fara otelul gl chiar nu are rost acest thread!:P :jerk:

Rossi
29th December 2006, 16:19
anka (steaua)
Join Date: 17th August 2005
PostsTotal Posts: 2

vai draga ... in 17 luni ai postat de doua ori ...
nu crezi ca PUTE ?

Rossi
29th December 2006, 16:21
mah esti nebun ? alta CLONA ?

esti disperat sa scoti steaua pe primul loc ?

pirania (steaua)
Join Date: 29th December 2006
PostsTotal Posts: 0

laurentiu91
29th December 2006, 16:26
Cred ca s-a plecat gresit de la inceput. Trebuia sa se faca 2 poll-uri,unul pentru echipe romanesti si altul pentru international.Acum,clasamentul pe care o sa-l aveti la sfirsit nu o sa fie deloc obiectiv.

dan
29th December 2006, 16:26
FC Steaua pt semifinala de cupa uefa, pentru intrarea in grupele CL, pentru calificarea in primavara europeana a treia oara consecutiv si pentru castigarea titlului.:ok:

ps. frate nu te mai agita cu clonele astea, oricum o sa se voteze subiectiv

Rossi
29th December 2006, 16:31
Appolo (steaua)
Join Date: 21st May 2004
PostsTotal Posts: 7

in 2 ani si jumatate a postat de 7 ori ... cica asta nu e CLONA ....

deci e clar ca totul se face cu acordul OLS-ului ....

ps: in 10 minute am depistat 10 clone ...

Sasuke Uchiha
29th December 2006, 16:53
Appolo (steaua)

ps: in 10 minute am depistat 10 clone ...

bafta in continuare...
chelsea si nationala italiei

realmadrid.com
29th December 2006, 16:56
De ce Chelsea :happy ?

Daca ar fi sa luam cluburile...

Chelsea - 1 titlul in Anglia, o eliminare in CL in fatza Barcelonei

Fc Barcelona - 1 titlu in Spania, 1 UEFA CL...

E chiar foarte greu sa-ti dai seama care merita sa fie echipa anului (la nivel de club) :happy...

Sasuke Uchiha
29th December 2006, 16:59
si real madrid pe unde e ?¿?¿? ce cauta in top, a castigat ceva in ultimii ani, vezi ani e la plural :D

realmadrid.com
29th December 2006, 17:01
Real Madrid nu este, pt ca n-a castigat nimic :D. Eu te intreb de ce ai votat Chelsea, in loc de FC Barcelona la nivel de club :D ?. In rest, ai spus si Italia, deci nu esti chiar asa de subiectiv :D

PS_Nu vrei un post de moderator la "Anglia"...pt ca vad ca Realul nu-ti place :happy :D

Sasuke Uchiha
29th December 2006, 17:07
am votat pt ca asa am vrut, tu ce ai votat..nu spune nu ma intereseaza
nu, nu vream pe anglia sunt bine pe spania :sleep:

realmadrid.com
29th December 2006, 17:17
De fapt...felicitari pt ca ai votat chelsea :D...ramaneau fara nici un vot :happy...

alx_ro
29th December 2006, 17:17
steaua - pentru ca a fost cel mai bun an al ei de dupa revolutie...

Sasuke Uchiha
29th December 2006, 17:18
De fapt...felicitari pt ca ai votat chelsea :D...ramaneau fara nici un vot :happy...

cate voturi are realu !!! ufff e pe primu loc :happy

dardar_3
29th December 2006, 18:39
Italia....:ok:...:ok:

Grinco
29th December 2006, 19:05
Ar trebui sa votati cu capul si sa fiti mai obiectivi, oameni buni. Castigarea unui titlu mondial nu se compara in niciun caz cu o calificare in CL sau cu un tur de campionat bun in ''meseriasul'' campionat al Romaniei...Deci FORZA ITALIA!!!

tedybear
30th December 2006, 02:01
colcaie de stelisti forumul asta. cred ca a vine usor, usor, timpul sa imi sterg contul si sa va las in mizeria voastra. mi-e scarba de ce vad de mai bine de 1 an pe aci

Ulysses
30th December 2006, 08:32
colcaie de stelisti forumul asta. cred ca a vine usor, usor, timpul sa imi sterg contul si sa va las in mizeria voastra. mi-e scarba de ce vad de mai bine de 1 an pe aci

ia si tu niste scobutil. si ai rezistat UN AN ? hai pa !:ok:

starsteel
30th December 2006, 10:55
Italia pt. ca a reusit cucerirea celui mai ravnit titlu de pe planeta in ciuda faptului ca nu erau principali favoriti.

Cra10veanu
30th December 2006, 11:09
daca steaua depaseste Italia in sondaj inseamna ca e grav.
Italia de departe echipa anului, campioana mondiala!

razwan_vs
30th December 2006, 11:42
italia pt castigarea CM 2oo6

noir_desir
30th December 2006, 11:53
Italia

madridIZA
30th December 2006, 18:30
hai ma fiti seriosi.....oricat de mult ii iubesc eu pe Real, pot sa zic fara jena ca de 3 ani nu mai fac nimik si nu merita sa fie mentionati la echipa anului. pentru ce? au niste rezultate jenante si n-au ce cauta in poll-ul asta. :(
am votat pt Spania la baschet....au fost fantastici (Barca nu votez nici sa ma picure cu ceara si Italia nu-mi place, indiferent de cate CM o sa mai castige)

Rossi
30th December 2006, 19:57
sebystelistul (steaua)
Join Date: 29th December 2006
Posts 0

pirania (steaua)
Join Date: 29th December 2006
Posts: 0

anka (steaua)
Join Date: 17th August 2005
Posts: 2

moniq (steaua)
Join Date: 23rd March 2006
Posts: 0

tedybear
31st December 2006, 02:03
sebystelistul (steaua)
Join Date: 29th December 2006
Posts 0

pirania (steaua)
Join Date: 29th December 2006
Posts: 0

anka (steaua)
Join Date: 17th August 2005
Posts: 2

moniq (steaua)
Join Date: 23rd March 2006
Posts: 0




vad ca tot postezi...

exista vreo modalitate sa fie curatat OLS Forum si sa fie pusi doar 3 moderatori (admini) care sa imparta la randul lor atributiile altora...

1 moderator (admin) stelist
1 moderator (admin) dinamovist
1 moderator (admin) rapidist sau care forumisti sunt mai numerosi

apoi fiecare moderator (admin) isi pune cate 3-4 sub-moderatori (admini) care sa se ocupe de anumite "treburi" prin OLS Forum

devine din ce in ce mai NASHPA sa vezi si sa simti ca toti adminii pe aici sunt stelisti

Nu mai exista un Poll in care sa apara un subiect legat de Steaua sa nu fie FALSIFICAT la maxim, ca sa nu mai zic ca daca nu iubesti stelistii esti persecutat...


CRED ca adevarata echipa a anului 2006 este echipa de moderatori (admini) ai OLS Forum. toti sunt un suflet si o inima, si toti lupta pana la ultima picatura de sange pentru victoria impotriva fortelor raului... AU INVINS TOT ANUL ACESTA!!! mult succes si la anu'

Hard
31st December 2006, 02:07
stai omule un pic:),sa nu crapi.sunt moderatori care vor verifica ip-urile si vomvedea si consecintele:)

STEAUA-MANIA
31st December 2006, 02:39
Tedy,respira...ce sa faci daca suntem cei mai numerosi...voi,sunteti ff putini,pana si jucatorii dinamovisti s-au plans ca nu veniti la meciurile de pe asa-zisul stadion stefan cel mare..latra in alta parte.

leu_alb_albastru
31st December 2006, 05:22
Va rog sa votati la poll, iar pe acest thread sa comentati alegerea facuta de voi sau de altii, legata de echipa anului 2006.
Italia, pentru fotbalul-sah aratat la Cupa Mondiala.

simion maris
31st December 2006, 16:07
echipa anului este bsteaua si stie toata lumea de ce,nu cred ca ar mai fi loc pentru comentarii antisteaua,eu cred ca aceasta echipa a dovedito deja,este cea mai completa echipa pe care o avem in tara,constanta in campionatul intern,prezenta in cupele europene,unde nu nea facut de ras.forzza steaua!!!/hello

Dorin
31st December 2006, 17:22
O propunere surpriza. Suedia a castigat titlul olimpic(cu toti profesionostii din America prezenti) si campionatul mondial in acelas an(fara profesionistii din America)! Performanta unica. Este vorba de hochei pe gheata!!!:yeah: D

Laur_Farul
31st December 2006, 17:36
HCM Constanta pentru parcusul bun in Liga Campionilor si din campionat !

tedybear
31st December 2006, 19:18
echipa anului este bsteaua si stie toata lumea de ce,nu cred ca ar mai fi loc pentru comentarii antisteaua,eu cred ca aceasta echipa a dovedito deja,este cea mai completa echipa pe care o avem in tara,constanta in campionatul intern,prezenta in cupele europene,unde nu nea facut de ras.forzza steaua!!!/hello


e de sezon, stiu...

nu prea s-au dus la scoala dar... sunt multi.. asta e important, cateva miliarde

Deluxe
31st December 2006, 22:02
Real Madrid? Is this a joke?

Darth Revan
31st December 2006, 23:41
Italia pentru ca a castigat Campionatul Mondial in plin scandal cu Juventus etc. in campionatul intern.
Steaua a ajuns in Liga Campionilor ,ok,ar fi echipa anului in Romania.Totusi e la 13!! puncte de Dinamo,alte echipe de afara ajung mai des in grupe si (culmea) chiar o si castiga!
Barcelona e echipa buna, dar meritul Italiei e mai mare.
Real Madrid-sunteti simpatici.O gluma reusita!

Leo
1st January 2007, 13:54
Pt mine cea mai buna echipa a anului este fara doar si poate DINAMO Bucuresti. Nu inteleg de ce unii considera ca Steaua merita acest titlu. Nu a facut altceva decat sa se umileasca.

_kali_
1st January 2007, 15:19
echipa anului este bsteaua si stie toata lumea de ce,nu cred ca ar mai fi loc pentru comentarii antisteaua,eu cred ca aceasta echipa a dovedito deja,este cea mai completa echipa pe care o avem in tara,constanta in campionatul intern,prezenta in cupele europene,unde nu nea facut de ras.forzza steaua!!!/hello

Stelistii nu prea stie vorbeste romaneste, dar bine ca e multi si ca voteste cu jiji la alegeri, sa scape tara de hahaleruri si panarami, hotzuri si mafiote.

_kali_
1st January 2007, 15:23
PS: observ obiectivitatea initiatorilor acestui poll. Nici urma de Rapid, care a eliminat Hertha si Hamburg (in 2006) si e vicecampioana Romaniei. Se pare ca v-ati lasat pacaliti de finalul acestui an, si ati uitat inceputul lui sau mijlocul lui.

realmadrid.com
1st January 2007, 18:46
Tedy,respira...ce sa faci daca suntem cei mai numerosi...voi,sunteti ff putini


In premiera, STEAUA-MANIA recunoaste ca steaua castiga in majoritatea poll-urilor pt ca suporterii ei sunt mai numerosi pe forum :D...bravo baietzi !!! :D

Kainsashiki
1st January 2007, 19:06
anka (steaua)
Join Date: 17th August 2005
PostsTotal Posts: 2

vai draga ... in 17 luni ai postat de doua ori ...
nu crezi ca PUTE ?

Ai tu o manie cu clonele astea, nu ? Ai mancat stricat de sarbatori de vezi numai clone ? Ti s-a mai explicat si iti mai explic si eu pentru ultima data ca vad ca esti cam greu de cap, foarte greu chiar.

Uite cum sta treaba. Onlinesport.ro, ziarul, are mult mai multi vizitatori decat forumul. Sunt cei care intra si citesc stiri. Pe prima pagina a site-ului a fost pus link catre aceste threaduri, in care lumea trebuia sa voteze. Multi dintre cei care au dat click pe site ca sa intre sa voteze aici, au mai votat si alta data si aveau optiunea "Remember me" bifata, asa ca aveau deja userele facute. Ei au votat si au iesit.

Altii, nu aveau aceasta optiune bifata si si-au facut un user nou. Au votat si au iesit.

Tu ai vrea sa aiba drept la vot doar cei cu >1000 de posturi se pare. Dar tu aberezi si cauti fiecare vot pro Steaua sa vezi care-i clona si care nu.

Ia zi-mi tu mie, cate posturi au: valitudor, undeva, razvan_psv, horiafb, gophren, cinevaa si Cainele Rosu ?

Tot moderatorii au facut clone ca sa voteze pro Dinamo ?!

Numai o minte bolnava se poate gandi la aberatiile pe care le scrii tu !

Scuze pentru off topic. Bianco Rossi sper ca ai inteles, ca altadata nu-ti mai explic !

dede
3rd January 2007, 14:49
cam imposibil de votat pe threadul asta, ca si pe celelalte de altfel...una e cea mai buna echipa romaneasca (Steaua, de ex), si alta cea mai buna echipa din lume (Italia sau Barcelona)... oricum, toti care voteaza sunt subiectivi :mda:

dardar_3
4th January 2007, 17:37
Pt mine cea mai buna echipa a anului este fara doar si poate DINAMO Bucuresti. Nu inteleg de ce unii considera ca Steaua merita acest titlu. Nu a facut altceva decat sa se umileasca.

Ce a castigat Dinamo in 2006?....
Iti spun eu ce: :jerk: :jerk: :jerk:

Continuati sa visati baietii...
Sau am uitat: Iarasi va pregatiti pentru a nu stiu cata oara de Sampions League....:ras-plans:...


cam imposibil de votat pe threadul asta, ca si pe celelalte de altfel...una e cea mai buna echipa romaneasca (Steaua, de ex), si alta cea mai buna echipa din lume (Italia sau Barcelona)... oricum, toti care voteaza sunt subiectivi :mda:

:ok:

STEAUA-MANIA
4th January 2007, 18:07
Ce a castigat Dinamo in 2006?....
Iti spun eu ce: :jerk: :jerk: :jerk:

Continuati sa visati baietii...
Sau am uitat: Iarasi va pregatiti pentru a nu stiu cata oara de Sampions League....:ras-plans:...



:ok:
Probabil or sa si joace in champions league,insa o vor face precum parazitii..pe "spatele" lui rapid si STEAUA,caci la ce coeficient au...:happy :happy

crissis
8th January 2007, 00:20
Italia , cit despre echipele din liga I nu cred ca este vreo echipa care sa merite acest titlu .

aLEX_U_1919
8th January 2007, 17:26
Italia :ok:

http://img329.imageshack.us/img329/7325/steagulq8.gif (http://imageshack.us)http://img329.imageshack.us/img329/7325/steagulq8.gif (http://imageshack.us)http://img329.imageshack.us/img329/7325/steagulq8.gif (http://imageshack.us)http://img329.imageshack.us/img329/7325/steagulq8.gif (http://imageshack.us)http://img329.imageshack.us/img329/7325/steagulq8.gif (http://imageshack.us)http://img329.imageshack.us/img329/7325/steagulq8.gif (http://imageshack.us)

CrAzY92
8th January 2007, 18:26
De ce Chelsea :happy ?

Daca ar fi sa luam cluburile...

Chelsea - 1 titlul in Anglia, o eliminare in CL in fatza Barcelonei

Fc Barcelona - 1 titlu in Spania, 1 UEFA CL...

E chiar foarte greu sa-ti dai seama care merita sa fie echipa anului (la nivel de club) :happy...

asa cum zici normal Real ii baza :D

Gontel
8th January 2007, 21:46
e ambiguu pollul asta. trebuia intern si international.

bianco_azzurro
13th January 2007, 10:33
Nationala de Fotbal a Italiei

razvy04
15th January 2007, 03:36
Italia a castigat campionatul mondial cu 2 jucatori. Se stie care. Avand in vedere ca e vorba de echipa anului si nu de cei doi jucatori nu cred ca-si merita locul fruntas in clasament. Ma refer la Buffon si la castigatorul balonului de aur.

Aleg echipa de handbal a Rusiei daca e sa aleg din Poll.

Lover
17th January 2007, 19:13
HC Steaua
FC Steaua

pacat ca nu are echipa de cricket...cred ca si aia ar fii trecuta in poll :ras-plans: sau de aruncat cu seminte pe geam...
steaua are 38 de voturi , primul loc in poll
doamne voi sunteti batuti in cap...
bagati in poll si echipa lui steaua de aruncat cu alune dupa hipopotami

Spania ( baschet ) mi-a placut foarte mult la CM ... :)

Kainsashiki
17th January 2007, 22:14
mai lover, in toate posturile de pe acest subforum ai scris si ceva de steaua:D mai mai sa cred ca ai vreo bucurie la echipa asta :D

Alexz
18th January 2007, 15:13
In nici un caz Juventus Torino ,echipa care a pacalit fotbalul :jerk: in sez. 2006-2007

As opta pentru Barcelona la fotbal si pentru Romania- la handbal feminin

fanatic88
18th January 2007, 23:55
Dinamo e nr 1

alex_udovita
19th January 2007, 23:32
pacat ca nu sa votat arsenal

bicamelut
26th January 2007, 14:17
hala Madrid

Lavinia
27th January 2007, 01:41
Campioana Mondiala de baschet din 2006-Spania.

serios??yo zic k au castigat titlul dintr'un singur motiv:grecii au fost varza in finala...si a fost pacat ptr k grecia merita sa castige
si ce cauta realu' in poll?????a castigat/realizat ceva important si yo nu styu?

Sergio_D
29th January 2007, 00:25
Echipa anului e aia de-a castigat Cupa Mondiala :P

Lavinia
29th January 2007, 22:25
dupa ce d'abia a trecut de australia...

Bancheru
30th January 2007, 15:18
Dinamo ceea mai tare...este la 13 puncte diferenta de locul 2 si in primavara europeana

Lavinia
31st January 2007, 11:45
o fi la noi...oricum mi se pare km aiurea pollu asta...nu poti sa compari steaua si dinamo cu italia,spania(baschet),rusia(handbal)...ori e vorba pe plan intern ori pe plan mondial...

Sergio_D
31st January 2007, 17:44
Dinamo ceea mai tare...este la 13 puncte diferenta de locul 2 si in primavara europeana
Esti subiectiv. Cu siguranta, nici tu nu crezi ceea ce spui. :P


o fi la noi...oricum mi se pare km aiurea pollu asta...nu poti sa compari steaua si dinamo cu italia,spania(baschet),rusia(handbal)...ori e vorba pe plan intern ori pe plan mondial...
Subscriu. :D

claudinha
1st February 2007, 18:19
:drak: poi eu tin cu steaua da asta nu inseamna ca daca a jucat (intr-adevar) multe meciuri in cupele europene anul trecut trebuie sa apara pe lista,cred ca italia, franta, echipele de handbal si alte echipe care au castigat cupe mondiale sau europene sunt cele mai indreptatite sa apara pe lista( poate chiar si barca sau hc steaua), dar dinamo????????? sau real??????????wow cam aiurea

claudinha
1st February 2007, 18:21
poi si ce daca dinamo e pe primu loc in campionat si e in cupele europene????????ce mare premiere e????????echipe de-astea sunt destule si unele se afla in champions league...so...lasati-o mai moale

anonymus_girl
14th February 2007, 20:31
Arsenal!

Dark_Lordy
2nd July 2007, 12:02
cate voturi are realu !!! ufff e pe primu loc :happy


V-am citit disputa si... i-ai zis-o :lol: n-a mai comentat nik

FOOORZZZAAAAA CHELSEA