PDA

View Full Version : Marius Lacatus - Antrenorul



Mariusmadmax
19th May 2005, 15:25
Noul antrenor al Stelei - Marius Lacatus !
Cum va fi ?
Vom lua titlul ?

Profetu
19th May 2005, 17:38
Eu am mare incredere in Lacatus.
Sper sa fie numit antrenor principal si sper sa-mi confirme increderea pe care o am in el.
Mai sper ca Lacatus sa fie lasat sa-si faca treaba si sa aduca jucatorii pe care-i doreste.
Dupa cum il cunoastem toti, nu-mi fac nici cea mai mica problema ca Marius Lacatus s-ar lasa influentat de oameni ca MM sau GG ...

SORENSEN
19th May 2005, 23:09
Eu am mare incredere in Lacatus.
Sper sa fie numit antrenor principal si sper sa-mi confirme increderea pe care o am in el.
Mai sper ca Lacatus sa fie lasat sa-si faca treaba si sa aduca jucatorii pe care-i doreste.
Dupa cum il cunoastem toti, nu-mi fac nici cea mai mica problema ca Marius Lacatus s-ar lasa influentat de oameni ca MM sau GG ...
De asta noul antrenor al stelei este ... D Dumintriu :o:

uti2102
19th May 2005, 23:35
In primul rand ca finalul de sezon ne va prinde cu Tzitzi la carma....
In al doilea rand ce mai conteaza XXXXXXX - ANTRENORUL ?! Atat timp cat avem GIGI BECALI - OIERUL ?!
Pana nu pleaca Gigi cu ideile lui cu tot, alea cretze ca blana oii, o sa o dam din rau in mai rau! Io nu intzeleg de ce nu-i da pe totzi afara shi se pune el antrenor, maseor, psiholog shi preshedinte! Macar sa shtim o treaba shi sa mai economiseasca nishte bani!

Profetu
20th May 2005, 11:32
Gigi nu pleaca asa ... cu una cu doua ...
Poate ar fi mai bine sa angajeze un presedinte important, care sa il eclipseze si sa-l faca sa se comporte ca un patron.
Despre Tzitzi ce sa spunem: el ne-a dus de 3 ori in Liga, poate ca reuseste si a patra oara.
Toate numele vehiculate zilele astea, Olaroiu, Petrescu, Lacatus cred ca ar face treaba la Steaua, cu un plus pentru Lacatus.

SORENSEN
20th May 2005, 14:31
LACATUS cu spatele asigurat de fanii stelisti , ar fi cu adevarat greu de controlat de Gigi Ciobandantul BERBECali .
LACATUS DE ASTA NU VA FI ANTRENORUL STELEI PREA CURAND.

DaRk_Star
20th May 2005, 23:23
nu-l aduce gigi pe lacatus...are prea mare influenta asupra suporterilor si nu vrea sa riste ciobanu',desi nu vad ce ar mai avea de riscat...

personal,cred ca demisia lui cartu de la arges de acum doua zile nu a fost intamplatoare...si sper sa nu fi fost...oricat de stelist a fost si este lacatus, parca tot cartu ar fi mai bun ca antrenor principal (tot un fost stelist si el)...

Maximus
20th May 2005, 23:25
Hai ca mai aveti un pic si-l scoateti si pe Oblemenco stelist...get real

DaRk_Star
21st May 2005, 00:03
ups...nu stiu ce mi-a venit cu cartu...nu vreau sa ma scuz,am comis-o... :ciocan:

cred ca daca a jucat silviu lung la steaua doua sezoane,ii fac pe toti stelisti... sorry...

SORENSEN
21st May 2005, 13:55
Eu l-as vrea pe OLAROIU antrenor , ce pacat ca duo-ul RADOI-DUMITRU l-au lucrat cum au facut-o acum si cu ZENGA .

RazvanB-G
21st May 2005, 20:49
olaraiu nu o sa plece niciodata de la POLI la sTEAUA si voi nu o sa castigati anul asta campionatul pt. ca POLI va bate ultima etapa si dINAMAO castiga tot pana la sfarsit. PA si FORZA POLI

krapulax
21st May 2005, 21:43
o sa fie foarte greu sa mai vina vreun antrenor din astia tinerei si nelinistiti la steaua dupa ce s-o-ntamplat cu zenga.

Mariusmadmax
24th June 2005, 18:11
olaraiu nu o sa plece niciodata de la POLI la sTEAUA si voi nu o sa castigati anul asta campionatul pt. ca POLI va bate ultima etapa si dINAMAO castiga tot pana la sfarsit. PA si FORZA POLI
eu iti spun sa te linistesti ... ca uite ce-ti crescu tensiunea bebicule :D