PDA

View Full Version : Etapa 28: Craiova - FC Unirea



ADelPiero
19th May 2005, 01:00
Duminica, 22 mai 2005: Univ. Craiova - Apulum Alba Iulia, ora 19,30, National TV
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

bill
19th May 2005, 22:11
Ar fi culmea sa batem si sa incepem sa credem iar ca putem scapa. Numai ca acum nu mai e posibil sa scapam, chiar daca am castiga toate cele 3 meciuri ramase, fara jocul rezultatelor. Daca nu ne-am jucat sansa cand depindea doar de noi ce sa mai speram ca putem face acum....probabil ca nimic.

MaPaX
20th May 2005, 18:34
NU mai avem sanse!

fia
20th May 2005, 18:35
Oho Mapax! Long time no see ;)

spmihai
20th May 2005, 22:41
99,9% suntem retrogradati. Singura optiunea se a mai scapa este sa invingem in toate meciurile ramase, la Craiova, acasa cu FC Arges si la Farul :mda: , iar Bacaul sa piarda in Ghencea, acasa cu CFR si in Cotrocemi. Daca stam sa ne luam dupa moldoveni, avem reale sanse de a scapa, ca in ghencea si cotroceni vor pierde, iar daca vrea, Clujul ne poate ajuta cu macar un egal, numai problema e ca nu vom bate noi toate meciurile. Parca vad ca pierdem la Craiova chiar daca joaca cu juniorii.

ADelPiero
22nd May 2005, 04:11
macar pe ei sa`i batem ... oricum ... e derbiul etapei ;)

spmihai
22nd May 2005, 22:38
Bine macar ca i-am batut pe astia si ne-am facut baremul de puncte. daca vrem, inca mai putem, si bineinteles daca ne ajuta clujul si nationalul.

bill
23rd May 2005, 20:53
In primul rand trebuie sa ne ajutam noi. De fiecare data cand apareau sperantele am dat-o in bara..Bistrita..Galatiul. Poate reusim ceva cu Argesul.