PDA

View Full Version : Ionut Popa.



ASP
16th May 2005, 11:39
Mi se pare mie sau Ionut Popa e nebun?
Cu fiecare ocazie (decalaratie) ne ataca pe noi de parca am fi tinta lui principala.Una doua Craiova aranjaza meciuri ca sa-l bage pe el in B, Craiova nu-l lasa sa-si faca treaba... asta a ajuns obsedat...
Mustaciosul asta cretin ar trebui batut ca sa-i iasa din cap numele Craiova.

khaos1ft
16th May 2005, 11:47
de ce or fi aruncat in el cu pietre moldovenii? s-or fi saturat si ei de el

Maximus
16th May 2005, 11:54
Nu l-au tintit pe el ci autorcarul. Ca s-a nimerit, asta-i alta treaba. Sincer sa fiu si eu daca eram antrenor la alta echipa si era campania asta de presa despre Craiova ma ofticam. Dar ce sa facem noi daca suntem multi si cumparam ziare?

EDMOND_
16th May 2005, 12:30
Era singurul mod prin care antrenorul respectiv putea sa apara in prima pagina a ziarelor. Nu am vazut nici un articol care sa ii elogieze performantele...

spinU
16th May 2005, 14:05
mie nu mi s-a parut ca ataca UNIVERSITATEA CRAIOVA ci pe staicu...

mortu
17th May 2005, 00:00
Era singurul mod prin care antrenorul respectiv putea sa apara in prima pagina a ziarelor. Nu am vazut nici un articol care sa ii elogieze performantele...
cum adica ce performante cine a luat stelei 4 puncte campionatul asta decat Popa si Lucescu junior dar voi va ganditi ce scrieti pe forumul asta
pai nici nu are cum sa fie pe prima pagina
pe prima pagina se intalnesc doar pretendentele la titlu si retrogradatele

inter
17th May 2005, 00:05
mortule, vezi ca te racisi pe aici ... ti-au murit neuronii!

ete ca noi retrogradatii va depasim :D:D

mortu
17th May 2005, 00:10
mortule, vezi ca te racisi pe aici ... ti-au murit neuronii!

ete ca noi retrogradatii va depasim :D:D
:degete: ce e cu viata ta.de la ce te-ai luat.tradu si mie ce ai scris acolo.esti cam la vale :degete:

desdemona
17th May 2005, 01:25
:degete: ce e cu viata ta.de la ce te-ai luat.tradu si mie ce ai scris acolo.esti cam la vale :degete:
:happy Eu am inteles ce a vrut sa spuna, ca s-a exprimat clar si concis, ceea ce nu pot spune si despre tine. Chestiile pe care probabil le numesti tu propozitii nu au nici un sens, n-au nici semne de punctuatie... sunt, de fapt, o insiruire de cuvinte scrise alandala. Daca "." ar fi fost punct ai fi scris cu litera mare dupa punct. Sau ce faceai... ai pus "." ca sa ne dam seama cand iti tragi sufletul? :evil:
Dar, cum inter e baiat destept si stie limbi straine, o sa te inteleaga totusi! :happy

mortu
17th May 2005, 01:35
da tu ce esty fata sau baiat ai o cultura generala dezvoltata stii sa scrii cu semne de punctuatie ak de la postarea asta scriu caligrafic

radcom
17th May 2005, 02:01
ete ca noi retrogradatii va depasim :D:D
Nashpa de voi daca va laudatzi cu asta.

desdemona
17th May 2005, 03:30
da tu ce esty fata sau baiat ai o cultura generala dezvoltata stii sa scrii cu semne de punctuatie ak de la postarea asta scriu caligrafic
Din partea mea, poti sa scrii cum stii/vrei :D M-a amuzat insa cum te-ai repezit sa te legi de modul in care-si redactase mesajul o persoana care, culmea, scrisese cat se poate de "pe intelesul" tuturor si ai facut-o tocmai intr-un mod care lasa de dorit - exact in sensul criticat de tine :happy
Caligrafic n-ai cum sa scrii de acum incolo pe forum. Sau ai putea, dar doar daca printre fonturile existente este vreunul care imita scrisul de mana :evil:
Cat despre mine - n-are importanta daca sunt fata sau baiat. Sunt un simplu utilizator. Faptul ca stiu sa pun semne de punctuatie (ca, indiferent daca scriu in graba sau nu, mi se pare important sa le pun, pentru ca mesajul sa fie corect inteles) n-are treaba cu acea "cultura generala" de care vorbesti :rolleyes:
Oricum, vad ca mesajul meu n-a avut efectul scontat :D In raspunsul tau nu ai mai pus nici un semn de punctatie prin care sa-ti desparti propozitiile in fraza sau sa organizezi cuvintele in propozitii distincte :o: Macar prima data se mai intelegea ceva ... si, chiar daca treceai brusc de la o idee la alta, cu putina bunavointa din partea cititorilor era ok :happy

EDMOND_
17th May 2005, 13:09
Mai frati ieseni, acum pe bune , Inter are dreptate.... pai nu vedeti ca sunteti ahtiati sa scrieti despre Craiova..pe oriunde si oricum..ce demonstreaza asta... decat ca , la fel ca antrenorul ala , ne invidiati si incercati si voi sa iesiti in evidenta.... normal ca nu va ia nimeni in seama cand scrieti despre Poli Iasi ..auzi performante..ca a reusit odata in viata sa ia patru puncte lui Steaua.... :drak: ...
Este ca atunci cand scrieti despre Craiova va simtiti si voi importanti...!!?

mortu
17th May 2005, 13:22
Dar de unde si pana unde aveti voi treaba cu Ionut Popa ce va bagat el in B.Eu stiu ca Sportu va cam turnat plumb in ghete
Si vroiati sa recuperati adevarul la Iasi,dar din pacate nu va lasat acest Ionut Popa

inter
17th May 2005, 13:25
mortule, dute si baga la greu pe "intern" , aici iti vor disparea mesajele deoarece sunt hilare ... acolo poti sa-ti expui parerile pe larg :D

daca aveai curiozitatea sa "citesti" ziare sau alte threaduri observai ca IP se baga singur in seama , da vad ca mai are un discipol :drak:

bogho
17th May 2005, 13:31
Ionut Popa, se vrea probabil sa fie un José Mourinho al Romaniei. Insa din pacate doar la declaratii, ca la valoare mai putin.

mortu
17th May 2005, 13:40
mortule, dute si baga la greu pe "intern" , aici iti vor disparea mesajele deoarece sunt hilare ... acolo poti sa-ti expui parerile pe larg :D

daca aveai curiozitatea sa "citesti" ziare sau alte threaduri observai ca IP se baga singur in seama , da vad ca mai are un discipol :drak:
Ok trebuie sa ascult de un adminstrator altfel voi fi dat afara.nui asa