PDA

View Full Version : Care este cea mai buna echipa din Europa



realmadrid.com
17th May 2003, 21:31

Dorin
17th May 2003, 23:58
Real este totusi echipa cea mai buna .Juve a avut o zi fantastica cind a invins :yeah: Dorin

baubau
24th May 2003, 11:37
Anul asta vom vedea cine este cea mai buna din finala Juve-Milan,dar cam greu de spus care este cea mai buna echipa din Europa!Manchester se impotmoleste mai tot timpul in semifinale,Realul in campionat se mai impiedica,rusionos chiar...iar Juventusul.... :sleep:

Dorin
28th May 2003, 10:44
DorinAzi aflam cine castiga marea cupa Daca e Juve putem cu totii accepta ca ei sint dominantii anului .Milan si in caz de victorie nu ma impresioneaza atit cit sa-i accept ca cei mai buni .Man U nu este cea mai buna echipa a momentului ! :yeah:

Edgar
28th May 2003, 13:30
Ordinea conform IFFHS e: Milan, R. Madrid, Man U, Arsenal, Barcelona, Juve shi Inter (la egalitate), Celtic, Porto shi Lazio. S-au luat in consideratzie rezultate din perioada 1 Iunie 2002 - 27 Mai 2003
Parerea mea: Juventus. :D

inter
28th May 2003, 14:26
dorine , scuza-ma ca intervin asa de tarziu dar a spune, ca Juve a avut o zi fantastica cand a invins Real, e o "greseala" , anul asta, parerea mea, Realul a avut prea multe sincope pt. o echipa "galactica", sa nu uitam ca milan pur si simplu nu a pus "osu" in grupe, cand putea scrie "the end" pe aventura europeana a Realului de anul asta.
intr-un fel a fost bine pt. ca am putut vedea 2 meciuri cum rar se vad intre Real si man.utd.
anul asta cred ca cea mai buna echipa din europa e juve..........dar la anul
F.C.INTERNAZONALE MILANO :D :D :D :D

diablo20
30th May 2003, 13:42
juventus(mai putin finala), manchester=real, inter=milan

rasheedkpenny
30th May 2003, 15:32
In grupe cea mai buna echipa a fost Barcelona, si destul de spectaculoasa. Meritau sa ajunga in CL ceva mai sus!

Dorin
31st May 2003, 00:58
In nici un caz Milan . Si nu cu asa fotbal.... :yeah: Dorin

bootpublicitate
6th January 2010, 12:56
Aritax Consulting SRL - Firma de consultanta fiscala ce ofera asistenta la intocmirea declaratiilor de impozite si taxe, certificare declaratie anula impozit pe profit 101, efectuare lucrari audit financiar si expertiza contabila, rambursari TVA, reprezentare in fata organelor fiscale www.aritax.ro