PDA

View Full Version : Etapa 26: FC Unirea - Otelul



ADelPiero
9th May 2005, 11:00
Vineri, 13 mai 2005: Apulum - Otelul, ora 18:00, PE STADION
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

bill
9th May 2005, 21:40
Nici nu indraznesc sa ma gandesc ca nu castigam. Trebuie sa reusim sa ne salvam desi e greu...nu avem voie sa gresim in ultimele meciuri...daca nu mai pierdem puncte acasa cred ca scapam cu -13.

HaoTic
10th May 2005, 18:32
Cam greu de crezut ca scapam cu -13. Eu sper sa castigam meciul cu Otelul. chiar daca au batut Steaua. Depinde si de noi, dar si de arbitrii. Adica sa nu mai greseasca in defavoarea noastra. Daca v-ati uitat la Recursul Etapei, am trimis un sms referitor la arbitraj. Apulum a pierdut 5 puncte acasa pe greseli mari de arbitraj(3 cu Nationalul si 2 cu Bistrita). Spre surprinderea mea intrebarea a fost pusa pe post sau poate am fost singurul care a trimis un sms. Craciunescu si-a cerut scuze pt meciul cu national, in schimb Tudor a zis ca Vasile Popa nu a facut hent voluntar. Daca-i asa, inseamna ca toti fundasii pot sa stea cu mainile sus in careu, la lovituri libere ca daca-i loveste o minge in mana nu inseamna ca au avut vreo intentie sa joace mingea.

bill
14th May 2005, 11:26
S-au dus dracului toate sperantele. Macar acum stim o treaba...suntem in B. Nici nu avem cum altfel cand jucam cum am facut-o ieri.

spmihai
14th May 2005, 12:39
am avut si noi trei meciuri in care am jucat fotbal, cu poli, gloria si rapid, in rest nimic. dupa cum am jucat ieri ne meritam soarta, dar macar sa nu mergem in B cu minus la puncte, ca atunci e si mai nasol.

ADelPiero
15th May 2005, 13:11
s`au spulberat toate sperantele de a ramane in A, dupa aceasta INFRANGERE... :(

Dyanna
17th May 2005, 09:49
pai noi nu stim sa jucam bine numa cu Steaua, Poli si echipe de astea care merita!!