PDA

View Full Version : Momentul Adevarului



Andrey_Andry
8th May 2005, 19:07
Mai castiga Steaua titlul dupa infangerea de la Galati si dupa aruncarea ca pe o masea stricata al lui Hamutovski ?

dragos_popa17
8th May 2005, 21:00
Stai linistit, ca tot Steaua e favorita si are sansele mai mari. In primul rand, Dinamo nu joaca nici cat Steaua iar Rapid are programul mult mai greu acum pe final, cu deplasari la Dinamo, Arges si Sportul si cu meci acasa cu Farul. Dinamo nu au nici ei meciuri mai usoare Rapid acasa, Arges si Apulum in deplasare. Steaua are acum doar 2 meciuri mai grele, impotriva Nationalului si Timisoarei, ambele in Bucuresti, meciuri care te asigur ca vor fi mai usoare decat cele impotriva Otelului si Iasului, pentru ca nu vom mai vedea anti-joc 100%.
P.S. Hamutovski nu conta asa de mult, chiar imi amintesc ca-l injura toata lumea dupa meciurile din cupa UEFA, iar despre meciul de la Galati pot sa spun ca Otelul n-a avut nici o intentie ofensiva, ca golul a venit pe o greseala neasteptata si ca Steaua a avut vreo 8 ocazii notabile cu tot cu anti-jocul lor.

Mariusmadmax
8th May 2005, 21:12
Nu mai este timp de exhibitionism !
Osu' la bataie !
Daca Popa ( Poli Iasi ) vroia sange ... este cazul sa ne dorim si noi !
Mai sunt 5 etape :
1 Steaua 51
2 Dinamo 49
3 Rapid 48

... noi avem cu CFR Cluj-Napoca acasa ... restul se bat intre ei ca (,) chiorii !

Forza Steaua ! Campionii suntem noi !
/hello

uti2102
8th May 2005, 23:19
Steaua trebuie sa stranga randurile!!! Sunt sigur ca daca stadionul va fi plin sambata, la meciul cu CFR, echipa poate obtzine o victorie, shi nu orice fel de victorie, ci una de moral. Trebuie sa fim alaturi de jucatori! Suferim enorm in atac shi, culmea, in ultima vreme incepem sa gafam in aparare.
Am in continuare incredere in Zenga shi in baietzi, pacat insa ca Gigi ne pune betze in rotzi pe drumul nostru catre 22. CE FACI GIGI ?! Mai bine taci ! :rosu:

Mariusmadmax
10th May 2005, 17:31
Eu cred in ei !
W Zenga n-a fost la film cu baietii !!!
W Zenga statea cam plictisit pe banca la meciul cu Otelul ( prima repriza !)

Cred ca Zenga trebuie sa se puna de-acord cu Gigi !

MM Stoica poate fi cel care sa linisteasca apele !

Putem bate tot pana la final , Rapid si Dinamo se pot impiedeca reciproc , insa tot catzeii sunt mai periculosi avand meciuri cu mici , bere si flori cu eternii prieteni : Craiova-Apulum-Arges etc