PDA

View Full Version : Remaniere



Vadim
4th May 2005, 19:52
Dupa cum stiti, unii moderatori au parasit posturile. Astfel este nevoie de trei moderatori la Intern si unul la Alte Sporturi. Ii rog pe doritori sa propuna sau sa se autopropuna aici.

desdemona
4th May 2005, 20:03
Ii propun pe inter, fia si ieppy la "Intern" si pe Mihaela la "Alte sporturi".

Asa cum Klaus e cel mai bun la Tenis, asa si cei de mai sus sunt cei mai potriviti pt. domeniile respective. Chestie dovedita.

Vadim
4th May 2005, 20:05
Pe ei i-am propus eu demult, dar au uitat... Dragoste cu sila nu se face. Nu mai vor ei, trebuie gasiti altii chiar si mai putini buni.

Sergio
4th May 2005, 20:09
Eu n-am parasit nici un post, doar am luat o mica pauza fortata de imprejurari. Vad ca m-au dat altii disparut.

realmadrid.com
4th May 2005, 20:16
Vadime...
O sa coste mult forumul plecarea celor 6 moderatori...
Majoritatea dintre cei care au plecat...au ajutat mult forumul...si-au facut treaba cu brio...
Dar...nu e decizia mea...tu decizi...si sincer cred ca o sa regretzi...poate nu numai tu:(

Sergio
4th May 2005, 20:20
N-am prea urmarit forumul de ceva timp asa ca imi spune cineva si mie care moderatori au plecat si din ce motive? Acum ma uit la meci si n-am timp sa citesc tot ce se s-a scris... Mersi

Vadim
4th May 2005, 20:21
Vadime...
nu e decizia mea...tu decizi...
Hai sa lasam asta de-o-parte si sa fin ontopic. Treaba asta se vorbeste in alte parti. Am mai spus, nu e decizia mea.

desdemona
4th May 2005, 20:55
Revin la propunerea mea: inter, fia si ieppy pe intern (uite, suporteri variati), Mihaela la Alte sporturi. Parca numai astea erau cerintele lui Vadim - propuneri pentru intern si alte sporturi.
As mai completa cu niste propuneri care sunt perfecte pentru alte posturi ramase desoperite: Iulian - supermoderator si Edmond pe subforumul Craiovei.
Cei mai buni oameni pe sectiunile respective si totodata potriviti pentru munca in echipa. Eu propun sa gasim pe altcineva la Tenis, in cazul asta.

iulian
4th May 2005, 21:23
Singura conditie ca eu (si cred ca si ceilalti) sa revin este ca , Klaus sa nu mai fie moderator.
O seara buna.

Later edit : Vadim confirma ca , Klaus nu mai este moderator...eu doresc sa revin si datorita faptului ca situatia revenit la normal rog si ceilalti moderatir sa revina asupra deciziilor lor.

desdemona
4th May 2005, 21:27
Da, iulian, Klaus nu mai e moderator. Toti cei care au zis ca nu mai vor sa fie moderatori este fair sa zica acum ca vor sa fie din nou. Daca vor :) daca nu, inseamna ca nu Klaus era motivul..
Eu ii :kiss: oricum pe toti.

iulian
4th May 2005, 21:29
Klaus era motivul ...crede-ma. Si mai presus de asta "maniera" in care a fost pus.
Carpe sunt pe toate drumurile...noi nu suntem!

Maximus
4th May 2005, 21:35
Asa baieti, pai plecati la greu?

desdemona
4th May 2005, 21:36
Da, iulian, stiu :) Sunt de aceeasi parere.
Ii astept cu drag pe inter, edmond, fia, ieppy, mihaela inapoi :)

Vadim
4th May 2005, 21:38
Il cred pe Iulian in ceea ce priveste motivul. Si pe Inter si Mihaela la fel. Am mari dubii la Ieppy si FIA.

Marquise MGP
4th May 2005, 21:49
remaniere...ma indoiesc...cred ca multa lume va fi cu okii in patru de acum incolo si se va gandi de 5 ori daca e bine sa modereze pe OLS...eu unul nu voi dori niciodata sa fac asa ceva.

Vadim
4th May 2005, 21:50
remaniere...ma indoiesc...cred ca multa lume va fi cu okii in patru de acum incolo si se va gandi de 5 ori daca e bine sa modereze pe OLS...eu unul nu voi dori niciodata sa fac asa ceva.
Stai calm, nu te-a invitat nimeni. Iti zic eu, e bine sa moderezi pe OLS. Oricum, e bine sa fii in general cu okii in 4. Esti fascinant...

Marquise MGP
4th May 2005, 22:00
fascinant din ce punct de vedere?
intradevar e bine sa faci ceva pt o comunitate din care faci parte dar asta inseamna sa ai autonomie...nu sa fii un instrument...si inca nu stiu in ce ma voi skimba daca as deveni moderator.

iulian
4th May 2005, 22:02
Marquise ...crede-ma ca sa demostrat ca nu suntem "instrumente".
EU nu reveneam altfel asupra deciziei.Si sper ca fiecare sa fi tras invatamintele necesare .

Vadim
4th May 2005, 22:03
@Marquise:
Crede-ma pe cuvint si cred ca vezi si tu: autonomie mai mare ca aici si libertate nu cred ca exista pe forumuri similare. Cred ca s-a vazut cu ocazia asta: fiecare are ceva de spus, fara resentimente. Se poate face, se face. Nu se poate, nu se poate. Acum s-a putut.

ronaldinho
4th May 2005, 22:05
vadime, daca ai nevoie de ajutor....cu cea mai mare placere :)

Marquise MGP
4th May 2005, 22:10
@iulian
sper sa fie cum zici tu si se va demonstra cand vor reveni si ceilalti.
eu din fire sunt mai prevazator si nu ma grabesc cu deciziile.
@vadim
nu cunosc situatia de pe forumurile celelalte si nu pot sa fac comparatii...sper so scoti la liman.

Vadim
4th May 2005, 22:17
Nu am ce sa scot la liman... Ai o impresie gresita.

Marquise MGP
4th May 2005, 22:20
bine ar fi ...

Mihaela
4th May 2005, 22:30
In cazul meu, decizia de a ma retrage a avut la baza mai mult motive, venirea lui Klaus fiind doar ultima picatura. Am venit pe Onlinesport in primul rand pentru gimnastica si probabil o sa mai intru cand am timp ca user obisnuit ca sa discut despre asta. Ca moderator nu ma mai intorc niciodata atata timp cat Vadim e propietarul forumului. Nu e vorba ca m-as fi certat cu Vadim, pur si simplu am avut ocazia dupa atata timp sa inteleg in linii mari modul in care conduce forumul si nu sunt de acord cu acest stil. Atata timp cat Vadim va fi administrator, lucruri pozitive precum anularea revenirii lui Klaus vor fi victorii de moment, urmate curand de alte scandaluri.

E o optiune personala si sunt sigura ca altii se pot simti bine pe Onlinesport, nu vreau in nici un caz sa ponegresc forumul sau sa-i prezic un viitor sumbru. Poate ca moderatorii cu bun-simt si spirit combativ vor reusi sa imprime un trend si o atmosfera mai buna. Eu in fond urasc scandalurile si lipsa de politete elementara si am cam obosit avand in vedere ca in ultimul timp m-am implicat in mai multe. Imi pare sincer rau daca am jignit vreodata fara motiv pe cineva. In general m-am gandit de doua ori inainte sa pun orice mesaj, dar probabil am gresit si eu uneori. In concluzie, raman ca user, dar e exclus sa revin ca moderator.

Vadim
4th May 2005, 22:42
Ai dreptate, formul mai e si sucar, nu numai flic flac la birna sau crucea la inele... Asta e viata... O sa iti dau un PM cind plec.

Mihaela
4th May 2005, 22:55
Asta e viata din punctul tau de vedere, Vadim. Poate fi si altfel, depinde de la om la om.

Vadim
4th May 2005, 22:57
Normal, din punctul meu de vedere. Poate ai tu o viata roz ca o linie dreapta sau poate am eu o viata prea tumultoasa. Repet: aici e si sucar, fie ca iti place sau nu. E normal, e viata care pulseaza. Insa tu ai aratat calitati clare de moderator in lupta cu grig, ai aratat ca tii la sucar si, din punctul meu de vedere, ai dominat ca un paianjen care si-a prins victima in plasa.

fia
5th May 2005, 09:37
In conditiile data as dori sa revin si eu....

@Vadim, @iulian: caci amandoi m-ai intrebat de ce am renuntat:
Dupa cum am zis si pe RA:
-Domnul care nu mai vrea sa ii pronuntam numele e un motiv
Alt motiv e solidaritatea cu ceilati moderatori de pe Intern. Toti am fost deranjati de anumite chestii. Unii au avut mai multa rabdare, unii mai putina.
E a doua oara cand Vadim se razgandeste la presiuni (prima oara cu Pacala moderator). Asta e un lucru imbucurator pentru mine. Inseamna ca totusi insemnam ceva si noi, nu stam aici doar de "papagal". Asta ma face sa imi doresc sa raman in continuare pe OLS.
Ca sa nu fiu acuzat de unii (se stiu ei care :evil: ) ca am mers cu "turma" cu decizia asta, pot sa ii anunt ca sunt mai multi utilizatori care stiu mai de mult (de vreo saptamana) ca ma batea gandul sa ma retrag (pe vremea aia chiar de tot :D) ...

Sa zicem ca mai acord o sansa forumului si prin asta implicit lui Vadim. Ar fi pacat sa se "surpe". E INCA super!

P.S. @Vadim: orcate prostii ai face pe forum, banuri decizii "contestate", sa stii ca va fi intotdeauna o placere sa bem o bere la FM :)

Numai bine /hello

Darkslowstar
5th May 2005, 10:41
Dupa cum stiti, unii moderatori au parasit posturile. Astfel este nevoie de trei moderatori la Intern si unul la Alte Sporturi. Ii rog pe doritori sa propuna sau sa se autopropuna aici.

Vadim, mai sunt vreo 2 threaduri pe administrativ in care ai cerut la oameni sa se autopropuna. Mai facem inca unul acuma? sau nu-ti convin cei care s-au autopropus acolo. Mie sincer mi se pare penibil ca odata la cateva luni sa spun ca as vrea sa fiu si dupa 3-4 luni sa o iau de la capat. Nici macar nu sunt atat de ingropate acele threaduri si nu cred ca a dat nimeni inapoi de acolo (mergea un pm, ceva)

Vadim
5th May 2005, 11:04
Ok, te-am propus. ;) Daca nu raspunde nimeni, il pun iar peste o ora pe DJ Klaus. :D

ADelPiero
5th May 2005, 11:22
ce telenovela frumoasa :D
daca era tvsport prin zona, pe aici ... PRIMUL isi dadea seama care era finalul acestui "film":evil:

Maximus
5th May 2005, 11:22
Ti-am raspuns Vadim. Ca si data trecuta, Dark...

Marquise MGP
5th May 2005, 13:17
Esti fascinant...

Evident, daca stau p-aici sa ascult mugetele tale.

desdemona
5th May 2005, 15:58
Asa, pe final, sa va zic si eu cateva vorbe. Vad ca nu toti fostii moderatori si-au anuntat, pana acum, intentiile de viitor, desi problema cu Klaus a disparut. Pentru moment, e adevarat, dar nu se asteapta nimeni cred sa fie ultima, cum nu a fost nici prima. Asa cum s-a mers mai departe si-n alte dati, asa cred ca se poate merge si acum, cu invatamintele de rigoare.
As vrea sa-mi spun si eu pozitia referitor la aceasta problema. Am discutat-o si in particular, credeam ca nu mai este cazul sa o fac si in public, pentru ca persoanele care conteaza imi stiau punctul de vedere.
Inainte de toate vreau sa precizez ca pana ieri as fi spus cu mana pe inima ca intru pe forum din plictiseala si amuzament. Din cauza serviciului sunt obligata sa petrec cam multe ore in fata calculatorului si in perioadele moarte este normal sa-mi ocup timpul si cu altceva. Nu am ascuns niciodata faptul ca am intrat/intru si pe alte forumuri (nu neaparat cu acest nick). In general insa incerc sa evit domeniile care ma intereseaza cu adevarat, pentru ca sunt o fire impulsiva si m-as enerva repede (in realitate), fara motiv, pe niste simple vorbe care-mi sunt adresate pe internet.
Acum doua seri insa, in momentul retragerii lui inter si iulian (in prima faza), mi-am simtit cu adevarat inima grea si am realizat ca nu mai este vorba doar de plictiseala si amuzament, ci totul se transformase in altceva. Intre timp, nickname-urile au ajuns sa insemne ceva pentru mine si, desi nu cunosc personal pe nimeni de pe acest forum, m-am simtit solidara cu acele persone pe care le consider prieteni. Poate e mult spus, dar vorbesc aici doar de sentimentele mele fata de ei, nu de o relatie in sine.
Nu m-ar fi deranjat sa ma retrag si eu chiar atunci si daca nu am facut-o nu este pentru ca as fi “omul lui Vadim”, cum spunea cineva. Iar daca nu m-am retras atunci nu inseamna ca nu o pot face. Nu sunt atat de veche pe acest forum ca sa-mi fi ajuns cutitul la os, dar nemultumiri am avut si eu si am simtit de cateva ori ca nu imi mai place la fel de mult sa activez aici. Insa incerc sa nu iau decizii pripite, pana nu pot avea o privire de ansamblu asupra problemei. Daca prezinta importanta si deci o consider o problema, incerc sa o rezolv. Abia cand rezultatul nu este cel sperat pot fi linistita ca am incercat si abia apoi o las balta, mergand mai departe. Revenind la expresia de mai sus… Nici nu stiu, de fapt, ce ar insemna expresia “omul lui Vadim”. Persoana care il ajuta sa vada de forum? Sluga? Persoana care face comisioane pentru el in schimbul unor beneficii? Pentru mine este evident ca aceste variante se exclud reciproc si fiecare din asa numitii “oameni ai lui Vadim” se incadreaza doar in una, cu un sens exagerat metaforic, dar daca stai sa-l cauti cu lupa, poate ca se gaseste cumva pentru a denumi categoria moderatorilor. In prima. Moderatorii care accepta sa se implice – mult, putin – in bunul mers al forumului sunt oameni din preajma lui Vadim, dar cred ca nu ar trebui etichetati exagerat altfel. Cel putin nu toti. Am mai spus-o si o mai spun (si au mai spus-o multi) – nu este normal ca, de vreme ce sunt cooptati moderatori intr-o echipa, sa nu se tina cont de opiniile lor. Nu este normal sa li se impuna niste decizii intr-un mod ceausist, care evident ca deranjeaza. Am avut ceausescul nostru si nu ne mai trebuie altul.
Ce vroiam sa spun? Toata chestia asta mi-a lasat un gust amar, cel putin in acest moment. Si as vrea cu aceasta ocazie, daca tot am amintit de niste persoane care – prin putin, prin mult – m-au facut sa vad cu alti ochi forumul asta – sa amintesc si numele respectivilor useri, ca cine stie unde ma poarta viata maine si nu mai am ocazia de a-i :kiss: inca o data. So, chiar daca uii dintre ei nu mai activeaza (din diversemotive) sau nu o fac la fel de des, vreau sa-i amintesc aici pe urmatorii, in ordine alfabetica: AdelPiero, alpi, alpopa, bapsy, bog_tom, bornwild, cocomic, darkslowstar, ieppy, inter, iulian, josephine, fia, Mihai, Pacala, rasheedkpenny, Realmadrid, Red Heat, Tudose, Utilizator, Vietnam. Mai sunt cativa, dar mai de la distanta, si s-ar largi lista prea mult. Daca am uitat pe cineva, imi cer scuze, da’ sunt pe fuga.
De ce i-am amintit? Pentru ca mi-am dat seama ca, in diverse momente, cea mai mare placere era, atunci cand intram pe forum, sa vorbesc cu ei, sa ne amuzam impreuna de o gluma buna, de o situatie ciudata sau pur si simplu sa fim impreuna. Asta este si una dintre ideile forumului, de fapt. Si daca imi place in acest moment ceva pe forum, este sa fie si ei aici, asa cum i-am gasit. Ca unii nu mai intra din cauze independente de forum pot intelege. Nu-mi place insa ca forumul sa fie cel care-i goneste. In situatia de acum, nu am avut nimic cu Klaus asta. Nu mi-a gresit cu nimic, eu nu existam pe forum cand si-a dat in petec. Ca am citit dupa aia e altceva. Despre alte chestii nu e momentul sa pomenesc. Dar nu, nu mi-a placut nici mie felul lui de-a fi, prin urmare i-am inteles pe cei care nu au vrut sa mai stea “la aceeasi masa cu el”. Si pentru ca eu vreau sa stau la aceeasi masa, este evident ce masa aleg.
As mai vrea sa adaug inca ceva. Chiar daca m-am inteles in diferite moduri cu moderatorii care s-au retras zilele trecute (mai bine, mai rau), eu ii rog sa revina, pentru ca forumul n-ar mai fi la fel fara ei. Sunt persoane potrivite pentru sectiunile pe care activau si de asemenea echilibrate pentru a modera un forum. Intoarceti-va ... nu pentru Vadim sau pentru ca v-ati calca pe inima, nimeni nu a facut-o de asta si nu cred ca o face. Intoarceti-va pentru noi, ceilalti, pentru prietenii pe care vi i-ati facut, pentru timpul pe care l-ati petrecut aici, pentru echipa cu care tineti, pentru suporteri... si pentru orice alt motiv care v-a facut sa va implicati si pana acum.
So... inter, Edmond, ieppy, eu personal va vreau inapoi.. si cred ca nu numai eu! :kiss:

Darkslowstar
5th May 2005, 16:51
Bravo Desde, frumos spus.

PS Thx Maximus :)

desdemona
5th May 2005, 17:21
Nu stiu cum a iesit, nici nu ma intereseaza de fapt. Am scris pe fuga, ca intarziam la job. Da' am scris din suflet si vroiam sa o fac, sa scriu ceva, chiar daca nu stiam exact ce. Poate trebuia sa imi schitez un plan, ca sa se si inteleaga exact ce am vrut sa spun. Sper ca s-a inteles, de fapt.

Vadim
5th May 2005, 17:22
Ne mai certam si noi, sintem ca astia din fotbal. Se balacaresc prin ziare, dar la final de saptamina beau impreuna. Cam asta e... Toata lumea crede ca sintem dusmani, dar adevarul nu e deloc pe acolo. Important e sa tii prima pagina. :D

realmadrid.com
5th May 2005, 17:29
Vadime...sa nu fie cineva ca Becali (Jiji)...ca o tinem numai in scandaluri:D

ieppy
5th May 2005, 17:44
Eu nu mai vreau moderare. NU imi place sa spun o chestie si pe urma sa revin. Prea multe greseli, prea multe faze s-au facut pe aici. Asta cu Klaus a pus capac. mai raman pe aici pana cand o sa dispara toti cu care sunt prieten(ceea ce se va intampla la un moment dat) si pe urma ma car si eu.

Vadim
5th May 2005, 17:49
Ieppy, am infrmatii ca sint mincat pe la spate. Sa fii tu unul dintre acesti mici "rozatori"?

ieppy
5th May 2005, 17:59
te mananca? Nu de alta dar se pare ca vrei sa te scarpine cineva. Ia lasa informatiile ca macane rau de tot.

Vadim
5th May 2005, 18:01
Da, vreau sa ma scarpine. Iti zic si unde, dar pe PM. :D Aoleu ce ma maninca.

ieppy
5th May 2005, 18:06
Ofer recompensa penru cine il "zmotoceste" pe Vadim. Pentru detalii pe PM. :D

realmadrid.com
5th May 2005, 18:21
Ieppy...ai grija in ce te bagi:D...ca ramai falimentar...:P
Spune...dupa ce criterii sunt alesi doritorii:D?...

ieppy
5th May 2005, 18:24
Lasa mah ca banu e greu aici. :D Dupa dorinta lor de afirmare. :D

Vadim
5th May 2005, 18:44
Ofer recompensa penru cine il "zmotoceste" pe Vadim. Pentru detalii pe PM. :D
Si eu ofer recompensa, in numele lui Ieppy, pentru cine i-O smotoceste. Detalii pe PM aici sau la maxima. :D :evil: :drak:

remus
5th May 2005, 18:47
Ca "nou" user al acestui forum , observ o campanie Anti-Vadim ( Nu te lasa ma , ca se duce toata munca ta naibii ).Toata lumea pare sa aiba ceva de impartit cu el.
Fara el , nu mai erau ore pierdute in fata pc-ului , prieteni noi , si un pic de buna dispozitie .
Cei care se indoiesc de necesitatea unui moderator pe Intern nu au vazut injuraturi directe , fara scupule intre diversi useri. Rivalitatile dintre fani duc la incostienta si cuvinte aruncate care deranjeaza . Si apoi se intreaba : "Ce am facut de am luat ban ?"
Nu stiu ( si nici nu vreau sa stiu ) ce s-a intamplat cu Klaus sau Grig Jr. ( pe care am avut placerea sa-l descopar mai bine pe PM ).
As dori sa devin moderator , insa nu acum ;poate la anu , poate mai tarziu , cand varsta pe care o am nu va mai reprezenta un motiv de subestimare intelectuala ( v-am spart cu asta :D ).
@vadim : inceaca sa gasesti oameni potriviti , pentru aceste part-time joburi :P

Poate ca forumul acesta traverseaza o perioada dificila ( 3 ani jumate ) , insa eu cred ca va depasi problemele si va incepe incet-incet sa se dezvolte ( UNTIL IT WILL RULE THE ENTIRE EARTH :ok: )

ieppy
5th May 2005, 18:47
esti expirat. Mai incearca.

Vadim
5th May 2005, 19:04
@Remus: Ca de obicei, forumul se inscrie in trendul general de crestere. Spui perioada dificila, depinde pentru cine. :D

Paul
5th May 2005, 21:03
Din pacate cel putin moderatorii de pe intern sunt/erau cam depasiti de situatie...

Nu prea isi fac treaba ...
N`am vazut unul care sa ia atitudine , prentru un limbaj decent.
Nimeni nu ia atitudine pentru jignirile repetate care sunt ... stelistii sunt facuti fara jena oi , oitze si aurolaci si nimeni nu zice nimic;
Daca spui ceva esti trimis la culcare , chipurile ai 16 ani ... si deh
La fel rapidistii , mai sunt si ei gratulati cu stim noi ce ...


Macar un moderator care sa taie o perioada , poate se linisteste lumea... asta ar trebui.

PS. Nu doresc sa moderez nimic ... insa cred ca s-ar gasii cineva sa -si faca treaba pe Intern ...

In rest pace buna , nu ma pasioneaza discutiile de pe diverse

fia
5th May 2005, 21:28
Nu prea isi fac treaba ...
Zau? Vrei sa iti zic cat timp pierd pe zi editand si stergand mesaje de la toti?
Sau cand se trezeste vreun destept sa puna 7 posturi consecutive?


N`am vazut unul care sa ia atitudine , prentru un limbaj decent.
Nimeni nu ia atitudine pentru jignirile repetate care sunt ... stelistii sunt facuti fara jena oi , oitze si aurolaci si nimeni nu zice nimic;
Daca spui ceva esti trimis la culcare , chipurile ai 16 ani ... si deh
La fel rapidistii , mai sunt si ei gratulati cu stim noi ce ...
Mai da si tu cu report bad post... nu intotdeauna citim toate posturile pentru ca sunt mult prea multe....
Sunt si moderatori stelisti daca sunt jigniri grave crede-ma ca dispar.... Ca sa vezi ca nu ai dreptate te provoc sa imi dai exemple. Mai precis arata-mi un post cu jigniri la care s-a dat report bad post si nu s-au luat masuri.
Acum ca mai scapa vreun post pe un thread la care se scriu 300 de mesaje pe zi nu am ce sa-i fac.... :D

Andrey_Andry
6th May 2005, 19:42
Ma autopropun pt. intern...la vreo rubrica...la alegere de voi....dar una totusi care sa fie pe masura, nu...:))

Paul
6th May 2005, 22:24
TV Sport te sustin ...

Grupul pasionatilor de televovele , solicita intens o sectiune de acest gen , sub moderarea lui TVSport.

-------
@fia ... sa revenim la "serioase"
Am tot dat report bad post ... cel putin mesajele lui cip_81 si vlad_1607 ori sunt off topic (70%) ori sunt jignitoare (25 %) ori sunt monosilabice (5 % ) si contin un lol : P ,: D
--
fia , uite de ce ziceam ca moderatorii nu-si fac treaba :

http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=253530&postcount=7
L-am raportat de 5 ori si nimci

iote altu : http://www.onlinesport.ro/forum/showpost.php?p=259372&postcount=65

Mihai
7th May 2005, 00:28
Ma autopropun pt. intern...la vreo rubrica...la alegere de voi....dar una totusi care sa fie pe masura, nu...:))

Eu te propun la intern la meciul Otelul - Steaua :ok:

fia
7th May 2005, 00:30
@paul: Primul post nu trebuie editat pentru ca cei din poza sunt chiar stelisti.... Si noi avem din astia si voi si toti altii, nu gasesc nimic jignitor.

Al doilea post e pe Suporter Dinamo unde nu eu sunt moderator, deci mai incearca.

Andrey_Andry
7th May 2005, 09:20
Din pacate cel putin moderatorii de pe intern sunt/erau cam depasiti de situatie...

Nu prea isi fac treaba ...
N`am vazut unul care sa ia atitudine , prentru un limbaj decent.
Nimeni nu ia atitudine pentru jignirile repetate care sunt ... stelistii sunt facuti fara jena oi , oitze si aurolaci si nimeni nu zice nimic;
Daca spui ceva esti trimis la culcare , chipurile ai 16 ani ... si deh
La fel rapidistii , mai sunt si ei gratulati cu stim noi ce ...
Macar un moderator care sa taie o perioada , poate se linisteste lumea... asta ar trebui.

PS. Nu doresc sa moderez nimic ... insa cred ca s-ar gasii cineva sa -si faca treaba pe Intern ...

In rest pace buna , nu ma pasioneaza discutiile de pe diverse
mda...cred ca as putea sa rezolv situatia cu brio, dar daca nu mi se da nici o sansa....mai ales ca nu CER nici bani pt. asta...dar nah...
Si, mai ales daca mi-ar spune Vadim mai exact cum trebuie sa procedez, v-as ajuta.

ronaldinho
7th May 2005, 09:36
m-am autopropus si eu pt intern, dar nu am primit un raspuns exact...

Maximus
7th May 2005, 09:53
Vezi tu Teve-ule, lumea nu e niciodata dreapta. E cruda, e fara compasiune si fara mila. ca pe Acasa, daca ma-ntelegi ce vreau sa-ti zic. Asa-i si aici. daca n-ai pile nu intri! Pai stii tu cite portbagaje pline am avut la FM-uri?

ieppy
7th May 2005, 12:43
pline cu ce maximus? :D

Maximus
7th May 2005, 13:06
cu de toate, pentru toti ca e multi.. prin vara am avut si oase:)

ieppy
7th May 2005, 13:13
Pai sa mai avetzi ca vin infometat. :D

Maximus
7th May 2005, 13:14
vad ca faci 6000 :)

ieppy
7th May 2005, 13:15
done. :D am scapat de zona periculoasa. :D

desdemona
7th May 2005, 14:09
Si eu care credeam ca te apropii din ce in ce mai mult de epicentru :drak:

ieppy
7th May 2005, 14:17
Ma apropii de ceva. :D Inca nu sunt sigur ce. :D

GeKuRA
11th May 2005, 03:10
Vadim, daca vrei, poti sa ma ai si pe mine in vedere ...la INTERN :ok: :ok: