PDA

View Full Version : Brawl At The Garden



Andrei_NBA
17th December 2006, 15:09
http://sports.espn.go.com/nba/index WATCH THE BRAWL!!!

Share your thoughts!

Parerea mea: Carmelo - 1 sezon suspendare + inscrierea in Turneul K1
Smith - 10 etape pt atacarea unui jucator cu 50 cm mai mic
Robinson - Premiul onorific "Leonard Doroftei" pentru cel mai artagos baschetbalist la categora "pana"

real23
18th December 2006, 15:11
Bine le-a facut la Knicks ca prea mi se pareau cam nesimtiti astia...mai ales robinson ala

just_me
18th December 2006, 15:49
zise el si mai lua o gura de fin

Irimus
18th December 2006, 15:50
Bine le-a facut la Knicks ca prea mi se pareau cam nesimtiti astia...mai ales robinson ala

Da mah!!Bravo lui!! Foarte bine le-a facut!!Mai rau trebuia sa le dea ca de aia e sportiv profesionist platit cu zeci de miliaone de dolari sa faca legea cu pumnu :rolleyes:

real23
18th December 2006, 19:45
S-a vazut prietenia sa pentru colegii de echipa..a sarit imediat in apararea lui JR Smith dupa ce acesta a fost lovit, fiind intr-un fel afectat de asta. ;)

thekobe
18th December 2006, 19:52
melo 15
jr. smith 10
lil' nate 10
mardy 6
jeffries 4

thekobe
18th December 2006, 19:58
http://i12.tinypic.com/2hefql0.gif

dansez pentru tine...

real23
18th December 2006, 20:00
mult frate..

Zabriskie
18th December 2006, 20:26
bets? :D

melo 25
jr. smith 12
lil' nate 12
mardy 5
jeffries 5

real23
18th December 2006, 20:56
nici un bet alea de care zicea thekobe sunt reale, au fost anuntate suspendarile :happy

Zabriskie
18th December 2006, 21:02
acu am vazut pe espn. my mistake. nene si jerome james au luat si eu una.

Irimus
18th December 2006, 21:14
am o intrebare pt cei care cunosc regulamentele foarte bine : Daca sa zicem sareau si aia de pe banca(marbury crawford lee curry si ma rog care mai erau p'acolo)dar fara sa se bata ca orbii asa cat sa se impinga si ei numa bine sa ia cate 2-3 meciuri de suspendare.Meciul urmator ce echipa ar fii aliniat NY?

Florian GG
18th December 2006, 21:23
am o intrebare pt cei care cunosc regulamentele foarte bine : Daca sa zicem sareau si aia de pe banca(marbury crawford lee curry si ma rog care mai erau p'acolo)dar fara sa se bata ca orbii asa cat sa se impinga si ei numa bine sa ia cate 2-3 meciuri de suspendare.Meciul urmator ce echipa ar fii aliniat NY?

Good question!

Oricum imi place pentru ce au fost suspendati Nene si Jerome James...pt ca au parasit banca de rezerve in timpul incidentelor. Da' ce tr sa faca sa sara si ei la bataie :happy Mda domnul Stern vrea sa intervina cei doi si sa opreasca altercatiile :rolleyes:

Adrian
18th December 2006, 21:36
Echipele care au dificultate in a completa echipa pot angaja jucatori cu contracte pe 10 zile. Asa au facut Pacers acum 2 ani dupa bataia din Detroit. Te duci pe playground si gasesti la kilogram....

dj_jaxxx
18th December 2006, 21:39
am o intrebare pt cei care cunosc regulamentele foarte bine : Daca sa zicem sareau si aia de pe banca(marbury crawford lee curry si ma rog care mai erau p'acolo)dar fara sa se bata ca orbii asa cat sa se impinga si ei numa bine sa ia cate 2-3 meciuri de suspendare.Meciul urmator ce echipa ar fii aliniat NY?

Free agents, jucatori din ligi inferioare, si dupa cum s-a zis, pur si simplu de pe strada.

Sau de ce nu din WNBA pt ca acolo sunt jucatoare mai bune decat ce au Knicks acuma :happy

Dumars
19th December 2006, 06:19
Acum si-au gasit si astia sa se bata. Cand mi-am luat si eu bilet la un meci cu Knicks, o parte din jucatori sunt suspendati. :headbang:

cristane
19th December 2006, 15:04
Melo a luat 15 si pe deplin meritat. Poate ii mai dispar din aere, desi nu cred. N-are nici minte, nici bun simt, ceea ce e pacat, pentru ca talent are cu carul.

Kobe24
19th December 2006, 16:02
problema la melo e ca n-a demonstrat ca e un lider adevarat...
restu sunt bullshit n-au legatura pana la urma cu baschetu....
lu nuggets numai asta le lipsea...
10 meciuri pt al-2lea marcator si 15 pt primu...
daca anthony statea cuminte....poate lua smith cel mult 5....

phyxius
23rd December 2006, 19:10
Carmelo Anthony received a 15 game suspension and Smith only 10 games. The New York Knicks' players received smaller suspensions (the maximum being a 10 game suspension received by Nate Robinson). The other two players (Mardy and Jeffries) were suspended for 6 and 4 games each. The reason they got smaller suspensions than the Nuggets' players is because the league decided that playing for the Knicks was punishment enough.

:happy :happy :happy (fara suparare fanilor NY, da' pur si simplu mi-a placut prea mult gluma :D)

apercele
5th January 2007, 19:24
isaiah thomas ne-a omorat acest club...bine ca avem numai vedete, dar o echipa de 2 lei

din echipa asta i-as tzine doar pe piticul de nate robinson si pe the great white hype (david lee)...in rest toti sa fie trade-able......ne trebuie echipa, nu talente individuale

Irimus
5th January 2007, 21:15
si daca va trebuie echipa....de ce ma rog l-ai tine pe nate robinson?eu pur si simplu nu-l suport si nu-i vad locul...intr-o echipa de baschet

apercele
5th January 2007, 22:08
pentru ca are salariu relativ mic comparat cu smecherii si este un excellent back-up point guard....paseaza bine, are sange in **** sa arunce ultimu-ul shot care sa determine un meci si aduce energie in teren de pe banca de rezerve.....