PDA

View Full Version : Chelsea a Mourinho! Traiasca Liverpool!



miril
3rd May 2005, 23:44
Ma bucur pentru victoria defensiva a lui Liverpool. Recunosc, sunt subiectiv, dar nu-l suport pe acest arogant, mitocan, lipsit de maniere antrenor care este Mourinho. De unde o fi gasit slovacul sase minute de prelunigiri? Poate ne raspunde Abramovici. Sa termin insa cu speculatiile prostesti si sa-i felicit pe cei de la Liverpool. Mi-au oferit o bucurie imensa. Come on You Reds!

Catalanul
3rd May 2005, 23:49
asa e, cu arbitrii nu se poate castiga CL (aici amintesc dubla Barça - chelski, in care albastrii au fost favorizati de 2 ori, in tur si in retur :rosu: ) Rafa Benitez a demonstrat ca are valoare, dupa ce anul trecut a castigat cupa UEFA cu Valencia in acest an are sanse (destul de mari zic eu) de a castiga si CL :)
GO Liverpool :yeah:

ADelPiero
3rd May 2005, 23:50
OLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE FORZA LIVERPOOL !!!!! (am vrut sa zic forza Juve :P)

ce maaaaaaa bucurrrrrrrrrrrrrr !!!!!!!!!!!!!!!!!!

/OLE/ LIVERPOOL !!!!!!!!!!

:bere::bere::bere::bere::bere::bere::bere:

inter
3rd May 2005, 23:50
Bravo LIVERPOOL F.C. !

s-a facut DREPTATE!

http://www.gazzetta.it/Foto%20Hermes/2005/05/03/0IFXI5CP--310x210.jpg

:ok:

Vadim
3rd May 2005, 23:51
O data cu paltonul ala urit mirositor s-a dus si gloria lui Chelsea. :D

Marquise MGP
3rd May 2005, 23:58
felicitari cormoranilor ca au trecut si de chelskova ... poate bat si in finala ca sa fie treaba completa ... bineinteles pe PSV :D

Catalanul
4th May 2005, 00:02
interesant este faptul ca un CATALAN a eliminat pe chelski din CL... stie toata lumea la cine ma refer... este vorba de LUIS GARCIA :drak:

inter
4th May 2005, 00:05
:D:D unul vandut "rapid" ...ce ati furat-o! :P

mircea4u2
4th May 2005, 00:05
Bravo LIVERPOOL!! CHELSKI A AVUT UN SINGUR SUT PE POARTA (JOC DE ECHIPA "MARE")!!! JALNIC MOURINHO CU TOT CU ECHIPA PE CARE O ANTRENEAZA!

miril
4th May 2005, 00:07
Eu zic ca acesti cormorani viteji nu se pot apara la infinit si ca in finala cu, cred eu, Milan, o vor...Benitez. Oricum, spaniolul este incomparabil mai scuturat, in toate sensurile, de cat sconcsul portughez.

Mihai
4th May 2005, 00:10
:o::o::o:Unde dracu-i platonul??? :o::o::o:
Oricum chelsea a fost eliminata "corect" (l-am pus in paranteza pt ca am dubii la gol, dar oricum nu conteaza) de o echipa care joaca frumos, are jucatori de mare valoare dar din pacate cand se vede in avantaj practica un fotbal intalian si are si o super aparare! Chelsea nu merita victoria in seara asta, dar tot ma oftica , ca liverpool a dat un gol dubios, daca il dadea clar nu aveam nici o problema :ok:
s-a facut dreptate???? La ce???? o echipa care ia 3 goluri in 15 minute nu poate sa emita sanse la sferturi, de castigarea trofeului nici nu mai vb.

In finala o sa tin cu Liverpool indiferent cu cine pica (sper ca nu cu milan :drak:)

Felicitari Liverpool

miril
4th May 2005, 00:13
N-avea dubii, caci depasise linia portii si, premergator golului, fusese faza de penalty la Baros.

Catalanul
4th May 2005, 00:14
mihaie, nici vorba de gol dubios, s-a vazut clar ca migea a intrat in poarta, cel putin 25 de cm :ok:
stii foarte bine ca daca cfc nu marca cele 2 goluri neregulamentare in dubla cu Barça nu mai ajungea asa departe in aceasta competitie :ok: dar mai bine sa ne axam pe meciul de azi, unde chelski a fost depasita la toate capitolele :evil:

pentru al 2-lea an consecutiv chelsea este eliminata in semifinalele CL :happy

Mihai
4th May 2005, 00:14
da uitasem de 11m, a fost clar! Hai sa zicem ca a fost corect (tot cu juma de gura zic :P)



pentru al 2-lea an consecutiv chelsea este eliminata in semifinalele CL :happy

bine ca razi ca voi nici pana acolo nu ati ajuns :P:P

Catalanul
4th May 2005, 00:18
bine ca razi ca voi nici pana acolo nu ati ajuns :P:Ppai daca arbitrii au fost impotriva noastra cum vrei sa ajungem :D in fine, asa cum tu zici ca Barça nu merita sa castige CL doar pentru ca a luat 3 goluri in 15 minute (mare lucru) pot sa spun si eu ca o echipa care a fost favorizata de arbitrii nu poate emite pretentii la acest titlu :ok:

Al Dracu
4th May 2005, 00:21
Mah! Dar a fost gol? Ca mie nu mi s-a parut sa fi intrat toata (cum spunea si Ciocciolina... :D )

Mihai
4th May 2005, 00:23
in sfarsti unu care tine cu mine :P:P

Al Dracu
4th May 2005, 00:27
Eu nu tin cu tine! Tin cu mine! :D Ma bucur ca i-a scos pe Chelsea dar am dubii la gol! Atit!

Mihai
4th May 2005, 00:36
Si io tot dubii am, dar asta e... :P
Oricum sper sa nu ajunga Milan in finala :evil:

pashpa
4th May 2005, 05:28
S-a intamplat ca Liverpool sa castige!Da poate toate astea pt ca M.Owen a parasit aceasta echipa si acum se consuma de ciuda ca nu ia nimic cu acesti galactici iar fosta lui echipa e f aproape de cel mai prestigios titlu al Europei.Ar fi cool sa fie asa.

OwenSkeet
4th May 2005, 08:14
Ce mai conteaza k a intrat sau nu. Arbitru a dat gol pt Liverpool si Liverpool merge in finala! FELICITARI LIVERPOOL!!!!!!;) :ok:

Sorin Blaj
4th May 2005, 09:26
Dupa tur, am crezut ca Liverpool are sanse mari sa se califice in finala. Aduceti-va aminte de ultimele meciuri de acasa castigate de Chelsea la scoruri categorice (4-2 cu Barcelona si cu Bayern), cu echipe de mare clasa. Benitez, antrenorul lui Liverpool, a tras invataminte dupa aceste doua jocuri si a gandit altfel strategia, adica, a avut grija mai intai de aparare si apoi de atac. Ca urmare, a rezultat un 0-0 in tur cat o calificare si paradoxal cele mai mari ocazii de gol au fost de partea lui Liverpool.

S-a vazut inca o data ca Chelsea si Mourinho au probleme in momentul in care intalnesc o echipa si un antrenor care gandesc bine tactic un meci.

Apropo. Sa nu uitam ca Chelsea a avut probleme in deplasare atat cu Barcelona cat si cu Bayern fiind dominata copios si pierzand acele meciuri.

Al Dracu
4th May 2005, 20:24
Mai, dar Darkslowstar pe unde e sa ne mai vrajeasca cu fotbalul ala stelar al lui Chelski? :happy S-a lasat intunericul in Liga...s-au stins si galacticii si stelarii! :D

realmadrid.com
4th May 2005, 20:32
asa e, cu arbitrii nu se poate castiga CL (aici amintesc dubla Barça - chelski, in care albastrii au fost favorizati de 2 ori, in tur si in retur :rosu: )

Eu cred ca in tur Barca a fost favorizata...prin eliminarea lui Drogba...
In retur...singurul favor facut londonezilor este golul de 4-2...care nu a fost valabil...
Iar ieri...arbitrul a fluierat doar pt Chelsea...exact ca si in meciurile cu Bayern
Trebuia sa aduci repede Barcelona in discutzie... :no:

Al Dracu
6th May 2005, 14:51
Pina la urma a fost cum a vazut ochiul meu de sticla! :D Golul lui Liverpool n-a existat!

Mihai
6th May 2005, 15:28
Asa ai o :bere: de la mine! Vezi ca au facut aia si un studiu de la The sun!

Al Dracu
6th May 2005, 18:31
Ala a fost blestemul lui Rijkaard si al Catalanului! :D

Catalanul
6th May 2005, 18:38
te referi la mine sau la Luis Garcia :D :drak: ?

Al Dracu
6th May 2005, 18:41
La tine bineinteles! :D