PDA

View Full Version : De ce mi-a fost sters threadul?



prosportistu
3rd May 2005, 23:09
De ce mi-a fost sters thread-ul de la sectiunea Mass-media intitulat Armaghedonul ProSport, in care ceream parerea forumistimilor despre cele scrise acolo?

cyber_goool
3rd May 2005, 23:39
O fi deranjat pe cineva, de ci l-a sters... dar despre ce era ca mai facut curios? :)

prosportistu
4th May 2005, 00:03
Pai pe cine sa deranjeze ca doar asta nu e forumul ProSport. Daca il puneam acolo intelegeam, dar aici...

Prin februarie parca, tin minte ca era in preajma meciului Stelei cu Valencia fiindca a facut Mihai Stoica o referire la el intr-o emisiune televizata, nemultumirile salariatilor celui mai bun ziar de sport din tara au devenit publice, dupa ce 30 de redactori si reporteri ai ziarului au semnat un manifest, adresat lui Razvan Corneteanu, in care semnaleaza abaterile grave ale sefilor ProSport in relatia cu subalternii si cu profesia de jurnalist.

Eu am pus textul respectivei scrisori si am invitat forumistii sa-si dea cu parerea insa a fost sters dupa vreo jumate de ora si nu inteleg de ce.

Onlinesport vrea parerea voastra
4th May 2005, 00:12
Nu intereseaza pe nimeni de pe acest forum luptele dintre ziarele de sport din Romania. Mesajul pe care l-ai pus nu era semnat de nimeni, pomenea numai niste nume probabil are unor reporteri/redactori. Astfel de mesaje se pot scrie de oricine la colt de strada. Semneaza-l cu un nume si ramine pe forum. Anonim, nu. :rosu:

Iti sugerez sa il postezi sau trimiti pe adresa ziarelor de care ai mentionat si sa nu incerci sa atragi acest forum intr-o lupta in care nu are de a face. Si sa renunti la tonul inocent.

CoolRain
4th May 2005, 14:08
Grecule, dar tu de ce nu-ti semnezi articolele? N-ai incredere in talentul tau gazetaresc si nu vrei sa-ti afle lumea numele? Sau te temi de un eventual poll pe forum "Cei mai prosti ziaristi de sport", asa cum exista cel cu comentatorii TV?