PDA

View Full Version : [CUPA]Dinamo - Farul



Pages : [1] 2

Paul
3rd May 2005, 16:29
11 mai 2005 , ora 20.00 , @TVR1

Cine castiga ?

Aici, comentarii inainte si dupa finala.

be@
3rd May 2005, 16:48
Iesenii si progresistii le tin pumnii stransi marinarilor(prietenii stiu de ce)!
Farul,te vrem in EUPOPA!

radcom
3rd May 2005, 16:59
Hai MARINARII!!! :yeah:
ACUM, ori niciodata!!! :happy :happy :happy

Vadim
3rd May 2005, 17:06
Farul a cerut arbitri straini. Sa vedem daca nea "Nelu" Craciunescu le va indeplini dorinta. Asta e cel mai important, ca sa nu existe suspiciuni.

ronaldinho
3rd May 2005, 17:15
am votat pentru dinamu, dar sper din toata inima ca Farul sa castige aceasta Cupa. Am votat cu Dinamo, mai mult din superstitie. aproape de fiecare data cand am votat cu ei de la inceputul returului, au dat cu mucii in fasole. sper sa se intample si acum si sper ca anul viitor Romania sa aiba echipe demne de cupele europene. Mult succes Farului pentru a i se alatura Stelei....din punctul de vedere al echipelor romanesti care ne vor reprezenta in Cupa UEFA :D. Incingeti-i pe dogalii, si sa-l faceti pe borcica sa schiaune dupa meciul asta. :D

vlad1607
3rd May 2005, 17:48
Tot cu dogalai o tragi? nu ai progresat deloc dpdv lingvistic,semantic...?:D
IDEAL ar fi sa fie arbitri straini.......Locul Cupei e in Stefan cel MARE !!! :D

Paul
3rd May 2005, 17:54
Tot cu dogalai o tragi? nu ai progresat deloc dpdv lingvistic,semantic...?:D
IDEAL ar fi sa fie arbitri straini.......Locul Cupei e in Stefan cel MARE !!! :D

Bunnnnnnnnnnnnnn , eu care credeam ca locul cupei este in cotroceni sau la COnstanta ...

vlad1607
3rd May 2005, 17:55
traditia spune altceva polica :D

cip_81
3rd May 2005, 17:58
Cuuum?Dar stiaua unde este?Nu-si facea probleme parafrenicul ala de Jiji ca finala cupei se disputa in aceeasi zi cu finala cupei UEFA (na, ca nu se mai disputa)?E o greseala pe undeva...nu se poate.

Paul
3rd May 2005, 18:01
Vai vai vai , cate griji va faceti voi

vlad1607
3rd May 2005, 18:04
de ce scrii Forzza sTiaua cu 2 de zz? asa e prin Nasaud? nu cred...ca stiu ca oamenii aia sunt demni de respect...ma rog mai sunt si uscaturi...nu cred ca asa te-a invatat cineva...DECI?

Paul
3rd May 2005, 18:12
asta e problema ta ...
sa intrebi matalutza
ce eu te intreb de ce scrii Di-na-mo ?
Asa pronuntza rusii ?

vlad1607
3rd May 2005, 18:16
DI-NA-MO face parte dintr-un cantec si ala nu e "nani nani...puisor" :D
ete na..ca lata grija nu am...era curios sa vad daca e vorba de analfabetism doar de o greseala sau din alt motiv....

Paul
3rd May 2005, 18:21
hai ca deviem discutia ;
zii de cupa

CoolRain
3rd May 2005, 18:24
E ceva de zis de Cupa? E deja o traditie: Cupa in Stefan cel Mare!

vlad1607
3rd May 2005, 18:34
cam atat e de zis :D

cip_81
3rd May 2005, 18:40
Paulica, hai sa-ti arat ceva.


http://img167.echo.cx/img167/2326/event18cj.jpg (http://www.imageshack.us)[/IMG]

Acolo e in imagine un jucator de la Dinamo (pentru necunoscatori e vorba de Vlad Munteanu) care tine ceva in maini.Poti sa-mi spui si mie ce e este acel obiect?Sa nu-mi spui ca e vreo vaza ca nu te cred.

Aaaa, nu stii?Nici nu aveai de unde.Ultima oara cand a ta echipa favorita castiga acel trofeu tu te incaltai invers si mergeai in picioare pe sub pat.E vorba de Cupa Romaniei, specialitatea casei in Stefan cel Mare.

vlad1607
3rd May 2005, 18:44
imaginea e prea graitoare....s-a bagat polica sub pat..in seara asta nu mai vb....da e hotarat sa afle cat e arcsin de 90 de grade :D

Paul
3rd May 2005, 18:45
traditie ... arbitrii

astra / national :D

cip_81
3rd May 2005, 18:47
1-0, 3-1, 3-0...iti spun ceva scorurile astea?

vlad1607
3rd May 2005, 18:50
nu-i zi ca sunt scoruri..zi ca au legatura cu tabla inmultirii....aici e priceput :D

Paul
3rd May 2005, 18:58
Paulica, hai sa-ti arat ceva.


http://img167.echo.cx/img167/2326/event18cj.jpg (http://www.imageshack.us)[/IMG]

Acolo e in imagine un jucator de la Dinamo (pentru necunoscatori e vorba de Vlad Munteanu) care tine ceva in maini.Poti sa-mi spui si mie ce e este acel obiect?Sa nu-mi spui ca e vreo vaza ca nu te cred.

Aaaa, nu stii?Nici nu aveai de unde.Ultima oara cand a ta echipa favorita castiga acel trofeu tu te incaltai invers si mergeai in picioare pe sub pat.E vorba de Cupa Romaniei, specialitatea casei in Stefan cel Mare.

Domne , tin minte perfect cand Steaua a luat ultima cupa , stai flex.

Dar am o intrebare ... ce faceai atunci cand dinamo juca ultima data in primavara europeana ... ?
Invatai mersul pe jos ?

Paul
3rd May 2005, 19:01
1-0, 3-1, 3-0...iti spun ceva scorurile astea?

Fiecare intelege ce vrea din scorurile astea ...

Steaua - Dinamo 1-0
Partizan -Dinamo 3-1
Manchester - Dinamo 3-0

cip_81
3rd May 2005, 19:07
Vad ca neuronii aia ai tai nu prea-si fac treaba...aici vorbim de cupa Romaniei....mai sapa.Indicii:2002, 2003, Ghencea, Stefan cel Mare, Cotroceni.

Paul
3rd May 2005, 19:42
ti-am spus ca fiecare intelege ce vrea ...

hai sa nu patam threadul , era vb despre farul - dinamo , daca mai latrii mult te bag in arena !

vlad1607
3rd May 2005, 19:51
si iti dai seama ce te sfasie acolo :happy

cip_81
3rd May 2005, 19:52
Ce sa fac cu tine, bai, behaitoare, in arena?Crezi ca-mi pun mintea cu unul ca tine?

SORENSEN
3rd May 2005, 21:09
Sper ca doar echipa care merita sa castige trofeul. :o:
Adica o singura echipa din finala merita acest trofeu , cea care a castigat pe drept semifinala si celelate meciuri din tururile precedente . :evil:

be@
3rd May 2005, 21:36
Sper ca doar echipa care merita sa castige trofeul. :o:
Adica o singura echipa din finala merita acest trofeu , cea care a castigat pe drept semifinala si celelate meciuri din tururile precedente . :evil:

Cin' sa fie, oare? :thinkso:
Vladutz,poate ma ajuti tu sa aflu raspunsul!
:evil: :evil: :drak: :drak:

radcom
3rd May 2005, 21:53
La aceasta intrebare, Vlad nu-tzi va putea raspunde sincer niciodata, asha ca "te ajut" eu:FARUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUU'!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! :yeah:

GeKuRA
4th May 2005, 00:56
LUPTA FARUL !!!
Vreau sa-i vad in Europa .. ca pe Dinamo am vazut-o si nu mi-a placut :no: :rosu:

baltazar
4th May 2005, 02:39
si eu la fel

pashpa
4th May 2005, 04:50
Sa fim seriosi! Dinamo nu arata ca o echipa ce ar face ceva treaba in Europa.Asa ca sa dam sansa unei echipe poate mai motivate decat acesti caini!Sper ca Farul sa ia cupa iar Dinamo sa se duca prin Intertoto:).

le fada marseillais
4th May 2005, 07:01
Evident,bate Farul fara probleme.Ar fi fost mult mai dramatica,dar preferabila o finala cu Poli Timisoara,Steaua sau National.

cip_81
4th May 2005, 08:21
Poli aek rocar fulgerul bragadiru rafo bkp...vrei sa spui.Cred ca nici ei nu mai stiu cand au fost eliminati.Apropo, pe astia cine i-a eliminat?

Rechinul Ucigas
4th May 2005, 11:03
SA VINA CUPA LA CONSTANTA !!!!!!!!!!
/hello /hello /hello /hello /hello
FARUL CAMPIOANA ROMANIEI !!!!!!!!!
:yeah: :yeah: :yeah:

vlad1607
4th May 2005, 11:31
La aceasta intrebare, Vlad nu-tzi va putea raspunde sincer niciodata, asha ca "te ajut" eu:FARUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUU'!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!! :yeah:

Bey viteazu lu sfecla gri :P :D e greu sa-ti raspund cand nu sunt online....sa castige cel mai bun finala...vedem pe 11 mai...sper sa fie arbitru strain ! Cel mai bun...adica DI-Na-Mo LALALA :D

Zapada
4th May 2005, 11:55
acum daca dinamo tot a ajuns in finala cu arbitri sper ca arbitri sa fie corecti si sa castige cupa cea mai buna echipa deoarece ne va reprezenta un cupa UEFA.

Nationalul ar fi facut mai mult in UEFA dar nu a vrut Serea ca Nationalul sa ajunga in finala.

am votat cu Faru deoarece e echipa mai buna ca dinamo

vlad1607
4th May 2005, 11:57
Zapada si eu sper sa fie arbitrii corecti !!! Si mai sper ceva ca pe 11 mai sa fii foarte trist ! :D :D

SORENSEN
4th May 2005, 11:58
farul , desi cred ca nu poate face fata in europa , dar speranta moare ultima.

vlad1607
4th May 2005, 12:21
da tot moare :D

abracadabra
4th May 2005, 16:09
Zapada si eu sper sa fie arbitrii corecti !!! Si mai sper ceva ca pe 11 mai sa fii foarte trist ! :D :D

Arbitrii vor fi corecti bineinteles, deoarece se pare (stire de ultima ora :lol: !) ca i se va ridica suspendarea lui Serea special pentru acest meci (dupa aceea va fi retrogradat la loc, de data asta in campionatul satesc :lol: ).
Iar daca Dinamo va pierde meciul, Borcea va cere rejucarea lui, cu acelasi fair-play cu care a cerut rejucarea meciului cu FC National.
Si inca o stire de ultima ora de la UEFA : daca cistiga, Dinamo va fi cap de serie in turul 0 preliminar al cupei UEFA, urmind sa intilneasca cistigatoarea jocului de baraj intre reprezentantele Islandei si Albaniei :lol: :lol: :lol:

BAGATI-I CU ORICE MIJLOACE PE DINAMO IN EUROPA !

tchibos
4th May 2005, 20:07
Tot cu dogalai o tragi? nu ai progresat deloc dpdv lingvistic,semantic...?:D
IDEAL ar fi sa fie arbitri straini.......Locul Cupei e in Stefan cel MARE !!! :D

In Stefan cel Mare e locul CUPEI RUSINII :rosu: poate, ca anul asta CONSTANTA CASTIGA CUPA :ok: .
-------------------------------------------------------------------------
/hello SA VINA CUPA LA CONSTANTA !!! /hello

tchibos
4th May 2005, 20:19
traditia spune altceva :D


anul asta noi luam cupa :ok: iar voi ramaneti cu traditia = meciuri castigate de arbitri nu de dI-nA-mO :rosu:
------------------------------------------------------------------------
GRIGORAS, GRIGORAS S-ADUCI CUPA IN ORAS !!!

Paul
4th May 2005, 21:30
Farul e in forma ... un plus imens :)

Al Dracu
4th May 2005, 22:07
Hai ai mei! Ca anul asta avem putina treaba prin Europa! :D :yeah:

baltazar
5th May 2005, 02:05
haide farul sa il face m pe vlad putin nefericit ,dupa meciul de astazi sunt mai sigur ca niciodata ca se poate ,chiar daca il aduce si pe frasu lui serea, dinamo

RstInPc
5th May 2005, 09:45
Ce entuziasmati sunt oamenii !? Parca la fel se spunea si despre meciul de aseara al lui Dinamo cu Poli Tm, sau ma-nsel?
Cupa nu paraseste Capitala, asa ca... :cya:

fia
5th May 2005, 10:02
Sper sa bata Farul desi sunt slaba sanse... Vrem nu vrem trebuie sa acceptam, Dinamo are experienta in cupa :mda:

tchibos
5th May 2005, 17:55
anul asta Farul ia CUPA si sper ca noi suporterii sa ii ajutam cat mai mult. Eu unul stiu ca voi striga FORZA FARUL, FORZA FARUL, FORZA FARUL !!! :ok:
-------------------------------------------------------------------------
VA VENI SI ZIUA-N CARE
IN UEFA VOM JUCA
SI ATUNCI O TARA-NTREAGA
FORZA FARUL VA STRIGA !!!
/hello /hello /hello /hello /hello /hello

mikelle80
5th May 2005, 18:24
frate cupa e departe de voi

baltazar
6th May 2005, 01:53
sa vedem cata experienta are dinamo in cupa .ha ha ha ha ha ha
tare, auzi experienta

FatFrumos
6th May 2005, 03:57
da tot moare :D

La voi a murit de mult nu stiu de ce te tot dai in petec pe linga arbitrii nu aveti nimic si sa demonstrat in ambele meciuri cu dinamo asa ca mai bine pregatitiva pentru locul 2 ca cupa nu o vedeti in groapa ati avut noroc un autogol si ratari din partea Farului.......sa cistige care e mai bun in teren nu in culise.

johnica101
7th May 2005, 17:01
Sa se duca cupa la Constanta. Serea e pe la divizia C asa ca HAI FARUL!!!

baltazar
8th May 2005, 01:33
haide farul !!!!!!!!!!! nu ma dezamagi .anu asta este singura noastra sansa

SORENSEN
8th May 2005, 12:27
farul va lua cupa fiind singura care a castigat meciurile jucand fotbal , dintre cele 2 echipe(bineinteles) :ok:

vlad1607
8th May 2005, 12:55
cat optimism pe capul suporterilor felinarului....pana la urma e arbitru strain? sper ca da.

ady51a
8th May 2005, 21:09
Bai catelus vlad!!! Nu-ti este rusine cumva ca esti dinamovist? hua!!! :no: :no: :no: :headbang: :headbang: :headbang: :sleep: :sleep: :sleep: :help:

vlad1607
8th May 2005, 21:26
nu ma nu....da tu nu tre sa fii in pat la ora asta in loc sa scrii pe net ce vezi la copii mai mari?

ady51a
8th May 2005, 21:28
FIE VREME BUNA FIE VREME REA...SEREA E LA CENTRU CU ECHIPA MEA! :rosu:
FIE VREME BUNA FIE VREME REA...dINAMO E MICA SI E VAI DE EA! :jerk:
FIE VREME BUNA FIE VREME REA...CEA MAI PROASTA ECHIPA E TOT ECHIPA TA!
FIE VREME BUNA FIE VREME REA...dINAMO E JOS, PE DUPA PERDEA
FIE VREME BUNA FIE VREME REA...VLAD E MIC SI NEGRU... SE APUCA SA BEA :bere:
FIE VREME BUNA FIE VREME REA...dINAMO PE TEREN DORMEA :sleep:
FIE VREME BUNA FIE VREME REA...DE sTELEA GAFA, VLAD PE EL FACEA :happy
FIE VREME BUNA FIE VREME REA...bALAN MARCA, DAR TOT FARA SA VREA :rolleyes:
FIE VREME BUNA FIE VREME REA...sEMEGHIN, tAMAS, iORDACHE astia ce facea??? :bere:
FIE VREME BUNA FIE VREME REA...aLISTAR la dinamo II juca :ok:
FIE VREME BUNA FIE VREME REA...CUPA SPRE CONSTANTA SE DUCEA! :yeah:

vlad1607
8th May 2005, 21:49
vai de tine cred ca ai obosit...ai rupt tastaura in 2 :happy....oricum ai fost nostim desi ai cam batut campii :D :degete: in ce priveste Cupa raspunsul aflam miercuri!

ady51a
8th May 2005, 22:43
Cu ce am batut campii? Cam ce nu este adevrat de pe acolo???

King Rat
8th May 2005, 22:44
Nu tin cu nici una din echipe (sunt Rapidist) dar mizez pe Dinamo, victorie lejera. Joaca mult mai bine in ultima vreme.

tchibos
9th May 2005, 00:37
vai de tine cred ca ai obosit...ai rupt tastaura in 2 :happy....oricum ai fost nostim desi ai cam batut campii :D :degete: in ce priveste Cupa raspunsul aflam miercuri!

singurul care a batut campii esti tu vlade dar te incapatanezi sa recunosti cruda realitate asa cum o faceai si inainte cand spunei ca Farul nu are cum sa ajunga in finala ca s-a intamplat sa joace bine in tur si ca in retur Farul va se va stinge, ca visam prea mult, ca vrei fapte nu vorbe. Nu vrei sa recunosti ca pur si simplu Farul este mult peste dinamo in momentul asta. Si chiar daca luati cupa la ce bun? ca sa va mai laudati cu inca o cupa manjita de niste personaje fara coloana vertebrala sau cu coloan, dar fara maduva?La finala Farul o sa fie sustinuta de si de suporterii lui Steaua, National si chiar Rapid. Te-ai intrebat vreodata de ce? Iti spun eu de ce... ptr ca indiferent de rezultat dinamo ramane de kkt :rosu: , ptr ca omdiferent de cate cupe si campionate luati nu le meritati si de asta pur si simplu nu va inghitim. Esti dus rau si musti in stanga si in dreapta ca un caine turbat pe toti cei care va mai amintesc din cand in cand adevarul. Miercuri dupa meci noi o sa :bere: de placere iar voi de necaz ca nu o sa va mai ajute arbitrii. La ce a zis ady51a mai adaug si eu
FIE VREME BUNA FIE VREME REA... moartea lui dinamo e FARUL CONSTANTA
FIE VREME BUNA FIE VREME REA... miercuri in finala FARUL IA CUPA--------------------------------------------------------------------------------------------------------
dinamo :degete: dinamo
/hello SA VINA CUPA, SA VINA CUPA, SA VINA CUPA LA CONSTANTA !!! /hello

vlad1607
9th May 2005, 08:49
bai acesta ti-am mai zis nu pricepi din prima? :D probleme neuronale? da aia era parerea mea....evolutia farului e demna de toata lauda am mai zis-o!Pricepi nene :) ?...."e mult peste"....da da asta am vazut si in prima etapa a returului.....incearca sa fii mai realsit nu te lasa dus de val(desi e la 2 pasi :P) ...Dinamo nu joaca mare lucru da oricum in nici un caz nu pleaca cu sansa a 2-a eu zic ca sansele sunt 50-50% asa ca...zic iar...vedem miercuri ! trecand peste glumitele tale in completarea lu ala de 14 ani(cam la acelasi nivel sunt si ale tale) iti zic doar ca 1.acum vreo 5 zile mai veneau unii in Stefan cel Mare sa ne omoare sa ne dea 5 :D.....si au plecat cu coada intre picioare si 2.iti urez o saptamana frumoasa(mai putin miercuri seara :P)

RstInPc
9th May 2005, 11:48
Finala va fi arbitrata de o brigada din Franta, avand-ul la centru pe Alain Sars, arbitru care a mai condus in 2003 finala de cupa FC National - Dinamo 0-1 (gol senzational Tames). Sper sa se repete cu acelasi castigator, chiar daca nu cu acelasi scor (sper la mai multe goluri).
CUPA RAMANE IN CAPITALA !!!

vlad1607
9th May 2005, 12:24
f bine ca e arbitru strain!
@RstinPc: nu in Capitala..in Stefan cel Mare :P

bazz
9th May 2005, 13:03
Aleee Faru Aleee Aleee /hello /hello /hello
Constanta iti tinem pumnii!!!!!! :ok: Sa nu dezamagesti... :)

vlad1607
9th May 2005, 13:11
o sa va dezamageasca pe tine si pe restul******...sper :D

S_EDD
9th May 2005, 13:24
Sa iasa un meci frumos si sa castige cine merita...Faru joaca bine, Dinamo si-a revenit...Meci de 1X2

RstInPc
9th May 2005, 13:27
S_EDD, nu prea are cum sa iasa X ! Ma repede e meci de 1 sau..1 :D

vlad1607
9th May 2005, 13:29
meci de 1 sau 2 ca X..mai "greu" :P oricum o sa fiu pe stadion si o sa ma si bucur :D de castigarea Cupei :D

S_EDD
9th May 2005, 13:29
Poate merge in prelungiri...mai stii,poate vedem si penalty-uri

S_EDD
9th May 2005, 13:31
AAA, si cand ziceam x ma refeream la timpul regulamentar... :)

vlad1607
9th May 2005, 13:33
da da final nu are cum sa fie X

RstInPc
9th May 2005, 14:05
Na ca s-a schimbat arbitrul. La centru va fi Laurent Duhamel, care l-a înlocuit pe Alain Sars pentru că acesta s-a accidentat, ajutat la linii de Patrick Reinbold şi Jean-Paul Chaudre, iar rezervă va fi Pascal Vileo.

vlad1607
9th May 2005, 14:09
e bun si asta..ca tot strain e :)

RstInPc
9th May 2005, 14:14
Lasa vlad ca il plateste Borcea si p-asta sa acorde doua 11m in favoarea noastra, ca de, Dinamo numai cu arbitri a castigat cupe si campionate, atat anul trecut cat si in 2003 (numai cupa) !

vlad1607
9th May 2005, 14:17
semifinala cu astra am zis si eu ca a fost "naspa" ...din ce stiu eu e teama mare pt ca in contractul cu Omniasig e clauza potrivit careia se prelungeste automat contractul pe inca un an doar in caz de castigarea unui trofeu..si cum suma e cam 1 mil USD (aici e posibil sa ma insele memoria)...

RstInPc
9th May 2005, 14:22
Semifinala da, dar in finale nu cred ca poate apare vre-o acuza. Daca eram asa slabi si nu meritam sa ajungem in finala, atunci nu o mai castigam.

vlad1607
9th May 2005, 14:24
exact....acuze gasesc unii si pt antrenamente :D

tu26dor
10th May 2005, 02:52
sa bata farul
hai provincia
bravo lor
/hello /hello /hello

pashpa
10th May 2005, 03:17
Mai este o zi pana la marea finala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Farule astept de la tine sa castigi.Sa nu ma dezamagesti pls!!!

vlad1607
10th May 2005, 07:30
dc pierde "felinarul" :P o sa fie destui suparati pe aici se pare :D

cip_81
10th May 2005, 08:14
Da, dar macar sa-si taie unghiile, nu de alta, dar e pericol de infectie la jugulara...fac oamenii buba si doare rau.

ronaldinho
10th May 2005, 10:08
cu siguranta, un meci care poate decide multe. Daca Farul va castiga Cupa, Rapid , Steaua si Dinamo se vor bate pt 2 locuri de cupe europene. Daca Dinamo va castiga Cupa si Campionatul....atunci Farul merge in Europa alaturi de una ...steaua sau rapid. Este un final de campionat foaret deschis, iar aceasta finala va cantari mult si iin economia campionatului.

uti2102
10th May 2005, 11:38
Deabia ashtept sa vad Farul pe viu, ca la meciul din Ghencea am lipsit. HAI MARINARII! HAI FARUL! Facetzi dreptate alb-albashtrilor bucureshteni! Facetzi dreptate in fotbalul romanesc!

Mesecina
10th May 2005, 11:43
Si eu merg pe victoria Farului! 2-0.

irriducibile_01
10th May 2005, 11:46
cred ca meciul se va decide la loviturile de departajare .

Rechinul Ucigas
10th May 2005, 11:57
FARUL 2-1 dinamo !!!!
HAI FARUTUL !!!!!!!!!!

GeKuRA
10th May 2005, 12:33
Farul nu cred ca va primi gol ... conteaza daca va da ..:D:D daca nu ... PENALTY !!

irriducibile_01
10th May 2005, 12:45
penalty pt. cine ?

GeKuRA
10th May 2005, 13:20
:D:D:D
pt. vreo 10, daca nu mai multi .. :ok:

irriducibile_01
10th May 2005, 13:26
e o mica diferentza intre penalty shi lovitura de departajare pt. stabilirea invingatoarei !

Mariusmadmax
10th May 2005, 18:04
Farul ... arbitrii straini ... lesa pentru catei de la malul marii :D

tchibos
10th May 2005, 18:24
Neaparat trebuie sa fie un meci frumos,cu multe goluri si in final Farul sa ia cupa. Suporteri care vin cu o garnitura de tren de opt vagoane, zeci de autocare puse la dispozitie de club plus alte zeci sau sute de masini personale, peste 5000 de bilete vandute numai in Constanta asta e realitatea. La sfarsit multa sampanie in Constanta :ok: si multe siroaie de lacrimi de caini indurerati. E timpul suferintei pentru caini :mda: .Sa spuneti :cya: cupei baieti. :evil:
-------------------------------------------------------------------------
CONSTANTA CASTIGA CUPA !!! :yeah:

vlad1607
10th May 2005, 18:35
siroaie? ba baiatule' :D si dc e invers ce faceti ma?va aruncati cu totzi la intoarcere in Marea Neagra? :D :D

Al Dracu
10th May 2005, 20:13
Mai bine in Marea Neagra decit toata ziua in groapa aia mirositoare!

vlad1607
10th May 2005, 20:17
e mirositoare doar cand treci tu si altii ca tine pe acolo .

pirlinho
10th May 2005, 20:34
Cumpar bilete - tribuna II. Doua bucati. Care are sa dea un PM.

vlad1607
10th May 2005, 20:39
ce sa faci la tribuna a 2-a o sa fie doar caini acolo? e pt tine ?ca vad ca tii cu Farul...

pirlinho
10th May 2005, 20:45
Nu-i adevarat. S-au vandut destule bilete de tribuna a II-a si-n CT.

uti2102
10th May 2005, 20:45
La 2 stau Farishtii+Stelishtii. Catzeii prin peluze shi la I, sa fie aproape de Borcica.

ady51a
10th May 2005, 22:54
SA VINA CUPA LA CONSTANTA !!!!!!! CU FARUL PANA LA MOARTE !!!!
Farul 3-1. Scurt asa. Sa moara catelusii!!! :headbang:
/hello /hello /hello /hello /OLE/ /OLE/ /OLE/

pirlinho
10th May 2005, 22:58
Nu mai trebuie. Am gasit la peluza 2.

HAI FARUL!

ady51a
10th May 2005, 22:58
Vlad, vad ca esti singurul catelus de pe aici! Ce s-a intamplat? Parca vad maine la meci la peluza aia cu dinamovisti un singur taliban acolo in rosu de sus pana jos, inclusiv pe langa nas. Ce se intampa? ""Tu esti toata galeria?"" :headbang:
:degete:

SORENSEN
10th May 2005, 23:12
Vlad, vad ca esti singurul catelus de pe aici! Ce s-a intamplat? Parca vad maine la meci la peluza aia cu dinamovisti un singur taliban acolo in rosu de sus pana jos, inclusiv pe langa nas. Ce se intampa? ""Tu esti toata galeria?"" :headbang:
:degete:
:happy :happy :happy
Cea mai buna echipa sa castige , si sunt sigur ca aceasta echipa este .........FARUL CT :sneaky:

tchibos
11th May 2005, 00:05
siroaie? ba baiatule' :D si dc e invers ce faceti ma?va aruncati cu totzi la intoarcere in Marea Neagra? :D :D

sa inteleg ca nu vor fi siroaie ci doar lacrimi razlete :evil:

indiferent de rezultat la vara tot o sa ne aruncam in mare ca e mult mai bine in Marea Neagra decat in balta rosie :D
-------------------------------------------------------------------------
SA VINA CUPA LA CONSTANTA !!!

tchibos
11th May 2005, 00:10
ce sa faci la tribuna a 2-a o sa fie doar caini acolo? e pt tine ?ca vad ca tii cu Farul...

stai linistit ca vor fi foarte multi suporteri a lui Farul la tribuna 2, personal cunosc vreo 20 de insi care si-au luat bilete din Constanta la tribuna a 2 a :cool:
------------------------------------------------------------------------
/hello GRIGORAS, GRIGORAS S-ADUCI CUPA IN ORAS !!! /hello

litza
11th May 2005, 00:26
Mie nu mi se pare corect ca finala sa se joace din nou la Bucuresti.Pai ce nu mai sunt si alte orase dornice sa vada fotbal?AAAAaaaaa...Am uitat!Joaca Dinamo!!Si nu trebuie sa joace fara suporteri.Asa este!
Oricum Farul este o echipa omogena si nu cred ca va avea probleme cu catelusii.Rechinii au inghitit niste LEi si nu se vor impiedica de catei

dumy84
11th May 2005, 00:27
Farul o sa ia CUPA pentru ca merita. dinamo in schimb a jucat cu 3 divizionare B, ceea ce spune mult.Maine seara: FORZA FARUL:)

dumy84
11th May 2005, 00:28
Litza si unde zici tu ca trebuia sa se joace finala?

cip_81
11th May 2005, 00:28
Pai, aia erau lei?Caricaturile alea?Imi dau seama ce valoare are Felinarul daca a reusit performanta sa fie invinsa de panarama aia de echipa.

litza
11th May 2005, 00:30
Laaaaaaa:Constanta :D
Oriunde.In fiecare an in alta localitate

litza
11th May 2005, 00:33
Pai, aia erau lei?Caricaturile alea?Imi dau seama ce valoare are Felinarul daca a reusit performanta sa fie invinsa de panarama aia de echipa.
Sa vezi ce valoare are Felinaru maine cand va sterge cu voi pe jos :ciocan:

cip_81
11th May 2005, 00:33
Farul o sa ia CUPA pentru ca merita. dinamo in schimb a jucat cu 3 divizionare B, ceea ce spune mult.Maine seara: FORZA FARUL:)

Si ia spune-mi si mie, divizionarele astea B sunt bune sau slabe?Daca-mi aduc aminte, va tot elimina astfel de echipe in ultimul timp.

dumy84
11th May 2005, 00:33
Craiova are echipa buna daca luam fiecare jucator in parte, insa i-au lipsit rezultatele.Asta nu inseamna ca sunt panarame, cum spui tu.Poate panaramele astea o sa bata in groapa! Ce zici? Atunci sa vezi...:D

dumy84
11th May 2005, 00:35
E adevarat, dar unde am ajuns noi in Europa si unde a-ti ajuns voi? Noi am jucat pana in martie, pe cand voi a-ti terminat campania, cand inca nu se terminase bine nici sezonul estival:D

litza
11th May 2005, 00:36
Si ia spune-mi si mie, divizionarele astea B sunt bune sau slabe?Daca-mi aduc aminte, va tot elimina astfel de echipe in ultimul timp.
Daca Craiova e panarama,divizionarele alea B cum sunt? :jerk:

cip_81
11th May 2005, 00:39
La fel, avand in vedere ca si Craiova e tot o echipa de B.

litza
11th May 2005, 00:40
Pacat ca acum sunt albitrii strini ca altfel cainii erau sigur castigatori

cip_81
11th May 2005, 00:46
Asa e, mare pacat...nu stiu cum se face ca finalele arbitrare de straini le-am castigat.Maine va fi a 3-a.

litza
11th May 2005, 00:48
La fel, avand in vedere ca si Craiova e tot o echipa de B.
E parerea ta,dar ti-o vei schimba cat de curand,dupa meciul din groapa.Nu vreau sa mai continui pt ca suntem deja off topic :happy

Quartz@nu
11th May 2005, 00:53
noaptea cea mai lunga .......... :cool:

sper ca maine in acest moment sa fiu pe strazile Constantei si sa sarbatoresc cum se cuvine acest eveniment !!!

Doamne Ajuta !!!

litza
11th May 2005, 00:55
Doamne ajuta!!
Forza Farul!

dumy84
11th May 2005, 00:55
Deocamdata nu e in B si plus de asta s-ar putea sa iasa din A cu fruntea sus, cu o victorie in groapa:D

dumy84
11th May 2005, 00:57
Dorys suntem cu FARUL maine si sper sa jucam in vara cu SUPERCUPA pe masa:)

Quartz@nu
11th May 2005, 01:00
multam` fain dumy ....chiar avem nevoie de voi !!!!

BlueEnergy
11th May 2005, 01:16
Sper ca castige Farul. Prea multe magarii la Dinamo. Prea multe scandaluri legate de jucatorii lui Dinamo care-si ineaca amarul in carciumile romanesti!

GeKuRA
11th May 2005, 01:59
noaptea cea mai lunga .......... :cool:

sper ca maine in acest moment sa fiu pe strazile Constantei si sa sarbatoresc cum se cuvine acest eveniment !!!

Doamne Ajuta !!!


daca tot vei iesi pe strazi ... ma gazduiesti si pe mine ... macar vreo 3 zile ... :ok: :ok: :ok: ca tot lasi casa goala :D:D:D

le fada marseillais
11th May 2005, 02:22
Esentialul e ca doar vreo 20 de ore ne mai despart de castigarea Cupeı. Dupa meci o sa-mi fac timp sa intru putin pe forum sa ridem pe seama tantalailor de la Dinamo.Cu alte echipe ar fi existat un nivel rezonabil de fair-play si respect din partea constatenilor, dar avind in vederea ''credibilitatea morala'' a adversarilor de maine, nu e cazul.

İi batem clar pe pacalicii de la hazna.

Farul ın UEFA!!!

Klingon
11th May 2005, 02:33
Ia uitati cum s-a calificat Dinamo in finala Cupei Romaniei: a eliminat numai divizionare B plus FC National (pe care stim cum a eliminat-o). Comparati echipele eliminate de Dinamo cu cele eliminate de Farul. Pai cu un traseu ca al lui Dinamo cum sa nu fii "specialist al Cupei"?? :degete: Eu le recomand Miticilor de la FRF sa faca doua Cupe ale Romaniei: una s-o ia Dinamo mereu, din oficiu, fara concurenti, iar cealalta sa se joace pe bune (adica fara Dinamo). :yeah:

+++++++++++++

"Pentru a se califica în finala Cupei României la fotbal, programata miercuri seara, pe stadionul "Cotroceni", din Capitala, Dinamo Bucuresti a eliminat trei divizionare B si pe FC National, în timp ce Farul Constanta a scos din cursa numai prim-divizionare, precum si pe FCM Bacau (Divizia C), satelit al unei alte echipe de Divizia A.

Dinamo a trecut pe rând de Olimpia Satu Mare, la loviturile de departajare, de Gaz Metan Medias si Dacia Unirea Braila, iar în semifinale a depasit pe FC National Bucuresti, în doua manse, 1-2 în "Cotroceni" si 4-0 pe teren propriu, la capatul unui meci în care Claudiu Niculescu a marcat de trei ori, iar arbitrul Ionica Serea si asistentul Ispas Cojocaru au fost retrogradati la Divizia C, în urma acordarii a doua penalty-uri pentru Dinamo si doua eliminari pentru FC National.

În cursa spre finala competitiei, Farul a eliminat pe rând pe FCM II Bacau, CFR Ecomax Cluj, Otelul Galati si Universitatea Craiova, calificarea în ultimul act al Cupei României survenind gratie golului marcat în Banie, de Mihai Pascovici."

http://www.onlinesport.ro/sport/fotbal/fotbal%20intern/cupa%20romaniei/index.php?meniuId=49&viewCat=379&viewItem=2435

GeKuRA
11th May 2005, 02:49
bine zis ...
:D
FORZA FARUL ... as vrea sa vin la meci sa va sustin dar nu cred .. :(sper totusi ... mai este timp ... veneam cu o TOBA si cu un fular POLI IASI(alb-albastru):ok:

baltazar
11th May 2005, 03:13
succes farul maine ,am inceredere in tine ,pacat ca nu pot veni la meci si nici macar nu il pot vedea ,dar sunt alaturi de tine , am batut pariu cu un prieten am zis ca farul castiga cu 4-1 sper asa sa fie ,dar ca niciodata sunt convins ca o sa castige .

Puc
11th May 2005, 04:39
Farul merită să cîstige ,sunt o echipă bună.

cip_81
11th May 2005, 08:11
Mai, Klingon, spui ca Farul a eliminat nuami divizionare A+plus satelitul lui Bacau, dar dintre toate aceste echipe doar Otelul era cat de cat mai rasarita:daca ne aducem aminte CFR a jucat practic cu a doua garnitura, iar Craiova e o caricatura de echipa, care joaca in A dar e o echipa de B (cu mult sub Gaz Metan Medias).

Dar hai sa ne intoarcem cu vreo 3 ani in timp si sa vedem ce echipe a eliminat stiaua pana in semifinale:ASA Târgu-Mures, CSM Resita, FC Extensiv Craiova...iar in semifinale s-a facut de ras.

RstInPc
11th May 2005, 09:01
Cip, lasa-i sa se agite pt. ca tot noi o sa tipam de fericire http://www.ero-forum.net/images/smiles/yeah.gif sa le facem in ciuda http://www.hanuancutei.com/forum/html/emoticons/harhar.gif

Quartz@nu
11th May 2005, 10:54
Cip, lasa-i sa se agite pt. ca tot noi o sa tipam de fericire http://www.ero-forum.net/images/smiles/yeah.gif sa le facem in ciuda http://www.hanuancutei.com/forum/html/emoticons/harhar.gif
tipati ???? nicidecum......schelalaiti !!!! :jerk:

nepotu iasi
11th May 2005, 11:07
Eu zic ca bate Farul.

Quartz@nu
11th May 2005, 12:12
Fratilor......gara din Constanta este " mare de alb -albastru " !!!!Bucuresti venimmmmmmmm!!!!!!!!!!!!

desdemona
11th May 2005, 12:56
Da, dar nu numai gara - acolo s-a adunat doar cea mai mare parte. Inca de dimineata cand am venit la munca se strangeau grupuri-grupuri, cu steaguri si alte d-astea.. Am vazut si multe masini plecand spre Bucuresti si de curiozitate am trecut pe la gara. Si acolo ... :o: :o:

RstInPc
11th May 2005, 13:01
E, maaare chestie ! Multi pleaca, putini ajung ! :drak:

simi_id
11th May 2005, 14:10
Acum vreo 2-3 ani tin minte parca ca Poli Iasi ajunsese prin sferturi ... dar atunci luptam pentru promovare :P Anyway ... am votat cu Farul cu toate ca si Dinamo imi place :) Vreau o schimbare ... un outsider ... sa fie ceva mai palpitant. Sa dam ocazia si la altii sa se bucure si sa ne reprezinte. Bafta la amandoua echipele ... :)

cip_81
11th May 2005, 14:13
E, maaare chestie ! Multi pleaca, putini ajung ! :drak:

Si mai putini se intorc...de suparare o sa ia calea exilului.

inter
11th May 2005, 14:42
sa invinga aia ai lui al- :drak: :evil:

vlad1607
11th May 2005, 14:49
Vlad, vad ca esti singurul catelus de pe aici! Ce s-a intamplat? Parca vad maine la meci la peluza aia cu dinamovisti un singur taliban acolo in rosu de sus pana jos, inclusiv pe langa nas. Ce se intampa? ""Tu esti toata galeria?"" :headbang:
:degete:
HAHAHA esti nostim ca o pana de cauciuc :degete: BTW o sa stau la tribuna a 2-a dc tot te freaca ideea asta ! :degete:
FORZA DINAMO !

be@
11th May 2005, 15:33
Mai,da' sa pastrati niste locuri si pentru baietii mei,ca vor sa vina si ei la finala,gata pregatiti de joc!

:evil: :evil: :evil: :evil:

FORTZA FARUL !
CORECTATI NEDREPTATEA CARE S-A FACUT !
TOTI SUNTEM ALATURI DE VOI!

S_EDD
11th May 2005, 15:35
Proasta gluma.Mai bine sa se duca sa faca echipa aia la Valcea(parca)

Neamtu
11th May 2005, 16:07
Toti stelistii sunt cu Farul. Si ei au fost in Ghencea la meciul cu Villarreal. :ok:
Haideti baieti, lasati-i pe catzei la televizor, sa nu ne mai faca de ras prin preliminarii. :evil:

vlad1607
11th May 2005, 16:09
neamtule si tie iti doresc sa-ti bagi unghia in gat cat mai adanc diseara !!!

Neamtu
11th May 2005, 16:15
Unghia in gat in nici un caz. Numai pentru Steaua as face asta.
Farul joaca pentru ea, arbitreaza un francez, deci dinamo nu are nici o sansa :degete:

ADelPiero
11th May 2005, 16:16
vlade, din respect pentru tine ... SPER SA BATA FARUL :yeah:

vlad1607
11th May 2005, 16:18
@mneamtu :hai lasa ca nici tu nu crezi ce debitezi oricum :degete:
@alexdelp: cu speranta o sa ramai :D

cip_81
11th May 2005, 16:24
Unghia in gat in nici un caz. Numai pentru Steaua as face asta.
Farul joaca pentru ea, arbitreaza un francez, deci dinamo nu are nici o sansa :degete:

De unde ai obtinut rezultatul asta?Asa ti-a dat la logaritmare?Tin sa-ti amintesc ca tot un francez a arbitrat si acum 2 ani meciul cu National...si n-a castigat Nationalul acel meci.

Neamtu
11th May 2005, 16:28
In 2 ani s-au schimbat vreo 2 loturi de jucatori pe la dinamo. Si probabil mult mai multe masini prin garajul lui borcea. :evil:

Sir
11th May 2005, 16:52
Succes constantenilor in finala;sper ca veti castiga lejer, cu atat mai mult cu cat arbitrajul nu este unul romanesc.Hai Farul!

vitalie_killer
11th May 2005, 17:13
Cu arbitraj romanesc sau francez oricum Dinamo va castiga, desi o respect si pe Farul.
Poate doar cu arbitrul tigan sau Neamtu ar castiga Farul.

giulestina
11th May 2005, 17:19
Cred ca a venit vremea sa vedem un meci care se va juca pe bune.Unul din putinele meciuri adevarate ale dinamovistilor.Sper sa bata constantenii iar duminica sa vina randul nostru sa castigam in Stefan cel Mare.

---------------------------------------
Rapidist pana la moarte!

Neamtu
11th May 2005, 17:35
Cu arbitraj romanesc sau francez oricum Dinamo va castiga, desi o respect si pe Farul.
Poate doar cu arbitrul tigan sau Neamtu ar castiga Farul.
Asta e culmea nesimtirii, sa vorbeasca un caine despre arbitri. Taci, :degete: :no:
Dupa ce ca dinamo nu avea ce cauta in finala, se trezeste ametitu asta sa vorbeasca de arbitri. :jerk:

cyber_goool
11th May 2005, 18:53
Sper ca Farul sa-i administreze lui Dinamo o corectie zdravana. Nu ca Dinamo ar fi echipa proasta, insa pentru multiplele magarii care le face sper ca Farul sa castige. Cum ar veni: daca bate Farul, dinamovistii s-au magarit degeaba :D. Hai Farule ca poti!

vitalie_killer
11th May 2005, 18:53
Cred ca a venit vremea sa vedem un meci care se va juca pe bune.Unul din putinele meciuri adevarate ale dinamovistilor.Sper sa bata constantenii iar duminica sa vina randul nostru sa castigam in Stefan cel Mare.

---------------------------------------
Rapidist pana la moarte!
Azi va pierde Farul, iar duminica ai dreptate, va fi randul Rapidului sa ia bataie :ciocan: in Groapa. :yeah:

vitalie_killer
11th May 2005, 19:02
Asta e culmea nesimtirii, sa vorbeasca un caine despre arbitri. Taci, :degete: :no:
Dupa ce ca dinamo nu avea ce cauta in finala, se trezeste ametitu asta sa vorbeasca de arbitri. :jerk:
Eu am avut in veder ca indiferent de arbitraj Dinamo este peste Farul. Chiar si fara ajutorul arbitrilor Dinamo ar fi eliminat-o pe National. :yeah: Dar la Alba-Iulia a fost penalty?!(fault la 1 metru in afara careului) :mda:

semmaka
11th May 2005, 19:04
DI-NA-MO face parte dintr-un cantec si ala nu e "nani nani...puisor" :D
ete na..ca lata grija nu am...era curios sa vad daca e vorba de analfabetism doar de o greseala sau din alt motiv....


Care cantec? Internationala?

css2
11th May 2005, 19:32
farul constanta cistiga in fata ********ilor de la dinamo.
haide farul haide farul ole ole ole

giulestina
11th May 2005, 19:32
Azi va pierde Farul, iar duminica ai dreptate, va fi randul Rapidului sa ia bataie :ciocan: in Groapa. :yeah:
Asa sperati voi.Sper sa va dati seama ca nu aveti valoare dupa meciul de diseara!

Neamtu
11th May 2005, 19:34
Chiar si fara ajutorul arbitrilor Dinamo ar fi eliminat-o pe National.
Si marmota invelea ciocolata in staniol. :happy
Ati demonstrat in campionat ca sunteti mai buni decat National. Buni la scos mingea din poarta. :happy

GeKuRA
11th May 2005, 19:43
FORZA FARUL !!!
IASUL E CU VOI !!! :ok: :ok: :ok:

radcom
11th May 2005, 19:57
Confirm shi EU. :ok: HAI MARINARII !!! :happy

Angelina Jolie
11th May 2005, 20:35
Bate Dinamo fara dubii!!! Cel mai frumos ar fi la loviturile de departajare sa fie spectacolul maxim.

Klingon
11th May 2005, 20:37
Baicu accidentat la Bacau nu joaca, Cristocea accidentat si inlocuit in minutul 10 al finalei... Mai sa fie... Farul joaca fara 2 din cei 3 marcatori de baza. :mda:

cyber_goool
11th May 2005, 20:38
E hai ca poate nu e blat de data asta :D Farul nu prea a jucat prima parte a remizei, nici dupa ce a luat 1 gol de la Dinamo, acum in a doua parte a inceput sa mai prinda curaj, dar tot 1-0 e

jay
11th May 2005, 20:41
Hai Farul! Se poate...

Klingon
11th May 2005, 20:47
Am avertizat acum cateva zile ca ar putea fi un blat... pentru Farul. :rolleyes:

Comentariile de la GSP arata ca se comit o multime de greseli de ambele parti. Fie au prea multe emotii, fie stiu deja rezultatul si nu se mai concentreaza :sleep:

GSP:
30' Farul domină clar formatia din Stefan cel Mare, dar lipsesc finalizările.

Pai cin' sa mai dea gol?! Doar Gurita a ramas in teren.

Sa vedem ce jucatori ai Farului ajung la Dinamo dupa sezonul asta... cica data trecuta, in Cupa, Dinamo a egalat in Stefan cel Mare dupa un hent inutil si stupid in careu al lui Balan, care atunci era la Farul iar acum e la Dinamo.

cyber_goool
11th May 2005, 20:50
Hehe, mie mi se parea ca au cazut in alta meteahna a jucatorilor din divizia A, vad mingea, fug dupa ea, dar cand ajunge la ei nu stiu ce sa mai faca cu ea, sau stiu, sau nu... cine stie :D

Angelina Jolie
11th May 2005, 20:52
Farul cam domina, dar nu mi se pare ca au forta necesara sa castige.

jay
11th May 2005, 20:58
Ce penibil comentatorul de la TVR. E posibil sa fi gresit tusierul la un ofsaid si a repetat de cateva ori cainele ca a gresit tusierul. La cate "greseli omenesti" au facut arbitrii de-a lungul anilor pentru echipa militiei si securitatii...

Quartz@nu
11th May 2005, 21:01
dinamu este in teren ?????? unde ?? :degete:

Angelina Jolie
11th May 2005, 21:02
Las ca a zis si ca Mihalcea merita galben si nu i s-a dat.

cyber_goool
11th May 2005, 21:05
A fost penalty la Gurita? Eu zic ca putea sa dea 11m

jay
11th May 2005, 21:07
Penalty refuzat dobrogenilor...

mortu
11th May 2005, 21:08
vedeti ca 1-0 pentru dinamo gol marcat de grigore min.8

Klingon
11th May 2005, 21:08
GSP:

45+1' Gurită a fost tras de tricou de Alistar în faza precedentă.

45+1' Gurită cade în careul dinamovist, nu se acordă nimic.

Tovarasii francezi ar fi trebuit sa dea fie penalty daca a fost fault, fie cartonas galben pentru simulare in careu daca n-a fost fault.

mortu
11th May 2005, 21:09
:D :degete: faru constanta

mortu
11th May 2005, 21:10
dar ce e pe forumul asta comentariu live vedeti ca este pe gsp.

Pancujunior
11th May 2005, 21:10
Imi pare foarte rau de farul ca nu au stiut sa fie profesionisti shi cand erau in inferioritate numerica in loc sa traga si mai tare ...ei mai mult asteptau sa vada ce se intampla cu cristocea cred..
Altfel, Apostol joaca foarte bine deci cred ca nu e o mare tragedie ca a iesit ala..

Quartz@nu
11th May 2005, 21:12
A fost penalty la Gurita? Eu zic ca putea sa dea 11m
clar 11 metri .......vlad enachescu ( sa ii dau :degete: ) zice : " parca se vede ca se desprinde tricoul de pe jucatorul constantean" ce de kkt
eu sustin in continuare jocul trebuia sa se joace la BRAILA NU MI SE PARE CORECT SA FIE IN bucuresti ...PANA CAND sa mai suportam suprematia CAPITALEI DE KKT?? :jerk:

Klingon
11th May 2005, 21:13
De fapt care e problema cu offside-ul dubios la Mihalcea? Nu pot vedea meciul...

Inteleg ca mingea a fost si pe la Pascovici, dar asta nu conteaza daca a plecat de la un dinamovist si Mihalcea era in offside in momentul pasei.

mortu
11th May 2005, 21:13
oricum DINAMO ia eventul anul asta

Quartz@nu
11th May 2005, 21:17
oricum DINAMO ia eventul anul asta
te D R O G H E Z I !!! :degete:
DACA NU schimba nick -ul fraiere ca te faci de KKT .... cum este echipa in care crezi !!!

Klingon
11th May 2005, 21:20
oricum DINAMO ia eventul anul asta

Pai asta e problema, ca il ia "oricum".

Era mai bine daca il lua fara atatea greseli de arbitraj, divizionare B si adversari care joaca intr-un picior, sa nu incomodeze.

P.S: Pancujunior, de acord cu tine ca Farul n-a stiut sa joace cele cateva minute de inferioritate numerica. Dar iesirea lui Cristocea conteaza, din pacate, mai ales ca Baicu lipseste si el. Cristocea parca e golgeterul din campionat al Farului.

Angelina Jolie
11th May 2005, 21:38
Ce ocazii are Farul. Incredibil ce bine joaca.

Klingon
11th May 2005, 21:50
Andone i-a introdus pe Zicu si Baltoi care au jucat la Farul.

Minutul 70... Grigoras ar trebui sa scoata fundasi si sa bage oameni de gol... problema e ca nu prea are.

P.S. Na, ca Andone l-a bagat si pe Balan, tot de la Farul luat. Iar Grigoras l-a bagat pe Baicu, nerefacut.

jay
11th May 2005, 22:01
Andone i-a introdus pe Zicu si Baltoi care au jucat la Farul.
Pai nu Baltoi i-a calificat intr-o finala de Cupa pe cand juca la Farul? Si-a dovedit omul dinamovismul. :evil:

Rechinul Ucigas
11th May 2005, 22:18
Am Pierdut !!!!! Nici Nu Mai Am Cuvinte .... Dupa Un Meci In Care Am Dominat Clar Si Nu Am Inscris !!!!!!
E Foarte Greu Sa Ajungi Pana In Finala Si Apoi Sa O Pierzi , :( Sunt Extrem :mad: De Suparat !!! Sper Ca, Cateii Sa Nu Ma Irite In Seara Asta Pt Ca Nu Am Chef Sa Mi Se Dea Banare !




CU FARUL PANA LA MOARTE !!!!!!!!

Pancujunior
11th May 2005, 22:21
Felicitari Farul au aratat intradevar ca o echipa competitiva shi dupa mult timp o echipa din provincie are nu comportament de provinciala. Joc frumos dar nu shi rezultat drept. Dinamo a dat gol in situatie de superioritate numerica.

Quartz@nu
11th May 2005, 22:29
Pai nu Baltoi i-a calificat intr-o finala de Cupa pe cand juca la Farul? Si-a dovedit omul dinamovismul. :evil:
ordinarul de BALAN a calificat pe dinamu anul trecut facand un hentz in min 94 in careu

Pustoai-k
11th May 2005, 22:30
:no: nu se poate asa ceva..... :ciocan: pacat...faru a jucat frumos...pe cand dinamo :no:
Felicitari Faru! /hello

Pancujunior
11th May 2005, 22:33
Farul macar cu laudele sa se aleaga...le va da ambitie si vor progresa:-)

Angelina Jolie
11th May 2005, 22:35
O echipa mare castiga si cand joaca mai slab ca adversarul. Felicitari Farului pt spectacol.
HAI CFR!

le fada marseillais
11th May 2005, 22:38
Felicitari Dinamo si parcurs cit mai lung in UEFA!!!
İmi ramane ''un singur dor'',sa vad la Constanta un meci de UEFA.
Ne ramine doar varianta matematic inca perfect posibila,dar greu accesibila a locului 2. Nu m-am mai simtit asa exasperat de prin clasa a treia, de la meciul cu Irlanda de Nord de la Bucuresti,unde s-a ratat calificarea la Mexico '86. İn rest,no comment.

fia
11th May 2005, 22:39
Mai aveti o sansa: sa ia Dinamo campionatul :o:

Pancujunior
11th May 2005, 22:52
Pai iti dai seama ca in penultima etapa in Giulesti, Farul va lupta pentru Dinamo practic... ce meci greu va fi :rolleyes:

Quartz@nu
11th May 2005, 22:56
si acum sa revin .....am observat ca dinamu , nu a existat in acest meci ( daca ,CURCA nu renunta la iesire la minge de prima data nu mai era gol pt. cotarle ) incolo nimic notabil pt catzei ca de altfel tot campionatul ...

despre Farul toata stima .....felicitari !!! pentru jucatori dar si PENTRU CEI VENITI DIN CONSTANTA !!!! iar pt tvr multa :degete: ... amplificarea microfoanelor de fond a fost mai mare pe portiunea galeriei dinamuViste ceea ce ma face sa am inca o data convingerea ca gradinescu & companiY ( vlad enachescu este un rebut ....oricum ) este pro dinamu :rosu: ...

Despre arbitraj nu pot sa spun ca .....au fost de kkt la unele faze .....SOCIALISTII de francezi sunt mereu coruptibili ...( se stie chestia cu olympic m . si nemernicii de arbitri francezi francezi ) ...conteaza f. multa pt o echipa mica ( cum este Farul ) sa fie nimicita ( pe langa cotarle la faultul lui BURCA asupra lui CRISTOCEA ...SI MULTE ALTELE ) si de scarbele frantzuze pe care sincer niciodata nu i-am inghitzit ca popor si oameni (prietenii stiu de ce !!!!!!)

pt . toti cei care au tinut cu FARUL in seara asta :ok: R E S P E C T !!!


si astept anul care vine ( sper sa nu fie o himera ) ca Timisoara , Constanta , Iasi , Galati si Clujul sa modifice istoria asta de kkt in care ne scufundat din ce in ce mai mult !!!!!!!!!!! in rest ............sunt mandru ca sunt CONSTANTEAN !!!!!!!!!!! :ok:

APercele79
11th May 2005, 23:04
marinarilor, numai scuze aveti...penalty anulat, iar arbitrii (normal si aia din franta au ajutat pe dinamo, mda..), microfoane la galeria lu dinamo, nu la faru...lasati treaba mai moale...ati pierdut, felicitati adversaru si asta basta!! ati jucat frumos, alea alea dar nu aveti experienta lu dinamo si sa vazut...acum tineti ptr noi sa luam campionatu si ajungeti si voi in cupele europene...eu oricum am ramas placut impresionat de jocul lu faru..

HAI DINAMO!!!

Quartz@nu
11th May 2005, 23:10
marinarilor, numai scuze aveti...penalty anulat, iar arbitrii (normal si aia din franta au ajutat pe dinamo, mda..), microfoane la galeria lu dinamo, nu la faru...lasati treaba mai moale...ati pierdut, felicitati adversaru si asta basta!! ati jucat frumos, alea alea dar nu aveti experienta lu dinamo si sa vazut...acum tineti ptr noi sa luam campionatu si ajungeti si voi in cupele europene...eu oricum am ramas placut impresionat de jocul lu faru..

HAI DINAMO!!!
in primul rand nu le ai cu gramatica , mai lucreaza "la ea " amice, iar in al doilea rand daca erai cotarla adevarata erai la stadion acum .......iar la experienta ai sincer dreptate.... nu ne pricepem sa "rupem campionate" incolo numai urari de bine de pe litoral :degete:

anii
11th May 2005, 23:12
era ceva logic :yeah: ,k dinamo castiga cupa /hello ,ce spera farul? :degete: se insela,forta dinamoooooooooo :ok: .caine pana la moate :drak:

Quartz@nu
11th May 2005, 23:15
echipa lui HAGI mi-a mai luat din suparare .....5-1 cu FENER !!!!!!!!BRAVO `S MISTER HAGI !!!!!!!!


UNICUL nr. 1 0 !!!!

Unicul Constantean !!!!!!!!

Quartz@nu
11th May 2005, 23:18
era ceva logic :yeah: ,k dinamo castiga cupa /hello ,ce spera farul? :degete: se insela,forta dinamoooooooooo :ok: .caine pana la moate :drak:
daca esti in stare sa mori pentru excrocii aia de la dinamu esti fraier !!! asta garantat dar e o vrajeala ce zici ....daca erai adevarat erai la stadion ...asa ca " eject " :jerk:

Klingon
11th May 2005, 23:27
marinarilor, numai scuze aveti...penalty anulat, iar arbitrii (normal si aia din franta au ajutat pe dinamo, mda..), microfoane la galeria lu dinamo, nu la faru...lasati treaba mai moale...ati pierdut, felicitati adversaru si asta basta!! ati jucat frumos, alea alea dar nu aveti experienta lu dinamo si sa vazut...acum tineti ptr noi sa luam campionatu si ajungeti si voi in cupele europene...eu oricum am ramas placut impresionat de jocul lu faru..

HAI DINAMO!!!

Ai dreptate caine, ar trebui ca toti microbistii romani sa felicite Dinamo pentru castigarea celei de-a 5-a ocazii consecutive de a ne face de cacao intr-o cupa europeana. Abia asteptam sa vedem ce mare putere fotbalistica o va elimina pe Dinamo, cu marea ei experienta, de data asta: albaneza, cipriota, estoniana, finlandeza sau luxemburgheza?

Deocamdata exista unanimitate asupra penalty-ului la Gurita. Se pare ca francezul n-a vazut faza, cum n-a vazut prea bine nici ce s-a intamplat cu Cristocea, accidentat iremediabil si inlocuit in minutul 10, dupa ce Dinamo a inscris in superioritate numerica la singurul ei sut pe poarta din prima repriza.

Quartz@nu
11th May 2005, 23:29
Copos, cu fularul lui Dinamo! (la finala cupei )...............ce de kkt !!! rusine !!!! ar trebui sa fie " sanctionat " de suporterii lui Rapid !!!!!!

Vadim
11th May 2005, 23:32
Meciul a fost corect, dar pacat ca arbitrul nu a vazut acel fault in careu asupra lui Gurita.

Pustoai-k
11th May 2005, 23:34
dinamo = minciuna :sleep:

SORENSEN
11th May 2005, 23:34
Pacat , asta e macar Farul a jucat curajos si frumos.
De fapt a jucat singura , pt ca dinamo nu trebuia sa fie in finala , ceea ce practic sa si intamplat( ne jucand nimic catelusii )

Quartz@nu
11th May 2005, 23:35
gataaaa...am refulat , nu mai zic nimic .
doar ca imi pare nespus de rau ca nu am fost la meci ( la fata locului !) datorita SERVICIULUI de care depindem toti " sa traim bine" ...pe dracu !!

le fada marseillais
11th May 2005, 23:36
Dorys penalty-ul nevazut de arbitru la Gurita sı iesirea lui Cristocea din debutul meciului la contactul cu avortonul ala de la Dinamo m-au mortificat si pe mine,de asta am preferat un ''no comment'' diplomatic. Te asigur ca nu sintem unicii constanteni la 1mm de o criza de nervi la ora asta.

Totusi,generalizarile apropos de francezi sint total patimase si neavenite. E frustrant ca dupa scandalul cu penalty-urile inventate de Serea contra Nationaluluı iti vine un arbitru credibil si impartial care la 1-0 nu vede penalty-ul la Gurita.Ce naiba sa mai comentezi ? A recrutat-o Borcea in staff-ul tehnic pe baba Omida?
Cind ii domini copios pe Dinamo la Bucuresti aproape tot meciul si arbitrul iti mai refuza si un penalty,nu e exact genul de situatie dupa care care sa te calmezi foarte usor. Totusi,am pierdut si pt.ca n-am reusit sa concretizam macar una din situatiile de gol create asa ca hai sa nu fim rau perdanti. Extrapolarea cu francezii si cu socialismul e ca si cum am inceta totı romanii sa mancam toblerone si sa facem turism in elvetia din cauza aberatiilor lui urs maier la meciul cu danemarca.

dyuletz
11th May 2005, 23:37
Bv Farului ca a jucat frumos, iar bulanu lu dinamo si-a spus cuvantul din nou, nu meritau nici o sec sa se califice la ce rahat de joc au facut, la fel cum fac din totdeauna...!!!

Vadim
11th May 2005, 23:38
Golul primit de Farul a fost cam gratuit, Curca a iesit inoportun. Totusi, nu a fost un meci rau. Si mie imi pare rau de Farul, a avut un sezon foarte bun si poate merita mai mult un trofeu...

dumy84
11th May 2005, 23:46
Eu propun sa se desfiinteze Cupa Romaniei si sa se infiinteze Cupa Dinamo, in care sa joace Dinamo 1 cu Dinamo 2...................si asa mai departe, eventual si o echipa de cavaleri ai fluerului din Franta(daca se poate):D. Imi pare rau pt Farul, era poate singura echipa care merita sa castige competitia asta si sa ne reprezinte in Europa, ca de pseudo-prezentele lui Dinamo ne-am cam lamurit.

vlad1607
11th May 2005, 23:48
Aceasta victorie e dedicata tuturor celor anti-Dinamo :"Ce bine imi pare ca ati luat tzeapa!" :D :D felicitari Farului pt jocul prestat !

SORENSEN
11th May 2005, 23:57
Sa vedeti ce tzeapa va lua dinamo in europa ..... :ok:

vlad1607
11th May 2005, 23:59
nu mai vb cu unghia in gat ma :D

Vadim
11th May 2005, 23:59
Nu se pune in cazul asta problema ca finala a fost blat. In nici un caz. Semifinala cu FC National - da, dar finala nu. Exclus!

cip_81
12th May 2005, 00:03
Astazi, 11 mai 2004, Dinamo 2 a castigat, echipa de handbal a iesit campioana, iar echipa de fotbal a castigat Cupa Romaniei...ce poate fi mai frumos?Dar peste toate astea, cea mai mare bucurie este aceea ca dusmanii sunt in doliu.

Va aduc aminte de un banner "Cea mai mare bucurie a noastra este, de fapt, tristetea voastra".Nu va ramane decat sa stingeti luminile, sa trageti jaluzele, sa va bagati in pat si sa va culcati...noapte buna.

vlad1607
12th May 2005, 00:07
iti dai seama Cip ce o sa se auda croncaneli maine pe aici?ca sa vezi...ca sa fii....un raspuns la toti : :degete: CIOCU MIC ! :evil: Visati in continuare copii ! :D

Gonzo
12th May 2005, 00:07
felicitari dinamo, ati mai furat o cupa. :degete:

faristi, ma bucur ca ati pierdut ca prea se imflasera penele pe voi :D

Quartz@nu
12th May 2005, 00:08
Aceasta victorie e dedicata tuturor celor anti-Dinamo :"Ce bine imi pare ca ati luat tzeapa!" :D :D felicitari Farului pt jocul prestat !
esti dubios ....tii cu dinamu , dar in acelasi timp ....cu barcelona ....deci in suflet tot rosu albastru ai ... :evil:

in alta ordine de idei esti compromis in fata mea , numai de " râcă " esti bun asa ca decat sa imi arati poze din gsp.ro mai bine ai fi pe stadion ...dar poate se raceste " grisul " asa ca te las cu gimnaziul tau cu tot ...!!! :ciocan:

ieppy
12th May 2005, 00:09
Dinamo a jucat slab, dar a castigat. Farul a avut o singura ocazie in tot meciul la lovitura aia libera de pe stanga care a trecut pe langa bara. In rest au vrut dar nu au putut mai mult.

Cat despre aberatiile venite de pe malul marii cu arbitrii tin sa reamintesc faza in care pascovici ii paseaza lui Mihalcea si il lasa singur cu Curca iar arbitrul fluiera. Greau boala trebuie sa ai daca ii acuzi si pe astia ca sunt cu Dinamo.

Felicitari farului, nu joaca rau, poate la anul au mai mult noroc.

Dinamo acum poate sa joace linistita sfarsitul campionatului, dar daca ando mai joaca cu 2 inchizatori(adik cu burca) eu nu ma mai uit la meciuri.

cip_81
12th May 2005, 00:10
Il astept si pe "pretenul" Bancaru...i voi spune si lui cateva.

vlad1607
12th May 2005, 00:11
ce gluma buna Hahaha nu am mai "ras" asa de pe un 11 septembrie...asta e grija mea ca ma vezi tu nasol...."bre" nene fix de pe stadion am venit ciocu mic nu mai vb fara sa stii despre ce e vorba ca asta duce la ridicol !FORZA DINAMO ! :D

ieppy
12th May 2005, 00:14
Dorys tata(ce nume de bad boy ti-ai tras :D) pentru tine oricine e pe net e varza ca nu a fost la meci. dar ia intreaba-te cum sa se duca ala din new york la meci? Tu esti la Ct si nu te-ai dus. :P

Dupa 3 ore de la meci daca indrazneste unu sa apara e varza ca nu a fost la meci. :D Bey nene, take a chill pill, trage un somnik si vin-o maine dimineata si povesteste ce ai visat. D:

Quartz@nu
12th May 2005, 00:18
ce gluma buna Hahaha nu am mai "ras" asa de pe un 11 septembrie...asta e grija mea ca ma vezi tu nasol...."bre" nene fix de pe stadion am venit ciocu mic nu mai vb fara sa stii despre ce e vorba ca asta duce la ridicol !FORZA DINAMO ! :D
daca imi ziceai 7 mai nu te credeam ....pt. ca atunci avea loc o "intromisiune " in familia ta !!!!!! :evil:

le fada marseillais
12th May 2005, 00:21
Nu mai astepta pe nimeni, ca oricum esti un fraier de mare vocatie. la conditia ta,rezultatul si bucuria de azı,devin irelevante.esti condamnat de ADN.

Quartz@nu
12th May 2005, 00:21
Dorys tata(ce nume de bad boy ti-ai tras :D) pentru tine oricine e pe net e varza ca nu a fost la meci. dar ia intreaba-te cum sa se duca ala din new york la meci? Tu esti la Ct si nu te-ai dus. :P

Dupa 3 ore de la meci daca indrazneste unu sa apara e varza ca nu a fost la meci. :D Bey nene, take a chill pill, trage un somnik si vin-o maine dimineata si povesteste ce ai visat. D:
new york .....cu ip de romania ...mucles ca te dai la barfe fraiere !!!!

APercele79
12th May 2005, 00:22
in primul rand nu le ai cu gramatica , mai lucreaza "la ea " amice, iar in al doilea rand daca erai cotarla adevarata erai la stadion acum .......iar la experienta ai sincer dreptate.... nu ne pricepem sa "rupem campionate" incolo numai urari de bine de pe litoral :degete:
gushtere, am mers eu la zeci de meciuri la dinamo...cand mergeam eu in stefan cel mare, tu inca te jucai cu putzica in fatza la riviera cand faceai casteluse de nisip...te rog nu mai vb urat la adresa mea, ca esti slabut

ieppy
12th May 2005, 00:25
dorys, mai fata mah, :D oi fi tu un clarvazator de ip-uri si nu stiam eu. :D

ia spune, doare rau? ai ochii injectati? coloana cum e? stramba de la durere? Spune-ne si tu sau mai bine fa o poza ca sa vedem cum arata un specimen ca tine. :D

Quartz@nu
12th May 2005, 00:26
gushtere, am mers eu la zeci de meciuri la dinamo...cand mergeam eu in stefan cel mare, tu inca te jucai cu putzica in fatza la riviera cand faceai casteluse de nisip...te rog nu mai vb urat la adresa mea, ca esti slabut
vezi ...fraierul s-a " turnat " un american nu foloseste "'gushtere " in rest nu ma bag in discutii cu " fistecine " mai ales cu "stupid peoples :mda: "

le fada marseillais
12th May 2005, 00:27
Si de cind e asa de onorant sa mergi la meciuri la Dinamo?

ieppy
12th May 2005, 00:27
mai fata, ai o logica greu de patruns. :D tu esti sigur ca esti de pe planeta asta? :D

cip_81
12th May 2005, 00:31
Esentialul e ca doar vreo 20 de ore ne mai despart de castigarea Cupeı. Dupa meci o sa-mi fac timp sa intru putin pe forum sa ridem pe seama tantalailor de la Dinamo.Cu alte echipe ar fi existat un nivel rezonabil de fair-play si respect din partea constatenilor, dar avind in vederea ''credibilitatea morala'' a adversarilor de maine, nu e cazul.

İi batem clar pe pacalicii de la hazna.

Farul ın UEFA!!!

Ce faci, pacaliciule?Nu intri pe forum sa razi?Ieri mai aveai 20 de ore de asteptat, astazi vei mai avea 20 de ani de asteptat.Oricum, nu fiti tristi...Felinarul n-a plecat cu mana goala de la Bucuresti.S-a ales si el cu un trofeu.


http://www.townlink.com/community_web/gnc/scat.jpg

Neamtu
12th May 2005, 00:34
Meci frumos. Farul a atacat tot timpul, lucru de admirat. Dinamo a jucat pragmatic si a castigat in sfarsit pe merit. Fazele cu arbitrii francezi cumparati sunt niste aberatii. M-a surprins in schimb evolutia slaba a lui Pascovici. Parca il vad din vara la dinamo.

Quartz@nu
12th May 2005, 00:34
mai fata, ai o logica greu de patruns. :D tu esti sigur ca esti de pe planeta asta? :D
un simplu click pe nick-ul meu si observai ca nu sunt " fata " ...asshole !!!

ieppy
12th May 2005, 00:36
fetitza draga, nici nu trebuie, iti spnu asa pentru ca esti la fel de gingas in vorbe ca o fetitza intrata in clasa 1-a. si as spune la fel de inteligenta dar nu ma arunc la asemenea afirmatii ca spui prea putine lucruri ca sa imi pot forma o opinie. :D

Quartz@nu
12th May 2005, 00:37
Meci frumos. Farul a atacat tot timpul, lucru de admirat. Dinamo a jucat pragmatic si a castigat in sfarsit pe merit. Fazele cu arbitrii francezi cumparati sunt niste aberatii. M-a surprins in schimb evolutia slaba a lui Pascovici. Parca il vad din vara la dinamo.
aaaaaaa...primul stelist care apare .....ati fost 600 - 700 cum pronosticati ??? ...nu cred ......nu " a sarit la cap " JIJI OIERUL SA VA CUMPERE BILETE ???

Quartz@nu
12th May 2005, 00:39
fetitza draga, nici nu trebuie, iti spnu asa pentru ca esti la fel de gingas in vorbe ca o fetitza intrata in clasa 1-a. si as spune la fel de inteligenta dar nu ma arunc la asemenea afirmatii ca spui prea putine lucruri ca sa imi pot forma o opinie. :D
AUZI PRIETENE ....vezi ca mai ai cosuri pe fata .... !!! :cya:

ieppy
12th May 2005, 00:39
aoleu mama, pai voi pe stelisti va bazati? Mai fata, tu esti si naiva. :D

nu mi-ai spus in***** de rau doare? e nasol cand pierzi nu? :D Ai senzatia aia de neputinta. In cazul tau cred ca e mai mult. Cred ca te simti ca un ratat pentru ca ti-ai dorit toata viatza sa te mandresti si tu cu ceva si acum ai crezut ca o sa ai ocazia. :D Sincer mai fata, imi pare rau pentru tine. :(

APercele79
12th May 2005, 00:40
vezi ...fraierul s-a " turnat " un american nu foloseste "'gushtere " in rest nu ma bag in discutii cu " fistecine " mai ales cu "stupid peoples :mda: "
ba dorys esti puscarie rau...suferi cam mult in seara asta sa se vede ca esti frustrat... du-te vere si tu prin tomis sa iesi umpic la aer liber ca innebunesti in fata calculatorului. zi mersi ca o sa castigam campionatu si iti bagam echipa in cupe...si numai suferi atat de smecherie ca te faci de ras aici pe forum...zici numai tampenii

Neamtu
12th May 2005, 00:43
Bai Dorys, io am fost. Si am fost cu niste prieteni din Constanta. Ce voiai, sa ma duc cu fularu lu Steaua si sa strig pentru steaua? Nu, am incurajat din cand in cand Farul si le-am urat catzei numai "de bine". Cred ca e de ajuns

APercele79
12th May 2005, 00:45
Bai Dorys, io am fost. Si am fost cu niste prieteni din Constanta. Ce voiai, sa ma duc cu fularu lu Steaua si sa strig pentru steaua? Nu, am incurajat din cand in cand Farul si le-am urat catzei numai "de bine". Cred ca e de ajuns
neamtule, degeaba iti bati capu cu gascanu asta...in loc sa taca din gura si sa accepte ca dinamo a luat inca o cupa (cu arbitrii din franta, deci sa se calmeze cu idea lui a fost blat) iar o da in vrajeala cu nu meritam si sufera cam mult...lasa omu ca e stresat dupa meci, eu oricum in seara asta mananc carne de rechin la gratar in cinstea lui

Quartz@nu
12th May 2005, 00:52
neamtule, degeaba iti bati capu cu gascanu asta...in loc sa taca din gura si sa accepte ca dinamo a luat inca o cupa (cu arbitrii din franta, deci sa se calmeze cu idea lui a fost blat) iar o da in vrajeala cu nu meritam si sufera cam mult...lasa omu ca e stresat dupa meci, eu oricum in seara asta mananc carne de rechin la gratar in cinstea lui
agariciule ,din gura nu pot sa tac poate din " tastatura " .....esti meschin din cate vad ,dar sa stii ca nu te bag in seama ....sunt la servici si net-ul este printre picaturi ,cred ca voi stati in fata calc in loc sa faceti ceva util

ieppy
12th May 2005, 00:55
doamna inginer, va rog frumos sa parasiti locul de munca ca se pare ca nu va face bine. :D Va recomand o plimbare pe centura (stii tu care) sa va racoriti. multumesc in avans. :D