PDA

View Full Version : Pleaca MM & Zenga ?!



uti2102
3rd May 2005, 12:11
Ce parere avetzi despre ulitimele "aparitzii" din ilustra presa sportiva romaneasca ?! Nu shtiu cum se face, dar cum Steaua ia ceva puncte avans curge avalansha cu "scandalul fara precedent de la Steaua". De aceasta data, cu toate ca echipa strange puncte, cu toate ca Zenga a format un grup solid, cu toate ca MM in ultima vreme vorbeshte mai putzin shi face mai mult, ei bine, cu toate astea, presa sportiva de la noi sustzine la unison ca-n vara se destarma tot : pleaca MM, pleaca Zenga, vine samsarul shi mai shtiu eu cine. Ce zicetzi, e adevarat ?!
Parerea mea e ca totul e o inventzie care pleaca de la un sambure de adevar. Totul e creat pentru a pune presiune pe Zenga, pe jucatori, pe Steaua. Eu sunt sigur ca acum, cand lucrurile merg bine, conducerea shi banca tehnica va ramane neschimbata. Asha e normal shi asha sper ca vad lucrurile shi cei din fruntea Stelei.

Mariusmadmax
10th May 2005, 17:47
Presa vrea relansarea campionatului pentru bani ...
Romania 1 - V Enachescu , C Dinu , E Gradinescu - pedaleaza pe ideea ca Serea - NEMERNICUUL !!!- ar fi inocent ...
Prosposrt si Gsp - lovesc permanent in Steaua ...
bey cum dreaq va mai rabda pamantul ???!!!!!!!!!!!!!

fia
10th May 2005, 17:52
Cam aiurea variantele din poll... Nici macar eu nu am putut sa votez varianta 2. Probabil ca adevarul e undeva la mijloc, mai aproape totusi de varianta 1.

Mariusmadmax
10th May 2005, 18:01
:ok:
Cam aiurea variantele din poll... Nici macar eu nu am putut sa votez varianta 2. Probabil ca adevarul e undeva la mijloc, mai aproape totusi de varianta 1.
:ok:
si eu am citit chestia de vreo doua ori ...

Profetu
10th May 2005, 18:19
As vota pentru o rocada : Zenga - Lacatus.

Mariusmadmax
15th May 2005, 14:05
Lacatus n-a facut mare lucru pe unde a antrenat ... Ceahlaul , Inter etc
O sa-l regretam pe Zenga !
Daca n-ar fi fost atata tensiune - dorita in special de rivale - Steaua era campioana inca dupa etape a 20-a .