PDA

View Full Version : Milan - Juventus pronosticuri si discutii



Al Dracu
2nd May 2005, 14:26
Pe 8 mai se asteapta numele cistigatoarei campionatului 2004/2005. In cazul unui egal sint toate sansele sa se ajunga la baraj dupa cele 38 de etape.

Sasuke Uchiha
2nd May 2005, 21:18
cred ca o sa bata Juventus, trebuie sa bata, e cea mai buna echipa
0-1 /hello

ADelPiero
3rd May 2005, 02:00
daca nu`i batem .... putem spune noapte buna :mad:
fara Ibrahimovici va fi foarte greu :(

Pancone
3rd May 2005, 08:19
0-0 si suntem campioni ;)

Andrey_Andry
3rd May 2005, 12:11
Castiga Milan si iese campioana.

Ayrton
3rd May 2005, 15:21
Forza Milan! Anul asta trebuie facuta dubla scudetto - Ch.L. , ca sa nu mai comenteze nimeni... iar mie mi se pare ca va fi mai greu cu englejii in Europa decat cu coechipierii lu' Mutu...

inter
3rd May 2005, 15:44
va fi un meci decis (1 sau 2) de arbitraj, in favoarea cui ? ramane de vazut :P

Marquise MGP
3rd May 2005, 17:03
daca va fi egal...va fi baraj
daca va fi 1 ....va fi baraj
daca va fi 2 ....va fi titlul pe delle alpi

forza bianconerri !!!

etapa asta facem sandvisuri cu coarne de diavol milanez ... ii prajim intai in suc propriu sii mancam cu garnitura de arbitraj :D :D :D

realmadrid.com
3rd May 2005, 17:08
Daca va fi 1...titlul il va lua Milan:D
Daca va fi x...titlul il va lua Milan:ok:
Doar daca va fi 2...titlu va ajunge pe Delle Alpi...dar slabe sanse:ok:

Leo_
3rd May 2005, 19:14
Meci tare greu...lipseste si Ibrahimovici (sa le multumim celor de la federatie pentru spiritul de observatie)...Milanul e greu de batut pe Sansiro, chiar daca domini si ai ocazii (s-a vazut in C.L. cu PSV), dar eu sper ca Juve sa se mobilizeze si sa-i bata...e bun si un egal...cat despre arbitrii, cred ca va arbitra Collina asa ca nu se poate spune ca va fi favorizata vreuna din echipe...

CoolRain
3rd May 2005, 19:19
La 1-1 eu cred ca Juve iese campioana...

Al Dracu
3rd May 2005, 19:42
La egal se ajunge sigur la baraj. Nu vad eu in ultimele 3 etape o echipa care sa le ia puncte lui Milan sau Juve.
PS: Pentru cine nu stia sa precizam inca o data ca la egalitate de puncte nu se aplica nici un criteriu, se merge direct la baraj, meci direct pe teren neutru.
PS2: Ce kestie, daca s-ar fi terminat campionatul dupa etapa 34, ca in anii trecuti, ar fi fost baraj si pentru locul 1 si pentru locul 4... :rolleyes:

inter
3rd May 2005, 21:58
:drak: -ule , da de arbitraj nimic? ai intrat si tu in "silenzio stampa" ? :rolleyes:

radcom
3rd May 2005, 22:07
Sunt increzator intr-un succes al milanezilor.A venit timpul sa le inchida gura de tot, increzutzilor de la Juve'. :yeah:

realmadrid.com
3rd May 2005, 22:09
@inter
Degeaba, cu Milanu nu merg chestile astea:D...
Da Berlusconi un telefon si il gasesc pe arbitru intr-un sac:P

Al Dracu
3rd May 2005, 22:58
Pai intere, apropo de arbitraj: am pus X pentru ca sint optimist! :D Tu chiar nu vezi cum bate vintul?

inter
3rd May 2005, 23:02
:D:D aici ai dreptate :D:D

Ayrton
4th May 2005, 10:04
Tu chiar nu vezi cum bate vintul?

Cum bate?

Zebrone
4th May 2005, 11:50
Bate organizat :D

Leo_
6th May 2005, 11:29
Juventus ar trebui sa profite duminica de faptul ca milanezii sunt inca buimaciti dupa meciul de miercuri cu PSV...

radcom
6th May 2005, 12:12
:rolleyes: ...bimacitzi, da'...CALIFICATZI...

Leo_
6th May 2005, 12:20
Buimaciti...cred ca nici acum nu le vine sa creada cata bafta au avut...sa te califici dupa 2 meciuri in care ai fost clar echipa mai slaba, dar cu bulan cat cuprinde...

diablo20
6th May 2005, 12:36
La egal se ajunge sigur la baraj. Nu vad eu in ultimele 3 etape o echipa care sa le ia puncte lui Milan sau Juve.
chiar dc fac egal nu e sigur ca se ajunge la baraj pt ca ambele echipe mai au cate 3 meciuri grele:
milan-lecce(d), palermo(a), udinese(d)
juve-parma(a), livorno(d), cagliari(a)
milanul nu cred ca va avea probleme cu lecce dar cu palermo si udinese vor fi meciuri fff grele mai ales ca, palermo se lupta pt cupa uefa iar udinese este in lupta cu sampdoria pe CL.
juve are un program mai usor singura problema mai mare vine de la parma care trage cu dintii ca sa ramana in A. cu celelalte 2 vor fi meciuri mai usoare.

radcom
6th May 2005, 12:37
@leo
Parerea mea este ca tocmai acest lucru(evolutzia mai modesta...+calificarea) ii va motiva pe milanezi shi ishi vor arata adevarata valoare.
FORZA ROSSONERI !!!

Zebrone
6th May 2005, 14:23
Arbitrul intalnirii va fi chelu'...adica Collina nu Moggi :D

Leo_
6th May 2005, 16:04
Daca arbitreaza chelu' atunci le va fi inchisa gura carcotasilor de genul "iar trage arbitrul cu Juve"...

Zebrone
6th May 2005, 16:13
niciodata nu le va fi inchisa gura bagatorilor de seama. tin minte ca dupa siena-milan 2-1, arbitrat de collina care le-a anulat un gol milanezilor, se spunea ca e clar trage cu juve. diletantism maxim, zic eu

cyber_goool
6th May 2005, 18:22
Va fi 0-0 mai mult ca sigur.

Al Dracu
6th May 2005, 23:28
Cistiga Milan! Am gasit si proba!

Sasuke Uchiha
6th May 2005, 23:38
:happy

sa speram ca nu va fi asa :D

radcom
7th May 2005, 00:07
Daca a intrat asha tare "bulanul" in ei(Milan), credetzi ca o sa-i paraseasca tocmai acum?

Leo_
7th May 2005, 00:17
Ar fi cazul...

Zebrone
7th May 2005, 13:35
sunt ferm convins, oricum intr-un meci de o asemenea miza nu prea va fi loc de bulan.
meciul va fi transmis in 180 de tari avand 1.5 miliarde de spectatori. cam ca la steaua-dinamu :D

Marquise MGP
7th May 2005, 16:58
ba aici e rostul de bulan...poate va fi cu noi sii pocnim in minutu 98.

DaRk_Star
7th May 2005, 22:51
e greu de spus cine invinge...milan s-a aratat o formatie foarte vulnerabila in meciurile cu psv,chiar si pe teren propriu...
nici juventus nu se afla insa intr-o forma de zile mari...

prevad un egal,desi sper intr-o victorie a lui juventus....deh,sunt si niscai orgolii intre frati de sange ros-albastru... :D

Andrey_Andry
8th May 2005, 16:32
Milan - Juve 0-1 (Trezeguet `28)

miril
8th May 2005, 16:55
Un Pinturicchio de pe vremuri pune in genuchi un Milan iesit total din forma. Stie cineva cine e Seedorf?

irriducibile_01
8th May 2005, 17:39
ohoooooooooooooooooooo ! penalty clarrrrrrrrrrrrr la cafu !

Zebrone
8th May 2005, 18:01
hai mah fi serios, unde penalty? cine a faultat primul?

miril
8th May 2005, 18:10
Raspuns, Cafu, iar hentul la Canavaro, balonul a lovit mai intai pieptul. Milan a pierdut pe mana proprie, cu exceptia lui Gattuso, prima repriza, si a lui Serginho, tot meciul, ceilalti au fost neinspirati. Inzaghi trebuia bagat de la inceput, iar Rui Costa mai devreme. Excelent meci facut de fundasii centrali juventini, Zambrotta, cel mai bun de pe teren, si Del Piero, cel mai bun meci din acest campionat, ca dovada ca Capello la tinut in teren tot meciul.

irriducibile_01
8th May 2005, 18:11
hai mah fi serios, unde penalty? cine a faultat primul?
te cred ... doar nu potzi fi decat subiectiv !
eu unul sunt impartzial ; nu tzin cu niciuna din cele 2 ;
da penalty mai clar ca asta n-am vazut !
pai daca a faultat CINEVA primu' de ce n-a fluierat collina ???

miril
8th May 2005, 18:16
Pai a fost reactie in lant, intai Cafu si apoi Zambrotta (?). Si eu sunt cat pot fi eu de obiectiv, frumos ar fi fost un egal, pentru a vedea o dubla confruntare finala, dar Juventus a fost mai buna astazi datorita si lui Capello, care a castigat pe departe meciul cu Ancelotti.

Zebrone
8th May 2005, 18:22
multumesc miril, iti dai seama ca sunt de acord cu tine, incerc sa fiu obiectiv, dar azi milan a fost mai slaba, se vad efectele luptei pe 2 fronturi.

irriducibile_01
8th May 2005, 18:26
pe mine nu ma intereseaza rezultatul final ! eu doar am apreciat faza accea !
shi ma repet daca a fost fault mai intai la zambrotta de ce n-a fluierat collina ? ... daca zambrotta nu-l mai tragea de tricou pe cafu shi el scapa spre gol shi chiar se marca ? atunci despre ce discutam ?

ADelPiero
8th May 2005, 18:55
JUVE is the best !!!!!! Juventus campioana !!!!!!
/OLE/

irriducibile_01
8th May 2005, 18:58
JUVE is the best !!!!!! Juventus campioana !!!!!!
/OLE/
eu nu m-ash aventura ! mai e de joaca !
era unu la noi in romania care era deja campion in iarna shi acum incearca sa spuna ca nu e mare lucru dak pierde campionatu' !!!

miril
8th May 2005, 19:07
S-au tinut unul pe altul si arbitrul, in consecinta, a lasat jocul sa continue. Sacandal va iesi, mai ales ca Berlusconi a facut deja decalaratii belicoase. Dar Milan poate fi linistita, si Liverpool a pierdut benzina, Pires a facut ce a vrut din apararea lor. Arsenal conduce la pauza cu 2-0.

irriducibile_01
8th May 2005, 19:11
S-au tinut unul pe altul si arbitrul, in consecinta, a lasat jocul sa continue. Sacandal va iesi, mai ales ca Berlusconi a facut deja decalaratii belicoase. Dar Milan poate fi linistita, si Liverpool a pierdut benzina, Pires a facut ce a vrut din apararea lor. Arsenal conduce la pauza cu 2-0.
dak s-au tzinut unul pe altul in acelashi timp ... no problem !
dar eu am vazut cu totul altceva !!!

miril
8th May 2005, 19:26
Ma voi uita la 90 minuto si voi reveni. Declaratia lui Berlusconi a subliniat mai degraba contactul de la Moscova cu Putin decat ce s-a intamplat in teren.

Marquise MGP
8th May 2005, 19:28
o zi excelenta pe plan fotbalistic pt mine...otelul si juve mau facut fericit...cu ceva concentrare in meciurile urmatoare avem sanse mari sa luam titlul.:ok:

miril
8th May 2005, 20:14
Dupa Carlo Longhi si nu numai, mi-am schimbat parerea, a fost penalty, in acelasi timp Milanul trebuia sa joace in zece oameni doarece Nesta a scapat de un al doilea cartonas galben, la golul lui Juve. Una peste alta, erorile lui Collina au fost si de o parte si de alta. Juventus a castigat meritat asupra unui Milan foarte obosit. Poate ca Mutu va imbraca tricoul de campion daca va juca la meciul cu Gloria Bistrita a Italiei, Livorno.

Leo_
8th May 2005, 20:25
Felicitari Juventusului! Se pare ca Del Piero si Trezeguet m-au contrazis astazi si au facut faza golului...si eu care ii consideram "verigile slabe" ale acestui sezon...excelent mi s-a parut Zambrotta. Mai e de lupatat pana la finalul campionatului, dar Juve are acum prima sansa...

irriducibile_01
8th May 2005, 20:30
Dupa Carlo Longhi si nu numai, mi-am schimbat parerea, a fost penalty, in acelasi timp Milanul trebuia sa joace in zece oameni doarece Nesta a scapat de un al doilea cartonas galben, la golul lui Juve. Una peste alta, erorile lui Collina au fost si de o parte si de alta. Juventus a castigat meritat asupra unui Milan foarte obosit. Poate ca Mutu va imbraca tricoul de campion daca va juca la meciul cu Gloria Bistrita a Italiei, Livorno.
eu m-am referit doar la faza aceea . am vazut-o live shi am zis ca a fost penalty !
doar asta am vrut sa spun .

Al Dracu
8th May 2005, 21:07
Ssssssssssssssst! Liniste la galerieeeeee! :D Hai acum sa spunem si ca i-a furat Collina pe Milan, hehe! Pai nu l-a vrut Milan pe maiestatea sa cheala? :drak:
Milan putea sa mai atace inca 90 de minute ca tot n-o baga in atze! In tribuna se pricep toti s-o dea, pe poarta e mai greu!
Juve a jucat de la golul lui Trezeguet pe Delle Alpi! Numai Fora Juve se auzea! Hehe! Buni suporteri are Milanul! Incurajeaza numai la victorie! Asa ca decit multi si mutzi mai bine mai putini si agitatzi! :D :yeah:

diablo20
8th May 2005, 21:13
mi-a placut cum a gandit tactic capello. in prima repriza milanul a parut fff obosit si juve a facut ce a vrut, apoi in repriza secunda juve a avut o aparare buna in care zambrotta a stralucit. un meci care da lui juve prima sansa la titlu, iar dc etapa viitoate bate pe parma in proportie de 85% juve este noua campioana /hello /hello

irriducibile_01
8th May 2005, 21:15
Ssssssssssssssst! Liniste la galerieeeeee! :D Hai acum sa spunem si ca i-a furat Collina pe Milan, hehe! Pai nu l-a vrut Milan pe maiestatea sa cheala? :drak:
Milan putea sa mai atace inca 90 de minute ca tot n-o baga in atze! In tribuna se pricep toti s-o dea, pe poarta e mai greu!
Juve a jucat de la golul lui Trezeguet pe Delle Alpi! Numai Fora Juve se auzea! Hehe! Buni suporteri are Milanul! Incurajeaza numai la victorie! Asa ca decit multi si mutzi mai bine mai putini si agitatzi! :D :yeah:
domnule da tu numai cu gandul la furaciuni eshti ! prietenii shtiu de ce !!!
eu am zis doar ca a fost penalty in timp ce vizionam meciul , n-am sta sa vad 7 mii de reluari , ca a shi sarit unu sa zica ca a fost fault inainte la nu shtiu cine ! asta ca sa demonstreze ce ?
pe mine nu ma intereseaza cine ia campionatul !
eu mi-am exprimat doar parerea cu privire la o faza de joc sau asta e interzis ? :headbang:

Pancone
8th May 2005, 21:36
Felicitari baietiilor . Am avut 11 gladiatori astazi ;)
Campionatul nu e jucat.

Al Dracu
8th May 2005, 21:37
:D Unde ai vizionat meciul? De curiozitate!
Iar pareri poti sa ai si 1001 doar sa fie in spiritul si litera slavitului regulament al forumului... :ok:

irriducibile_01
8th May 2005, 21:45
:D Unde ai vizionat meciul? De curiozitate!
Iar pareri poti sa ai si 1001 doar sa fie in spiritul si litera slavitului regulament al forumului... :ok:
eu zic : in spiritul regulamentului de fotbal !!!
meciul l-am vazut la tv , dar cei cu care am avut contradictzii l-au vazut tot la tv !
apoi miril a vazut shi ce a spus longhi shi mi-a dat dreptate !

Al Dracu
8th May 2005, 21:53
Pai dreptate iti dau si eu dar pina la sfirsit tot nu inteleg de unde mania asta de a discuta despre un meci spectaculos ocupindu-te doar de un episod!

inter
8th May 2005, 21:57
hai ca sa va acresc eu :D, o echipa pe care i-am "batut lejer" in fieful lor a reusit sa treaca de niste :drak: "desculti" , chiar ... meritat!


Forza Inter! :ok:

Al Dracu
8th May 2005, 22:03
Hehehe! Hai sa te lamuresc eu Intere! Stii bancul ala cu "sa facem ceeeerc!"?
Azi s-a inchis cercul! :D

irriducibile_01
8th May 2005, 22:05
Pai dreptate iti dau si eu dar pina la sfirsit tot nu inteleg de unde mania asta de a discuta despre un meci spectaculos ocupindu-te doar de un episod!
te asigur ca nu am nici o manie in privintza asta ... am facut doar o constatare !!! nimik mai mult . altul a sarit shi chiar nu intzeleg de ce ?!

inter
8th May 2005, 22:08
Azi s-a inchis cercul! :D


cate dreptate ai :rolleyes:

Marquise MGP
8th May 2005, 23:25
sper sa nu scapam cercul din mana si sa se duca "dea dura"...ca lam mai avut noi odata in mana si lam scapat...da cum suntem buni la recuperare azi pusem iarasi mana pe el...punetil in gat baieti si pastratil pana la final.

Al Dracu
8th May 2005, 23:59
Dragi prieteni milanisti. Aceasta este o lectie intensiva de fotbal in 3 capitole.

Capitolul1: Se centreaza! :D

http://www.juventus.com/FE_images/fotogallery/milan_juventus_new/zoom/02.jpg

Capitolul 2: Se marcheaza!

http://www.juventus.com/FE_images/fotogallery/milan_juventus_new/zoom/08.jpg

Capitolul 3: Se sarbatoreste!

http://www.juventus.com/FE_images/fotogallery/milan_juventus_new/zoom/54.jpg

:yeah: Apropo, dar stie cineva de ce prietenii milanisti au telefoanele inchise in seara asta? S-or fi dus toti la teatru? La opera? :P

Marquise MGP
9th May 2005, 00:32
la teatru...se joaca o drama...si se lasa cu plansete la final...cum so kema nu mai retin...parca ceva gen milan-juve...scenariul fiind opera lui delpiero daca vor sa vada si opera.

diablo20
9th May 2005, 12:10
intradevar del piero a jucat bine si cred ca dc ar juca, ca in tinerete iar alaturi de el ar fi zlatan nici-o aparare nu le-ar face fata!!! :yeah: /hello
@al dracu: cred ca este cel mai spectaculos assist din tot campionatul!!!

Al Dracu
9th May 2005, 19:51
Si eu cred la fel. La faza golului (dupa ce l-am injurat un campionat intreg pe Del Piero) n-am putut decit sa spun "bah da-ma dreacu! ce-a servit-o pasarica!" :D Jos palaria!

IlMILAN
9th May 2005, 20:11
hai ca sa va acresc eu :D, o echipa pe care i-am "batut lejer" in fieful lor a reusit sa treaca de niste :drak: "desculti" , chiar ... meritat!

Forza Inter! :ok:

:happy Ba iara uitasi sa socotesti? Nu ai plans destul cu torta in mana la ultimul meci direct?Ma mir ca mai aveti glas.
Chiar daca pierdem si liga noi macar jucam a doua finala in ultimii trei ani, suntem campiona in exercitiu...voi tot faceti remanieri in lot de vreo 1555555555 ani. Patetic. :D

P.S Te-am intrebat daca stii sa socotesti tocmai ca matematica va impiedica sa mai sperati la titlu, iar tu ai de onorat un pariu. Retine eu nu am zis ca va lua Milan titlul ci ca nu-l ia Inter, oricum ma surprindeti ca nu reusiti sa faceti 20 de egaluri. Astept Jackul si lada de bericica din aia buna ...stii tu aia de ne prezinta CL.... :D adica noua Milanistilor ca voi Tristii inghititi cu noduri chitantele pe faclii :D


Sa revenim la meci , la Milan-Juve :mda:

Meci foarte bun facut de Juve, eficient , se vede ca ati avut timp sa-l pregatiti. Nu ma intereseaza problemele de arbitraj in meciul asta , daca a gresit Collina nu inseamna ca a facut-o intentionat. Tusierii treaba lor, nu au avut greseli majore.
Felicitari pt titlu, personal nu cred ca Juve mai pierde puncte sezonul asta. Ce sper e sa nu terminati sezonul cum l-ati inceput cu goluri din offside si alte alea, dar asta e alta poveste.

Dracule am citit pe alt thread ce ziceai de suporteri si spectacol in tribune...mah vb doua la leu aici, sau nah entuziasmul, dar in tur ati huiduit cat ati putut voi iar in tribuna s-au auzit cei 5000 de milanisti prezenti la meci. Asa ca tunde-o ca e vraja, un esec intr-un derby itzi inmoaie si sira spinarii vreo cateva zile.

Any way sper sa va rabunam in liga:D , nu de alta dar stiu ca o sa ne sustineti.

P.S Felicitari echipei Palermo care a fost deacord (de altfel si Juve, deoarece suntem in lupta pt un trofeu cu ei, cel putin matematic) sa se devanseze meciul Vineri 20 mai la ora 20:30 . :ok:

inter
9th May 2005, 23:54
ilmilane ... dute si ia anuarele si vezi care e lider in intalnirile directe ... asa ca stai flexat ... v-am ajutat , dar desculti ati ramas ... v-a facut juve la dinti ...:D


las tu cu jack-ul si berica ca Interistii sunt parolisti ... nu ca aia care au ciorapii carpiti in calcai! :D:D

IlMILAN
10th May 2005, 00:27
Tot noi suntem desculti bah? vezi ca is dau un quote dintr-un mesaj scris de tine prin alte parti, ceva de genul : verisorii ne altoiesc pe unde ne prind , dar avem si noi fraierii nostri. Fa aluzia si spune ai cui fraieri sunteti voi:D

auuuuuuuuuu era sa uit la anu luati titlul? double or nothing?:D

inter
10th May 2005, 00:33
ia dute si cauta istoria intalnirilor directe in campionat si pe urma ... glasuieste ... ca ati recuperat ceva in ultimii 5 ani e altceva!

IlMILAN
10th May 2005, 00:36
Pt mine nu conteaza intalnirile directe(exceptie 1-6 ala :D) ci trofeele....
cate titluri are Milan? cate are Inter? ca de treburi europene nu te intreb ca mi se faze dor de lada aia:p.

P.S Pe bune prefer sa ne bateti in ambele meciuri sezonul viitor dar sa luam titlul, mai rau ati suferii:D

Sharkie
10th May 2005, 12:00
Ati preluat si la fotbal ma assisturile? Naspa ca a luat bataie Milan.

Sasuke Uchiha
11th May 2005, 18:14
eu nu am fost atent la comentariile si la fazele meciului, tot ce stiu despre golul lui trezeguet sunt pozele puse de Al Darcu :( :headbang:
poate cineva sa-mi spuna de unde pot vedea golul sau are cineva linkul !?

Il Fenomeno
11th May 2005, 19:45
Pentru voi Milan e cea mai buna echipa din lume si cand pierde, iar cu Chelsea aceeasi poveste, Murinho a spus ca a pierdut echipa cea mai buna, adica Chelsea.Go Liverpool!!!

diablo20
11th May 2005, 21:36
@valiEnte: intra aici (http://www.prosport.ro/public/video/milan%20-%20juventus%200-1,%20trezeguet.mpg) ca sa vezi golul /hello

Al Dracu
11th May 2005, 22:25
Aici ai in schimb toate golurile din Serie A inclusiv rezumatul meciului Milan - Juventus:
Calcio Serie A (http://mohsau.footballclips.net/calcio/)

miril
12th May 2005, 14:52
Putea fi, mai degraba, Bulanessi sau Bulanelli, dar mai ales m-as fi abtinut de la...glumita.

Zebrone
12th May 2005, 15:04
Bulanovici e numa' bun :D

miril
12th May 2005, 15:16
Te pomenesti ca Milano apartine acum fostei Iugoslavii? Ah, acum am inteles, deci cel mai bun fotbalist de la Juventus se numeste Aleksander Petrovici. Merci, numele asta-i...numai bun.

Sasuke Uchiha
12th May 2005, 16:29
multumesc diablo si al dracu, acu sunt fff multumit :great:

Zebrone
13th May 2005, 08:52
mirile, unul dintre cei mai buni fotbalisti de la Juve se numeste Ibrahimovici, nu te mai chinui sa cauti nume pe net :D

miril
13th May 2005, 20:28
Nu eu ma chinui. Deci Ibrahimovici si Bulanovici formeaza atacul lui Juve. Am inteles bine, nu?

Al Dracu
13th May 2005, 20:55
N-ai inteles! :D Asa cum n-am inteles nici eu de la ce a pornit discutia! Bulanovici ala era o gluma bineinteles, dar daca e s-o dam in serioshenii asa cum sint italieni care se cheama Ivan sau Serghei de ce nu pot fi si sirbi ca Bulanovici care sa se cheme Gianluca? :P

miril
13th May 2005, 21:03
Esti sigur? Imi place cum ai dat-o la intors. Sunt convins cand ai spus de Bulanovici ca te-ai ganit in primul rand la...Ivan, prenume frecvent in Spania si America de Sud. Cat despre Serghei, eu nu-l stiu de cat pe...Bubcanelli. Cat despre...glumita, pare prea subtila pentru mine.