PDA

View Full Version : Etapa 24: FC Unirea - Gloria



ADelPiero
1st May 2005, 11:57
Miercuri, 4 mai 2005: Apulum - Gloria
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

spmihai
1st May 2005, 12:21
Trebuie neaparat sa castigam cu astia, ca daca nu am cam dat de belea. Oricum, punct important de la Timisoara.

bill
1st May 2005, 21:23
O victorie cu Bistrita dublata de o infrangere a Iasiului cu Steaua ne-ar da sperante reale. Am vedea cum se mai micsoreaza distanta pana la locurile salvatoare.

spmihai
2nd May 2005, 22:07
Eu nu prea imi fac sperante sa intrecem Iasiul, mai degraba intrecem Bacaul, ca au un program mai dificil, dar imi e frica sa nu ne intreaca Craiova pe noi.

ADelPiero
3rd May 2005, 02:06
de bacau suntem la 5 puncte...
daca vor pierde meciul cu argesul ... si noi ii batem pe gloria ... venim in spatele lor la 2 puncte in ultimele 6 etape... deci avem destule sanse de salvare :ok:

Angelina Jolie
3rd May 2005, 19:44
Sper ca Mieluselu' e in relatii bune cu tata Jean. Sa nu cumva sa va semneze Lordul condamnarea la moarte.

radcom
3rd May 2005, 20:00
Bafta, Apulum!Dar de intrecut, nu cred ca vetzi intrece Iasu',...shi cred ca nici pe Bacau;mai degraba pe Gloria, pt. ca nu prea ii mai vad in stare sa scoata cine shtie ce puncte.

ADelPiero
4th May 2005, 14:21
radcom , succes cu Steaua :evil:
p.s. cu ce echipa o sa tii ? ;)

vlad1607
4th May 2005, 14:47
in acest meci sper sa bata Apulum....

Zebrone
4th May 2005, 15:11
meci de mare incarcatura emotionala, oare cine bate?? :D

ADelPiero
4th May 2005, 15:16
in sfarsit ti si tu cu Apulum !!!!! bv .... sa fac un print screen .. .ca cine stie cand mai apuc sa vad asa ceva

Angelina Jolie
4th May 2005, 19:04
Am presimtit eu ca Lordul va ingroapa de tot. Pacat ca gunoiul da puncte la moldoveni si ingroapa ardeleni. Rusine!!!

spmihai
4th May 2005, 20:28
Atata ghinion nu am vazut niciodata la Unirea. Buresbista ala parca i-au dezmortit oasele dupa atatea blaturi, se vede ca atunci cand vrea, stie sa apare. Mai o fost si 2 penaltz-uri, hent clar acolo si fault la Lupascu, cat casa. Pacat, din ghinion si din jocurile de culise vom retrograda daca o vom face, fiindca in sfarsit echipa a juca fotbal, ca si la Timisoara de altfel.

bill
4th May 2005, 20:29
Cam asta cred ca a fost..ramanem la distanta de echipele de deasupra noastra:(

ADelPiero
4th May 2005, 20:55
nu mai e nimic de zis ...
Tudor asta vede doar ce vrea... nu si ce trebuie ... :rosu:

spmihai
6th May 2005, 22:43
Pacat de punctele cu Gloria, ca le meritam mai mult ca in oricare alt meci din acest sezon. Asta e fotbalul cateodata tine cu tine, alta data nu tine. La problemele care sunt la echipa nu mai dau sanse sa scapam, dar am inca incredere in baieti, ca nu sunt chiar cei mai rai.