PDA

View Full Version : Etapa 24: Sportul - CFR Cluj



ADelPiero
1st May 2005, 02:45
Miercuri, 4 mai 2005: Sportul - CFR Cluj
Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.

ddpurple
1st May 2005, 10:22
chiar vorbeam cu prietenii mei clujeni si ziceau ca echipa se misca,virgula,cam slabut in returul asta,dar spera sa-si revina...Poate chiar in regie...bafta Cluju' :ok:

Virus
1st May 2005, 10:53
Fata de restul echipelor din capitala Sportul e singura care merita respect. Sper sa aducem puncte din regie.

Angelina Jolie
1st May 2005, 13:43
Macar aici nu ne putem plange de presiunea publicului advers. Va fi ca si cum am juca pe teren neutru. Sper la un egal.
HAI CFR!!!

be@
1st May 2005, 14:13
Castiga Sportul,ar fi timpul!

King of Hell
1st May 2005, 16:35
Hai studentii!!!

Virus
2nd May 2005, 00:41
Axaphat... ai gresit forumul. Aici e divizia A!

Catalanul
2nd May 2005, 01:40
poate bifeaza si CFR prima victorie in deplasare din acest retur, sau macar un egal :) greu de crezut dar nu imposibil de realizat ;) Haide CFR :ok:

DD-Viola
2nd May 2005, 03:11
...Haide CFR !...e posibila o victorie , bafta .

King of Hell
2nd May 2005, 10:40
Axaphat... ai gresit forumul. Aici e divizia A!

Inteligenta ta ma socheaza...

Virus
2nd May 2005, 11:54
La varsta pe care o ai orice te socheaza!

ce_bine_e
2nd May 2005, 12:33
sportul e favorita, dar daca clujul va proceva ca noi, poate obtine macar un punctulez amarat...urmaToarea etapa e CFR CLUJ-POLI IASI!:D

ADelPiero
3rd May 2005, 01:55
bate Sportul ... marcator: Gigel de 2x ;) 2-0 scor final

SORENSEN
3rd May 2005, 14:07
Sper ca ajung la stadion sa-i incurajez pe studenti , sper sa fie si un meci bun .

roxana_cj
3rd May 2005, 19:14
Castiga CFR!
Hai CFR!

Virus
3rd May 2005, 20:30
Nu trebuie sa ne stresam prea tare. Pana la urma si Sportul e nou promovata. Avem sanse destule sa scoatem un rezultat pozitiv.
HAI CFR!

SORENSEN
3rd May 2005, 21:07
Ma intreb dc vor fi clujeni la meci ...
Oricum eu sper sa ajung la meci si sa fie un meci frumos castigat de Sportul :)

TZEFERU
4th May 2005, 02:31
Da incepe sa imi miroase si mie ca vom face ceva....dar nu ma refer la datul cu firma in cap. Am facut-o destul.

Anca baghe gol!!!!

HAI CFR!!!

pashpa
4th May 2005, 05:13
Normal ca Sportul va castiga acest meci!!!!!!!!!!!!!!Asa ca cfr-istilor,nu zic sa nu sperati dar sperati degeaba.Gasca nebuna va face un meci "nebun".

claudio25ro
4th May 2005, 17:35
min.30 si deja e 2-0 ptr. Sportul...wow

Angelina Jolie
4th May 2005, 18:06
2-1 la pauza. HAI CFR si ASESOFT PLOIESTI!!!

Ultras
4th May 2005, 21:39
Nimic? Pacat! Credeam ca aveti un pic de bun simt! Sau aveti o discutie cu Erji si nu vreti sa fiti deranjati? Succes!!! Anul asta ati scapat, da' in 2006 va duceti...

Angelina Jolie
4th May 2005, 22:14
Ce vrei sa zicem ultrase? Ca avem o echipa care joaca la nivel de divizia C in acest retur? Da recunosc, asta e. Nu pot sa zic ca ati fost mai buni ca nu am vazut meciul. DAR NE RAZBUNAM NOI LA ANUL NU ITI FA GRIJI.
HAI CFR!!!

King of Hell
4th May 2005, 22:24
Valy la anu va razbunati pe Oli Satu Mare si FC Bihor :D

Ultras
4th May 2005, 22:30
Ce vrei sa zicem ultrase? Ca avem o echipa care joaca la nivel de divizia C in acest retur? Da recunosc, asta e. Nu pot sa zic ca ati fost mai buni ca nu am vazut meciul. DAR NE RAZBUNAM NOI LA ANUL NU ITI FA GRIJI.
HAI CFR!!!

Da, poate am fost ambiguu... Ma refer in special la cheliosul ala care face precum "Pinalty". Inainte de promovarea CFR-ului si retrogradarea Ceahlaului am citit un interviu in care bozgoru' considera sub demnitatea unui patron de club sa stea pe banca si sa se manifeste in modul in care o facea Stefan... A ajuns exact in acelasi punct din care mai exista doar o directie: B!!!

The Watcher
4th May 2005, 23:11
Inca un meci in care am vazut ca fotbalul este doar un joc si trebuie privit ca atare. Ma bucur ca fotbalistul CFR'ului a scapat teafar ... clipele alea in care zacea inert pe gazon au fost infioratoare.

King of Hell
4th May 2005, 23:18
ULTRAS permite-mi sa te felicit pentru victoria studentilor...:D

Ultras
4th May 2005, 23:48
Iti permit... :D Cat despre Alicovici nu stiu cine ia dat voie sa intre pe teren. A sarit singur (fara adversar si fara minge) si a aterizat urat de tot. Mai mai sa se lase cu mortaciuni pe gazon... Bine ca nu a fost nimic grav. Trebuie remarcat echipajul ambulantei care se deplasa cu o viteza incredibila... Si un schiop ar fi ajuns mai repede la locul incidentului. Adevarul, ca sarbul a avut niste spasme destul de nasoale, facea urat de tot. De remarcat, o hiena de fotoreporter care mirosea deja tamaia si s-a repezit pe langa ambulanta sa ia cadre cat mai era cald. Din pacate, la acest meci au fost trimisi niste jandarmi destul de civilizati si nu au pus ****nul pe carca paparazziului de conjunctura....

ultras_sportul
4th May 2005, 23:53
Eu am vazut decat ultimele 30 de minute din meci ... dar seara am vazut cele doua goluri superbe ale Sportului :), golul CFR-ului nu apare in rezumatul pe care l-am vazut acum :)

SORENSEN
5th May 2005, 00:04
Eu am stat la stadion pana a inceput ploaia, si era 2-0.
Am auzit ca s-a terminat 2-1 . :)

ADelPiero
5th May 2005, 02:01
felicitari sportul.... pronosticul meu s-a adeverit :ok: